×

Wyszukaj artykuł

29 Wrzesień

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24

Dramat Obyczajowy

Światło między oceanami

00:55 | TVP 1

Autor głośnej niezależnej produkcji "Blue Valentine", Derek Cianfrance, tym razem zdecydował się zaadaptować na potrzeby srebrnego ekranu debiutancką powieść australijskiej pisarki M.L. Stedman. "Światło między oceanami" jest poruszającym dramatem o niszczycielskiej sile niewłaściwych wyborów. Do zagrania głównych ról udało się reżyserowi namówić wielkie gwiazdy, które zgodnie z oczekiwaniami stworzyły tu udane kreacje. Michael Fassbender gra w filmie "Światło między oceanami" rolę byłego żołnierza, Toma Sherbourne'a, który podczas I wojny światowej wsławił się bohaterskimi czynami. Mężczyzna zakochuje się z wzajemnością w pięknej Isabel (Alicia Vikander). Wkrótce biorą ślub, a Tom zatrudnia się jako latarnik na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Niedługo po przybyciu Toma na wyspę Isabel do niego dołącza. W tym oddalonym od świata miejscu para prowadzi szczęśliwe życie. Niestety, dręczy ich niespełnione marzenie o posiadaniu dziecka. Po miesiącach bezowocnych starań i dwóch poronieniach małżonkowie zaczynają się od siebie oddalać. W końcu Isabel popada w depresję. Ich życie zmienia niezwykłe wydarzenie. Do wybrzeży wyspy przybija niewielka łódź, w której Tom znajduje niemowlę. Razem z Isabel decydują się zabrać dziecko, by wychować je jak własne. Niestety, wkrótce w okolicy pojawia się młoda kobieta. Okazuje się, że to zrozpaczona matka poszukująca zaginionego potomka.(n)

Czas: 135 min

0:55

Światło między oceanami

Dramat Obyczajowy

Trwa

Serial Obyczajowy

Warto kochać

02:20 | TVP 2

Tak jak obiecał, Tomasz czeka na Martę w pensjonacie. Joanna stara się przekonać przyjaciółkę, żeby walczyła o miłość. Mimo wielu wahań Marta decyduje się w końcu jechać na spotkanie. Szczęście jej jednak nie sprzyja. Dociera do pensjonatu spóźniona, kilka minut po wyjściu Milewskiego. Tymczasem trwają przygotowania do jego ślubu z Karoliną. Cezary wręcza zdziwionemu Tomaszowi do podpisania intercyzę. Marta przyjeżdża przed dom Cezarego, kiedy Tomasz i Karolina są już małżeństwem. Gdy zauważa świeżo upieczonego małżonka na tarasie, chce do niego podejść. Rezygnuje jednak, widząc Karolinę.(n)

Czas: 60 min

2:20

Warto kochać

Serial Obyczajowy

Trwa

Melodramat

Gwiazd naszych wina

02:05 | Polsat

Entuzjastycznie przyjęty przez publiczność na całym świecie film "Gwiazd naszych wina" przedstawia melodramatyczną, niezwykle wzruszającą historię pary nastolatków, których połączyły miłość i nieuleczalna choroba. Film Josha Boone'a jest ekranizacją powieści Johna Greena pod tym samym tytułem, która nawiązuje do autentycznej historii. Siedemnastoletnia Hazel Lancaster (Shailene Woodley) i rok od niej starszy Gus Waters (Ansel Elgort) poznają się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób chorych na raka. Dziewczyna przyszła na nie namówiona przez rodziców. Od kilku lat walczy z nowotworem tarczycy. Nadal żyje tylko dzięki eksperymentalnej terapii, która jednak pozostawiła po sobie ślad w postaci równie poważnych powikłań jak sama choroba. Dlatego dla Hazel każdy kolejny dzień jest jak wygraną na loterii. Gus zaś był niegdyś zapalonym koszykarzem, ale z powodu nowotworu kości amputowano mu nogę. Teraz cieszy się z remisji nowotworu. Gus zakochuje się w Hazel. Postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, by zarazić ją swoim optymizmem. Wkrótce bohaterowie filmu "Gwiazd naszych wina" zaczynają tworzyć parę zapatrzonych w siebie, szczęśliwych nastolatków. Chcąc sprawić ukochanej dodatkową radość, Gus postanawia odnaleźć dla niej autora powieści "Cios udręki", Petera van Houtena (Willem Dafoe). Książka ta jest ulubioną lekturą dziewczyny, po którą ona stale sięga. W końcu poszukiwania chłopaka przynoszą efekt. Aranżuje spotkanie Hazel i van Houtena w Amsterdamie.(n)

Czas: 155 min

2:05

Gwiazd naszych wina

Melodramat

Trwa

Serial Sensacyjny

Zabójcza broń . Lethal Weapon 3, s03e04

02:45 | TVN

W trzecim sezonie serialu Roger Murtaugh (Damon Wayans) zastanawia się, czy to już czas, by przejść na emeryturę. Pewnego dnia spotyka jednak Wesleya Cole'a (Seann William Scott), byłego agenta CIA, z którym się zaprzyjaźnia. Zostają partnerami.(n)

Czas: 55 min

2:45

Zabójcza broń . Lethal Weapon 3, s03e04

Serial Sensacyjny

Trwa

Program Publicystyczny

Kropka nad i

02:40 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 35 min

2:40

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Trwa

3

Dramat Sensacyjny

Operacja "Samum"

03:10 | TVP 1

"Operacja Samum" Władysława Pasikowskiego to męskie kino nawiązujące do prawdziwych wydarzeń ze współczesnej historii polskiego wywiadu. Główną rolę gra tu Marek Kondrat, ale w obsadzie nie brakuje też innych znanych nazwisk. Radosław Pazura wciela się w filmie "Operacja Samum" w rolę Pawła Mayera, syna chorego na serce byłego asa polskiego wywiadu, Józefa (w tej roli Marek Kondrat). Młody mężczyzna pracuje w Iraku jako inżynier. Wkrótce po wybuchu wojny w Zatoce Perskiej nadchodzi wiadomość, że młody specjalista został uwięziony przez irackie służby z powodu romansu z agentką Mossadu, Karen Pierce (Anna Korcz). Akcja filmu "Operacja Samum" nabiera rozpędu, gdy po otrzymaniu wiadomości Józef bez namysłu postanawia wyruszyć synowi na pomoc. Po przyjeździe do Iraku prosi o wsparcie swojego przyjaciela i rezydenta polskiego wywiadu, Edwarda Brońskiego (Bogusław Linda). Mayer nie wie jednak, że Broński i jego współpracownik Stanisław Kosiński (Olaf Lubaszenko) mają do wykonania tajną misję wywiezienia z Iraku amerykańskich szpiegów. Samozwańczą akcję Mayera próbują wykorzystać jego dawni przełożeni z centrali wywiadu w Warszawie. Chcą go użyć jako przynęty dla służb bezpieczeństwa Saddama Husajna i odwrócić ich uwagę od akcji Brońskiego i Kosińskiego. Tymczasem Mayer z pomocą Karen i pracującego dla polskiego wywiadu Fajsala (Turgul Cetiner) próbuje uwolnić Pawła.(n)

Czas: 95 min

3:10

Operacja "Samum"

Dramat Sensacyjny

Film Kryminalny

Mróz

03:20 | TVP 2

"Mróz" to w napięciu historia dziewczyny, która na własną rękę szuka zabójcy swojej matki. W roli głównej zobaczymy Annalise Basso, która ma na swoim koncie dostrzeżony przez krytyków występ w filmie "Captain Fantastic". Często też grywa w horrorach, takich jak: "Ouija: Narodziny zła", "Oculus" czy "Slender Man". Obok Basso dużą rolę w "Mrozie" ma również Devery Jacobs ("Słońce o północy"). Szesnastoletnia Isla Wallis dowiaduje się, że jej ojciec został skazany za zabójstwo jej matki. Dziewczyna decyduje się z nim spotkać. W tym celu jedzie do miasteczka, w którym się urodziła. Na miejscu bohaterka "Mrozu" odkrywa, że w okolicy doszło do tajemniczych zgonów kilku kobiet, które nawzajem się znały. Zaczyna podejrzewać, że morderstwa są ze sobą powiązane, a jej ojciec został niesłusznie skazany. Wkrótce wychodzi na jaw przerażająca prawda.(n)

Czas: 90 min

3:20

Mróz

Film Kryminalny

Magazyn

Kryminalna siódemka

03:00 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

3:00

Kryminalna siódemka

Magazyn

Trwa

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

03:15 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 20 min

3:15

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Reportaż

Zawołani po imieniu

03:35 | TVP 3 Warszawa

Franciszka i Józef Sowowie zostali zamordowani za pomoc okazaną Żydom w czasie okupacji niemieckiej, w 1943 roku. W Wierzchowisku koło Częstochowy odbywa się uroczystość odsłonięcia kamienia z tablicą pamiątkową, upamiętniającą ich bohaterską postawę.(n)

Czas: 10 min

3:35

Zawołani po imieniu

Reportaż

Program Publicystyczny

Echa dnia

03:45 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

3:45

Echa dnia

Program Publicystyczny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

03:40 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 20 min

3:40

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

03:15 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

3:15

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
4

Cykl Dokumentalny

Notacje: Ks. Wacław Oszajca SJ. Dylematy moralne

04:45 | TVP 1

Wacław Oszajca w 1971 ukończył studia na Wydziale Teologicznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W tym samym roku uzyskał święcenia kapłańskie. Od 1987 należy do zakonu Towarzystwa Jezusowego (Jezuitów).(n)

Czas: 15 min

4:45

Notacje: Ks. Wacław Oszajca SJ. Dylematy moralne

Cykl Dokumentalny

Film Kryminalny

Zakończenie programu

04:50 | TVP 2

Czas: 5 min

4:50

Zakończenie programu

Film Kryminalny

Magazyn

Cafe piosenka

04:55 | TVP 2

Ryszard Makowski rozmawia z gośćmi ze świata artystycznego, piosenkarzami, śpiewającymi aktorami i muzykami. Prezentuje też ich utwory.(n)

Czas: 25 min

4:55

Cafe piosenka

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

04:05 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 15 min

4:05

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

04:20 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

4:20

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

04:30 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 23 min

4:30

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Magazyn

Pod Tatrami: Willa Oksza

04:53 | TVP 3 Warszawa

Cykliczny program przybliżający telewidzom walory turystyczne, naturalne i kulturowe Podhala.(n)

Czas: 7 min

4:53

Pod Tatrami: Willa Oksza

Magazyn

Program Muzyczny

Disco Gramy

04:40 | Polsat

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

Czas: 45 min

4:40

Disco Gramy

Program Muzyczny

Interaktywny Program Rozrywkowy

NOC Magii

04:00 | TVN

"Klub magii" to nocny interaktywny program rozrywkowy. Wróżki i wróżbici odpowiadają w nim na pytania zadawane przez telefonujących widzów a dotyczące ich przyszłości. Gospodarzami programu rozrywkowego "Klub magii" są uchodzący na najskuteczniejszych wróżbici i magowie, a także posiadające bogate doświadczenie zawodowe wróżki. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy. Czekają oni na telefony widzów, by móc rozwiązać dręczące ich problemy. Do programu rozrywkowego "Klub magii" po poradę może się zgłosić każdy. Wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania dotyczące miłości, finansów i innych ważnych spraw życiowych.(n)

Czas: 75 min

4:00

NOC Magii

Interaktywny Program Rozrywkowy

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

04:15 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 45 min

4:15

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
5

Cykl Dokumentalny

Zakończenie programu

05:00 | TVP 1

Czas: 10 min

5:00

Zakończenie programu

Cykl Dokumentalny

Telenowela

Przysięga

05:10 | TVP 1

Gulsum bardzo dokładnie realizuje plan przygotowany przez Cavidan. Informuje siostrę, że pani Hikmet wyrzuciła jej ubrania do śmieci. Emir przeziębia się podczas wycieczki do Erzurum. Narin jest przekonana, że to mąż zniszczył ich wspólne zdjęcie. Po powrocie z wakacji Oya dowiaduje się o kłopotach w małżeństwie Kemala.(n)

Czas: 50 min

5:10

Przysięga

Telenowela

Magazyn

Cafe piosenka

05:20 | TVP 2

Ryszard Makowski rozmawia z gośćmi ze świata artystycznego, piosenkarzami, śpiewającymi aktorami i muzykami. Prezentuje też ich utwory.(n)

Czas: 35 min

5:20

Cafe piosenka

Magazyn

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Inna kobieta - część 2

05:55 | TVP 2

Anne prosi Martina o wsparcie podczas służbowej rozmowy z Rike. Nie zdaje sobie sprawy, że lekarz związał się z kobietą, która ma zadecydować o jej przyszłości. Lojalność Martina zostaje wystawiona na próbę. Sąd nakazuje ponowne sprawdzenie historii choroby Distelmeiera, zeznań i wyników badań laboratoryjnych.(n)

Czas: 50 min

5:55

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Inna kobieta - część 2

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

Smaki świata po polsku

05:00 | TVP 3 Warszawa

Ola Nguyen odkrywa kuchnię mieszkających w Polsce mniejszości etnicznych i narodowych. Pomaga jej Krzysztof Dopierała, podróżnik i autor przewodników m.in. po państwach azjatyckich. Razem przyglądają się życiu, kulturze i zwyczajom przedstawicieli różnych narodowości, którzy nad Wisłą znaleźli swój dom. Prezentują oryginalne, egzotyczne i orientalne potrawy.(n)

Czas: 20 min

5:00

Smaki świata po polsku

Magazyn Kulinarny

Cykl Felietonów

Godki fest ucieszne: Koncert

05:20 | TVP 3 Warszawa

Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej interesujące historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska.(n)

Czas: 15 min

5:20

Godki fest ucieszne: Koncert

Cykl Felietonów

Magazyn Religijny

Agape

05:35 | TVP 3 Warszawa

Magazyn telewizyjny powstaje przy współpracy dziennikarzy oddziałów regionalnych pod opieką merytoryczną Redakcji Katolickiej TVP. Prezentuje on bieżące wydarzenia religijne i inicjatywy środowisk związanych z Kościołem Katolickim w całej Polsce.(n)

Czas: 30 min

5:35

Agape

Magazyn Religijny

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:25 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 35 min

5:25

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Magazyn Reporterów

Uwaga!

05:15 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 20 min

5:15

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Telezakupy

Mango

05:35 | TVN

W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

Czas: 75 min

5:35

Mango

Telezakupy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:00 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 25 min

5:00

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:25 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

5:25

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

05:30 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 25 min

5:30

Fakty po Faktach

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Powitanie poranka

05:55 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

5:55

Powitanie poranka

Program Informacyjny
6

Serial Obyczajowy

Elif

06:00 | TVP 1

Parla wciąż zabiega o uwagę i troskę Kerema. Tülay, Veysel i Melek pomagają Jülide w przeprowadzce. Emirhan mówi Şafakowi, że przenoszą się do odległej dzielnicy. Mężczyzna jeszcze stara się odwieść Jülide od tego zamiaru. Wszyscy docierają do nowego domu. Wtedy okazuje się, że właściciel, mimo umowy, zrezygnował z wynajmu.(n)

Czas: 50 min

6:00

Elif

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

06:50 | TVP 1

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

6:50

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Reportaż

Ugoda sandomierska

06:45 | TVP 2

Czas: 25 min

6:45

Ugoda sandomierska

Reportaż

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

6:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

06:30 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 5 min

6:30

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

06:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 25 min

6:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 160 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje-ost.: Lubartów, Ognisty Smok

06:50 | TVN

Właściciel Ognistego Smoka, Michał, jest wielbicielem kuchni orientalnej, jednak w Lubartowie, gdzie mieszka, nie istniała żadna restauracja o tym profilu. Dlatego postanowił on otworzyć własny lokal przy jednej z głównych ulic miasta. Jego autem miał być wietnamski kucharz, Nam. Po chwilowym sukcesie nastąpił kryzys - z niejasnych dla Michała powodów. Przyznaje on jednak, że problem mogą stanowić przyrządzane przez Nama potrawy. Niestety, właściciel nie może zwrócić mu uwagi, gdyż nie mówi po wietnamsku, a kucharz nie zna słowa po polsku. Michał, próbując ratować Ognistego Smoka, wprowadził do menu fast food - m.in. kebab, panierowane kurczaki czy frytki. Kiedy mimo to sytuacja lokalu nie poprawiła się, postanowił zaprosić Magdę Gessler.(n)

Czas: 60 min

6:50

Kuchenne rewolucje-ost.: Lubartów, Ognisty Smok

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

06:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 90 min

6:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.(n)

Czas: 30 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Program Religijny

Magazyn Religijny

Agape

07:30 | TVP 1

Magazyn telewizyjny powstaje przy współpracy dziennikarzy oddziałów regionalnych pod opieką merytoryczną Redakcji Katolickiej TVP. Prezentuje on bieżące wydarzenia religijne i inicjatywy środowisk związanych z Kościołem Katolickim w całej Polsce.(n)

Czas: 30 min

7:30

Agape

Magazyn Religijny

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

07:10 | TVP 2

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

7:10

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Teleturniej

Familiada

07:20 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

7:20

Familiada

Teleturniej

Magazyn

Pytanie na śniadanie

07:55 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 165 min

7:55

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 29 min

7:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:29 | TVP 3 Warszawa

Czas: 31 min

7:29

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku. s13e16

07:50 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 10 min

7:50

Doradca smaku. s13e16

Magazyn Kulinarny

Program Publicystyczny

Rozmowa Piaseckiego

07:30 | TVN 24

Zaproszeni do studia goście udzielają krótkich wywiadów, podczas których komentują aktualne wydarzenia w kraju i za granicą. Program prowadzi Konrad Piasecki.(n)

Czas: 15 min

7:30

Rozmowa Piaseckiego

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

07:45 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

7:45

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
8

Program Informacyjny

Wiadomości

08:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

8:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

08:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

8:10

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kwadrans polityczny

08:15 | TVP 1

Prowadzący dyskutuje z ekspertami o bieżących wydarzeniach politycznych w Polsce i na świecie. Gośćmi w studiu są ekonomiści, publicyści i przedstawiciele różnych partii, którzy starają się wyjaśnić i podsumować aktualną sytuację.(n)

Czas: 25 min

8:15

Kwadrans polityczny

Program Publicystyczny

Telenowela Historyczna

Korona królów. s04e393

08:40 | TVP 1

Z Pragi na Wawel przybywa teolog Henryk Bitterfeld. Daje Jadwidze w prezencie swój traktat o życiu kontemplacyjnym. Gniewosz podburza otoczenie przeciwko Witoldowi. Kiejstutowicz zamierza wykorzystać szlachetność Spytka do swoich celów. Tymczasem Jagiełło, aby załagodzić konflikt z bratem, ofiarowuje mu wschodnie Podole. Wysyła Jana z Kleparza, żeby powstrzymał Spytka przed udziałem w wojnie.(n)

Czas: 35 min

8:40

Korona królów. s04e393

Telenowela Historyczna

Program Informacyjny

Warszawski dzień

08:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 51 min

8:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Warszawski dzień ekstra

08:51 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

8:51

Warszawski dzień ekstra

Program Informacyjny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s14e697

08:40 | Polsat

Izabela Surmacz podczas awantury zrzuciła ze schodów męża pijaka i sadystę. Została skazana i ma dozór policyjny. Na jej polecenie detektywi szukają jej 18-letniej córki Oli, która nie wróciła do domu. Klienta jest przekonana, że za jej zniknięciem stoi agresywny partner. Śledczy podejrzewają, że klientka nie jest z nimi szczera. Wkrótce w biurze Malanowskiego zjawia się zapłakana Ola.(n)

Czas: 30 min

8:40

Malanowski i partnerzy. s14e697

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 | TVN

Program jest emitowany już od piętnastu lat. Z tej okazji widzowie zobaczą specjalny urodzinowy odcinek - pierwszy po wakacjach. Twórcy przygotowali wiele nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest cykl "Raz, dwa, trzy, piękna TY", poświęcony metamorfozom wyglądu kobiet oraz mężczyzn, z wykorzystaniem ubrań czy kosmetyków należących do uczestników projektu. Kolejny segment, "Sama to ogarniesz", zawiera rady dotyczące szybkich, tanich sposobów na zwalczenie drobnych domowych usterek. Jak się okazuje, nie każda awaria wymaga wezwania specjalisty. Zaproszeni do studia eksperci dadzą widzom cenne wskazówki, jak dokonać prostych napraw, a także przygotować ozdoby czy zaaranżować przestrzeń. Twórcy przygotowali też nowe odsłony znanych cykli. O przyjazną atmosferę, odpowiednią dawkę humoru i dobrej energii zadbają Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.(n)

Czas: 210 min

8:00

Dzień Dobry TVN

Magazyn

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 120 min

8:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
9

Telenowela

Leśniczówka

09:15 | TVP 1

Bogdan przeżywa chwilę grozy, gdy w nocy budzi się i widzi obok swojego syna. Okazuje się, że ten lunatykuje i mówi przez sen, twierdząc, że popełnił morderstwo. Następnego dnia starszy Karcz bardzo z niego drwi. Po przyjściu zatrudnionej przez Janusza opiekunki, Heleny, młodszy Karcz udaje się na sesję do Dagmary. W tym czasie Izdebska zawiadamia opiekę społeczną. Po powrocie Janusz zastaje w domu jednego z jej pracowników, Wiesława Żelazko, który oskarża go o zaniedbanie ojca. Tymczasem Katarzyna nie chce podwieźć Poli, ponieważ spieszy się do urzędu gminy. Odwołuje też telefonicznie wycieczkę do Grecji, co słyszy Zuzia. Po zapoznaniu się z rachunkami Ruszczycówna decyduje się znaleźć nowe źródło dochodu. W ośrodku dla młodzieży spotyka się z Wojtkiem, by omówić prowadzenie warsztatów dziennikarskich. Maryna rozmawia z siostrzenicami, które żalą się na matkę i mówią o jej kłopotach finansowych. Magdzie składa wizytę jej matka. Okazuje się, że łącznie zgromadziła około siedemdziesiąt tysięcy złotych dzięki zamknięciu lokat. Resztę sumy zamierza wziąć od przyjaciela Tadeusza. Tłumaczy też córce, że dopiero gdy sprawa będzie całkiem załatwiona, mogą powiadomić Natalię o nowym sposobie leczenia. Zalewska prowadzi Pati do szkoły, kiedy natykają się na Jacka. Razem grają w berka, ale kobieta nagle słabnie. Nieco później okazuje się, że nie uda się pożyczyć reszty pieniędzy od znajomego Tadeusza. Natalia udaje się do gabinetu Magdy. Jest gotowa na radioterapię.(n)

Czas: 30 min

9:15

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Ta jedyna

09:45 | TVP 1

Rafaela ma kłopot po odejściu Any Marii ze studia tańca. Patricia oferuje jej swoją pomoc i zostaje przyjęta. Norberto namawia Artura, by próbował zdobyć serce Mary. Uważa, ze chłopak ma u niej duże szanse. Luis Miguel pisze do Mary mail, w którym wyjaśnia jej swoją sytuację. Liczy na szybką odpowiedź.(n)

Czas: 30 min

9:45

Ta jedyna

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Co niesie dzień

09:00 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 10 min

9:00

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

09:10 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

9:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Turystyczna jazda: Region Gron

09:15 | TVP 3 Warszawa

Twórcy odwiedza mniej znaną polskim turystom część Słowacji. Podążą śladami dawnego górnictwa na tym obszarze i spotkają najlepszego żużlowca w kraju. Odwiedzą też wyścigi zabytkowych traktorów.(n)

Czas: 15 min

9:15

Turystyczna jazda: Region Gron

Magazyn

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e14

09:30 | TVP 3 Warszawa

Adam Borowicz rusza w podroż śladami polskich skoczków narciarskich. Odwiedzi Innsbruck, stolicę austriackiego Tyrolu. Jak zwykle prowadzący skosztuje lokalnych specjałów. Ponadto odkryje przed widzami historię niezwykłej architektury i jak przystało na miłośnika sportu, odwiedzi słynną skocznię narciarską.(n)

Czas: 30 min

9:30

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e14

Magazyn Kulinarny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s14e698

09:10 | Polsat

Julia Malicka wysyła SMS-a do opiekunki swojego dziecka, że już wraca do domu. Nigdy jednak do niego nie dociera. Zrozpaczony mąż prosi detektywów o pomoc. Pracująca dla Malickich opiekunka podejrzewa, że kobieta miała romans. Tymczasem Tomek dociera do nagrania z monitoringu, na którym widać odjeżdżającą spod pracy poszukiwaną. Okazuje się, że śledził ją podejrzany samochód.(n)

Czas: 30 min

9:10

Malanowski i partnerzy. s14e698

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

09:40 | Polsat

Nastoletnia Daria przypadkowo odkrywa sekret swojej babci Celiny. Kobieta powiedziała bliskim, że spędza urlop w Świnoujściu, tymczasem wyjechała na Bahamy. Rodzina próbuje się dowiedzieć, w jaki sposób niezbyt zamożna emerytka mogła sobie pozwolić na tak kosztowny wyjazd. Celina twierdzi, że udało jej się wpaść na trop mitycznego rodzinnego skarbu. Krewni jednak nie wierzą w tę opowieść i postanawiają przyjrzeć się sprawie.(n)

Czas: 60 min

9:40

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny
10

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Klątwa mumii. s08e93

10:15 | TVP 1

Zygmunt Pelkin i Sebastian Hajewicz handlują antykami pochodzącymi z przemytu. Kradziona mumia egipska zapewnia im ogromny zysk. Skuszony wizją fortuny Hajewicz wpada na zbrodniczy pomysł - chce sam spreparować mumię i sprzedać ją jako oryginał bogatemu kolekcjonerowi z Zachodu. W plan zamierza wtajemniczyć preparatora zwierząt. Potrzebne są jednak zwłoki. Wybór pada na byłego partnera jego obecnej dziewczyny. Gdy dochodzi do zbrodni, ekipa Orlicza rozpoczyna śledztwo.(n)

Czas: 50 min

10:15

Komisarz Alex : Klątwa mumii. s08e93

Serial Kryminalny

Program Informacyjny

Panorama

10:40 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 10 min

10:40

Panorama

Program Informacyjny

Magazyn

Pytanie na śniadanie

10:50 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 25 min

10:50

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Serial Obyczajowy

Wymarzona miłość

10:00 | TVP 3 Warszawa

Can i Sanem spotykają się na uroczystej kolacji. Rodzice dziewczyny zapraszają jej szefa na herbatę. Pracownicy agencji wyjeżdżają na obóz motywacyjny.(n)

Czas: 55 min

10:00

Wymarzona miłość

Serial Obyczajowy

Program Publicystyczny

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

10:55 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowane są historie osób zaginionych. Są to zazwyczaj najbardziej charakterystyczne i najciekawsze z dziennikarskiego punktu widzenia sprawy. Przedstawiane są w formie reportaży, rozmów z najbliższymi zaginionej osoby w studiu lub też zdjęć czy komunikatów. W ciągu prawie piętnastu lat emisji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" dzięki pomocy telewidzów udało się odnaleźć ponad 1500 poszukiwanych ludzi. Program prowadzi Grzegorz Miśtal.(n)

Czas: 30 min

10:55

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Program Publicystyczny

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s22e976

10:40 | Polsat

Mariusz Bagiński dowiaduje się, że ma guza tarczycy. Nie jest zamożny, nie ma pieniędzy na leczenie. Prosi o pomoc swojego brata, Piotra. Ten namawia go, by razem dokonali napadu rabunkowego. Mariusz w pierwszej chwili nie zgadza się. Gdy jednak zostaje zwolniony z pracy, zmienia zdanie. Rejestruje się także na portalu randkowym, poznaje tam dziewczynę i umawia się z nią na spotkanie. Chce okraść nową znajomą. Urszula Lewandowska jednak wzbudza w Mariuszu ciepłe uczucia i mężczyzna niebawem się w niej zakochuje. Chce także zrezygnować z planowanego napadu. Piotr jednak nie daje tak łatwo za wygraną. Włamuje się do mieszkania Urszuli i okrada ją. Mariusz, który wie, kto dopuścił się kradzieży, na widok policjantów mdleje. W szpitalu wyznaje ukochanej całą prawdę.(n)

Czas: 60 min

10:40

Dlaczego ja?. s22e976

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

10:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 300 min

10:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
11

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Ślady przeszłości. s12e148

11:05 | TVP 1

Konserwator zabytków, Krzysztof Góra (Andrzej Pieczyński), oprowadza architekta i kolekcjonera sztuki, Daniela Rozena (Bartek Kasprzykowski), po starej kamienicy. Planuje stworzyć w niej muzeum. Proponuje Rozenowi współpracę, która wymaga dobrego projektu i dużych nakładów finansowych. Zainteresowany przedsięwzięciem architekt rozważa jego propozycję. Mateusz prosi go o konsultację w sprawie relikwiarza, który plebania otrzymała od miłośnika Sandomierza. Rozen zabiera przedmiot do wyceny. Wkrótce sprzątaczka znajduje architekta martwego w jego mieszkaniu, które zostało splądrowane. Policjanci podejrzewają Norberta Kolskiego (Wojciech Brzeziński), który dwa lata temu włamał się do Rozena, ale został przyłapany przez niego na gorącym uczynku i trafił do więzienia. Mężczyzna wyszedł już na wolność. Funkcjonariusze znajdują też notes ofiary, który wskazuje na nowy motyw morderstwa.(n)

Czas: 55 min

11:05

Ojciec Mateusz : Ślady przeszłości. s12e148

Serial Kryminalny

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

11:15 | TVP 2

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

11:15

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Nasza klasa. s13e249

11:25 | TVP 2

Marek wyśmiewa się z lekcji Ludwika i Agaty. Natalia i Viola jadą pięknie ubrane na trening Kacpra. Viola sugeruje Boskiemu, że trener idealnie pasuje do jego żony. Tymczasem przed domem Boskich dochodzi do kłótni między Paulą i Agatą. Ludwik przerywa kolację, żeby wyrwać tuje w ogrodzie.(n)

Czas: 30 min

11:25

Rodzinka.pl: Nasza klasa. s13e249

Serial Komediowy

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

11:55 | TVP 2

Marczakowie opatrują poparzoną Emilkę i zamierzają zabrać ją do szpitala. W tym czasie zjawia się Wioletta. Natychmiast dzwoni do Przemka. Grozi też, ze powiadomi o wszystkim kuratora rodzinnego i Malwina straci prawo do opieki nad córką. Prot i Sergiusz, którzy zadomowili się już w nowym mieszkaniu, planują z Justinem parapetówkę. Sandra ma dość tej sytuacji. Postanawia nocować w Feel Good, gdzie spotyka Radka. Morawski pociesza zapłakaną dziewczynę. Bożena żegna się z Tomaszem i Amelią przed wylotem do Włoch. Wiśniewska nalega, by Bruno przyjechał i spróbował odwieść żonę od tego pomysłu.(n)

Czas: 35 min

11:55

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

11:25 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

11:25

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

11:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 40 min

11:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

11:40 | Polsat

Zostaje pobity prywatny detektyw, przyjaciel Pawła Laseckiego, byłego policjanta. Mężczyzna trafia do szpitala w stanie śpiączki. Policjanci podejrzewają męża ostatniej klientki ofiary, który wpadł we wściekłość, gdy dowiedział się o śledztwie w sprawie swoich zdrad. Wbrew funkcjonariuszom Lasecki prowadzi równoległe śledztwo. Tymczasem Olgierd zapomina o urodzinach Majki. Kobieta stwierdza, że dla partnera zawsze ważniejsza jest praca.(n)

Czas: 60 min

11:40

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Magazyn Poradnikowy

Dieta czy cud?

11:30 | TVN

Kinga Zawodnik przetestuje zakupiony w Internecie "pakiet odchudzający", którego producenci twierdzą, że pozwala zrzucić wagę bez treningów i głodówek. Następnie sprawdzi też dietę ananasową. Wanda Baltaza, dietetyk kliniczny, opowie widzom, dlaczego w diecie tak istotne są węglowodany. Oprócz tego podsunie pomysły na posiłki z ananasem oraz doradzi, co powinno się bezwzględnie usunąć z lodówki. Anna Jeznach, diabetolog, wykaże zagrożenia związane z modnymi dietami eliminacyjnymi. W odcinku pojawi się również Kasia, której udało się zrzucić aż pięćdziesiąt kilogramów.(n)

Czas: 45 min

11:30

Dieta czy cud?

Magazyn Poradnikowy
12

Program Informacyjny

Wiadomości

12:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

12:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

12:10 | TVP 1

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

12:10

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

12:30 | TVP 1

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

12:30

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Magazyn rolniczy

12:35 | TVP 1

Twórcy programu prezentują kolejne etapy tworzenia produktów spożywczych. Sprawdzają m.in. jak powstają sery, wędliny, przetwory i soki. Przy okazji szukają różnic w produkcji żywności konwencjonalnej i ekologicznej.(n)

Czas: 15 min

12:35

Magazyn rolniczy

Magazyn Rolniczy

Film Dokumentalny

Bogowie Gór

12:50 | TVP 1

Koziorożce alpejskie zostały niemal całkowicie wyeliminowane z Alp z powodu łowiectwa i kłusownictwa. Od czasów starożytnego Rzymu pewnym częściom ciała tego zwierzęcia przypisywano uzdrawiającą moc. Z tego powodu znalazł się on na skraju wyginięcia. Twórcy filmu przedstawią historię ratowania tego gatunku. Wybiorą się do Parków Narodowych Gran Paradiso i Vanoise na pograniczu francusko-włoskim, gdzie obecnie koziorożców żyje najwięcej. Głos zabiorą naukowcy, mieszkańcy i znawcy gór.(n)

Czas: 70 min

12:50

Bogowie Gór

Film Dokumentalny

Teleturniej

Koło fortuny

12:30 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

12:30

Koło fortuny

Teleturniej

Program Informacyjny

Co niesie dzień

12:15 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 15 min

12:15

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Magazyn Religijny

Kościół z bliska

12:30 | TVP 3 Warszawa

Przegląd aktualnych wydarzeń z życia Kościoła. Twórcy programu m.in. szukają odpowiedzi na pytanie, czy nauki głoszone przez Watykan są przyjmowane i praktykowane przez wyznawców. Ponadto przedstawiają Kościół jako instytucję wspierającą wydarzenia kulturalne i edukację.(n)

Czas: 30 min

12:30

Kościół z bliska

Magazyn Religijny

Serial Paradokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie. s01e22

12:40 | Polsat

Aneta i Grzegorz wychowują 16-letnią, Julię. Kobieta martwi się, bo Julka często zmienia chłopaków i bardzo źle się uczy. Pewnego dnia zabrania nastolatce wychodzenia z domu i sprowadzania do niego znajomych. Zakaz dotyczy przede wszystkim 18-letniego Mikołaja. Po jakimś czasie małżonkowie muszą jechać na pogrzeb. Postanawiają zaufać córce i zostawić ją samą. Tuż po ich wy-jeździe Julka dzwoni do Mikołaja i zaprasza go do domu. Ulega jego namowom i idzie z nim do łóżka. Następnego ranka stwierdza, że z pokoi zginęło wiele cennych przedmiotów. Gdy prosi chłopaka o ich zwrot, ten uświadamia jej, że poprzedniego wieczoru zrobił jej kilka kompromitujących zdjęć. Jeżeli komukolwiek powie o kradzieży, fotografie trafią do internetu. Bohaterkami drugiej opowieści są Monika i Jola, które spotykają się po dwudziestu latach. Dawne przyjaciółki postanawiają odnowić kontakty. Gdy mąż Moniki, poznaje Jolę, prosi żonę, aby jej nie ufała. Niestety, Monika nie zamierza go słuchać.(n)

Czas: 60 min

12:40

Dzień, który zmienił moje życie. s01e22

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s17e1160

12:15 | TVN

Paulinę i jej męża Błażeja łączy wspólna pasja, czyli sport. Zainteresowania rodziców podziela też trenująca siatkówkę czternastoletnia córka Helena. Kiedy Błażej wraca z wyjazdu służbowego, od razu poświęca się ćwiczeniom. Chce również wziąć udział w pewnych zawodach. Paulina nie jest zachwycona, ponieważ partner znika z domu na godziny i prawie nie spędza z nią czasu. Mimo własnych problemów kobieta stara się podnieść na duchu przyjaciółkę Martynę i jej męża Andrzeja. Ich syn Daniel musiał przejść operację przeszczepu nerki, jednak organ się nie przyjął. Niespodziewanie Błażej omdlewa. Okazuje się, że skrywał przez małżonką wiele sekretów.(n)

Czas: 60 min

12:15

Ukryta prawda. s17e1160

Serial Paradokumentalny
13

Teleturniej

Va banque

13:05 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

13:05

Va banque

Teleturniej

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Kochany wnusio

13:35 | TVP 2

Franciszek, który przebywa w ośrodku, podczas każdego posiłku stawia na stole zdjęcie swojej żony Jadwigi, która zmarła pięć lat temu. Wciąż bardzo za nią tęskni. Kuracjusza często odwiedza 19-letni wnuk Iwo. Chłopak próbuje zachęcać dziadka, by spędzał czas aktywnie i poznawał ludzi. Tymczasem Grażyna odkrywa, że część pensjonariuszy ma wyraźnie gorsze wyniki. Gdy razem szukają przyczyny, Franciszek odkrywa, że Iwo sprzedał jego współlokatorowi Mariuszowi papierosy. Niebawem Władek przynosi interesującą plotkę. Opowiada, że w innym sanatorium pacjenci wspomagają się lekami na potencję. W tym czasie Mariusz traci przytomność. Na wieść o tym Iwo zaczyna nerwowo się zachowywać. Franciszek odkrywa, czym naprawdę zajmuje się chłopak. Bierze sprawy w swoje ręce.(n)

Czas: 35 min

13:35

Uzdrowisko: Kochany wnusio

Telenowela Dokumentalna

Program Edukacyjny

Moda na rodzinę

13:00 | TVP 3 Warszawa

Od kilku lat wzrasta liczba dzieci korzystających z korepetycji. Rynek tych usług jest coraz droższy. Program spróbuje odpowiedzieć na pytanie, czy pozaszkolna forma uzupełniania wiedzy jest koniecznością, czy tylko modą. W studiu gościć będą Wincenty Pipka i Monika Chilewicz. Ewa Pietrzak spotka się też z dziennikarzem Robertem El Gendym. Porozmawia z nim o miłości do rodziny oraz budowaniu ojcowskich więzi z synami.(n)

Czas: 35 min

13:00

Moda na rodzinę

Program Edukacyjny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

13:35 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

13:35

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

13:55 | TVP 3 Warszawa

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

13:55

Agropogoda

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Trudne sprawy. s20e973

13:40 | Polsat

Joanna dowiaduje się, że jest w ciąży. Przekazuje radosną nowinę mężowi. Mężczyzna jednak nie chce brać na siebie odpowiedzialności za dziecko i porzuca żonę. Samotna kobieta rozpoczyna walkę o alimenty. Obawia się, że z jednej pensji nie utrzyma siebie i dziecka. Joanna może liczyć na wsparcie swojego adwokata, Krzysztofa. Wspólna walka z czasem przeradza się w miłość.(n)

Czas: 60 min

13:40

Trudne sprawy. s20e973

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s14e957

13:15 | TVN

Doktor Anna Nowicka leczy półtoraroczną dziewczynkę cierpiącą na zapalenie ucha. Dziecko ciągle bierze udział w nagrywaniu reklam i seriali. Chociaż matka niepokoi się o zdrowie córki, ojciec patrzy tylko na zysk. Naciska, by przedwcześnie opuścić szpital i wrócić na casting. Pacjentką doktora Wojciecha Jarosza zostaje trenerka pływania. Młoda kobieta uszkodziła sobie bark. W szpitalu razem z nią pojawiają się dwaj uczniowie. Jeden bardzo zabiega o względy nauczycielki. Ma duże nadzieję, zwłaszcza, że związek kobiety i jej narzeczonego przechodzi kryzys. Pod wpływem chwili między uczniem a trenerką dochodzi do pocałunku, co ma katastrofalne konsekwencje.(n)

Czas: 60 min

13:15

Szpital. s14e957

Serial Paradokumentalny
14

Serial Obyczajowy

Elif

14:00 | TVP 1

Jülide jest przybita sytuacją, w której się znalazła. Nie chce być ciężarem dla Tülay i postanawia, że będzie nocować w sklepie. Şafak nie może na to patrzeć i decyduje się działać. Parli coraz mniej podoba się udawanie chorej i czekanie na chwilę uwagi Kerema. Mężczyzna wciąż rozmyśla o Süreyyi. Rankiem przygotowuje dla niej śniadanie, nie ma jednak okazji jej go podać, ponieważ Hümeyra każe mu zająć się Parlą.(n)

Czas: 60 min

14:00

Elif

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

M jak miłość

14:10 | TVP 2

Janek uprzedza Andrzejka, że Bartkowi wciąż grozi więzienie. Wszystko przez to, że nie zgadza się on na współpracę z prokuraturą. Lisiecki chce przemówić bratu do rozsądku. Niebawem odkrywa, że jego rodzina ma jeszcze inne kłopoty. Ula nie zapłaciła podatku i na pensjonacie ciąży spory dług. Krystyna wyznaje Staszkowi, że były mąż ją szantażuje. Opowiada mu też o dramacie, który przeżyła w młodości. Emerytowany policjant postanawia rozmówić się z jej byłym mężem. Żąda, by zostawił kobietę w spokoju. Wściekły Krzysztof wyznaje Lilce prawdę o przeszłości matki. Tymczasem dziewczyna z Mateuszem i przyjaciółmi przystępuje do matury. Tuż po pierwszym egzaminie Ala dowiaduje się od zazdrosnego Mikołaja, że to ojciec Rafała jest odpowiedzialny za śmierć jej brata. Wzburzona dziewczyna mówi policjantowi, ze nie chce go znać. Potem postanawia wyjechać z Grabiny. Lilka próbuje ją pocieszyć. Barbara coraz bardziej martwi się o Modrego. Jest przekonana, że nowa opiekunka nie dba o jego zdrowie.(n)

Czas: 60 min

14:10

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn

Ciemna strona

14:00 | TVP 3 Warszawa

W programie o nieuczciwym procederze przejmowania kamienic i mieszkańcach, którzy przegrali walkę z reprywatyzacyjną machiną.(n)

Czas: 28 min

14:00

Ciemna strona

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

14:28 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

14:28

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

14:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

14:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Cykl Felietonów

Sztuka cenniejsza niż czas

14:38 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

14:38

Sztuka cenniejsza niż czas

Cykl Felietonów

Cykl Reportaży

Ludzie z Mazowsza

14:48 | TVP 3 Warszawa

Czas: 12 min

14:48

Ludzie z Mazowsza

Cykl Reportaży

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s23e1019

14:40 | Polsat

Karolina zapisuje się do agencji modelek. Nie mówi o niczym swojemu chłopakowi Maćkowi. Obawia się, że uchodzący za zazdrośnika mężczyzna urządzi jej scenę zazdrości. Niebawem dziewczyna otrzymuje propozycje udziału w kolejnych sesjach zdjęciowych, a w końcu - wyjazdu za granicę. Maciek obawia się jednak, że agencja, z którą związała się Karolina, nie działa uczciwie. Niebawem okazuje się, że ma rację.(n)

Czas: 70 min

14:40

Dlaczego ja?. s23e1019

Serial Paradokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Bolesne rozstanie

14:15 | TVN

Klient prosi detektywów, by odnaleźli jego byłą żonę. Kobieta zostawiła u niego ich synka i zniknęła bez śladu. Wiele wskazuje na to, że uciekła ze swoim nowym partnerem. Eksmąż nie wierzy jednak, że byłaby zdolna porzucić dziecko. W toku śledztwa prowadzonego przez Krzysztofa Dzioba detektywi docierają do domku za miastem, gdzie mogą przebywać kochankowie. Znajdują w nim dotkliwie pobitą żonę klienta. Kobieta nie chce przyznać, kto jest sprawcą. Istnieje podejrzenie, że jej partner jest oszustem.(n)

Czas: 35 min

14:15

Detektywi: Bolesne rozstanie

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Pomogę pani

14:50 | TVN

Klientka Marzeny Fliegel sądzi, że mąż nie jest jej wierny. Prosi o sprawdzenie, z kim spotyka się jej partner. Wkrótce detektywi znajdują ogłoszenie zamieszczone w Internecie przez obserwowanego. W anonsie mężczyzna oferuje pomoc kobietom, które pragną zajść w ciążę. Marzenie Fliegel i jej współpracownikom udaje się dotrzeć do kobiety, z którą spotyka się mąż klientki. Detektywi muszą dowiedzieć się, kim ona jest i co łączy ją z żonatym mężczyzną.(n)

Czas: 35 min

14:50

Detektywi: Pomogę pani

Serial Fabularno Dokumentalny
15

Program Informacyjny

Wiadomości

15:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

15:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

15:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

15:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

15:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

15:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

15:35 | TVP 1

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

15:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Rodzinna burza - część 1

15:10 | TVP 2

Martin jedzie do Jakoba i Sabine Wimerów. Ich trzymiesięczny synek Leo znów ma wysoką gorączkę. Badania wykazują, że mężczyzna nie jest ojcem chłopca. Okazuje się, że to dziecko Tobiasa, nowego chłopaka córki Wimerów. Sabine spędziła z nim kiedyś noc podczas wyjazdu, zanim jeszcze związał się z Kathi. By ratować dziecko, kobieta będzie musiała powiedzieć bliskim prawdę. Leo ma osłabioną odporność i zachodzi podejrzenie, że choroba ma podłoże genetyczne. Rike zaprasza Martina do siebie. Lukas przygotowuje kolację, ale wieczór kończy się awanturą. Chłopak czuje bowiem, że przeszkadza matce i jej nowemu partnerowi. Ostatecznie lekarz ląduje z Alexandrem w jednym z nocnych lokali. Anne i Hans razem zajmują się gospodarstwem. Szybko pojawiają się pierwsze konflikty. Lilli decyduje, że będzie godzić swoje obowiązki z pracą w przychodni Martina. W ten sposób mogłaby uczyć się zawodu.(n)

Czas: 50 min

15:10

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Rodzinna burza - część 1

Serial Obyczajowy

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

15:20 | TVP 3 Warszawa

Po wypadku samochodowym Melisa trafia do szpitala. Jest sparaliżowana od pasa w dół. Zrozpaczona rodzina chce szukać pomocy w Szwajcarii. Poszkodowana twierdzi, że miała wypadek przez Arzu. Nie chce widzieć swojej matki. Cennet robi Selimowi wyrzuty, że ciągle oskarża jej ojca. Tymczasem Melisę w szpitalu odwiedza Kaya.(n)

Czas: 45 min

15:20

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

15:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane codziennie w kilku wydaniach. Główny program nadawany jest o godz. 18:50. W dni powszednie na głównej antenie Polsatu jest też program o 15:50. Główny serwis prowadzą: Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a wydania weekendowe: Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, która na zmianę z Przemysławem Białkowskim jest też gospodarzem popołudniowego serwisu. Każdego dnia po głównym wydaniu programu o 18:50 jest nadawany "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk lub Bogdan Rymanowski na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 20 min

15:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Teleturniej

Milionerzy. s07e370

15:25 | TVN

Powraca kultowy teleturniej. Zasady nie ulegają zmianie - żeby zdobyć główną wygraną, milion złotych, należy odpowiedzieć na dwanaście pytań, a wcześniej pokonać rywali w konkurencji "kto pierwszy, ten lepszy". Krzysztof Wójcik, Maria Romanek i Katarzyna Kant-Wysocka dali już szansę szczęściu. Teraz ktoś ma szansę do nich dołączyć. Musi jedynie znaleźć własny sposób na grę oraz zapanowanie nad emocjami, oszacować ryzyko, a wreszcie umiejętnie korzystać z pomocy, jaką zapewniają trzy koła ratunkowe. Warto również zaufać intuicji.(n)

Czas: 35 min

15:25

Milionerzy. s07e370

Teleturniej

Magazyn Informacyjny

15 na żywo

15:00 | TVN 24

Program nadawany codziennie prowadzi Anna Jędrzejowska. W "15 na żywo" znajdziecie Państwo podsumowanie wydarzeń bieżącego dnia: "Przedstawiamy to, czego nie można przegapić".(n)

Czas: 60 min

15:00

15 na żywo

Magazyn Informacyjny
16

Telenowela

Przysięga

16:05 | TVP 1

Erhan poznaje powody, dla których Kemal ożenił się z Narin. Postanawia wykorzystać te informacje. Namawia Narin do wyjazdu na szkolenie w Berlinie. Kemal wciąż się złości na żonę i nie chce jej wybaczyć. Oya próbuje pomóc małżonkom, ale nie rozumie ich zachowania. Chory Emir chce, by Reyhan zaopiekowała się nim. Dziewczyna jest rozdarta między mężem a Gulsum.(n)

Czas: 55 min

16:05

Przysięga

Telenowela

Teleturniej

Koło fortuny

16:00 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

16:00

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Familiada

16:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

16:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

16:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

16:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn

Kryminalna siódemka

16:30 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

16:30

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

16:10 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

16:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

16:15 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

16:15

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Na ratunek . s08e474

16:30 | Polsat

Mąż Magdy od kilku lat pracuje w Norwegii. Pewnego dnia kobieta odkrywa, że ktoś niszczy jej samochód. Syn Magdy postanawia zamontować na parkingu ukrytą kamerę, by przyłapać wandala na gorącym uczynku. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest sąsiad kobiety, Karol. Rodziny jakiś czas temu popadły w konflikt. Mężczyzna ubzdurał sobie bowiem, że jego żona i mąż Magdy, którzy pracują w tym samym mieście w Norwegii, nawiązali romans. Proponuje Magdzie, by w ramach zemsty na niewiernych partnerach spędziła z nim noc. Kobieta jednak odmawia. Wkrótce potem agresywny sąsiad wpada do jej mieszkania z siekierą.(n)

Czas: 30 min

16:30

Na ratunek . s08e474

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s14e958

16:00 | TVN

Doktor Wojciech Jarosz leczy sześćdziesięciotrzylatkę z arytmią. Kobiecie zaczęło dokuczać serce, kiedy jej córki pokłóciły się o męża jednej z nich. Niewierny mężczyzna opuścił żonę dla jej młodszej siostry, po czym porzucił i ją. Ich matce bardzo zależy, by przed jej śmiercią dzieci się pogodziły. Pacjentka znajduje się w krytycznym stanie. W tym czasie pod opiekę doktor Anny Nowickiej trafia pięćdziesięcioośmiolatek. Mężczyzna bardzo spieszył się, by zobaczyć córkę, która wróciła z wyjazdu do Tajlandii, i spadł ze schodów. W dodatku okazuje się, że dziewczyna wzięła za granicą ślub. Pacjent nie umie się z tym pogodzić. Nie podoba mu się wybranek córki, więc próbuje go przekupić, by zostawił swoją świeżo poślubioną żonę.(n)

Czas: 60 min

16:00

Szpital. s14e958

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:25 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 35 min

17:25

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Telenowela

Więzień miłości

17:10 | TVP 2

Zehra czyta list, który Omer napisał w czasie terapii. Zaczyna inaczej patrzeć na postępowanie męża. Mimo to przekonuje go, że muszą ratować Żulide. Hatidże, Hamijet i Szukran obmyślają intrygę, by nakłonić Salima do ożenku.(n)

Czas: 50 min

17:10

Więzień miłości

Telenowela

Magazyn

Tygodnik polityczny

17:00 | TVP 3 Warszawa

Podsumowanie polityczno-społecznych wydarzeń z kraju, z uwzględnieniem działań podejmowanych przez prezydenta oraz Radę Ministrów i podległych jej wojewodów. W programie przedstawione są informacje o inicjatywach ustawodawczych czy planowanych wydarzeniach kolejnego tygodnia politycznego.(n)

Czas: 30 min

17:00

Tygodnik polityczny

Magazyn

Magazyn

Program lokalny

17:30 | TVP 3 Warszawa

Program realizowany przez ośrodki regionalne TVP.(n)

Czas: 1 min

17:30

Program lokalny

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

17:31 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

17:31

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

CHiP - rozmowy niecodzienne

17:33 | TVP 3 Warszawa

Czas: 27 min

17:33

CHiP - rozmowy niecodzienne

Program Publicystyczny

Serial Paradokumentalny

Gliniarze. s09e484

17:00 | Polsat

Farmaceutka zgłasza zaginięcie męża. Stróże prawa docierają do starszej kobiety, która twierdzi, że była świadkiem uprowadzenia mężczyzny. Jej zeznania jednak nie zgadzają się z wersją zdarzeń, jaką przedstawiła żona ofiara. Gdy wychodzi na jaw, że w związku zaginionego często dochodziło do kłótni, detektywi postanawiają przyjrzeć się farmaceutce. Tymczasem Natalia i Kuba podejmują ważną decyzję, dotyczącą swojej wspólnej przyszłości.(n)

Czas: 60 min

17:00

Gliniarze. s09e484

Serial Paradokumentalny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Tarnów, 1.2.3.. s16e04

17:00 | TVN

Magda i Krzysiek stwierdzili, że w Tarnowie brakuje restauracji z prawdziwego zdarzenia. Postanowili uzupełnić tę lukę. Tak powstał lokal 1.2.3., który mieści się w ponad 100-letnim budynku. Kiedyś była tam dawna żydowska mykwa, czyli łaźnia miejska. Właściciele wprowadzili aż 3 karty - śniadania, lunch i serwis wieczorny. Wsparciem dla nich miała być mama Krzyśka, która została szefową kuchni. Kobieta przygotowuje domowe dania. Niestety do restauracji rzadko zaglądają klienci. Przed bankructwem ratują ją usługi cateringowe oraz weekendowe dancingi. Małżeństwo wzywa na pomoc Magdę Gessler.(n)

Czas: 60 min

17:00

Kuchenne rewolucje: Tarnów, 1.2.3.. s16e04

Program Rozrywkowy
18

Telenowela

Klan

18:00 | TVP 1

Paweł, mimo protestów Wigi, od razu chce zajrzeć do Elmedu. W klinice zjawia się Grażyna z ciasteczkami na powitanie. Górzyński opowiada Lubiczowi o nowościach w swoim życiu zawodowym i osobistym. Ola i Agnieszka, by zrobić ojcu niespodziankę, przywożą na Truskawiecką wnuki. Gabriela przychodzi do biura. Pyta Bazylego, co znaczy podziękowanie za wolontariat w czasie epidemii, które do niego przyszło. Kucharz tłumaczy się ze swojej wiosennej aktywności. Feliks uważa, że to dobra reklama dla restauracji. Ula żali się ojcu, że sytuacja ją przytłacza. Chciałaby już wrócić do pracy jako pilot wycieczek.(n)

Czas: 30 min

18:00

Klan

Telenowela

Telenowela Historyczna

Korona królów. s04e394

18:30 | TVP 1

Jadwiga Pilecka przybywa na Wawel z prośbą o ratunek dla Spytka. Witold chwilowo triumfuje, ale wszystko burzy przyjazd Krzyżaków. Spytek namawia Kiejstutowicza do organizacji turnieju. Jagiełło sądzi, że wyprawa brata nie może się skończyć dobrze. Jan z Kleparza zostaje napadnięty.(n)

Czas: 25 min

18:30

Korona królów. s04e394

Telenowela Historyczna

Teleturniej

Jeden z dziesięciu

18:55 | TVP 1

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Fifteen to One", którego uczestnicy muszą wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin, refleksem oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób z dowolnym wykształceniem. Żeby przejść eliminacje, należy jednak dowieść, że posiada się wiedzę z zakresu m.in. historii, geografii, kultury, przedmiotów ścisłych, a nawet muzyki. Pytania bowiem dotyczą wielu bardzo rozmaitych dyscyplin. Każdy odcinek "Jednego z dziesięciu" składa się z trzech części. Na początku wszyscy dostają tzw. trzy szanse, dzięki którym bez konsekwencji mogą nie odpowiedzieć na pytanie. W pierwszym etapie bierze udział 10 zawodników. Gospodarz programu zadaje kolejno wszystkim pytania w dwóch rundach. Kto na żadne nie udzieli poprawnej odpowiedzi, odpada. Następnie rozpoczyna się druga tura. Pierwsze pytanie prowadzący kieruje do wybranego zawodnika. Gdy odpowie on poprawnie, sam wyznacza następną osobę. Gra trwa tak długo, aż zostanie trzech zawodników. To oni przechodzą do finału "Jednego z dziesięciu", w którym każdy dostaje trzy nowe szanse. Podczas pierwszych pytań uczestnicy sami zgłaszają się do odpowiedzi. Kto udzieli trzech poprawnych odpowiedzi, może wyznaczyć do kolejnego pytania, któregoś ze swoich rywali lub wziąć pytania na siebie, co jest premiowane dodatkowymi punktami. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięża. Ich liczba pozwala mu zająć odpowiednie miejsce w klasyfikacji generalnej, co z kolei daje mu szansę na wzięcie udziału w wielkim finale, który odbywa się co 20 odcinków. Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP 2 od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.(n)

Czas: 30 min

18:55

Jeden z dziesięciu

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 25 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:25 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

18:25

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej

Va banque

18:30 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

18:30

Va banque

Teleturniej

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 14 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:14 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 16 min

18:14

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 19 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:49 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 2 min

18:49

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

18:51 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 4 min

18:51

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:55 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 15 min

18:55

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Pierwsza miłość

18:00 | Polsat

Marysia chce prosić Edwarda o pieniądze na leczenie córki. Organizuje dla Julki fikcyjne przyjęcie urodzinowe. Urządzenie fałszywej imprezy okazuje się jednak niełatwe. Bartek budzi się w rezydencji Wandy. Nie pamięta, jak się tam znalazł. Tymczasem w Wadlewie zjawia się Emilka. Pod wpływem ojca decyduje się ostatecznie rozstać z Mateuszem. Nie będzie to jednak łatwe... Wiktoria i Olek nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie podziału obowiązków domowych. Kobieta wraca do pracy i zostawia męża z dziećmi. Okazuje się jednak, że klientki firmy wolą być obsługiwane przez Olka. Tymczasem mężczyzna, który nie radzi sobie z opieką nad bliźniakami, prosi o pomoc Seweryna.(n)

Czas: 50 min

18:00

Pierwsza miłość

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s17e1161

18:00 | TVN

Trzydziestotrzyletnia Magda niepokoi się zmianą zachowania swojej ośmioletniej córki. Helenka ciągle jest smutna, a jej rysunki ponure. Matka sądzi, że to reakcja na rozwód jej i ojca dziewczynki, Andrzeja. Ten jednak uważa, że to wina Magdy, ponieważ zbyt pospieszyła się z mieszkaniem z nowym partnerem, Michałem. Wkrótce kobieta zauważa, że ukochany spędza podejrzanie dużo czasu z jej dzieckiem. W garażu znajduje też zawiadomienie z sądu. Wychodzi na jaw, że Michał był oskarżony o molestowanie własnej córki. Magda natychmiast decyduje się na rozstanie. Helenka jednak w dalszym ciągu jest osowiała.(n)

Czas: 60 min

18:00

Ukryta prawda. s17e1161

Serial Paradokumentalny

Program Publicystyczny

Tak jest

18:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 60 min

18:00

Tak jest

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 35 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Bracia

19:00 | TVP 2

Bracia Maurycy i Henryk przyjechali do ośrodka z żonami, Wandą i Alicją. Kobiety również są siostrami, a obie pary wydają się nierozłączne. Bracia, profesorowie, często pracują razem i wspólnie publikują prace naukowe. Właśnie pracują nad kolejną. Obaj zaprzyjaźniają się z Władkiem, który towarzyszy im podczas spacerów. Podczas jednego z nich znajdują rzadką roślinę o właściwościach leczniczych, należącą do gatunku uznanego prawie za wymarłych. Każdy z braci uważa, że dokonał tego odkrycia jako pierwszy. Wybucha spór, który przeradza się w ostry konflikt. Mediacji podejmuje się Władek, ale ostatecznie to Adrianna znajduje rozwiązanie. Pod gabinetem Andrzeja gromadzą się wściekli wierzyciele. W tej sposób Adrianna dowiaduje się o kłopotach uzdrowiska. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zostać menadżerką. Nie podoba się to Grażynie, ale szef staje po stronie lekarki. Niebawem w jego gabinecie pielęgniarka znajduje teczkę z dokumentami kandydatek na nową siostrę przełożoną.(n)

Czas: 35 min

19:00

Uzdrowisko: Bracia

Telenowela Dokumentalna

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

19:35 | TVP 2

Marczakowie opatrują poparzoną Emilkę i zamierzają zabrać ją do szpitala. W tym czasie zjawia się Wioletta. Natychmiast dzwoni do Przemka. Grozi też, ze powiadomi o wszystkim kuratora rodzinnego i Malwina straci prawo do opieki nad córką. Prot i Sergiusz, którzy zadomowili się już w nowym mieszkaniu, planują z Justinem parapetówkę. Sandra ma dość tej sytuacji. Postanawia nocować w Feel Good, gdzie spotyka Radka. Morawski pociesza zapłakaną dziewczynę. Bożena żegna się z Tomaszem i Amelią przed wylotem do Włoch. Wiśniewska nalega, by Bruno przyjechał i spróbował odwieść żonę od tego pomysłu.(n)

Czas: 35 min

19:35

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn

Zawsze na temat

19:10 | TVP 3 Warszawa

W programie aktualne tematy polityczne, bieżące sprawy samorządowe oraz codzienne życie miast i całego regionu. Z zaproszonymi do studia politykami, samorządowcami i społecznikami rozmawiają: Anna Żurek, Natalia Karcz-Kaczkowska, Maciej Mikos i Magda Złotnicka.(n)

Czas: 15 min

19:10

Zawsze na temat

Magazyn

Magazyn

Twoje sprawy

19:25 | TVP 3 Warszawa

Czas: 31 min

19:25

Twoje sprawy

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

19:56 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

19:56

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 10 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:25 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:25

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:35 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:35

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:45 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

19:45

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:55 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

19:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 25 min

19:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:25 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

19:25

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:30 | TVP 1

Rano Pola udaje się do biura firmy ojca i widzi śpiącego Roberta. Wkrótce przychodzi Ewa. Matyska zdumiewa jej dobry nastrój. Do środka nagle wchodzi mężczyzna z kwiatami, szukający Poli. Dziewczyna nie spodziewała się spotkania z Benem, dlatego między nimi wywiązuje się kłótnia, do której włącza się Robert. Beatka próbuje przekonać Wigrowskiego, że jej problemy a ich związek to dwie różne sprawy. Łukasz informuje ją o wczorajszej wizycie Konrada w komisariacie. Mężczyzna twierdził, że Aneta próbowała go przekupić. Jedynak natychmiast wybiera się do leśniczówki, a Łukasz po telefonie z komendy idzie do Karcza. Chce, by Janusz powiedział mu, gdzie jest Kurek. W kuchni znajduje telefon Wieśka, a do jego uszu dociera krzyk z piwnicy. Beatka w tym czasie rozmawia z Konradem, a gdy zaczyna rozumieć, dlaczego zataił przed nią prawdę, obejmuje go, co widzi Wigrowski. Wieczorem Jedynak pojawia się u Krawczyka i Edytki. Chce, by prawnik był jej przedstawicielem w sądzie. Magda jest wdzięczna Jackowi za pieniądze na opłacenia terapii Natalii. Mądrasiuk prosi ją o zachowanie tajemnicy przed córką Tadeusza. Natalia bierze pod uwagę, że leczenie okaże się bezowocne, dlatego rozmawia z ojcem o przyszłości. Tomek zdradza Magdzie, jak zdobyli fundusze na terapię.(n)

Czas: 30 min

20:30

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:10 | TVP 2

Po nocy spędzonej z Radkiem Sandra zrywa z Justinem. Morawski z kolei wprost mówi Lidce, że jest zakochany w atrakcyjnej kelnerce. Emilka chce zostać z mamą, ale Wioletta próbuje nakłonić ją do powrotu do Zakrzewia. Ma dla dziewczynki prezent, by ją przekupić. Przemek natomiast grozi Malwinie, że uniemożliwi jej kontakty z córką. Patryk zwierza się Pawłowi i Miriam ze swoich wątpliwości. Wyjazd Agaty na Wyspy Kanaryjskie z Romanowskim i Miką wydaje mu się podejrzany. Martwi się, że narzeczona ma romans z szefem. Tymczasem przełożony zabiera dziewczynę na lotnisko. Wręcza jej prezent, by podziękować jej za dyskrecję. Gdy zapina łańcuszek na szyi Agaty, ktoś robi im zdjęcia z ukrycia.(n)

Czas: 30 min

20:10

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Kulisy serialu "M jak miłość"

20:40 | TVP 2

Program, w którym zobaczymy reportaże z planu serialu "M jak miłość", rozmowy z aktorami grającymi główne role i wywiady z twórcami.(n)

Czas: 15 min

20:40

Kulisy serialu "M jak miłość"

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

M jak miłość

20:55 | TVP 2

Iwona odwiedza córkę w pracy. Radzi jej, by wzbudziła w mężu zazdrość. Aneta najpierw więc flirtuje z Leszkiem, który leży na jej oddziale. Potem zwraca uwagę na Łukasza, który dzięki Olkowi właśnie rozpoczął pracę w klinice jako rehabilitant. Chodakowski jest oburzony zachowaniem żony. Po powrocie do domu młodych małżonków czeka kolejna trudna konfrontacja. Iwona oznajmia, że sprzedaje dom w Niemczech i przeprowadza się do Warszawy. Aneta nie rozumie, czemu matka tak nagle znów pojawiła się w jej życiu. Gdy po kłótni zamyka się w sypialni, teściowa w końcu zdradza Olkowi swój sekret. Zdiagnozowano u niej glejaka i nie zostało jej już wiele czasu. Jakub podczas kolejnego śledztwa poznaje Klaudię, pomoc domową Budzyńskich. Marcin namawia kolegę, by umówił się z nią na randkę.(n)

Czas: 55 min

20:55

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

Ta jedyna

20:00 | TVP 3 Warszawa

Norberto przestał dzwonić do Lueny i kontaktuje się tylko z synem. Kobieta boi się, że były partner będzie chciał odebrać jej dziecko. Pedro z rozpaczy zaczyna pić. Urządza awanturę w barze i Mafalda zabiera go do siebie. Koleżanki wiedzą, że od lat się w nim podkochuje. Pilar idzie do Danieli. Dowiaduje się, że był u niej Luis Miguel.(n)

Czas: 30 min

20:00

Ta jedyna

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

Słodka kuchnia Pszczółek: Tarty

20:30 | TVP 3 Warszawa

Klasyczne połączenie solonego karmelu, bananów i czekolady to kolejna propozycja sióstr Pszczółek. W programie zaprezentują przepis na klasyczny, angielski deser zwany "banoffie", czyli tartę bananową.(n)

Czas: 20 min

20:30

Słodka kuchnia Pszczółek: Tarty

Magazyn Kulinarny

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

20:50 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

20:50

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Reality Show

Ninja Warrior Polska . s02e12

20:05 | Polsat

Po raz kolejny grupa wysportowanych Polaków stanie do walki o 150 tysięcy złotych i prestiżowy tytuł Ninja Warrior. Zwycięzca będzie musiał pokonać 150 metrów usianego 32 przeszkodami toru. Swoich sił w programie spróbują także goście specjalni: aktor Marek Kaliszuk, tancerka i Miss Polonia 2017 Agata Biernat, były piłkarz a obecnie zawodnika MMA Piotr Świerczewski oraz siatkarz Łukasz Kadziewicz. Wyczyny wysportowanych Polaków komentować będą: dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski, zawodnik MMA Łukasz "Juras" Jurkowski, a także prowadząca - Karolina Gilon.(n)

Czas: 125 min

20:05

Ninja Warrior Polska . s02e12

Reality Show

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku. s13e17

20:10 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:10

Doradca smaku. s13e17

Magazyn Kulinarny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3097

20:15 | TVN

Dzięki informacji zdobytej przez Roberta Weronika może podważyć nieskazitelną reputację Wawrzyniaka i wygrać sprawę Sabiny. Biznesmen jest oburzony takim obrotem spraw. Tadeusiak stara się spotkać z synem, ale Olga mu to uniemożliwia, przekonana, że policjant znów za dużo wypił. Grozi byłemu mężowi wezwaniem odpowiednich służb. Franek widzi, jak nieznajomy mężczyzna rozsypuje na ich osiedlu karmę. Próbuje przyłapać go na gorącym uczynku, ale truciciel ucieka, a nastolatek nie zdąża dostrzec jego twarzy. Później ktoś podrzuca na wycieraczkę Bergów list. Treść wiadomości, którą znajduje Joanna, wskazuje, że mordercą zwierząt jest któryś z sąsiadów. Wieczorem przestępcę spotyka pani Gabriela, ekscentryczna staruszka. Po zasłabnięciu i kolejnym pobycie w szpitalu Michał postanawia zadbać o kondycję. Przechodzi na dietę. Początki są trudne - do Brzozowskiego przychodzi bowiem Marcin z piwem oraz pizzą. Panowie zostają przyłapani przez ojca kolegi Ignasia, Roberta.(n)

Czas: 40 min

20:15

Na Wspólnej. s18e3097

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Milionerzy. s07e371

20:55 | TVN

Powraca kultowy teleturniej. Zasady nie ulegają zmianie - żeby zdobyć główną wygraną, milion złotych, należy odpowiedzieć na dwanaście pytań, a wcześniej pokonać rywali w konkurencji "kto pierwszy, ten lepszy". Krzysztof Wójcik, Maria Romanek i Katarzyna Kant-Wysocka dali już szansę szczęściu. Teraz ktoś ma szansę do nich dołączyć. Musi jedynie znaleźć własny sposób na grę oraz zapanowanie nad emocjami, oszacować ryzyko, a wreszcie umiejętnie korzystać z pomocy, jaką zapewniają trzy koła ratunkowe. Warto również zaufać intuicji.(n)

Czas: 35 min

20:55

Milionerzy. s07e371

Teleturniej

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn

Czarno na białym

20:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

20:30

Czarno na białym

Magazyn
21

Magazyn Kryminalny

Magazyn kryminalny 997

21:00 | TVP 1

W każdym odcinku programu przedstawiane są autentyczne sprawy kryminalne, których sprawców nie udało się dotąd wykryć. Działania te pozwalają ekipie telewizyjnej włączyć się w poszukiwania przestępców. Jednocześnie twórcy magazynu liczą na pomoc i zaangażowanie widzów w rozwikłanie kryminalnych zagadek. W tym celu przedstawiają rekonstrukcję przebiegu groźnych wydarzeń. Program powstaje we współpracy z Komendą Główną Policji. Prowadzącym jest Dariusz Bohatkiewicz.(n)

Czas: 55 min

21:00

Magazyn kryminalny 997

Magazyn Kryminalny

Magazyn Reporterów

Magazyn Ekspresu Reporterów

21:55 | TVP 1

Tworzący magazyn reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Bohaterami prezentowanych w programie materiałów są zwykli ludzie - ich troski, tragedie i sukcesy. W programie często poruszane są tematy trudne i kontrowersyjne, dotyczące m.in. korupcji czy niesprawiedliwość władz. Dziennikarze demaskują oszustwa i bezprawie, ale też chętnie pokazują sylwetki ludzi, których życie może być w dzisiejszym świecie moralnym wzorcem. Być blisko życia to cel, jaki przyświeca temu programowi. Prowadzącym jest Mirosław Rogalski.(n)

Czas: 60 min

21:55

Magazyn Ekspresu Reporterów

Magazyn Reporterów

Serial Obyczajowy

Czerwona królowa

21:50 | TVP 2

Regina wciąż rozmyśla o Lwie Zbarskim. Utalentowany i przystojny malarz wywarł na niej ogromne wrażenie. Dziewczyna zaczyna studiować malarstwo i grafikę. Prosi przyjaciółkę, by przedstawiła ją Zbarskiemu. Upragnione spotkanie z najbardziej pożądanym kawalerem artystycznej Moskwy kończy się jednak katastrofą. Regina postanawia odmienić swoje życie. Ma dość nużącej pracy księgowej. W poszukiwaniu Wiery Arałowej idzie do domu mody.(n)

Czas: 70 min

21:50

Czerwona królowa

Serial Obyczajowy

Program Publicystyczny

Twój wybór

21:00 | TVP 3 Warszawa

Program pozwala widzom zapoznać się ze sprawami, o jakich każdego dnia decydują władze samorządowe, a także z propozycjami ugrupowań politycznych i komitetów wyborczych.(n)

Czas: 30 min

21:00

Twój wybór

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:39 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:39

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:42 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 4 min

21:42

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:46 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

21:46

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Serial Kryminalny

Chyłka - Kasacja

21:30 | TVN

Chyłka dowiaduje się od Kordiana, że kasacja przepadła. Opowiada on wymyśloną historię o kolejnym napadzie. Ostatecznie zostaje wyrzucony z jej gabinetu. Kilka dni później widzi na swoim biurku wniosek dotyczący zmiany patrona. Joanna i McVay składają Langerowi Juniorowi wizytę. Harry pyta o człowieka, który pobił Zordona. Chce też wiedzieć, kto zyskał najwięcej na zablokowaniu kasacji. Niestety, oskarżony nie zamierza niczego im wyjawiać. Nie ufa prawnikom, będzie rozmawiać tylko z Oryńskim. Szef organizuje więc spotkanie skłóconych pani adwokat i aplikanta, żeby doprowadzić do ich pogodzenia się. W czasie kolejnej wizyty roztrzęsiony Piotr wyznaje, że ma już dosyć odsiadki. Prosi o pomoc - przecież muszą istnieć dowody jego niewinności. Tymczasem swoje zeznania wycofują kolejni świadkowie...(n)

Czas: 60 min

21:30

Chyłka - Kasacja

Serial Kryminalny

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Reality Show

Ocaleni

22:55 | TVP 1

"Ocaleni" to reality show produkcji Telewizji Polskiej, który zadebiutował na antenie w 2018 r. Gośćmi Rafała Porzezińskiego są osoby, które doświadczyły życia w uzależnieniu, ale wygrały walkę z nałogiem. Bohaterowie opowiadają widzom swoje zawiłe, pełne dramatów historie. Zdradzają też motywy, które skłoniły ich do podjęcia próby życia w trzeźwości. Najważniejszy w życiu każdego z "Ocalonych" był punkt zwrotny, w którym zmieniło się ich życie. Byli alkoholicy lub uzależnieni od innych używek opowiadają, jak wyglądała droga, która doprowadziła ich do wolności. W programie wypowiadają się również ich krewni, a także lekarze i terapeuci.(n)

Czas: 65 min

22:55

Ocaleni

Reality Show

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Reality Show

Love Island. Wyspa miłości . s02e62

22:10 | Polsat

Drugi sezon lubianego przez widzów programu. Kolejni kandydaci staną do walki o miłość swojego życia. Grupa atrakcyjnych singli między 18 a 35 rokiem życia spróbuje znaleźć w programie tę jedyną, najważniejszą osobę, a także zdobyć zainteresowanie mediów i sławę. Program ponownie poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.(n)

Czas: 60 min

22:10

Love Island. Wyspa miłości . s02e62

Reality Show

Talk Show

Kuba Wojewódzki. s15e05

22:30 | TVN

Kontrowersyjny dziennikarz, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, po skróconym sezonie wiosennym powraca z kolejną, już pełną serią swojego autorskiego programu. W studio znajdą się znakomici goście ze świata filmu, sportu czy polityki, a wizyta żadnego z nich nie będzie przypadkowa.(n)

Czas: 60 min

22:30

Kuba Wojewódzki. s15e05

Talk Show

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Film Dokumentalny

A w oddali ujadały psy

23:00 | TVP 2

Rok z życia 10-letniego Olega, który mieszka z babcią we wsi Hnutove we wschodniej Ukrainie. Razem obserwują, jak niewielka miejscowość pustoszeje wraz z nadejściem frontu. W pobliżu toczą się walki z prorosyjskimi separatystami. Nieliczni dorośli, którym nie udało się wyjechać, próbują ukryć narastający niepokój. Dzieci prowadzą na pozór normalne życie, ale w szkołach uczą się, jak przetrwać bombardowanie, a zabawa w wojnę wydaje się złowieszczą zapowiedzą czekającej je przyszłości. Gdy wszystko wokół wydaje się kruche i ulega zniszczeniu, kluczowe w życiu Olega są bliskie relacje z ukochaną babcią.(n)

Czas: 70 min

23:00

A w oddali ujadały psy

Film Dokumentalny

Program Interwencyjny

Alarm

23:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i Polaków.(n)

Czas: 20 min

23:00

Alarm

Program Interwencyjny

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Kochany wnusio

23:20 | TVP 3 Warszawa

Franciszek, który przebywa w ośrodku, podczas każdego posiłku stawia na stole zdjęcie swojej żony Jadwigi, która zmarła pięć lat temu. Wciąż bardzo za nią tęskni. Kuracjusza często odwiedza 19-letni wnuk Iwo. Chłopak próbuje zachęcać dziadka, by spędzał czas aktywnie i poznawał ludzi. Tymczasem Grażyna odkrywa, że część pensjonariuszy ma wyraźnie gorsze wyniki. Gdy razem szukają przyczyny, Franciszek odkrywa, że Iwo sprzedał jego współlokatorowi Mariuszowi papierosy. Niebawem Władek przynosi interesującą plotkę. Opowiada, że w innym sanatorium pacjenci wspomagają się lekami na potencję. W tym czasie Mariusz traci przytomność. Na wieść o tym Iwo zaczyna nerwowo się zachowywać. Franciszek odkrywa, czym naprawdę zajmuje się chłopak. Bierze sprawy w swoje ręce.(n)

Czas: 30 min

23:20

Uzdrowisko: Kochany wnusio

Telenowela Dokumentalna

Koncert Życzeń

Piosenka dla Ciebie

23:50 | TVP 3 Warszawa

Magazyn muzyczny w którym para prowadzących odczytuje życzenia nadesłane przez widzów. Po nich zostaje emitowany teledysk piosenki dołączony do wiadomości. Program prowadzą pary: Emilia Zimnicka, która jest finalistką konkursu Miss Polonia 2005 wraz z Tomaszem Zalewą - lubelskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Agnieszka Sprawka - lubelska dziennikarka i prezenterka wraz z Józefem Szopińskim - dziennikarzem i prezenterem.(n)

Czas: 65 min

23:50

Piosenka dla Ciebie

Koncert Życzeń

Serial Paradokumentalny

Zdrady. s06e72

23:10 | Polsat

Dorota Konopczyńska zauważyła zmianę w zachowaniu męża. Wprawdzie Paweł zawsze często wyjeżdżał i późno wracał do pracy, ostatnio jednak nie potrafił wytłumaczyć przedłużającej się nieobecności. Na dodatek kobieta przyłapała go na kłamstwie i znalazła w jego telefonie MMS-y z roznegliżowaną kobietą z zasłoniętą twarzą. Dorota prosi o pomoc detektywów. Damian Petrow przyjmuje zlecenie i rozpoczyna obserwację Pawła.(n)

Czas: 75 min

23:10

Zdrady. s06e72

Serial Paradokumentalny

Magazyn Reporterów

Superwizjer

23:30 | TVN

Program emitowany jest już od dwudziestu lat. W minionym sezonie Jolanta Konopka zaprezentowała widzom wstrząsające reportaże oraz dwa filmy, które zostały docenione nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Bezkompromisowi, dociekliwi, odważni dziennikarze prezentują widzom kontrowersyjne historie, głośne afery czy polityczne skandale.(n)

Czas: 35 min

23:30

Superwizjer

Magazyn Reporterów

Magazyn Publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 | TVN 24

Magazyn publicystyczny o luźniejszej formule. Gospodarz programu, Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi, dokonuje bilansu dnia.(n)

Czas: 40 min

23:00

Dzień po dniu

Magazyn Publicystyczny

Magazyn Ekonomiczny

Bilans dnia

23:40 | TVN 24

W programie: skrót informacji giełdowych, aktualne tematy makroekonomiczne, relacje reporterskie o najważniejszych i najciekawszych sprawach dotyczących ludzi biznesu.(n)

Czas: 20 min

23:40

Bilans dnia

Magazyn Ekonomiczny

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.