×

Wyszukaj artykuł

30 Wrzesień

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24

Magazyn

Pytanie na śniadanie

07:55 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 170 min

7:55

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Trwa

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 160 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Trwa

8

Program Informacyjny

Wiadomości

08:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

8:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

08:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

8:10

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kwadrans polityczny

08:15 | TVP 1

Prowadzący dyskutuje z ekspertami o bieżących wydarzeniach politycznych w Polsce i na świecie. Gośćmi w studiu są ekonomiści, publicyści i przedstawiciele różnych partii, którzy starają się wyjaśnić i podsumować aktualną sytuację.(n)

Czas: 25 min

8:15

Kwadrans polityczny

Program Publicystyczny

Trwa

Telenowela Historyczna

Korona królów. s04e394

08:40 | TVP 1

Jadwiga Pilecka przybywa na Wawel z prośbą o ratunek dla Spytka. Witold chwilowo triumfuje, ale wszystko burzy przyjazd Krzyżaków. Spytek namawia Kiejstutowicza do organizacji turnieju. Jagiełło sądzi, że wyprawa brata nie może się skończyć dobrze. Jan z Kleparza zostaje napadnięty.(n)

Czas: 35 min

8:40

Korona królów. s04e394

Telenowela Historyczna

Program Informacyjny

Warszawski dzień

08:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 51 min

8:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Trwa

Program Informacyjny

Warszawski dzień ekstra

08:51 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

8:51

Warszawski dzień ekstra

Program Informacyjny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s14e699

08:40 | Polsat

Malanowski dostaje list od 11-letniej Ali Klimczuk, w którym dziewczynka prosi o odnalezienie jej starszego brata. Detektyw odkrywa, że pełnoletni już Mateusz nie potrafił porozumieć się z rodzicami i prawdopodobnie wyjechał do pracy do Holandii. Marek rozmawia z Karoliną, byłą dziewczyną nastolatka, która obecnie spotyka się z Robertem Polaszkiem. Okazuje się, że w nocy, kiedy Mateusz był widziany po raz ostatni, między nim a Robertem doszło do bójki.(n)

Czas: 30 min

8:40

Malanowski i partnerzy. s14e699

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 | TVN

Program jest emitowany już od piętnastu lat. Z tej okazji widzowie zobaczą specjalny urodzinowy odcinek - pierwszy po wakacjach. Twórcy przygotowali wiele nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest cykl "Raz, dwa, trzy, piękna TY", poświęcony metamorfozom wyglądu kobiet oraz mężczyzn, z wykorzystaniem ubrań czy kosmetyków należących do uczestników projektu. Kolejny segment, "Sama to ogarniesz", zawiera rady dotyczące szybkich, tanich sposobów na zwalczenie drobnych domowych usterek. Jak się okazuje, nie każda awaria wymaga wezwania specjalisty. Zaproszeni do studia eksperci dadzą widzom cenne wskazówki, jak dokonać prostych napraw, a także przygotować ozdoby czy zaaranżować przestrzeń. Twórcy przygotowali też nowe odsłony znanych cykli. O przyjazną atmosferę, odpowiednią dawkę humoru i dobrej energii zadbają Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.(n)

Czas: 210 min

8:00

Dzień Dobry TVN

Magazyn

Trwa

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 120 min

8:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny

Trwa

9

Telenowela

Leśniczówka

09:15 | TVP 1

Rano Pola udaje się do biura firmy ojca i widzi śpiącego Roberta. Wkrótce przychodzi Ewa. Matyska zdumiewa jej dobry nastrój. Do środka nagle wchodzi mężczyzna z kwiatami, szukający Poli. Dziewczyna nie spodziewała się spotkania z Benem, dlatego między nimi wywiązuje się kłótnia, do której włącza się Robert. Beatka próbuje przekonać Wigrowskiego, że jej problemy a ich związek to dwie różne sprawy. Łukasz informuje ją o wczorajszej wizycie Konrada w komisariacie. Mężczyzna twierdził, że Aneta próbowała go przekupić. Jedynak natychmiast wybiera się do leśniczówki, a Łukasz po telefonie z komendy idzie do Karcza. Chce, by Janusz powiedział mu, gdzie jest Kurek. W kuchni znajduje telefon Wieśka, a do jego uszu dociera krzyk z piwnicy. Beatka w tym czasie rozmawia z Konradem, a gdy zaczyna rozumieć, dlaczego zataił przed nią prawdę, obejmuje go, co widzi Wigrowski. Wieczorem Jedynak pojawia się u Krawczyka i Edytki. Chce, by prawnik był jej przedstawicielem w sądzie. Magda jest wdzięczna Jackowi za pieniądze na opłacenia terapii Natalii. Mądrasiuk prosi ją o zachowanie tajemnicy przed córką Tadeusza. Natalia bierze pod uwagę, że leczenie okaże się bezowocne, dlatego rozmawia z ojcem o przyszłości. Tomek zdradza Magdzie, jak zdobyli fundusze na terapię.(n)

Czas: 30 min

9:15

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Ta jedyna

09:45 | TVP 1

Henrique dowiaduje się o szantażu Dioga. Radzi Jorgemu, by awansował mężczyznę, w przeciwnym razie sprawa może się wydać. Luis Miguel wie, że Daniela i Joana ukrywają się w mieszkaniu Dioga, i to za przyzwoleniem jego rodziców. Silvia i Mara jadą razem do Bom Jesus. Po drodze rozpętuje się potężna burza.(n)

Czas: 30 min

9:45

Ta jedyna

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Co niesie dzień

09:00 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 10 min

9:00

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

09:10 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

9:10

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia: Wojtuś zwany Orłem Białym

09:15 | TVP 3 Warszawa

Cykl reporterski przedstawiający z pozoru zwyczajne życie mieszkających na uboczu społeczności.(n)

Czas: 15 min

9:15

Całkiem niezła historia: Wojtuś zwany Orłem Białym

Cykl Reportaży

Magazyn Kulinarny

Słodka kuchnia Pszczółek: Tarty

09:30 | TVP 3 Warszawa

Klasyczne połączenie solonego karmelu, bananów i czekolady to kolejna propozycja sióstr Pszczółek. W programie zaprezentują przepis na klasyczny, angielski deser zwany "banoffie", czyli tartę bananową.(n)

Czas: 30 min

9:30

Słodka kuchnia Pszczółek: Tarty

Magazyn Kulinarny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s14e700

09:10 | Polsat

Ewelina Brus podejrzewa, że jej dziecko, które przebywa w rodzinie zastępczej, nie jest bezpieczne. Kobieta straciła prawo do opieki nad synem, gdy trafiła do więzienia za oszustwa finansowe. Teraz warunkowo wyszła na wolność i prosi Malanowskiego o pomoc. Okazuje się, że zmarł jeden z podopiecznych zastępczych opiekunów. Tymczasem na ich dom napada dwóch zamaskowanych napastników.(n)

Czas: 30 min

9:10

Malanowski i partnerzy. s14e700

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

09:40 | Polsat

Matylda Madejska nie potrafi się pogodzić z rozstaniem rodziców. Nie akceptuje także nowego partnera swojej matki, Piotra, który wprowadza się do ich domu. Mężczyzna jest zawodowym żołnierzem i dużo podróżuje. Matylda przypadkowo odkrywa, że Piotr nie jest tym, za kogo się podaje. Anna jednak nie wierzy córce i zarzuca jej kłamstwo. Mimo to Matylda kontynuuje prywatne śledztwo. Wkrótce wychodzą na jaw kolejne kłamstwa Piotra.(n)

Czas: 60 min

9:40

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny
10

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Czarownice. s08e94

10:15 | TVP 1

W opuszczonej kotłowni znaleziono zwłoki Iwony Błasiak. Okazuje się, że została ona uduszona. Niebawem w parku policjanci odnajdują ciało kolejnej kobiety. Ekipa Orlicza nie ma wątpliwości, że w Łodzi grasuje seryjny morderca. Ofiary są w podobnym wieku, a zabójca pozostawia na miejscu zbrodni symbole, prowadząc tym samym z policją swoistą grę. Do zespołu Orlicza dołącza komisarz Marta Grabska. Jej pewność siebie od razu powoduje konflikt z Ewą. Niebawem trop prowadzi policjantów do Łukasza Mielcarza, pomocnika w antykwariacie, którego klientkami były zamordowane kobiety.(n)

Czas: 50 min

10:15

Komisarz Alex : Czarownice. s08e94

Serial Kryminalny

Program Informacyjny

Panorama

10:45 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 5 min

10:45

Panorama

Program Informacyjny

Magazyn

Pytanie na śniadanie

10:50 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 25 min

10:50

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Serial Obyczajowy

Wymarzona miłość

10:00 | TVP 3 Warszawa

Emre zabiera Sanem pierścionek zaręczynowy, który miał dać Aylin. Canowi znów udaje zbliżyć się do dziewczyny. Muzaffer także nie przestaje walczyć o jej względy.(n)

Czas: 55 min

10:00

Wymarzona miłość

Serial Obyczajowy

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia: Portret

10:55 | TVP 3 Warszawa

Cykl reporterski przedstawiający z pozoru zwyczajne życie mieszkających na uboczu społeczności.(n)

Czas: 15 min

10:55

Całkiem niezła historia: Portret

Cykl Reportaży

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s22e977

10:40 | Polsat

Studentka medycyny, Karolina Zadrożna, mieszka ze swoim chłopakiem Łukaszem. W trakcie wizyty w domu rodzinnym dziewczyna zauważa, że ktoś wybił szybę w oknie samochodu jej matki. Na przednim siedzeniu auta znajduje list z pogróżkami. Wszystko wskazuje na to, że jej rodzice - Laura i Ernest, padli ofiarą szantażysty. Oboje są dobrze sytuowanymi lekarzami. Zadrożni wzywają policję. Po powrocie do domu Karolina opowiada o wszystkim Łukaszowi. Prosi, aby on spróbował naprawić monitoring na ich posesji. Następnego dnia dziewczyna jest świadkiem kłótni między rodzicami. Karolina odnosi wrażenie, że oboje bagatelizują sprawę szantażu. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Niebawem wpada na trop mrocznego sekretu z przeszłości.(n)

Czas: 60 min

10:40

Dlaczego ja?. s22e977

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

10:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 300 min

10:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
11

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Magiczne zwierciadło. s12e149

11:05 | TVP 1

Do Mateusza zwraca się z prośbą o pomoc matka nastolatka uzależnionego od gier komputerowych, Kuby Guzowskiego. Tymczasem policjanci badają sprawę śmierci innego młodego chłopaka, który spędzał długie godziny w wirtualnym świecie, Jurka Lisieckiego. Jego ciało odnaleźli rodzice po powrocie z urlopu. W splądrowanym pokoju zamordowanego funkcjonariusze znajdują amfetaminę. Gibalski przegląda wydruki z poczty wewnętrznej popularnej gry zainstalowanej na komputerze ofiary. Udaje mu się ustalić, że chłopak handlował narkotykami. Jednym z kupców był Kuba, który zostaje zatrzymany. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że obaj nastolatkowie chodzili do tej samej terapeutki, Izabeli Nejman. Kluczem do rozwiązania zagadki okazuje się tajemniczy Mister Durr. Tymczasem Mateusz wpada na pomysł, by w ramach terapii dla uzależnionych dzieci zorganizować grę plenerową ze znajomości Sandomierza. Nagrodą dla zwycięzcy ma być możliwość spojrzenia w zabytkowe zwierciadło z muzeum diecezjalnego, w którym można zobaczyć swoją przyszłość. Nieoczekiwanie ktoś wykrada zwierciadło.(n)

Czas: 55 min

11:05

Ojciec Mateusz : Magiczne zwierciadło. s12e149

Serial Kryminalny

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

11:15 | TVP 2

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

11:15

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Ping-pong. s13e250

11:25 | TVP 2

Kuba i Paula spotykają się, aby porozmawiać na temat związku, który zakończyli. Kacper wybiera za małe buty w sklepie. Natalia winą za to obarcza Ludwika, który wybucha złością. Boscy wspierają Marię i Marka po rozstaniu. Każde z nich ma swój sposób na pocieszenie przyjaciół. Tymczasem Ludwik i Natalia spędzają wspólnie wieczór z rodzicami Magdy. Spotkanie jednak przybiera niespodziewany obrót, gdy postanawiają zagrać w ping ponga...(n)

Czas: 30 min

11:25

Rodzinka.pl: Ping-pong. s13e250

Serial Komediowy

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

11:55 | TVP 2

Po nocy spędzonej z Radkiem Sandra zrywa z Justinem. Morawski z kolei wprost mówi Lidce, że jest zakochany w atrakcyjnej kelnerce. Emilka chce zostać z mamą, ale Wioletta próbuje nakłonić ją do powrotu do Zakrzewia. Ma dla dziewczynki prezent, by ją przekupić. Przemek natomiast grozi Malwinie, że uniemożliwi jej kontakty z córką. Patryk zwierza się Pawłowi i Miriam ze swoich wątpliwości. Wyjazd Agaty na Wyspy Kanaryjskie z Romanowskim i Miką wydaje mu się podejrzany. Martwi się, że narzeczona ma romans z szefem. Tymczasem przełożony zabiera dziewczynę na lotnisko. Wręcza jej prezent, by podziękować jej za dyskrecję. Gdy zapina łańcuszek na szyi Agaty, ktoś robi im zdjęcia z ukrycia.(n)

Czas: 30 min

11:55

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Reportaży

Terytorialsi: Michał Cios

11:10 | TVP 3 Warszawa

Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

Czas: 15 min

11:10

Terytorialsi: Michał Cios

Cykl Reportaży

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

11:25 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

11:25

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

11:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 40 min

11:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

11:40 | Polsat

Natalia i Kuba zostają oddelegowani do przeprowadzenia śledztwa w sprawie zamordowanego pracownika barber shopu. Wkrótce wychodzi na jaw, że denat był skłócony z byłym wspólnikiem. Policjanci poznają obciążające zamordowanego fakty. Informatyk, który ma przejąć obowiązki Leny podczas jej urlopu macierzyńskiego, nie budzi sympatii funkcjonariuszy.(n)

Czas: 60 min

11:40

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Magazyn Poradnikowy

Dieta czy cud?. s01e02

11:30 | TVN

Tematem tego wydania są tzw. wspomagacze odchudzania. Kinga Zawodnik sprawdzi, czy wszelkiego rodzaju środki hamujące apetyt, spalacze tłuszczu i preparaty przyspieszające metabolizm faktycznie działają i są bezpieczne dla zdrowia. Zamówi "magiczną tabletkę na odchudzanie" i zleci badanie jej składu. Następnie wyposażona w ukrytą kamerę odwiedzi sklepy z suplementami zwiększającymi tempo spalania kalorii. Dr Wanda Baltaza przedstawi widzom informacje o naturalnych wspomagaczach odchudzania, a Martyna Wojciechowska opowie o nieuczciwym producencie pewnego preparatu, który nielegalnie wykorzystał jej wizerunek w reklamie. Na koniec Kinga przetestuje platformę wibracyjną, bardzo modny ostatnio przyrząd do ćwiczeń, oraz przekona się, czy czekoladowy koktajl naprawdę potrafi ograniczyć chęć jedzenia.(n)

Czas: 45 min

11:30

Dieta czy cud?. s01e02

Magazyn Poradnikowy
12

Program Informacyjny

Wiadomości

12:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

12:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

12:10 | TVP 1

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 25 min

12:10

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

12:35 | TVP 1

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

12:35

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Rok w ogrodzie extra

12:40 | TVP 1

Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

Czas: 20 min

12:40

Rok w ogrodzie extra

Magazyn

Teleturniej

Koło fortuny

12:25 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

12:25

Koło fortuny

Teleturniej

Program Informacyjny

Co niesie dzień

12:15 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 15 min

12:15

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Magazyn Religijny

Okiem wiary

12:30 | TVP 3 Warszawa

Najważniejsze informacje z minionego tygodnia na temat Kościoła w Polsce i na świecie. Twórcy omawiają m.in. nauczania papieża oraz przekazują najważniejsze chrześcijańskie wartości. Prowadzący wraz z zaproszonymi do studia gośćmi rozmawiają także o bieżących wydarzenia, ważnych dla każdego katolika.(n)

Czas: 30 min

12:30

Okiem wiary

Magazyn Religijny

Serial Paradokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie. s01e23

12:40 | Polsat

Pewnego dnia Tomasz spotyka Fabiana, przyjaciela, którego nie widział od 15 lat. Zaprasza go do domu i przedstawia swoją żonę, Laurę. Tego wieczora Laura i Fabian zakochują się w sobie. Postanawiają się spotykać. Kobieta ma symulować depresję i trafić pod opiekę Fabiana, z zawodu lekarza psychiatry. Plan okazuje się genialny. Tomasz sam odsyła swoją żonę na terapię do przyjaciela. W drugiej opowieści 40-letnia Halina, wdowa po Henryku, otrzymuje list od 25-letniej Magdy. Młoda kobieta podaje się za jej córkę. Ponieważ Halina nie ma głowy do odbudowywania relacji z dzieckiem, które urodziła mając 16 lat, zapomina o sprawie. Dwa lata później dowiaduje się, że jej ukochany 14-letni Paweł, syn Henryka, zachorował na białaczkę. Chłopiec potrzebuje przeszczepu szpiku. Halina prosi o pomoc Magdę. Wkrótce wpada w tarapaty.(n)

Czas: 60 min

12:40

Dzień, który zmienił moje życie. s01e23

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s17e1161

12:15 | TVN

Trzydziestotrzyletnia Magda niepokoi się zmianą zachowania swojej ośmioletniej córki. Helenka ciągle jest smutna, a jej rysunki ponure. Matka sądzi, że to reakcja na rozwód jej i ojca dziewczynki, Andrzeja. Ten jednak uważa, że to wina Magdy, ponieważ zbyt pospieszyła się z mieszkaniem z nowym partnerem, Michałem. Wkrótce kobieta zauważa, że ukochany spędza podejrzanie dużo czasu z jej dzieckiem. W garażu znajduje też zawiadomienie z sądu. Wychodzi na jaw, że Michał był oskarżony o molestowanie własnej córki. Magda natychmiast decyduje się na rozstanie. Helenka jednak w dalszym ciągu jest osowiała.(n)

Czas: 60 min

12:15

Ukryta prawda. s17e1161

Serial Paradokumentalny
13

Film Dokumentalny

Życie lasu. Ptaki

13:00 | TVP 1

Z roku na rok na Ziemi dramatycznie spada liczba ptaków. W Polsce wyginiecie grozi głuszcom, cietrzewiom, kraskom, podgorzałkom czy rybołowom. Nawet wróble i jaskółki są coraz rzadziej spotykane. Na szczęście nie jest jeszcze za późno, by zatrzymać ten proces. Wciąż wiele zależy od człowieka, który jest współodpowiedzialny za środowisko naturalne. Póki co warto poznawać ptaki, które jeszcze żyją w naszych lasach.(n)

Czas: 60 min

13:00

Życie lasu. Ptaki

Film Dokumentalny

Teleturniej

Va banque

13:00 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 35 min

13:00

Va banque

Teleturniej

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Bracia

13:35 | TVP 2

Bracia Maurycy i Henryk przyjechali do ośrodka z żonami, Wandą i Alicją. Kobiety również są siostrami, a obie pary wydają się nierozłączne. Bracia, profesorowie, często pracują razem i wspólnie publikują prace naukowe. Właśnie pracują nad kolejną. Obaj zaprzyjaźniają się z Władkiem, który towarzyszy im podczas spacerów. Podczas jednego z nich znajdują rzadką roślinę o właściwościach leczniczych, należącą do gatunku uznanego prawie za wymarłych. Każdy z braci uważa, że dokonał tego odkrycia jako pierwszy. Wybucha spór, który przeradza się w ostry konflikt. Mediacji podejmuje się Władek, ale ostatecznie to Adrianna znajduje rozwiązanie. Pod gabinetem Andrzeja gromadzą się wściekli wierzyciele. W tej sposób Adrianna dowiaduje się o kłopotach uzdrowiska. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zostać menadżerką. Nie podoba się to Grażynie, ale szef staje po stronie lekarki. Niebawem w jego gabinecie pielęgniarka znajduje teczkę z dokumentami kandydatek na nową siostrę przełożoną.(n)

Czas: 35 min

13:35

Uzdrowisko: Bracia

Telenowela Dokumentalna

Magazyn

Spotkania w świecie ciszy

13:00 | TVP 3 Warszawa

Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

Czas: 35 min

13:00

Spotkania w świecie ciszy

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

13:35 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

13:35

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

13:55 | TVP 3 Warszawa

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

13:55

Agropogoda

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Trudne sprawy. s20e974

13:40 | Polsat

Franek przypadkowo znajduje w rzeczach swojej dziewczyny zdjęcie jej byłego chłopaka. Dochodzi do wniosku, że kobieta nadal kocha dawnego partnera. Chcąc zdobyć jej uczucie, zaczyna się upodabniać do poprzednika. Łucja jednak nie jest zadowolona z tej przemiany. Między zakochanymi coraz częściej dochodzi do kłótni. By uratować swój związek, para musi odciąć się od przeszłości. Nie jest to jednak łatwe.(n)

Czas: 60 min

13:40

Trudne sprawy. s20e974

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s14e958

13:15 | TVN

Doktor Wojciech Jarosz leczy sześćdziesięciotrzylatkę z arytmią. Kobiecie zaczęło dokuczać serce, kiedy jej córki pokłóciły się o męża jednej z nich. Niewierny mężczyzna opuścił żonę dla jej młodszej siostry, po czym porzucił i ją. Ich matce bardzo zależy, by przed jej śmiercią dzieci się pogodziły. Pacjentka znajduje się w krytycznym stanie. W tym czasie pod opiekę doktor Anny Nowickiej trafia pięćdziesięcioośmiolatek. Mężczyzna bardzo spieszył się, by zobaczyć córkę, która wróciła z wyjazdu do Tajlandii, i spadł ze schodów. W dodatku okazuje się, że dziewczyna wzięła za granicą ślub. Pacjent nie umie się z tym pogodzić. Nie podoba mu się wybranek córki, więc próbuje go przekupić, by zostawił swoją świeżo poślubioną żonę.(n)

Czas: 60 min

13:15

Szpital. s14e958

Serial Paradokumentalny
14

Serial Obyczajowy

Elif

14:00 | TVP 1

Şafak przynosi śniadanie dla Jülide, Emirhana i Melek. Do sklepu przychodzi mężczyzna, który miał się zająć przeprowadzką. Nie podoba mu się, że Jülide dotąd nie zabrała rzeczy z ciężarówki. Şafak broni kobiety. Lemon przygotowuje się do wizyty sąsiadek. Tymczasem remont w domu przeznaczonym dla Şafaka dobiega końca. Majster daje mu klucze, a Şafak prosi, by nic nie mówił jego matce. Potem prosi agenta nieruchomości, by wynajął ten dom Jülide, nie zdradzając nazwiska właściciela. Jülide, zachwycona lokalem i niskim czynszem za niego, decyduje się na wynajem. Süreyya sądzi, że Kerem darzy Parlę uczuciem, ponieważ z taką troskliwością się nią zajmuje. Kłóci się z rywalką.(n)

Czas: 60 min

14:00

Elif

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

M jak miłość

14:10 | TVP 2

Iwona odwiedza córkę w pracy. Radzi jej, by wzbudziła w mężu zazdrość. Aneta najpierw więc flirtuje z Leszkiem, który leży na jej oddziale. Potem zwraca uwagę na Łukasza, który dzięki Olkowi właśnie rozpoczął pracę w klinice jako rehabilitant. Chodakowski jest oburzony zachowaniem żony. Po powrocie do domu młodych małżonków czeka kolejna trudna konfrontacja. Iwona oznajmia, że sprzedaje dom w Niemczech i przeprowadza się do Warszawy. Aneta nie rozumie, czemu matka tak nagle znów pojawiła się w jej życiu. Gdy po kłótni zamyka się w sypialni, teściowa w końcu zdradza Olkowi swój sekret. Zdiagnozowano u niej glejaka i nie zostało jej już wiele czasu. Jakub podczas kolejnego śledztwa poznaje Klaudię, pomoc domową Budzyńskich. Marcin namawia kolegę, by umówił się z nią na randkę.(n)

Czas: 60 min

14:10

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn

Twoje sprawy

14:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 26 min

14:00

Twoje sprawy

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

14:26 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

14:26

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

14:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 14 min

14:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Magazyn Kulturalny

Kulturalny Warszawiak: Tadeusz Deszkiewcz

14:44 | TVP 3 Warszawa

Czas: 16 min

14:44

Kulturalny Warszawiak: Tadeusz Deszkiewcz

Magazyn Kulturalny

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s23e1020

14:40 | Polsat

Spokojne życie emerytki, pani Ireny, zaburzają nowi sąsiedzi, którzy prowadzą bardzo beztroskie, imprezowe życie. Samotna kobieta próbuje dojść do porozumienia z nowymi lokatorami. Z czasem odkrywa, że sąsiad maltretuje swoją żonę i dzieci. Prosi o pomoc policję. Interwencja stróżów prawa nie na wiele się jednak zdaje...(n)

Czas: 70 min

14:40

Dlaczego ja?. s23e1020

Serial Paradokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Sprawiedliwość

14:15 | TVN

Maciek Friedek podejmuje się pomóc młodemu mężczyźnie, który poszukuje zaginionej narzeczonej. Twierdzi on, że tuż przed jej zniknięciem doszło między nimi do kłótni. Kobieta nie przychodzi do pracy, nikt z jej znajomych nie wie, co się z nią dzieje. Wkrótce detektywi odkrywają szokujące fakty. Okazuje się, że narzeczona klienta zmuszała jego córkę do kontaktów seksualnych ze swoim szefem.(n)

Czas: 35 min

14:15

Detektywi: Sprawiedliwość

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Wybór

14:50 | TVN

Krzysztof Dziób podejmuje się pomóc rodzicom młodego mężczyzny, który spowodował wypadek samochodowy. Okoliczności tragedii wskazują na to, że chłopak chciał popełnić samobójstwo. Klienci detektywów nie wierzą jednak w tę wersję wydarzeń. W trakcie śledztwa okazuje się, że feralnego dnia młody mężczyzna pokłócił się z nieznajomym. Krzysztof Dziób i jego współpracownicy postanawiają zbadać ten trop.(n)

Czas: 35 min

14:50

Detektywi: Wybór

Serial Fabularno Dokumentalny
15

Program Informacyjny

Wiadomości

15:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

15:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

15:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

15:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

15:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

15:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

15:35 | TVP 1

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

15:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Rodzinna burza - część 2

15:10 | TVP 2

Stan Leo pogarsza się i chłopczyk trafia do szpitala. Tobias mówi Kathi, co zaszło między nim i jej matką. Także Sabine wbrew radom Kathi wyznaje mężowi prawdę. Wzburzony Jakob rzuca się na chłopaka córki. Tobias wpada do basenu, brocząc krwią. Na oddziale, gdzie został przewieziony, dochodzi do niego u migotania komór. On także ma osłabioną odporność, a bakterie znajdujące się w basenie wywołały u niego zakażenie. W tym czasie mały Leo dostaje wysokiej gorączki i duszności. Lekarze, by ratować obu chorych, podają antybiotyki. Na prośbę matki Martin interweniuje podczas kolejnej kłótni Anne i Hansa. Potem wraca do wynajętego mieszkania, gdzie samotnie spędza weekendowy wieczór.(n)

Czas: 50 min

15:10

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Rodzinna burza - część 2

Serial Obyczajowy

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

15:20 | TVP 3 Warszawa

Arzu jest wścieka się na Kayę, że odwiedził Melisę w szpitalu. Pinar daje Selimowi adres Mustafy, który zajmie się złamaniem hasła do pendrive'a Kai. Wkrótce wychodzi na jaw, jak Kaya i Melisa zaaranżowali jej wypadek. Arzu zabiera Melisę ze szpitala. Sema i Orhan knują pewną intrygę.(n)

Czas: 45 min

15:20

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

15:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane codziennie w kilku wydaniach. Główny program nadawany jest o godz. 18:50. W dni powszednie na głównej antenie Polsatu jest też program o 15:50. Główny serwis prowadzą: Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a wydania weekendowe: Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, która na zmianę z Przemysławem Białkowskim jest też gospodarzem popołudniowego serwisu. Każdego dnia po głównym wydaniu programu o 18:50 jest nadawany "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk lub Bogdan Rymanowski na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 20 min

15:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Teleturniej

Milionerzy. s08e371

15:25 | TVN

Powraca kultowy teleturniej. Zasady nie ulegają zmianie - żeby zdobyć główną wygraną, milion złotych, należy odpowiedzieć na dwanaście pytań, a wcześniej pokonać rywali w konkurencji "kto pierwszy, ten lepszy". Krzysztof Wójcik, Maria Romanek i Katarzyna Kant-Wysocka dali już szansę szczęściu. Teraz ktoś ma szansę do nich dołączyć. Musi jedynie znaleźć własny sposób na grę oraz zapanowanie nad emocjami, oszacować ryzyko, a wreszcie umiejętnie korzystać z pomocy, jaką zapewniają trzy koła ratunkowe. Warto również zaufać intuicji.(n)

Czas: 35 min

15:25

Milionerzy. s08e371

Teleturniej

Magazyn Informacyjny

15 na żywo

15:00 | TVN 24

Program nadawany codziennie prowadzi Anna Jędrzejowska. W "15 na żywo" znajdziecie Państwo podsumowanie wydarzeń bieżącego dnia: "Przedstawiamy to, czego nie można przegapić".(n)

Czas: 60 min

15:00

15 na żywo

Magazyn Informacyjny
16

Telenowela

Przysięga

16:05 | TVP 1

Gulsum zachowuje się inaczej przy Emirze, a inaczej przy Reyhan. W ten sposób chce ich skłócić. Kemal przekazuje Narin wiadomość o człowieku, który ją ścigał. Kobieta teraz już wie, że będzie musiała odejść. Oya i Sehriye postanawiają pogodzić małżonków. Organizują dla nich romantyczną kolację. Gdy to nie przynosi rezultatu, zamykają ich razem w pokoju.(n)

Czas: 55 min

16:05

Przysięga

Telenowela

Teleturniej

Koło fortuny

16:00 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

16:00

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Familiada

16:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

16:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

16:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

16:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn

Kryminalna siódemka

16:30 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

16:30

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

16:10 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

16:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

16:15 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

16:15

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Na ratunek . s08e475

16:30 | Polsat

Artur i Katarzyna remontują mieszkanie. Masażysta kobiety, Rafał, oferuje parze swoją pomoc. Artur nie zamierza jej jednak przyjmować. Przenosząc ciężki mebel, starszy mężczyzna zaczyna odczuwać silny ból w plecach. Katarzyna wspomina o tej sytuacji Rafałowi. Mężczyzna raz jeszcze proponuje pomoc. Ponieważ stan zdrowia Artura nie poprawia się, żona umawia go na wizytę do Rafała. Po zabiegu starszy mężczyzna czuje się o wiele lepiej. Z czasem jednak okazuje się, że masażysta stosuje inwazyjne formy rehabilitacji, które mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.(n)

Czas: 30 min

16:30

Na ratunek . s08e475

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s14e959

16:00 | TVN

Doktor Michał Morawski otacza opieką dwudziestolatka po wypadku samochodowym. Doprowadził do niego, ponieważ razem z kolegami palił marihuanę w aucie swojego brata. Teraz bratowa chce, by małżonek wyrzucił chłopaka z domu. Pacjent w tym czasie nakłania ich syna do wzięcia udziału w kradzieży. Doktor Robert Szewczyk leczy kobietę z uszkodzoną ręką - pacjentka spadła ze schodów w kinie podczas randki z sąsiadem. W szpitalu zjawia się jej apodyktyczny mąż. Kobieta próbuje z nim zerwać, jednak znowu daje się przekonać do zmiany zdania.(n)

Czas: 60 min

16:00

Szpital. s14e959

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:25 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 35 min

17:25

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Telenowela

Więzień miłości

17:10 | TVP 2

Omer nadal nie wie, jak powinien zachować się wobec matki. Sabah i Kerem wraz z przyjaciółmi przygotowują dla Ajsel niespodziankę. Dżewrije jest zdumiona, widząc, że Bahszende sama postanawia zanieść wnukowi jedzenie.(n)

Czas: 50 min

17:10

Więzień miłości

Telenowela

Magazyn Ekonomiczny

Gospodarka tu i teraz

17:00 | TVP 3 Warszawa

Program informacyjno-publicystyczny o tematyce społeczno ekonomicznej. Przegląd najważniejszych wydarzeń, które mają wpływ na gospodarkę kraju.(n)

Czas: 30 min

17:00

Gospodarka tu i teraz

Magazyn Ekonomiczny

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

CHiP - rozmowy niecodzienne

17:34 | TVP 3 Warszawa

Czas: 17 min

17:34

CHiP - rozmowy niecodzienne

Program Publicystyczny

Cykl Reportaży

Terytorialsi: Artur Borowski

17:51 | TVP 3 Warszawa

Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

Czas: 9 min

17:51

Terytorialsi: Artur Borowski

Cykl Reportaży

Serial Paradokumentalny

Gliniarze. s09e485

17:00 | Polsat

Zamaskowany mężczyzna atakuje młodą kobietę. Wkrótce potem ofiara napaści pojawia się na komisariacie. Informuje stróżów prawa o znalezionych w parku zwłokach. We wskazanym przez nią miejscu detektywi nie znajdują jednak ciała. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdy kobieta znika bez śladu. Weronika, chcąc odwdzięczyć się Adamowi za pomoc przy remoncie, zaprasza go na parapetówkę. Mężczyzna chętnie przyjmuje zaproszenie. Na miejscu z zaskoczeniem odkrywa, że jest jedynym gościem...(n)

Czas: 60 min

17:00

Gliniarze. s09e485

Serial Paradokumentalny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Olsztyn, Pirat. s16e05

17:00 | TVN

Restauracja Pirat z Olsztyna to rodzinny biznes, którego początki sięgają 1989 roku. Prawie trzydzieści lat temu pan Jan został właścicielem działki położonej nad jeziorem. Otworzył tam punkt gastronomiczny, mieszczący się w wagonie kolejowym. W ten sposób zaczął budować rodzinne imperium. Wkrótce, dzięki determinacji pana Jana, wagon zamienił się w pełnoprawny lokal, hotel oraz spa z basenem. Kiedy syn właściciela, Andrzej, sam został ojcem, postanowił, że czas zmienić ówczesny styl zarządzania. Doszło do konfliktu charakterów, po którym Andrzej wyprowadził się z rodziną do Gdańska. Jednak ostatnio pan Jan zdecydował przekazać synowi rodzinną firmę. Ten nie zmienił wyglądu ani menu, w którym gościom oferowane są m.in. placek piracki, golonka czy ryby przygotowane z mrożonek. Lokal nie przynosi zysków, a wysiłki Andrzeja, by poprawić sytuację, są bezowocne. Właściciel prosi o pomoc Magdę Gessler.(n)

Czas: 60 min

17:00

Kuchenne rewolucje: Olsztyn, Pirat. s16e05

Program Rozrywkowy
18

Telenowela

Klan

18:00 | TVP 1

Małgosia przy śniadaniu wspomina o tym, że Bazyli musi się wyprowadzić z wynajmowanego mieszkania. Beata oferuje, że powiesi w aptece odpowiednie ogłoszenie. Dziewczyna jednak podpytuje, czy chłopak nie mógłby zamieszkać w pokoju Jaśka. Zbliża się nowy termin ślubu Leokadii i Bronisława. Przyszli państwo młodzi rozmawiają o świadkowej - Uli, która wraz z partnerem stara się o adopcję. Wiga prosi męża, żeby podjechał z nią do hurtowni farmaceutycznej. Sama jednak nie chce prowadzić, nie zdradzając mężowi dlaczego. Dopiero po południu przyznaje się, że miała wypadek i od tej pory boi się siadać za kierownicą. Maciek z Martyną wpadają na kolację do Grażyny i Poldka. Od córki sąsiadki, której uratowali życie, dostali buteleczkę nalewki wiśniowej.(n)

Czas: 30 min

18:00

Klan

Telenowela

Telenowela Historyczna

Korona królów. s04e395

18:30 | TVP 1

W Krakowie trwają przygotowania do święta. Jagiełło wspomina noce Kupały na Litwie. Jan z Kleparza dociera do obozu Witolda, gdzie zostaje wzięty za szpiega. Jadwiga spotyka na Skałce Karima i zaprasza go do wspólnej modlitwy. W czasie burzy orszak królowej zatrzymuje się w karczmie. Jadwiga pomaga chorej Hance. Zostawia przy niej swojego medyka, a sama wraca na Wawel. Wkrótce zaczyna rodzić.(n)

Czas: 25 min

18:30

Korona królów. s04e395

Telenowela Historyczna

Teleturniej

Jeden z dziesięciu

18:55 | TVP 1

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Fifteen to One", którego uczestnicy muszą wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin, refleksem oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób z dowolnym wykształceniem. Żeby przejść eliminacje, należy jednak dowieść, że posiada się wiedzę z zakresu m.in. historii, geografii, kultury, przedmiotów ścisłych, a nawet muzyki. Pytania bowiem dotyczą wielu bardzo rozmaitych dyscyplin. Każdy odcinek "Jednego z dziesięciu" składa się z trzech części. Na początku wszyscy dostają tzw. trzy szanse, dzięki którym bez konsekwencji mogą nie odpowiedzieć na pytanie. W pierwszym etapie bierze udział 10 zawodników. Gospodarz programu zadaje kolejno wszystkim pytania w dwóch rundach. Kto na żadne nie udzieli poprawnej odpowiedzi, odpada. Następnie rozpoczyna się druga tura. Pierwsze pytanie prowadzący kieruje do wybranego zawodnika. Gdy odpowie on poprawnie, sam wyznacza następną osobę. Gra trwa tak długo, aż zostanie trzech zawodników. To oni przechodzą do finału "Jednego z dziesięciu", w którym każdy dostaje trzy nowe szanse. Podczas pierwszych pytań uczestnicy sami zgłaszają się do odpowiedzi. Kto udzieli trzech poprawnych odpowiedzi, może wyznaczyć do kolejnego pytania, któregoś ze swoich rywali lub wziąć pytania na siebie, co jest premiowane dodatkowymi punktami. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięża. Ich liczba pozwala mu zająć odpowiednie miejsce w klasyfikacji generalnej, co z kolei daje mu szansę na wzięcie udziału w wielkim finale, który odbywa się co 20 odcinków. Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP 2 od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.(n)

Czas: 30 min

18:55

Jeden z dziesięciu

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 25 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:25 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

18:25

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej

Va banque

18:30 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

18:30

Va banque

Teleturniej

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 13 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:13 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

18:13

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Poradnikowy

Mój pies i inne zwierzaki

18:17 | TVP 3 Warszawa

Program Martyny Rux, w którym widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat zwierząt - zarówno tych domowych, jak i bardziej egzotycznych. Znani i lubiani (m.in. Maria Kaczyńska, Krystyna Sienkiewicz, Patrycja Markowska, Paulina Holtz, Muniek Staszczyk) opowiedzą w nim o swoich ulubieńcach. Nie zabraknie również ciekawostek z życia zwierząt w ogrodach zoologicznych w Warszawie i w Płocku. Rozmowy z gośćmi prowadzi Grzegorz Szponder.(n)

Czas: 13 min

18:17

Mój pies i inne zwierzaki

Magazyn Poradnikowy

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 19 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:49 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 4 min

18:49

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

18:53 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 4 min

18:53

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:57 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 13 min

18:57

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Pierwsza miłość

18:00 | Polsat

Kinga chce zakończyć swoją karierę blogerki. Zwalnia też Matyldę. Utwierdza się w swoim postanowieniu, gdy nieznany nadawca przesyła jej dziwny prezent. W internecie się pojawia się także ośmieszający Kulczycką filmik. Wiktoria i Olek kłócą się o to, które z nich powinno zostać w domu z dziećmi. Kobieta nie chce być tylko matką. Obiecuje mężowi, że zgodzi się zostać z dziećmi, jeśli on wygra konkurs fryzjerski. Artur postanawia przyjrzeć się Tomkowi. Podczas rozmowy z ojcem chłopiec wyznaje, że jest prześladowany w szkole. Artur prosi o pomoc Martę.(n)

Czas: 50 min

18:00

Pierwsza miłość

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s17e1162

18:00 | TVN

Kierowca tira Grzegorz wraca z trzytygodniowego wyjazdu. Żona informuje go, że zaszła w ciążę. Wcześniej bardzo długo starali się o dziecko i myśleli już o metodzie in vitro. Siostra mężczyzny, Marzena, zachowuje jednak nieufność. Ogląda fotografię USG płodu i dochodzi do wniosku, że poczęcie nastąpiło podczas nieobecności brata. Zmartwiony Grzegorz radzi się przyjaciela, Pawła, ten jednak zapewnia go, że Kamila na pewno nie jest mu niewierna. Tymczasem przyszły ojciec odbiera test swojego nasienia i dowiaduje się, że cierpi na azoospermię, więc brak plemników w nasieniu. Nie ma już wątpliwości, że padł ofiarą zdrady.(n)

Czas: 60 min

18:00

Ukryta prawda. s17e1162

Serial Paradokumentalny

Program Publicystyczny

Tak jest

18:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 70 min

18:00

Tak jest

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 35 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko

19:00 | TVP 2

Teresa leczy w ośrodku cukrzycę. Z dumą opowiada wszystkim o swoim mężu lekarzu, który jest znakomitym specjalistą i wykonuje operacje przeszczepów. Chwali się dostatnim, pełnym wrażeń i podróży życiem. Gdy skręca nogę, słynny Zbyszek we własnej osobie zjawia się, by się nią opiekować. Gdy jednak Andrzej próbuje porozmawiać z nim o studiach w Warszawie, mężczyzna szybko go zbywa. Wieczorem Grażyna słyszy kłótnię małżonków. Zbyszek ma pretensje do żony. Ona jednak odpowiada, że choć raz chciałaby być z niego dumna. Nazajutrz na spacerze do rzekomego specjalisty ustawia się tłum pacjentów. Wszyscy chcą go poznać. Ku powszechnemu oburzeniu zakłopotany Zbyszek ucieka. Niebawem jeden z kuracjuszy demaskuje kłamstwa Teresy. Oznajmia wszystkim, że jej mąż jest weterynarzem. Ku zaskoczeniu kobiety wszyscy są pod wrażeniem. Marzena mówi Julkowi, że nie może uczestniczyć dłużej w zajęciach muzycznych. Niebawem wyjeżdża wraz z Arkiem i musi intensywnie uczyć się angielskiego. Muzyk nie rozumie jej decyzji. Mówi dziewczynie, że Arek ją zdradza. Kolejne ćwiczenia prowadzi z Bożeną, która wyraźnie próbuje go uwieść.(n)

Czas: 35 min

19:00

Uzdrowisko

Telenowela Dokumentalna

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

19:35 | TVP 2

Po nocy spędzonej z Radkiem Sandra zrywa z Justinem. Morawski z kolei wprost mówi Lidce, że jest zakochany w atrakcyjnej kelnerce. Emilka chce zostać z mamą, ale Wioletta próbuje nakłonić ją do powrotu do Zakrzewia. Ma dla dziewczynki prezent, by ją przekupić. Przemek natomiast grozi Malwinie, że uniemożliwi jej kontakty z córką. Patryk zwierza się Pawłowi i Miriam ze swoich wątpliwości. Wyjazd Agaty na Wyspy Kanaryjskie z Romanowskim i Miką wydaje mu się podejrzany. Martwi się, że narzeczona ma romans z szefem. Tymczasem przełożony zabiera dziewczynę na lotnisko. Wręcza jej prezent, by podziękować jej za dyskrecję. Gdy zapina łańcuszek na szyi Agaty, ktoś robi im zdjęcia z ukrycia.(n)

Czas: 35 min

19:35

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn

Zawsze na temat

19:10 | TVP 3 Warszawa

W programie aktualne tematy polityczne, bieżące sprawy samorządowe oraz codzienne życie miast i całego regionu. Z zaproszonymi do studia politykami, samorządowcami i społecznikami rozmawiają: Anna Żurek, Natalia Karcz-Kaczkowska, Maciej Mikos i Magda Złotnicka.(n)

Czas: 14 min

19:10

Zawsze na temat

Magazyn

Reportaż

Enter Enter - Wejdź w Enter

19:24 | TVP 3 Warszawa

Czas: 21 min

19:24

Enter Enter - Wejdź w Enter

Reportaż

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

19:45 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 5 min

19:45

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Cykl Felietonów

Moje powstanie: Tomasz Karasiński

19:50 | TVP 3 Warszawa

Czas: 6 min

19:50

Moje powstanie: Tomasz Karasiński

Cykl Felietonów

Program Informacyjny

Pogoda

19:56 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

19:56

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 10 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:25 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:25

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:35 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:35

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:45 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

19:45

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:55 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

19:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:10 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

19:10

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:25 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

19:25

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:30 | TVP 1

Beata jest pewna, że niedługo wszystko się ułoży, ponieważ Kurek złoży zeznania wyjaśniające, że kłamać kazała mu Aneta. Wigrowski mówi jej o zarzutach zniesławienia wysuniętych przez Dłubałę wobec firmy ECOTRI. Jedynak spotyka się z Krawczykiem, by zaplanować linię obrony. Następnie Beata i Marcin udają się do komisariatu w Białoleśni. Wiesiek jednak wcale nie ma zamiaru pomóc Jedynak. Natalia informuje córkę, że nie będzie mogła odprowadzić jej do szkoły ze względu na badania w Radomiu. Dziewczynka bardzo się denerwuje. Po południu ku swojemu zaskoczeniu Magda zastaje rozżaloną Pati przed gabinetem. Olga spotyka w lesie Konrada i umawia się z nim, zapewniając, że chce go wysłuchać. W ośrodku wspiera Katarzynę na warsztatach dziennikarskich, co nie podoba się Ruszczycównie. Złości ją też to, że kobieta namawia ją na jogę. Aniela jednak przekonuje koleżankę, by dała szansę tym ćwiczeniom. Na zajęciach jednak Kasi źle idzie i wywraca się w obecności Konrada. Bardzo to przeżywa i żali się Anieli. Wkrótce dzwoni do niej Maryna z wieściami o nowym gościu, który następnego dnia zajrzy do "Złotego Lasu". Tymczasem Konrad rozmawia z Olgą i zwierza się ze swoich problemów z Kasią. Nie ma pojęcia, co sam czuje, ani czego chce Ruszczycówna.(n)

Czas: 30 min

20:30

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:10 | TVP 2

Lidka jest gotowa wybaczyć mężowi zdradę. Mówi mu, że go kocha. Zauroczony Sandrą Radek nie zamierza jednak wracać do żony. Celina, która widzi całującą się parę w Feel Good, próbuje delikatnie porozmawiać z przyjaciółką. Ludwik umawia się z Walerią i Ireną. Zazdrośni Stefan i Tolek obserwują z ukrycia ich spotkanie. Sytuacja nagle wymyka się spod kontroli. Alicja odwiedza Artura w szpitalu. Spotyka u niego Elżbietę z Ewunią. Szybko orientuje się, że dziewczynka jest w złej formie psychicznej. Prosi o pomoc Sadowskiego. Chce, by spróbował podnieść dziewczynkę na duchu.(n)

Czas: 30 min

20:10

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"

20:40 | TVP 2

Cykl felietonów ujawniający kulisy popularnych seriali o perypetiach pracowników szpitala w Leśnej Górze - lekarzy oraz ratowników z karetki pogotowia. Aktorzy opowiedzą o losach granych przez siebie postaci, a także o własnych odczuciach związanych z rolą i pracą na planie.(n)

Czas: 15 min

20:40

Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

Na dobre i na złe: Kto tchórzem, kto bohaterem

20:55 | TVP 2

Matylda, która spowodowała wypadek, trafia do szpitala na badania. Dzięki interwencji Roberta Maciaka (Marcin Gaweł), który akurat był w pobliżu, dziewczynie nic poważnego się nie stało. Gdy Kasia dociera na miejsce, Michał od razu ją uspokaja. Mówi, że córka ma jedynie złamaną rękę. Tymczasem dziewczyna nagle zasypia. Pielęgniarka uznaje, że to efekt przeżytego stresu. Nie zdaje sobie sprawy, że młoda pacjentka jest na głodzie narkotykowym. Prawdę jednak zna Nina, która na wieść o problemach koleżanki od razu zjawia się w szpitalu. Boi się, że po badaniach toksykologicznych sprawą zainteresuje się policja. Daje Matyldzie tabletki, które przyniosła. Chwilę później zaniepokojona Kasia wzywa na pomoc Trettera. Mówi, że nie może dobudzić córki. W tym czasie lekarze zajmują się także ciężko rannym kierowcą, któremu nastolatka weszła pod koła. Doktor Fisher walczy o jego życie. Wchodzi w konflikt z Begerem, który spóźnił się na salę operacyjną. Kazia próbuje pomóc Aleksowi, który cierpi na cukrzycę, ale nie chce podjąć leczenia. Tadek uświadamia sobie, jak bardzo zależy mu na koleżance. Po pełnym emocji dyżurze wyznaje jej miłość.(n)

Czas: 60 min

20:55

Na dobre i na złe: Kto tchórzem, kto bohaterem

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

Ta jedyna

20:00 | TVP 3 Warszawa

Ojciec namawia Silvię, żeby nie przyjmowała pracy w Angoli. Kobieta jednak już podpisała umowę i musi jechać. Norberto przekonuje Marę, by zapomniała o Danieli i Luisie Miguelu, ale ona chce poznać prawdę. Próbuje nawiązać kontakt z Danielą i z nią porozmawiać. Artur postanawia zaprzyjaźnić się z Marą, a potem zdobyć jej miłość.(n)

Czas: 30 min

20:00

Ta jedyna

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

Rączka gotuje: Industriada

20:30 | TVP 3 Warszawa

Kucharz Remigiusz Rączka w śląskiej gwarze zaprasza do wspólnego gotowania. Każdy odcinek realizowany jest w innym ciekawym miejscu.(n)

Czas: 30 min

20:30

Rączka gotuje: Industriada

Magazyn Kulinarny

Reality Show

Nasz nowy dom. s14e201

20:05 | Polsat

Pani Angelika wychowuje czwórkę dzieci. Małżeństwo kobiety rozpadło się, a jej były mąż nie interesuje się swoimi pociechami. Pani Angelice pomaga drugi partner, Piotr, który nie tylko kocha i wspiera ukochaną, lecz także opiekuje się jej dziećmi. Jeden z synów kobiety, Oskar, cierpi na porażenie mózgowe. Ma problemy z oddychaniem i potrzebuje respiratora. Rodzina wynajmuje mieszkanie, nie stać jej jednak na remont należącej do pana Piotra połowy domu. Mężczyzna stara się wykonywać niektóre prace na własną rękę, w czasie wolnym, nie ma go jednak zbyt wiele. Dzieci zaś marzą o własnych pokojach. Ekipa programu pomoże im spełnić to marzenie.(n)

Czas: 60 min

20:05

Nasz nowy dom. s14e201

Reality Show

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku. s13e18

20:10 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:10

Doradca smaku. s13e18

Magazyn Kulinarny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3098

20:15 | TVN

Kiedy Roman przychodzi do biura, widzi, jak Marylka uprawia seks z jednym z inwestorów. Jest zniesmaczony. Mikołaj i Marta tęsknią za sobą. Zamierzają doprowadzić do tego, żeby ich rodzice się pogodzili. Niestety, kolejna próba przynosi odwrotny efekt - pada groźba rozwodu. Na Darię spada mnóstwo obowiązków: studia, opieka nad Renatą oraz Adam, który opuszcza szpital. W rezultacie spóźnia się na spotkanie z ukochanym, co skwapliwie wykorzystuje jego brat. Tymczasem Tania odwiedza chorą Renatę. Michał czeka na Marcina, gotowy do treningu. Przyjaciel proponuje jednak, żeby poszli na kebab, zamiast biegać. Tam przyłapuje ich Kamil i przypomina Brzozowskiemu o tym, że musi zacząć stosować dietę. Wieczorem mężczyzna pada ofiarą kpin pewnego stand-upera, właśnie z powodu swojej wagi. Zdenerwowany chce się rozprawić z żartownisiem.(n)

Czas: 40 min

20:15

Na Wspólnej. s18e3098

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Milionerzy. s08e372

20:55 | TVN

Powraca kultowy teleturniej. Zasady nie ulegają zmianie - żeby zdobyć główną wygraną, milion złotych, należy odpowiedzieć na dwanaście pytań, a wcześniej pokonać rywali w konkurencji "kto pierwszy, ten lepszy". Krzysztof Wójcik, Maria Romanek i Katarzyna Kant-Wysocka dali już szansę szczęściu. Teraz ktoś ma szansę do nich dołączyć. Musi jedynie znaleźć własny sposób na grę oraz zapanowanie nad emocjami, oszacować ryzyko, a wreszcie umiejętnie korzystać z pomocy, jaką zapewniają trzy koła ratunkowe. Warto również zaufać intuicji.(n)

Czas: 35 min

20:55

Milionerzy. s08e372

Teleturniej

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn

Czarno na białym

20:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

20:30

Czarno na białym

Magazyn
21

Widowisko

Wielki test o Janie Matejce

21:00 | TVP 1

130 lat temu Jan Matejko rozpoczął tworzyć poczet królów i książąt polskich, który zapewnił mu trwałe miejsce w historii polskiej sztuki. Takie dzieła, jak "Bitwa pod Grunwaldem" czy "Hołd pruski" zna każdy Polak. Nie wszyscy jednak są w stanie rozszyfrować symbole, żarty i przestrogi zawarte w dziełach wielkiego malarza. W dzisiejszym teście widzowie oraz gwiazdy w studiu będą odkrywać tajemnice życia i twórczości Jana Matejki. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.(n)

Czas: 90 min

21:00

Wielki test o Janie Matejce

Widowisko

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: Do końca życia

21:55 | TVP 2

Stan Tomka gwałtownie się pogarsza. Gdy odzyskuje przytomność, widzi czuwającą przy nim Zosię. Oboje wiedzą, że nie mogą zwlekać ze ślubem. Ksiądz Łukasz jest gotowy w każdej chwili przyjąć od młodych przysięgę. Niebawem chłopak znów traci świadomość. Lekarze jednak się nie poddają. Wiktor i jego koledzy walczą o to, by spełnić ostatnie marzenie Tomka. Tymczasem Nowy przeżywa trudne dylematy. Choć związał się z Maryną, wciąż najważniejsza dla niego jest Zosia. Mimo to nie wyobraża sobie, że mógłby teraz zająć miejsce Tomka. Lidka nadal przebywa w szpitalu. Cały czas może liczyć na wsparcie Artura. Podczas kolejnego dyżuru doktor Góra jedzie na wezwanie do ratownika z karetki, który wpadł nagle w szał.(n)

Czas: 40 min

21:55

Na sygnale: Do końca życia

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Tygodnik polityczny

21:00 | TVP 3 Warszawa

Podsumowanie polityczno-społecznych wydarzeń z kraju, z uwzględnieniem działań podejmowanych przez prezydenta oraz Radę Ministrów i podległych jej wojewodów. W programie przedstawione są informacje o inicjatywach ustawodawczych czy planowanych wydarzeniach kolejnego tygodnia politycznego.(n)

Czas: 20 min

21:00

Tygodnik polityczny

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

21:20 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

21:20

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:39 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:39

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:42 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 5 min

21:42

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:47 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

21:47

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show

21:05 | Polsat

W programie pojawią się tym razem komicy z formacji Ani Mru-Mru, którzy zaprezentują lubiany przez widzów skecz, "Kukułka". Gościnnie wystąpi również Para numer Dwa, czyli Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów. Mistrzowie w rozśmieszaniu z formacji Paranienormalni zaprezentują hit kwarantanny, czyli piosenkę "Weź nie kichaj", którą wykona Olga Łasak.(n)

Czas: 65 min

21:05

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show

Program Rozrywkowy

Reality Show

Top Model. s09e05

21:30 | TVN

Dobrani w dwójki uczestnicy przygotują domową, ale profesjonalną sesję fotograficzną. Muszą zadbać o stylizacje, makijaż, fryzury oraz same zdjęcia, które wykonają telefonem. Ich poczynania obserwować będą Szindy i Michał Piróg. Następnie podzielonych na trzy grupy kandydatów na modeli i modelki czeka zrobienie okładki magazynu "Glamour". Tematy będą trzy: stop wykluczeniu, stop stereotypom oraz stop ograniczaniu wolności słowa. W wyzwaniu pomogą im znani z buntowniczości Anna Gacek, Ralph Kamiński, i Marianna Kowalewska. Prócz prowadzącego Michała Piróga czuwać nad nimi będzie naczelna magazynu "Glamour" - Katarzyna Dąbrowska. Ostatnim wyzwaniem tego odcinka będzie naga sesja. Za aparat chwyci sam Marcin Tyszka, a swoją radą modeli wesprze Julia Wieniawa.(n)

Czas: 90 min

21:30

Top Model. s09e05

Reality Show

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Film Dokumentalny

Kornel

22:30 | TVP 1

Zapis ostatniego wywiadu telewizyjnego z Kornelem Morawieckim - twórcą Solidarności Walczącej, marszałkiem seniorem Sejmu RP VIII kadencji, kawalerem Orderu Orła Białego. Bohater podsumowuje swoją działalność w opozycji antykomunistycznej, ale także porusza wątki osobiste. Materiały archiwalne ilustrują kolejne ważne wydarzenia dla Polski i dla samego Kornela Morawieckiego: wiec na Placu Defilad w Warszawie w 1956 roku, strajk studentów w marcu 1968 roku, masakrę na Wybrzeżu w 1970 roku, czerwiec 1976, stan wojenny, powstanie Solidarności Walczącej w 1982 roku, deportację Morawieckiego w 1988 roku i wreszcie obrady Okrągłego Stołu w 1989 roku.(n)

Czas: 60 min

22:30

Kornel

Film Dokumentalny

Komedia Romantyczna

Miłość i inne używki

22:35 | TVP 2

"Miłość i inne używki" to nietypowa, bo słodko-gorzka komedia romantyczna. W rolach głównych reżyser obrazu, Edward Zwick, obsadził Anne Hathaway i Jake'a Gyllenhaala. Gyllenhaal wciela się tu w postać Jamiego Randalla, przedstawiciela firmy farmaceutycznej, który może się poszczycić licznymi sukcesami w branży. W zdobywaniu klientów Jamiemu pomaga nieprzeciętny urok. Wykorzystuje go nie tylko w życiu zawodowym, ale i do przelotnych miłosnych podbojów. Jest zadowolony z siebie i nie potrzebuje do szczęścia zobowiązań. Firma, dla której pracuje, wprowadza akurat na rynek nowy rewolucyjny lek wspomagający potencję. Dzięki temu kariera Jamiego rozkwita - sprzedaje szczęście w pigułkach, a sam jest jego najlepszą reklamą. W tym samym czasie bohater obrazu "Miłość i inne używki" poznaje niezależną artystkę Maggie, która podobnie jak on preferuje niezobowiązujący seks. Para widuje się coraz częściej, nie myśląc o wspólnej przyszłości. Oboje są błyskotliwi i mają poczucie humoru. Jednak fascynacja niepostrzeżenie przeradza się w szczere uczucie, które na dodatek zostaje wystawione na ciężką próbę. Okazuje się bowiem, że Maggie cierpi na chorobę Parkinsona. Trudno jej się pogodzić z diagnozą miażdżącą plany na przyszłość. Jamie zaś ma szansę dowieść, że za fasadą beztroskiego casanovy kryje się odpowiedzialny i troskliwy mężczyzna. To otwiera zupełnie nowy rozdział w jego życiu.(n)

Czas: 120 min

22:35

Miłość i inne używki

Komedia Romantyczna

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Reality Show

Love Island. Wyspa miłości . s02e63

22:10 | Polsat

Drugi sezon lubianego przez widzów programu. Kolejni kandydaci staną do walki o miłość swojego życia. Grupa atrakcyjnych singli między 18 a 35 rokiem życia spróbuje znaleźć w programie tę jedyną, najważniejszą osobę, a także zdobyć zainteresowanie mediów i sławę. Program ponownie poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.(n)

Czas: 60 min

22:10

Love Island. Wyspa miłości . s02e63

Reality Show

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Serial Historyczny

Ludzie i bogowie: Operacja "Klosz"

23:30 | TVP 1

Niemcy coraz częściej likwidują lokale konspiracyjne. Władze ZWZ dochodzą do wniosku, że wrogowie przechwytują grypsy z Pawiaka. Okazuje się, że od pewnego czasu działa tam nieznany im kanał dostarczania grypsów. Dager, narażając życie, dostaje się do więzienia i rozpracowuje skład nowej komórki. Sąsiad Jadwigi pisze donos, w którym ujawnia, że rodzina Komanów ukrywa Żydówkę. Bracia Korzeniewscy przejmują anonim.(n)

Czas: 55 min

23:30

Ludzie i bogowie: Operacja "Klosz"

Serial Historyczny

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia: Dom marzeń

23:00 | TVP 3 Warszawa

Cykl reporterski przedstawiający z pozoru zwyczajne życie mieszkających na uboczu społeczności.(n)

Czas: 20 min

23:00

Całkiem niezła historia: Dom marzeń

Cykl Reportaży

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Bracia

23:20 | TVP 3 Warszawa

Bracia Maurycy i Henryk przyjechali do ośrodka z żonami, Wandą i Alicją. Kobiety również są siostrami, a obie pary wydają się nierozłączne. Bracia, profesorowie, często pracują razem i wspólnie publikują prace naukowe. Właśnie pracują nad kolejną. Obaj zaprzyjaźniają się z Władkiem, który towarzyszy im podczas spacerów. Podczas jednego z nich znajdują rzadką roślinę o właściwościach leczniczych, należącą do gatunku uznanego prawie za wymarłych. Każdy z braci uważa, że dokonał tego odkrycia jako pierwszy. Wybucha spór, który przeradza się w ostry konflikt. Mediacji podejmuje się Władek, ale ostatecznie to Adrianna znajduje rozwiązanie. Pod gabinetem Andrzeja gromadzą się wściekli wierzyciele. W tej sposób Adrianna dowiaduje się o kłopotach uzdrowiska. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zostać menadżerką. Nie podoba się to Grażynie, ale szef staje po stronie lekarki. Niebawem w jego gabinecie pielęgniarka znajduje teczkę z dokumentami kandydatek na nową siostrę przełożoną.(n)

Czas: 30 min

23:20

Uzdrowisko: Bracia

Telenowela Dokumentalna

Koncert

Muzyka, taniec, zabawa

23:50 | TVP 3 Warszawa

Najlepsze fragmenty tegorocznej letniej trasy. Nie zabraknie największych gwiazd i przebojów.(n)

Czas: 50 min

23:50

Muzyka, taniec, zabawa

Koncert

Serial Paradokumentalny

Zdrady. s06e73

23:10 | Polsat

Filip Dębski ma 25 lat i jest gwiazdą koszykarskiego klubu Czarni DrewnoMax. Miesiąc temu członkowie drużyny świętowali zdobycie mistrzostwa Polski. Filip jest przystojnym sportowcem, który mógłby poderwać każdą dziewczynę. Jego narzeczona, Weronika, zgłasza się do programu, ponieważ boi się, że ukochany nie jest jej wierny. Niedawno znalazła w jego komórce kilka niepokojących SMS-ów od fanek.(n)

Czas: 60 min

23:10

Zdrady. s06e73

Serial Paradokumentalny

Dramat Sensacyjny

W jak wendeta

23:00 | TVN

"W jak wendeta" jest kolejnym po "Matriksie" wspólnym projektem braci Wachowskich, którzy tym razem zajęli się scenariuszem, i Hugona Weavinga. Aktorowi partneruje na planie Natalie Portman. Futurystyczny obraz stanowi adaptację komiksu Alana Moore'a. Jego akcja toczy się w czasach, gdy Anglia stała się krajem totalitarnym. W Anglii, o jakiej opowiada "W jak wendeta", aparat władzy skutecznie inwigiluje i represjonuje społeczeństwo, posługując się m.in. manipulacją. Przywódcy dyktatury dokonali przewrotu na fali strachu wywołanego przez zamachy terrorystyczne, uwieńczone zabójczym atakiem biologicznym. Kanclerz Adam Sutler (John Hurt) sprawuje nieograniczoną władzę nad obywatelami. Jest jednak osoba, która ośmiela się wypowiedzieć wojnę reżimowi - tajemniczy mściciel w masce znany jako V. Mężczyzna dokonuje kolejnych zamachów terrorystycznych, koncentruje się na ośrodkach przekazu i budynkach rządowych. Pewnego dnia V uwalnia z rąk skorumpowanych stróżów prawa przedstawicielkę klasy robotniczej, Evey Hammond (Natalie Portman). Dziewczyna odkrywa, iż wbrew powszechnej opinii nie jest on bandytą, ale człowiekiem ceniącym zapomniane przez społeczeństwo idee. Bojownik zrobi wszystko, by ocalić zniewolony naród z politycznej opresji rządzących i zemścić się na tych, którzy uczynili go potworem. Evey, która ma własne porachunki z władzą, musi podjąć decyzję, po czyjej stronie się opowiedzieć.(n)

Czas: 170 min

23:00

W jak wendeta

Dramat Sensacyjny

Magazyn Publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 | TVN 24

Magazyn publicystyczny o luźniejszej formule. Gospodarz programu, Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi, dokonuje bilansu dnia.(n)

Czas: 40 min

23:00

Dzień po dniu

Magazyn Publicystyczny

Magazyn Ekonomiczny

Bilans dnia

23:40 | TVN 24

W programie: skrót informacji giełdowych, aktualne tematy makroekonomiczne, relacje reporterskie o najważniejszych i najciekawszych sprawach dotyczących ludzi biznesu.(n)

Czas: 20 min

23:40

Bilans dnia

Magazyn Ekonomiczny

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.