26 Styczeń

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:30 | TVP 1

Patrycja odbiera mail, w którym znajduje zdjęcia Lidii i Janusza. Dzwoni do Maryny i oczekuje na powrót Banach. Gdy ta zjawia się w Ziołowym Raju, czeka ją konfrontacja z Blechacz i Ruszczycówną. Lidia zostaje zwolniona. Spotyka się z Januszem i dowiaduje, że to on odpowiada za fotografie, które dostała Patrycja. Biznesmenka jest na Karcza wściekła, ale udaje się z nim do laboratorium. Teraz z kolei kochankowie zwalniają Blechacz. Kasia zagląda do LasPostu. Pyta Piotra, czy już powiedział Anieli, że to on jest jej tajemniczym adoratorem. Nieco później Melech próbuje to zrobić, ale Rej nie chce go słuchać. Grzymowski cieszy się, że Krzysztof przyjął Ewę z powrotem do pracy. Tłumaczy, że powinien dać również szansę ich związkowi. Do Majewskiego przychodzi pewien nastolatek, jak się okazuje znajomy Zuzi z obozu harcerskiego. Twierdzi, że dostaje od dziewczynki listy miłosne. Krzysztof dzwoni do Katarzyny, prosząc o rozmowę.(n)

Czas: 30 min

20:30

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:10 | TVP 2

Po spotkaniu z Rafałem Bożena nie zamierza rozmawiać z mężem. Stański spędza więc kolejną noc w hotelu. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Łukasz chce zrezygnować ze swoich dziennikarskich ambicji i stara się o pracę w firmie kurierskiej Igora Wyrwsa. Ma dla przyjaciela inną propozycję. Natalia przygotowuje Lidkę do zbliżającej się rozprawy. Przekonuje trenerkę, by starała się o orzeczenie rozwodu z winy Radka. Pod nieobecność Malwiny do kancelarii przychodzi Mikołaj. Zwoleńska bierze go za nowego klienta. Kuczma wciąż symuluje chorobę, by wymusić pomoc na Grzelakach. Aldona i Borys są zmęczeni dodatkowymi obowiązkami. Tymczasem Aleks, odwiedzając Ułana, nabiera pewnych podejrzeń.(n)

Czas: 30 min

20:10

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Kulisy serialu "M jak miłość"

20:40 | TVP 2

Program, w którym zobaczymy reportaże z planu serialu "M jak miłość", rozmowy z aktorami grającymi główne role i wywiady z twórcami.(n)

Czas: 15 min

20:40

Kulisy serialu "M jak miłość"

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

M jak miłość

20:55 | TVP 2

Aneta, która szykowała się do pierwszej samodzielnej operacji, odkrywa, że została skreślona z grafiku. Wdaje się w kłótnię z Arkiem, który zajął jej miejsce. Dowiaduje się od niego, że decyzję podjął Argasiński. Olek domyśla się, że pracując z ordynatorem, który dyskryminuje kobiety, jego żona nie ma szans na karierę chirurga. Marcin wyznaje Izie, że pracuje dla Bosackiej i zdobył dowody zdrady jej męża. Kobieta jest zszokowana. Próbuje wytłumaczyć męża przed nowym kolegą, ale on już planuje zemstę. Chodakowska organizuje też wieczór autorski Iwańskiego. Niespodziewanie zjawia się na nim jego córka (Marzena Gargas). Kasia martwi się, że Łukasz jej unika. Także Aneta dostrzega, że kolega podejrzanie się zachowuje. Tymczasem on spotyka się z Patrycją. Zabiera ją na lancz, który szybko przeradza się w romantyczną randkę. Zachwycona Argasińska opowiada o wszystkim Marcie. Mówi, ze zadurzyła się w sporo młodszym mężczyźnie i czuje się szczęśliwa.(n)

Czas: 55 min

20:55

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Serial Paradokumentalny

Kasta: Bez zgody

20:00 | TVP 3 Warszawa

Bohaterami serialu są ofiary wymiaru sprawiedliwości, którym wyroki niekompetentnych czy stronniczych sędziów zrujnowały życie. W zderzeniu z tą machiną nie mieli szans. Każda z prezentowanych historii mogła wydarzyć się naprawdę. Twórcy serii poruszają problemy, które trawią polskie sądownictwo: brak bezstronności, przewlekłość postępowania, dowolność w uznawaniu dowodów, ignorowanie świadków, niejasne powiązania sędziów czy krycie swoich bliskich, znajomych i kolegów po fachu.(n)

Czas: 35 min

20:00

Kasta: Bez zgody

Serial Paradokumentalny

Magazyn Interwencyjny

Sprawa dla reportera

20:35 | TVP 3 Warszawa

Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.(n)

Czas: 45 min

20:35

Sprawa dla reportera

Magazyn Interwencyjny

Film Sensacyjny

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

20:05 | Polsat

"Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" jest filmową adaptacją powieści Brytyjczyka Lee Childa. Należy ona do poczytnego cyklu o byłym majorze żandarmerii, który podejmuje się trudnych misji. Po raz pierwszy po książkę z tej serii sięgnął cztery lata wcześniej Christopher McQuarrie, realizując film "Jack Reacher: Jednym strzałem". Podobnie jak on Edward Zwick zdecydował się na obsadzenie w roli tytułowej trzykrotnego kandydata do Oscara Toma Cruise'a. W filmie "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" dowodząca jednostką dochodzeniową major Susan Turner (Cobie Smulders) pada ofiarą niesłusznych oskarżeń o zdradę kraju. Na wieść o tym jej lojalny przyjaciel, a zarazem zasłużony były członek jednostki Jack Reacher (Tom Cruise) postanawia za wszelką cenę pomóc koleżance. Zamierza znaleźć dowody na jej niewinność. Wkrótce mężczyzna wpada na trop rządowego spisku, w którym uczestniczą także wysoko postawieni przedstawicieli armii.(n)

Czas: 155 min

20:05

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

Film Sensacyjny

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Kalmary z sałatką z melona. s13e35

20:10 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:10

Doradca smaku: Kalmary z sałatką z melona. s13e35

Magazyn Kulinarny

Program Artystyczny

Paszporty "Polityki" 2020

20:15 | TVN

W 2020 roku - podobnie jak we wcześniejszych edycjach - nominacje do nagrody, którą tygodnik "Polityka" przyznaje najbardziej utalentowanym artystom, zostały podzielone na siedem kategorii. Paszporty otrzymają przedstawiciele świata filmu, teatru, literatury, sztuk wizualnych, muzyki poważnej i popularnej oraz kultury cyfrowej. Wśród nominowanych znaleźli się: Jan Holoubek, Maciej Cuske, Piotr Domalewski; Maciej Pesta, Jędrzej Piaskowski i Hubert Sulima, Teatr 21; Igor Jarek, Mira Marcinów, Patrycja Sikora; Małgorzata Mirga-Tas, Karol Palczak, Joanna Piotrowska; Ania Karpowicz, Krystian Lada, Martyna Pastuszka; 1988 - Przemysław Jankowiak, Marek Pędziwiatr, duet Siksa; Different Tales, One More Level, Ovid Works. Ze względu na trudną sytuację związaną z pandemią autorzy wyróżnienia postanowili nie tylko zwiększyć sumy przeznaczone na pieniężne dodatki do nagrody, ale też przyznać pewne kwoty - obok laureatów - osobom nominowanym.(n)

Czas: 105 min

20:15

Paszporty "Polityki" 2020

Program Artystyczny

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn

Czarno na białym

20:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

20:30

Czarno na białym

Magazyn
21

Magazyn Kryminalny

Magazyn kryminalny 997

21:00 | TVP 1

W każdym odcinku programu przedstawiane są autentyczne sprawy kryminalne, których sprawców nie udało się dotąd wykryć. Działania te pozwalają ekipie telewizyjnej włączyć się w poszukiwania przestępców. Jednocześnie twórcy magazynu liczą na pomoc i zaangażowanie widzów w rozwikłanie kryminalnych zagadek. W tym celu przedstawiają rekonstrukcję przebiegu groźnych wydarzeń. Program powstaje we współpracy z Komendą Główną Policji. Prowadzącym jest Dariusz Bohatkiewicz.(n)

Czas: 40 min

21:00

Magazyn kryminalny 997

Magazyn Kryminalny

Magazyn Reporterów

Magazyn Ekspresu Reporterów

21:40 | TVP 1

Tworzący magazyn reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Bohaterami prezentowanych w programie materiałów są zwykli ludzie - ich troski, tragedie i sukcesy. W programie często poruszane są tematy trudne i kontrowersyjne, dotyczące m.in. korupcji czy niesprawiedliwość władz. Dziennikarze demaskują oszustwa i bezprawie, ale też chętnie pokazują sylwetki ludzi, których życie może być w dzisiejszym świecie moralnym wzorcem. Być blisko życia to cel, jaki przyświeca temu programowi. Prowadzącym jest Mirosław Rogalski.(n)

Czas: 65 min

21:40

Magazyn Ekspresu Reporterów

Magazyn Reporterów

Serial Obyczajowy

Hotel Vidago Palace-ost.

21:50 | TVP 2

Lopes informuje więźniów, jaki los ich czeka. Dolores zostanie wydana władzom Hiszpanii, a Pedro wyjdzie na wolność wskutek interwencji wpływowych przyjaciół. Chłopak nie wie jeszcze, że to Carlota ocaliła mu życie, zgadzając się w zamian poślubić Cesara. Żąda, by inspektor uwolnił również jego towarzyszkę. Lopes, udając wspaniałomyślnego, wyraża zgodę. Jednocześnie nakazuje sierżantowi Fernandesowi, by ten zastrzelił oboje, gdy tylko zdejmie im kajdanki. Tymczasem Cesar przed ołtarzem mówi narzeczonej, że jej ofiara jest daremna - Pedro i tak zginie. Carlota wybiega z kościoła, by ratować ukochanego.(n)

Czas: 55 min

21:50

Hotel Vidago Palace-ost.

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Policzmy się dla Polski

21:20 | TVP 3 Warszawa

Raz na dziesięć lat w Polsce i we wszystkich krajach Unii Europejskiej organizowany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W tym roku zostanie przeprowadzony między 1 kwietnia a 30 czerwca. Program stanowi kompendium wiedzy o tym przedsięwzięciu i pozwala na poznanie obrazu współczesnego społeczeństwa jeszcze przed opublikowaniem wyników.(n)

Czas: 10 min

21:20

Policzmy się dla Polski

Cykl Felietonów

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:38 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 4 min

21:38

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:42 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 6 min

21:42

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:48 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

21:48

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Reality Show

Ocaleni

22:45 | TVP 1

"Ocaleni" to reality show produkcji Telewizji Polskiej, który zadebiutował na antenie w 2018 r. Gośćmi Rafała Porzezińskiego są osoby, które doświadczyły życia w uzależnieniu, ale wygrały walkę z nałogiem. Bohaterowie opowiadają widzom swoje zawiłe, pełne dramatów historie. Zdradzają też motywy, które skłoniły ich do podjęcia próby życia w trzeźwości. Najważniejszy w życiu każdego z "Ocalonych" był punkt zwrotny, w którym zmieniło się ich życie. Byli alkoholicy lub uzależnieni od innych używek opowiadają, jak wyglądała droga, która doprowadziła ich do wolności. W programie wypowiadają się również ich krewni, a także lekarze i terapeuci.(n)

Czas: 65 min

22:45

Ocaleni

Reality Show

Serial Komediowy

Lepsza połowa . s02e22

22:45 | TVP 2

Marek wciąż wraca wspomnieniami do lat młodości. Rozpamiętując dawne czasy, myśli o marzeniach, których nie zrealizował. Coraz chętniej znów sięga po gitarę. Oddając się swojej muzycznej pasji, zaniedbuje restaurację i domowe obowiązki. Doprowadza tym do szału Jolę, która zaczyna martwić się o przyszłość ich związku, rodziny i biznesu.(n)

Czas: 35 min

22:45

Lepsza połowa . s02e22

Serial Komediowy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Dramat Społeczny

Babel

22:40 | Polsat

Głośny film "Babel" to jeszcze jedno znakomicie wyreżyserowane dzieło zdobywcy czterech Oscarów i dwóch Złotych Globów - Alejandra Gonzáleza Inárrituta, twórcy "Amores perros", "21 gramów" czy "Zjawy". Także i trud włożony w "Babel" się opłacił. Za obraz, który przekazuje nieprzyjemną prawdę o tym, że o naszym życiu nierzadko decyduje tragiczny przypadek, reżyser otrzymał Złotą Palmę. Film wyróżniono też Oscarem za muzykę. Duża część akcji dramatu "Babel" osadzona jest w Maroku, do którego na urlop wybrali się małżonkowie Susan (Cate Blanchett) i Richard (Brad Pitt). Podczas gdy oni zwiedzają kraj, żyjący w tamtejszych górach pasterz kupuje od sąsiada broń, która należała kiedyś do japońskiego turysty. Synowie pasterza wykradają ojcu strzelbę, by nauczyć się jej obsługi. Przez przypadek wystrzelona przez nich kula trafia w podróżującą autobusem Susan. Życie poważnie rannej kobiety, której na marokańskiej prowincji nie ma kto udzielić pomocy, jest w poważnym niebezpieczeństwie. Gdy tylko przerażeni pasażerowie zostają odwiezieni do najbliższej miejscowości, Richard stara się skontaktować z ambasadą i zapewnić żonie opiekę medyczną. W tym samym czasie w USA dziećmi Susan i Richarda zajmuje się Amelia (Adriana Barraza). Kobieta wybiera się na ślub syna do Meksyku. Ponieważ nie ma z kim zostawić swoich podopiecznych, zabiera ich ze sobą. Podróż samochodem z kuzynem Amelii, Santiago (Gael García Bernal), kończy się tragicznie. Tymczasem trwają poszukiwania właściciela broni, z której strzelano do Amerykanów. W tokijskim mieszkaniu zjawiają się policjanci, aby porozmawiać z mężczyzną, który prawdopodobnie był w posiadaniu strzelby. Ponieważ nie zastają go, sprawę próbuje wyjaśnić jego głuchoniema córka, Chieko (Rinko Kikuchi).(n)

Czas: 185 min

22:40

Babel

Dramat Społeczny

Dramat Kryminalny

Miasto złodziei

22:00 | TVN

Scenariusz filmu "Miasto złodziei" powstał na podstawie powieści Chucka Hogana pod tym samym tytułem. Produkcja jest drugim obrazem wyreżyserowanym przez zdobywcę Oscara, Bena Afflecka, który jest tu także odtwórcą roli głównej. Akcja filmu toczy się w Bostonie. Wywodzący się z rodziny o kryminalnej przeszłości charyzmatyczny Doug MacRay (Affleck) dowodzi szajką bandytów. Specjalizuje się w napadach na banki. Kompana z bandy, nieobliczalnego Coughlina (nominowany do Oscara Jeremy Renner), traktuje jak brata. Podczas kolejnego skoku zamaskowani złodzieje biorą na zakładniczkę Claire Keesey (Rebecca Hall). Kobieta szybko odzyskuje wolność, jednak nie jest w stanie zapomnieć o tym, co przeżyła. Pamiętają o niej również przestępcy, którym nie podoba się odkrycie, że mieszka ona w ich okolicy. Wkrótce Doug zaczyna śledzić Claire. Chce się bowiem przekonać, czy może ona skierować policję na ich trop. W pewnym momencie bohater "Miasta złodziei" nie może się oprzeć pokusie i nawiązuje rozmowę z kobietą. Ona, nie zdając sobie sprawy, z kim ma do czynienia, ulega jego urokowi. Para z czasem zakochuje się w sobie. MacRay ukrywa przed kompanami swój romans, lecz Coughlin domyśla się prawdy. Budowany na kłamstwie związek zaczyna stanowić zagrożenie zarówno dla bossa bandy, jak i jego partnerki. Snujący wizję wspólnej przyszłości Doug nie wie, że od jakiegoś czasu bacznie obserwuje go agent FBI Adam Frawley (Jon Hamm). Dla śledczego Claire jest szansą, by dopaść zuchwałych przestępców.(n)

Czas: 155 min

22:00

Miasto złodziei

Dramat Kryminalny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Dramat Historyczny

Ostatni cesarz

23:50 | TVP 1

"Ostatni cesarz" jest zrealizowanym na podstawie autentycznej historii epickim dziełem słynnego włoskiego reżysera Bernarda Bertolucciego. Nakręcony z wielkim rozmachem film, którego produkcja pochłonęła ponad 25 mln dolarów, opowiada o sześciu dekadach z życia ostatniego władcy Państwa Środka. Obraz nagrodzono dziewięcioma Oscarami, w tym za najlepszy film, reżyserię i zdjęcia. Rok 1950. Radzieckie władze przekazują Chińczykom jeńców wojennych. Jest wśród nich 44-letni Pu Yi (John Lone), ostatni cesarz Chin. Mężczyzna zostaje poddany reedukacji. Opowieść o pobycie w obozie splata się z jego wspomnieniami. Rok 1908. Pu Yi obejmuje tron jako dziesiąty władca mandżurskiej dynastii Ching. Od najmłodszych lat przygotowywany do godnego piastowania funkcji władcy, wychowuje się w samotności, pozbawiony towarzystwa rówieśników. Gdy ma sześć lat, jego rodzina abdykuje, a Chiny przekształcają się w republikę. Chłopiec aż do uzyskania pełnoletności może mieszkać w cesarskiej siedzibie. Dorasta odizolowany od świata. Jest zafascynowany Zachodem, o którym opowiada mu Szkot Reginald Johnston (Peter O'Toole). Za radą nauczyciela poślubia Wan Jung (Joan Chen). Rok 1924. Pu Yi, tytułowy bohater obrazu "Ostatni cesarz", zostaje wygnany z Zakazanego Miasta. Trafia do Japonii. Osiem lat później staje na czele Mandżukuo, małego państwa założonego przez Japończyków na okupowanych terenach Mandżurii. Ulega im we wszystkim, ponieważ ma nadzieję na odrestaurowanie cesarstwa. Po klęsce Japonii zostaje internowany przez Rosjan, a potem przekazany Chinom. Zwolniony, do końca życia pracuje w ogrodzie botanicznym, będącym niegdyś jego własnością.(n)

Czas: 165 min

23:50

Ostatni cesarz

Dramat Historyczny

Film Dokumentalny

Graniczne cięcie

23:20 | TVP 2

W Osinowie Dolnym, nieopodal granicy polsko-niemieckiej, mieszka zaledwie dwieście osób. W wiosce działają za to aż czterdzieści trzy salony fryzjerskie. Nie ma na świecie miejsca, w którym znajdowałoby się podobne nagromadzenie takich zakładów. Dokument ukazuje pracę jednego z nich. Właścicielka Halina to fryzjerka z dużym doświadczeniem. Stara się podzielić wiedzą ze swoją pracownicą Andżelą. Ma nadzieję, że będą pracowały razem już zawsze, jednak nie jest to przesądzone. Druga kobieta ma też bowiem własne plany. Klientelą salonu są głównie starsi niemieccy ludzie. Korzystają z ich usług ze względu na niskie ceny. Podczas strzyżenia często opowiadają o swoim życiu, marzeniach i obawach.(n)

Czas: 65 min

23:20

Graniczne cięcie

Film Dokumentalny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

23:00 | TVP 3 Warszawa

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

23:00

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Koncert

Świąteczny koncert życzeń

23:20 | TVP 3 Warszawa

Najpiękniejsze piosenki świąteczne w wykonaniu gwiazd. Na scenie zabrzmią utwory, które od lat umilają czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Widowisko nawiązuje do popularnego przed laty programu, w którym widzowie mogli składać sobie życzenia za pośrednictwem telewizji. Wystąpią: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Włodzimierz Korcz, Helena Vondráčková, Gromee, Anna Dereszowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Zenon Martyniuk, Sylwia Grzeszczak, Ryszard Rynkowski, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Sławek Uniatowski, Krystyna Prońko, Sound'n'Grace, Cleo, Katarzyna Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, Alicja Węgorzewska, Krystyna Giżowska i Piotr Kupicha. Gospodarzami wieczoru są Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.(n)

Czas: 65 min

23:20

Świąteczny koncert życzeń

Koncert

Magazyn Publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 | TVN 24

Magazyn publicystyczny o luźniejszej formule. Gospodarz programu, Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi, dokonuje bilansu dnia.(n)

Czas: 40 min

23:00

Dzień po dniu

Magazyn Publicystyczny

Magazyn Ekonomiczny

Bilans dnia

23:40 | TVN 24

W programie: skrót informacji giełdowych, aktualne tematy makroekonomiczne, relacje reporterskie o najważniejszych i najciekawszych sprawach dotyczących ludzi biznesu.(n)

Czas: 20 min

23:40

Bilans dnia

Magazyn Ekonomiczny

Program TV wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny dzień po dniu

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.

 

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO