×

Wyszukaj artykuł27 Październik

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:30 | TVP 1

Pola wcześnie rano wybiega z domu, tłumacząc ojcu, że ma mnóstwo zaległej pracy. Hania próbuje uspokajać oszołomionego Krzysztofa, że na pewno chodzi o chłopaka. Tymczasem córka spędza z Robertem romantyczny poranek. Kiedy po przyjściu do pracy Majewski oświadcza, że chce z obojgiem na osobności porozmawiać, sądzą, iż wszystkiego się domyśla. Beata i Łukasz budzą się obok siebie w Borowiku. Wkrótce przyszła panna młoda z pomocą Edyty i Krawczyka organizuje w pokoju małe przyjęcie zaręczynowe. Pati przypadkiem słyszy rozmowę Tadeusza i Czesławy na temat opieki nad nią. Wkrótce dziadkowie dostają telefon ze szkoły, że nie zjawiła się na lekcjach. Rozpoczynają jej poszukiwania, informują też o wszystkim Magdę i Jacka. Dziewczynka odnajduje się na cmentarzu.(n)

Czas: 30 min

20:30

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:10 | TVP 2

Poranne czułości Huberta i Klary przerywa wczesna pobudka Marysi. Oboje muszą udać się do swoich obowiązków. Niebawem na planie Ex-Ex dochodzi do wypadku. Zostaje zakłócona praca wszczepionego Pyrce stymulatora i mężczyzna traci przytomność. Stawicki umawia się z Dylską, żeby wyjaśnić ostatnie nieporozumienie. Nie podoba się to zazdrosnej Dominice. Do spotkania jednak nie dochodzi, ponieważ lekarza przepłasza Mikołaj. Oznajmia rywalowi, że Aneta jest jego dziewczyną i żąda, by zostawił ją w spokoju. Jowita trenuje z matką w klubie pod okiem Alana. Po telefonie Grety dziewczyna chce przerwać ćwiczenia i jechać do klienta. W tym czasie Sławka traci przytomność.(n)

Czas: 30 min

20:10

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Kulisy serialu "M jak miłość"

20:40 | TVP 2

Program, w którym zobaczymy reportaże z planu serialu "M jak miłość", rozmowy z aktorami grającymi główne role i wywiady z twórcami.(n)

Czas: 15 min

20:40

Kulisy serialu "M jak miłość"

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

M jak miłość

20:55 | TVP 2

Natalia wyznaje Soni, że podjęła decyzję o rozwodzie. Skontaktowała się już nawet z Wernerem. Niebawem odbiera telefon od Uli, która ma dla niej dramatyczne wieści. Franek w nocy zniknął bez śladu, zabierając ze sobą Hanię. Nikt nie może się do niego dodzwonić. Lilka bierze dzień wolnego w bistro i przyjeżdża do Grabiny. Mateusz zabiera ją na romantyczny spacer. Staszek kupuje kwiaty i wyznaje Barbarze, że chce umówić się z Krystyną. Zachęcony przez seniorkę zjawia się w domu Banachowej i proponuje wspólne wyjście na kawę. Modry w końcu orientuje się, że Ola stanowi dla niego zagrożenie. Gdy próbuje zadzwonić po pomoc, opiekunka zabiera mu telefon. Zaprasza też do Lipnicy swojego kochanka. Gdy Mostowiakowa zjawia się z wizytą, zastaje parę w salonie w niedwuznacznej sytuacji.(n)

Czas: 55 min

20:55

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Serial Paradokumentalny

Kasta: Wymuszona upadłość

20:00 | TVP 3 Warszawa

Właściciel sklepu meblowego, Pniewski, wziął kredyt na spłatę długów. Nagle komornik żąda od niego zwrotu całości. W rezultacie mężczyzna traci sklep. Uważa, że sąd nie uwzględnił jego skarg na komornika i nie widzi w jego działaniu niczego niezgodnego z prawem. Pniewski wpada na trop spisku.(n)

Czas: 35 min

20:00

Kasta: Wymuszona upadłość

Serial Paradokumentalny

Magazyn Interwencyjny

Sprawa dla reportera

20:35 | TVP 3 Warszawa

Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.(n)

Czas: 45 min

20:35

Sprawa dla reportera

Magazyn Interwencyjny

Film Sf

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

20:05 | Polsat

Roland Emmerich po raz drugi sięga po temat inwazji z kosmosu, przedstawiając "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" - sequel spektakularnej produkcji z 1996 roku. Choć tym razem w obsadzie zabrakło największej gwiazdy części pierwszej - Willa Smitha, to jednak pojawia się kilka nazwisk, które łączą obie produkcje, jak choćby Jeff Goldblum. Dynamiczna fabuła i niesamowite efekty wizualne sprawiają, że produkcja ta jest ciekawą propozycją dla fanów kina science fiction. Akcja filmu "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" rozpoczyna się po dwudziestu latach od ostatniego ataku obcych na Ziemię. Ludzie nie zmarnowali tego czasu. Wykorzystali technologię, którą pozostawili kosmici, by stworzyć niezwykle nowoczesny system obronny. Niestety, gdy dochodzi do kolejnej inwazji, okazuje się, że nie na wiele się on zdaje. Kosmici przybywają jeszcze silniejsi i pragną zemsty. W obliczu zagłady ludzkość łączy siły. Do walki z niebezpiecznymi istotami z kosmosu wysłany zostaje oddział młodych pilotów. Wśród nich znajdują się Jake Morrison (Liam Hemsworth) i syn kapitana Stevena Hillera - Dylan (Jessie T. Usher). Młodzi mężczyźni nie są jednak skorzy do współpracy, a to za sprawą pewnego konfliktu sprzed lat. W przygotowywanie ofensywy angażuje się również były prezydent Stanów Zjednoczonych Thomas J. Whitmore (Bill Pullman) wraz z córką Patricią (Maika Monroe). Pomagają im David Levinson (Jeff Goldblum) oraz Brakish Okun (Brent Spiner), którzy mogą udzielić obrońcom Ziemi cennych informacji.(n)

Czas: 160 min

20:05

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Film Sf

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku. s13e33

20:10 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:10

Doradca smaku. s13e33

Magazyn Kulinarny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3113

20:15 | TVN

Zuza musi wyjechać na dwa miesiące do Szwajcarii. Ula jest niepocieszona. W szpitalu dyrektor Karina Król zaskakuje Kamila propozycją, by złożył aplikację na stanowisko ordynatora. Jak twierdzi, dzięki niej ma spore szanse na wygraną. Renata dzieli się z rodziną swoją decyzją dotyczącą wyrzucenia Sławka z domu. Maria stara się ją wspierać, a zadowolona Daria waża, że ojciec na to zasłużył. Zmienia zdanie dopiero, gdy odkrywa, w jakiej sytuacji znajduje się Dziedzic - rozstał się z Tanią i został sam. Koledzy Ignasia proszą dumnego Michała o autografy. Później, podczas drugiego etapu castingu, Brzozowski słyszy, że musi schudnąć pięć kilogramów w trzy tygodnie.(n)

Czas: 40 min

20:15

Na Wspólnej. s18e3113

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Milionerzy. s08e387

20:55 | TVN

Zasady pozostają niezmienne: jeden uczestnik zmaga się z dwunastoma pytaniami, mając do dyspozycji trzy koła ratunkowe. O tym, by wziąć udział w grze i usiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego marzy wiele osób. Jednak droga do głównej wygranej, miliona złotych, nie jest łatwa. Należy wykazać się opanowaniem, rozwagą, a przede wszystkim - szeroką wiedzą obejmującą różne dziedziny. Najważniejsze są strategia, intuicja oraz nerwy ze stali.(n)

Czas: 35 min

20:55

Milionerzy. s08e387

Teleturniej

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn

Czarno na białym

20:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

20:30

Czarno na białym

Magazyn
21

Magazyn Kryminalny

Magazyn kryminalny 997

21:00 | TVP 1

W każdym odcinku programu przedstawiane są autentyczne sprawy kryminalne, których sprawców nie udało się dotąd wykryć. Działania te pozwalają ekipie telewizyjnej włączyć się w poszukiwania przestępców. Jednocześnie twórcy magazynu liczą na pomoc i zaangażowanie widzów w rozwikłanie kryminalnych zagadek. W tym celu przedstawiają rekonstrukcję przebiegu groźnych wydarzeń. Program powstaje we współpracy z Komendą Główną Policji. Prowadzącym jest Dariusz Bohatkiewicz.(n)

Czas: 40 min

21:00

Magazyn kryminalny 997

Magazyn Kryminalny

Magazyn Reporterów

Magazyn Ekspresu Reporterów

21:40 | TVP 1

Tworzący magazyn reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Bohaterami prezentowanych w programie materiałów są zwykli ludzie - ich troski, tragedie i sukcesy. W programie często poruszane są tematy trudne i kontrowersyjne, dotyczące m.in. korupcji czy niesprawiedliwość władz. Dziennikarze demaskują oszustwa i bezprawie, ale też chętnie pokazują sylwetki ludzi, których życie może być w dzisiejszym świecie moralnym wzorcem. Być blisko życia to cel, jaki przyświeca temu programowi. Prowadzącym jest Mirosław Rogalski.(n)

Czas: 65 min

21:40

Magazyn Ekspresu Reporterów

Magazyn Reporterów

Serial Obyczajowy

Czerwona królowa

21:50 | TVP 2

Regina obawia się, że w pełnym przyjęć, pokazów i sukcesów życiu umyka jej to, co najważniejsze. Zaczyna myśleć o rodzinie i dzieciach. Zbarski daje jej jednak do zrozumienia, że to nie jego styl życia. Niebawem dziewczyna dostaje anonim informujący, że Lew ją zdradza. Wkrótce wraz z koleżankami z domu mody wyjeżdża do Samarkandy, gdzie czeka ją kolejny triumf na wybiegu. Edmond Rothschild, nie mogąc zapomnieć o Marinie, przybywa do Moskwy. KGB wzywa dziewczynę na przesłuchanie. Śledczy brutalnie zmusza modelkę, by na donosiła na zakochanego w niej milionera.(n)

Czas: 65 min

21:50

Czerwona królowa

Serial Obyczajowy

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

21:20 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

21:20

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:39 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:39

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:42 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 4 min

21:42

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:46 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

21:46

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Serial Kryminalny

Szadź

21:30 | TVN

Śledztwo coraz bardziej wyczerpuje Polkowską psychicznie. Dodatkowym problemem okazuje się reakcja przełożonych na jej teorię dotyczącą sprawcy brutalnych morderstw. Ma mało czasu, bowiem - jak sądzi - zabójca poszukuje już kolejnej ofiary. Podejmuje odważne, zdecydowane kroki, dzięki którym chce zapobiec nowej tragedii. Ewa rozmawia z partnerem. Ten potwierdza, że doniósł na nią do zboru, ale chodziło mu wyłącznie o dobro ukochanej. Nie spodziewał się, jakie to będzie miało konsekwencje. Składa również dziewczynie zaskakującą propozycję. Tymczasem o spotkaniu dowiaduje się Piotr.(n)

Czas: 60 min

21:30

Szadź

Serial Kryminalny

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Reality Show

Ocaleni

22:45 | TVP 1

"Ocaleni" to reality show produkcji Telewizji Polskiej, który zadebiutował na antenie w 2018 r. Gośćmi Rafała Porzezińskiego są osoby, które doświadczyły życia w uzależnieniu, ale wygrały walkę z nałogiem. Bohaterowie opowiadają widzom swoje zawiłe, pełne dramatów historie. Zdradzają też motywy, które skłoniły ich do podjęcia próby życia w trzeźwości. Najważniejszy w życiu każdego z "Ocalonych" był punkt zwrotny, w którym zmieniło się ich życie. Byli alkoholicy lub uzależnieni od innych używek opowiadają, jak wyglądała droga, która doprowadziła ich do wolności. W programie wypowiadają się również ich krewni, a także lekarze i terapeuci.(n)

Czas: 65 min

22:45

Ocaleni

Reality Show

Film Dokumentalny

Born2Drive

22:55 | TVP 2

15-letni Oliver Solberg to najmłodszy kierowca rajdowy na świecie. Jeździ samochodem o mocy 600 koni mechanicznych, przyspieszającym do stu kilometrów na godzinę w niecałe 2 sekundy. Talent odziedziczył po rodzicach. Jego ojciec Petter Solberg jest trzykrotnym mistrzem świata, w wyścigach startuje też matka chłopaka, Pernilla. Bystry i pracowity nastolatek od dziecka marzył, by pójść w ich ślady. Ciężko pracuje na swój sukces na torze.(n)

Czas: 105 min

22:55

Born2Drive

Film Dokumentalny

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 25 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Film Sensacyjny

Ciężkie czasy

22:45 | Polsat

"Ciężkie czasy" to amerykański film sensacyjny pochodzący z 2005 roku. Twórcą scenariusza i reżyserem jest David Ayer - znany z takich hollywoodzkich hitów, jak: "Bogowie ulicy" (2012 r.), "Legion samobójców" (2016 r.) czy wreszcie "Furia" (2014 r.) z niezapomnianą rolą Brada Pitta. W jednej z głównych ról widzowie mogą zobaczyć Christiana Bale'a. Fabuła filmu "Ciężkie czasy" opowiada o byłym żołnierzu, który postanowił zmienić branżę i pracować dla DEA, czyli agencji odpowiedzialnej za walkę m.in. z handlarzami narkotyków. Jim Luther Davis (Christian Bale) ma przyjaciela Mike'a Alonza (Freddy Rodríguez), który nie radzi sobie w sferze zawodowej, o co jego dziewczyna dziewczyna Sylvia (Eva Longoria Parker) ma do niego pretensje. Tymczasem Jim otrzymuje od swoich szefów polecenie służbowe wyjazdu do dalekiej Kolumbii. Razem ze swoim przyjacielem Mikiem postanawiają wykorzystać czas do odlotu na wspólnej zabawie w centrum miasta. Niestety jeden z wieczorów dla bohaterów filmu "Ciężkie czasy" kończy się bardzo źle, ponieważ pakują się w kłopoty. Ich początkowa świetna zabawa szybko przeistacza się w walkę o przetrwanie.(n)

Czas: 145 min

22:45

Ciężkie czasy

Film Sensacyjny

Talk Show

Kuba Wojewódzki. s15e09

22:30 | TVN

Kontrowersyjny dziennikarz, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, po skróconym sezonie wiosennym powraca z kolejną, już pełną serią swojego autorskiego programu. W studio znajdą się znakomici goście ze świata filmu, sportu czy polityki, a wizyta żadnego z nich nie będzie przypadkowa.(n)

Czas: 60 min

22:30

Kuba Wojewódzki. s15e09

Talk Show

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Film Sensacyjny

Elita zabójców

23:50 | TVP 1

"Elita zabójców" to solidne kino sensacyjne w reżyserii specjalisty od tego typu produkcji, Sama Peckinpaha. Twórca takich hitów, jak "Pat Garrett i Billy Kid" czy "Ucieczka gangstera" do Oscara nominowany była za scenariusz "Dzikiej bandy". W rolach głównych zdobywca Nagrody Akademii Robert Duvall i nominowany do słynnej statuetki za kreację w "Ojcu chrzestnym" James Caan. Caan gra w "Elicie zabójców" agenta CIA Mike'a Lockena. Podczas jednej z akcji, w której funkcjonariusz bierze udział, zostaje on postrzelony przez swojego partnera George'a Hansena (Robert Duvall). Kula wystrzelona z broni dotychczasowego współpracownika roztrzaskuje mu m.in. kolano. Locken doznaje trwałego uszczerbku na zdrowiu, przez co zmuszony jest zakończyć służbę w CIA. Pomimo jednak tego, że Locken kuleje, nie zamierza przechodzić na emeryturę. Nieprzyjemne zdarzenie nie wpływa negatywnie na jego psychikę. Nadal odważny i niebojący się ryzyka bohater filmu "Elita zabójców" pozostaje czynny zawodowo, lecz teraz przyjmuje prywatne zlecenia. Pewnego dnia zostaje wynajęty do ochrony ważnego azjatyckiego polityka Yuena Chunga (Mako). W czasie tego zadania dochodzi do twardej, męskiej konfrontacji z byłym partnerem.(n)

Czas: 130 min

23:50

Elita zabójców

Film Sensacyjny

Program Interwencyjny

Alarm

23:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i Polaków.(n)

Czas: 20 min

23:00

Alarm

Program Interwencyjny

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Skrywana namiętność

23:20 | TVP 3 Warszawa

Adrianna przystępuje do ofensywy. Personel z niepokojem i nieufnością obserwuje, jak sprytna menadżerka stara się uwieść Andrzeja. Zaprasza go na kolację do modnej restauracji, gdzie wspominają dawne czasy i swój płomienny romans. Na stole pojawiają się kolejne dania, a lekarka zastawia sidła i coraz bardziej roztacza swój urok. Wspólny wieczór kończy się w pokoju lekarza.(n)

Czas: 30 min

23:20

Uzdrowisko: Skrywana namiętność

Telenowela Dokumentalna

Koncert Życzeń

Piosenka dla Ciebie

23:50 | TVP 3 Warszawa

Magazyn muzyczny w którym para prowadzących odczytuje życzenia nadesłane przez widzów. Po nich zostaje emitowany teledysk piosenki dołączony do wiadomości. Program prowadzą pary: Emilia Zimnicka, która jest finalistką konkursu Miss Polonia 2005 wraz z Tomaszem Zalewą - lubelskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Agnieszka Sprawka - lubelska dziennikarka i prezenterka wraz z Józefem Szopińskim - dziennikarzem i prezenterem.(n)

Czas: 65 min

23:50

Piosenka dla Ciebie

Koncert Życzeń

Magazyn Reporterów

Superwizjer

23:30 | TVN

Program emitowany jest już od dwudziestu lat. W minionym sezonie Jolanta Konopka zaprezentowała widzom wstrząsające reportaże oraz dwa filmy, które zostały docenione nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Bezkompromisowi, dociekliwi, odważni dziennikarze prezentują widzom kontrowersyjne historie, głośne afery czy polityczne skandale.(n)

Czas: 35 min

23:30

Superwizjer

Magazyn Reporterów

Magazyn Publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 | TVN 24

Magazyn publicystyczny o luźniejszej formule. Gospodarz programu, Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi, dokonuje bilansu dnia.(n)

Czas: 40 min

23:00

Dzień po dniu

Magazyn Publicystyczny

Magazyn Ekonomiczny

Bilans dnia

23:40 | TVN 24

W programie: skrót informacji giełdowych, aktualne tematy makroekonomiczne, relacje reporterskie o najważniejszych i najciekawszych sprawach dotyczących ludzi biznesu.(n)

Czas: 20 min

23:40

Bilans dnia

Magazyn Ekonomiczny

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.