×

Wyszukaj artykuł

03 Czerwiec

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:30 | TVP 1

Konrad próbuje się wykręcić z uczestnictwa w otwarciu ośrodka dla młodzieży prowadzonego przez Wojtka. Postanawia nawet poprosić Magdę o zwolnienie. Beata stara się po raz kolejny przekonać szefa, że to Aneta stoi za jej oskarżeniem o korupcję. Nic z tego nie wychodzi i rozżalona Jedynak wraca do domu. Wkrótce pod jej drzwiami zjawia się Wigrowski z zamiarem wprowadzenia się. Późnym wieczorem Beata wyrusza za Dłubałą idącą do lasu. Dostrzega, że spotyka się ona z Kurkiem. Postanawia zrobić im zdjęcie, ale ponieważ jest zbyt ciemno decyduje się na ryzykowny krok. Sytuacja między Magdą i Jackiem jest mocno napięta. Mimo przeprosin Ździebłowska nie może wybaczyć ukochanemu, że za jej plecami spotykał się z Natalią. Czesława dowiaduje się, że córka Tadeusza dostała pracę w domu opieki i zostanie w Polsce na co najmniej kilka miesięcy. Informuje o tym Magdę.(n)

Czas: 30 min

20:30

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:10 | TVP 2

Oliwka, która stara się o prawo jazdy, trafia na wyjątkowo niemiłego egzaminatora. Mężczyzna ewidentnie robi wszystko, by kursantka nie zdała. Tymczasem Kajtek, Justin, Tymon, Kacper i Madzia przygotowali już transparent i szampana. Niecierpliwie czekają w mieszkaniu na powrót przyjaciółki. Kasia, Łukasz i Ksawcio przygotowują się do wyjazdu w góry. Waleria i Stefan przynoszą im świąteczne potrawy. Sadowscy martwią się o Ludwika, który postanowił spędzić Boże Narodzenie samotnie. Górkę odwiedza także Anita. W związku z zakupem domu na Sycylii ma dla niej propozycję współpracy. Regina namawia Franka, by przyjechał do niej do sanatorium na święta. Tymczasem on odbiera pismo z sądu. Dotyczy ono wyższych alimentów dla Cariny.(n)

Czas: 30 min

20:10

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Program Rozrywkowy

Muzyka na dobry wieczór

20:40 | TVP 2

Cykl koncertów, podczas których polscy artyści wykonują swoje największe przeboje.(n)

Czas: 15 min

20:40

Muzyka na dobry wieczór

Program Rozrywkowy

Serial Kostiumowy

Zniewolona

20:55 | TVP 2

Żadan i poddani Czerwińskiego rozprawiają się ze skopcami. Uwalniają przetrzymywaną przez dwóch sekciarzy Katierinę. Podczas ucieczki dziewczyna wpada do lodowatej rzeki, co skutkuje ciężką chorobą. Pielęgnuje ją ranny Andriej. Chirurg wyjmuje z nogi Grigorija kulę. Teraz, gdy wychodzi na jaw, że pocisk nie jest angielski, dla wszystkich staje się jasne, że mężczyzna sam się postrzelił. Czerwiński zostaje wezwany przed zgromadzenie szlacheckie. Jelena czyta list, który mąż zostawił na wypadek śmierci. Okazuje się, że wiedział o jej uczuciu do Nikołaja i sprawił, by ten znikł z ich życia. Katierina i Żadan chcą wyjechać z domu Czerwińskich. Przeszkadza im Susłow, który oznajmia, że kupi majątek.(n)

Czas: 60 min

20:55

Zniewolona

Serial Kostiumowy

Program Religijny

Msza święta z Jasnej Góry

20:00 | TVP 3 Warszawa

Ciąg dalszy barwnej opowieści o polskich monarchach. Trzecia seria skupia się na dziejach dynastii Andegawenów i Jagiellonów. 2. połowa XIV wieku. Po śmierci Kazimierza Wielkiego królem Polski zostaje Ludwik Węgierski. Monarcha mianuje regentką swoją matkę Elżbietę. Tymczasem na Litwie młody Jogaiła wyrasta na mężnego wojownika. Po śmierci ojca, Olgierda Giedyminowicza, zostaje wielkim księciem.(n)

Czas: 45 min

20:00

Msza święta z Jasnej Góry

Program Religijny

Cykl Felietonów

Godki fest ucieszne: Myszy

20:45 | TVP 3 Warszawa

Cykl ma na celu przypomnienie widzom nieco zapomnianych reportaży, które na stałe zapisały się na kartach polskiej dokumentalistyki. Odnalezione po latach w archiwach oddziałów terenowych TVP wciąż zachwycają artystycznym kunsztem.(n)

Czas: 15 min

20:45

Godki fest ucieszne: Myszy

Cykl Felietonów

Komedia Sensacyjna

Vabank 2, czyli riposta

20:05 | Polsat

Znakomicie zagrany, oparty na ciekawym scenariuszu "Vabank 2, czyli riposta" stanowi kontynuację świetnej komedii Juliusza Machulskiego z 1981 roku. Choć sequel nie spotkał się z takim aplauzem krytyki jak pierwsza część przygód błyskotliwego i eleganckiego kasiarza, widzów, którym podobał się humor "Vabanku", film z pewnością nie zawiedzie. Jego atuty to też interesująca intryga i zaskakujące zwroty akcji. W filmie "Vabank 2, czyli riposta" w wyniku szczegółowo zaplanowanej przez Henryka Kwintę (Jan Machulski) akcji jego wróg, Gustaw Kramer (Leonard Pietraszak), trafia do zakładu karnego o zaostrzonym rygorze. Tu poznaje młodego i inteligentnego Edwarda Sztyca (Bronisław Wrocławski). Podczas jednego ze spacerów proponuje on Gustawowi pomoc w ucieczce w zamian za połowę sumy znajdującej się na szwajcarskim koncie bankiera. Postawiony pod ścianą Kramer zgadza się na współpracę. Już kilka dni później Kramer zbiega z więzienia. Zaraz też rozpoczyna realizację planu zemsty na Kwincie, który - niczego nie podejrzewając - prowadzi spokojne życie na wsi. Stawiski (Kuba Geiger), sekretarz byłego dyrektora banku, wynajmuje Tędlarza (Józef Jaworski), specjalistę od "mokrej roboty". By sprowokować Kwintę i zwabić go w pułapkę, gangster usiłuje zlikwidować Duńczyka (Witold Pyrkosz). W tym czasie Sztyc porywa córeczkę Marty (Ewa Szykulska), która mieszka teraz z kasiarzem.(n)

Czas: 145 min

20:05

Vabank 2, czyli riposta

Komedia Sensacyjna

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Gyros z kurczaka z sosem czosnkowym. s12e16

20:15 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:15

Doradca smaku: Gyros z kurczaka z sosem czosnkowym. s12e16

Magazyn Kulinarny

Teleturniej

Milionerzy. s06e273

20:20 | TVN

Po raz kolejny Hubert Urbański zaprasza do gry o milion złotych. By zdobyć główną wygraną, zawodnik musi udzielić dwunastu poprawnych odpowiedzi, wykazując się wiedzą z różnych dyscyplin. Potrzebuje także analitycznego myślenia i zimnej krwi, o czym przekonała się Magda z poprzedniego sezonu, którą pokonało pierwsze pytanie o naczyniem z sitkiem. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe, których musi używać oszczędnie, jeśli chce dotrzeć do pytania za milion złotych. Najtrudniejsze pytania zachęcają do kalkulacji: czy warto ryzykować, czy też lepiej zakończyć grę i zabrać do domu już wygraną sumę. Nie wszyscy są tak pewni siebie i zdeterminowani, jak Katarzyna Kant-Wysocka, zwyciężczyni miliona w poprzednim sezonie. Każdy może się zgłosić do programu i każdy może wygrać.(n)

Czas: 40 min

20:20

Milionerzy. s06e273

Teleturniej

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Program Publicystyczny

Czas decyzji. Wybory 2020

20:30 | TVN 24

Czas: 30 min

20:30

Czas decyzji. Wybory 2020

Program Publicystyczny
21

Widowisko

Wielka matura Polaków

21:00 | TVP 1

Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna matura będzie zupełnie inna niż poprzednie. Przygotowania do egzaminu dojrzałości również, dlatego dzisiejszy test ma pomóc abiturientom sprawdzić wiedzę i rozładować nieco stres. Będzie się on składał z rund tematycznych związanych z konkretnymi przedmiotami zdawanymi na maturze. Pomiędzy rundami zostaną wyświetlone zabawne felietony i ciekawostki dotyczące wymaganej wiedzy, przeróżnych wzorów i definicji. Na pytania będą odpowiadać w rodzinnych duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, obecni w studiu telewizyjnym oraz poprzez komunikatory internetowe we własnych domach. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.(n)

Czas: 90 min

21:00

Wielka matura Polaków

Widowisko

Serial Kostiumowy

Zniewolona-ost.

21:55 | TVP 2

Nikołaj udowadnia przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Aleksieja Kosacza. Wkrótce Czerwiński dowiaduje się, że jego majątek ma trafić na licytację. Popełnia samobójstwo. Zdruzgotana Natalia wstępuje do zakonu. Doroszenko zamierza wyjechać do Europy. Plany krzyżuje mu pojawienie się Eleny. Żadan negocjuje z Susłowem w sprawie Katii. Przez jego zagrywki nie może wziąć udziału w aukcji. Niespodziewanie jednak Andriej zostaje współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Kupuje Czerwinkę i daje wolność poddanym, na koniec oświadcza się Wierbickiej. Po ceremonii ślubnej dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń.(n)

Czas: 65 min

21:55

Zniewolona-ost.

Serial Kostiumowy

Program Publicystyczny

Twój wybór

21:00 | TVP 3 Warszawa

Program pozwala widzom zapoznać się ze sprawami, o jakich każdego dnia decydują władze samorządowe, a także z propozycjami ugrupowań politycznych i komitetów wyborczych.(n)

Czas: 30 min

21:00

Twój wybór

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:38 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:38

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

21:41 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 6 min

21:41

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

21:47 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 13 min

21:47

Pogoda

Program Informacyjny

Film Dokumentalny

Brudna strefa. Koronawirus w Polsce

21:00 | TVN

Dziennikarze "Superwizjera" zaglądają z kamerami do karetek, a także na oddziały szpitalne, czyli w miejsca, gdzie codziennie trwa walka o zdrowie i życie. Poszukują odpowiedzi na pytanie, czy służba zdrowia potrafi sprostać nowym wyzwaniom, związanym z wybuchem pandemii. Bohaterowie reportażu - osoby, których codziennością jest strach, złość, stres, kontakt z COVID19 - dzielą się z widzami swoimi przemyśleniami oraz odczuciami na ten temat. Ich głos zostaje uzupełniony o wywiady ze specjalistami i naukowcami, dotyczące tego, jak społeczeństwo radzi sobie w obecnej sytuacji.(n)

Czas: 60 min

21:00

Brudna strefa. Koronawirus w Polsce

Film Dokumentalny

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Film Dokumentalny

Mała zagłada

22:30 | TVP 1

Opowieść o dramacie, który rozegrał się 1 czerwca 1943 roku we wsi Sochy na Zamojszczyźnie. Tego dnia Niemcy wymordowali mieszkańców, spalili ich zabudowania, a potem zbombardowali całe terytorium. W ciągu paru godzin tętniąca życiem miejscowość przestała nagle istnieć. Wśród zgliszczy ostał się tylko jeden dom. Ocalała garstka dorosłych i dzieci, w tym Teresa Ferenc, która wówczas była małą dziewczynką. Kobiecie utkwił w pamięci obraz apokalipsy zgotowanej Polakom przez nazistów. Jej córce Annie w dzieciństwie towarzyszyła trauma wojenna opowiedziana przez matkę. Z kolei dla wnuczki Oli tragedia rodzinna jest historią, której nie chce się dopuścić do swojego życia.(n)

Czas: 65 min

22:30

Mała zagłada

Film Dokumentalny

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Komedia

Boski żigolo

22:30 | Polsat

"Boski żigolo" to pełen niewybrednych żartów film, w którym komik Rob Schneider stworzył najbardziej znaną ze swoich kreacji. Z początku grany przez niego prostoduszny Deuce Bigalow zarabia na życie czyszczeniem akwariów. Mężczyzna znalazł właśnie zatrudnienie w luksusowym apartamencie w Malibu. Jego właścicielem jest zawodowy uwodziciel, uwielbiany przez kobiety Antoine Laconte (Oded Fehr). Pewnego dnia obowiązki zmuszają Antoine'a do wyjazdu. Mężczyzna namawia Bigalowa, by zaopiekował się jego apartamentem. Ten jednak bierze na siebie dodatkowy obowiązek. Na skutek zbiegu okoliczności podszywa się pod Laconte'a. Już pierwszego dnia doprowadza lokal do ruiny. Niszczy warte tysiące dolarów akwarium, w którym znajdowała się ulubiona rybka gospodarza. Główny bohater filmu "Boski żigolo" nie ma środków, aby zapłacić za wyrządzone szkody. Zdesperowany postanawia spróbować swoich sił jako żigolak. Pomaga mu w tym przyjaciel Laconte'a, T.J. Hicks (Eddie Griffin). Deuce przechodzi gruntowną kurację upiększającą i wkrótce zaczyna "pracę". Trafia na same wymagające i rozkapryszone klientki. Na dodatek zakochuje się w jednej z nich. Tymczasem jego tropem podąża nieustępliwy policjant z obyczajówki, detektyw Chuck Fowler (William Forsythe).(n)

Czas: 100 min

22:30

Boski żigolo

Komedia

Dramat Kryminalny

W cieniu chwały

22:00 | TVN

Dramat "W cieniu chwały" jest osadzony w realiach nowojorskiej policji. Tierneyowie od wielu lat pełnią służbę jako stróże prawa. W Boże Narodzenie spotyka się cała rodzina. Do stołu zasiadają: Ray (Edward Norton), jego szwagier Jimmy Eagan (Colin Farrell), Francis junior (Noah Emmerich) oraz głowa rodziny - Francis senior (Jon Voight). Każdy z nich rozmyśla o swoich sprawach. Młodszy Francis cierpi z powodu choroby żony, która umiera na raka. Ray jest w trakcie rozwodu, a Jimmy ukrywa przed żoną swoje nielegalne interesy z gangsterami. Pewnego dnia podczas zasadzki w mieszkaniu dilera narkotyków dochodzi do krwawej strzelaniny, w której ginie kilku policjantów. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Ray Tierney. Detektyw ma nieczyste sumienie, ponieważ kiedyś złożył fałszywe zeznania, aby ochronić kolegów po fachu. Teraz widzi wyraźnie, że na komendzie szerzy się korupcja, w którą najprawdopodobniej jest zamieszany Jimmy. Bohater filmu "W cieniu chwały" musi podjąć decyzję, czy kierować się lojalnością wobec kolegów, czy odzyskać honor i ujawnić prawdę. W dodatku rodzinne więzy zostają wystawione na próbę. Niebawem na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły dotyczące skandalu. "W cieniu chwały" jest typową produkcją sensacyjną o pracy nowojorskich policjantów. Wcielili się w nich bardzo dobrze aktorzy, którzy są solidnym atutem produkcji. Do jednej filmowej rodziny należą m.in. Edward Norton, Colin Farrell i Jon Voight. Zdjęcia do produkcji miały ruszyć kilka lat wcześniej, w 2002 r., ale bohaterska postawa stróżów prawa po atakach z 11 września nie pozwoliła twórcom na podjęcie tematu korupcji w szeregach policji.(n)

Czas: 160 min

22:00

W cieniu chwały

Dramat Kryminalny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Thriller

Krew, pot i... kłamstwa

23:35 | TVP 1

"Krew, pot i... kłamstwa" to telewizyjny dreszczowiec, który stanowi ostrzeżenie przed znajomościami zawieranymi na siłowni. W roli głównej zobaczymy Hannah Barefoot, amerykańską aktorkę i piosenkarkę. Przełomowym momentem w jej karierze był występ w kultowym dramacie LBTQ "Wyznania 2 - świadectwo miłości". W thrillerze "Krew, pot i... kłamstwa" partneruje jej Adam Huber, znany z nowej odsłony serialu "Dynastia". Melissa próbuje zapomnieć o bolesnym rozstaniu. Za namową przyjaciółki postanawia pozbyć się negatywnych emocji, ćwicząc w klubie fitness. Na siłowni poznaje przystojnego trenera personalnego, który oferuje jej swoją pomoc. Melissa przez jakiś czas stosuje się do jego wskazówek, ale wkrótce przestaje się czuć z tym dobrze, zwłaszcza że nowy znajomy staje się zbyt nachalny. Bohaterka dreszczowca "Krew, pot i... kłamstwa" chce pozbyć się natręta ze swojego życia. Przekonuje się, że będzie to trudniejsze, niż myślała.(n)

Czas: 85 min

23:35

Krew, pot i... kłamstwa

Thriller

Komedia Romantyczna

Plan B

23:00 | TVP 2

"Plan B" to lekka komedia o miłości, której największym atutem jest rola Jennifer Lopez. Znana aktorka i piosenkarka gra tym razem rolę atrakcyjnej Zoe, samotnej kobiety po przejściach. Trudne doświadczenia sprawiły, że zamknęła się w sobie. Nie lubi nawiązywać nowych znajomości, szczególnie z mężczyznami, których zawsze trzyma na dystans. Swoim zachowaniem skutecznie zniechęca potencjalnych kandydatów na partnerów. Mimo okazywanego chłodu Zoe jest jednak ciepłą osobą, która marzy o ty, by mieć dziecko. Czas jest jednak nieubłagany. Z każdym rokiem oddala się od niej szansa na potomstwo. W końcu zdesperowana Zoe postanawia poddać się sztucznemu zapłodnieniu. Wkrótce dowiaduje się, że zabieg się udał. Teraz Zoe może się cieszyć, bo na świat niedługo przyjdzie upragniony maluch. Spokój bohaterki filmu "Plan B" zostaje zakłócony, gdy poznaje ona przystojnego Stana (Alex O'Loughlin). Uwodzicielski mężczyzna w mgnieniu oka zdobywa jej serce. Ich relacje stają się coraz bliższe. Ona tymczasem staje przed poważnym dylematem - w jaki sposób powiedzieć mężczyźnie swoich marzeń, że jest w ciąży.(n)

Czas: 115 min

23:00

Plan B

Komedia Romantyczna

Program Interwencyjny

Alarm

23:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i Polaków.(n)

Czas: 20 min

23:00

Alarm

Program Interwencyjny

Program Publicystyczny

W tyle wizji

23:20 | TVP 3 Warszawa

Program publicystyczno-satyryczny, w którym grupa wyróżniających się poczuciem humoru satyryków i felietonistów, reprezentujących różne opcje światopoglądowe, dokonuje podsumowania wydarzeń dnia.(n)

Czas: 40 min

23:20

W tyle wizji

Program Publicystyczny

Magazyn Publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 | TVN 24

Magazyn publicystyczny o luźniejszej formule. Gospodarz programu, Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi, dokonuje bilansu dnia.(n)

Czas: 40 min

23:00

Dzień po dniu

Magazyn Publicystyczny

Magazyn Ekonomiczny

Bilans dnia

23:40 | TVN 24

W programie: skrót informacji giełdowych, aktualne tematy makroekonomiczne, relacje reporterskie o najważniejszych i najciekawszych sprawach dotyczących ludzi biznesu.(n)

Czas: 65 min

23:40

Bilans dnia

Magazyn Ekonomiczny

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Program telewizyjny na dziś, jutro, pokutrze i najbliższe dni

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Telewizja online oraz telewizja internetowa

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.