×

Wyszukaj artykuł21 Październik

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24

Serial Obyczajowy

M jak miłość

14:15 | TVP 2

Piotr, nie uprzedzając nikogo, wraca ze Stanów. W domu zastaje żonę w towarzystwie półnagiego brata. Nie wie, że Paweł właśnie naprawiał cieknący dach i po skończonej pracy musiał się przebrać. Wybucha gniewem. Nie słucha tłumaczeń zirytowanej Kingi i rzuca się na brata z pięściami. Skłóconych bliźniaków rozdziela dopiero Maria. W końcu Piotrek wychodzi z domu. Zduńska mówi teściowej, że nie zamierza mężowi wybaczyć ani go przepraszać. Kamil po raz pierwszy musi zająć się swoją córką. Jest zdenerwowany i prosi o pomoc Magdę. Nie wie, czy podoła opiece nad dzieckiem, a do tego ma tylko tydzień, by znaleźć nowy dom. Przyjaciółka natychmiast przystępuje do działania. Wysyła męża z Grycem na lotnisko, by zapewnić mu wsparcie. Sama zaś organizuje Kamilowi nowe lokum na Wietrznej. Gdy Kamil zajmuje się przeprowadzką, dziewczynką zajmuje się Andrzej. Świetnie się z nią dogaduje. Ania postanawia zostać modelką. Nie chce mówić o tym matce. Prosi Łukasza, by podpisał jej zgodę na udział w sesji zdjęciowej.(n)

Czas: 55 min

14:15

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Trwa

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s23e1035

14:40 | Polsat

Z Katarzyną niespodziewanie zrywa narzeczony. Okazuje się, że mężczyzna spowodował wypadek, w wyniku którego pewien człowiek stracił czucie w nogach. Przerażony sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, a teraz jest szantażowany przez matkę ofiary. Katarzyna postanawia przyjrzeć się sprawie. Dzięki pomocy przyjaciół odkrywa, kim naprawdę jest ofiara wypadku.(n)

Czas: 70 min

14:40

Dlaczego ja?. s23e1035

Serial Paradokumentalny

Trwa

15

Program Informacyjny

Wiadomości

15:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

15:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Trwa

Program Informacyjny

Pogoda

15:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

15:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

15:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

15:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

15:35 | TVP 1

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

15:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból życia - część 1

15:10 | TVP 2

Lisbeth nalega, żeby Ludwig wyjechał jak najszybciej. Nie chce go widzieć. Martin stara się zorganizować mu jak najlepsze leczenie. Pomoc wuja okazuje się też niezbędna przy sprzedaży mleka. Doktor Gruber pomaga Sandrze, która zmaga się z bardzo agresywnym chłoniakiem. Po siedmiu latach nastąpiła u niej wznowa. Sandra nie chce kolejny raz przechodzić chemioterapii i postanawia poddać się eutanazji w Szwajcarii. Chorą opiekuje się jej siostra Christine, która już wcześniej oddała jej nerkę. Wskutek komplikacji nie może mieć dzieci. Teraz dostała propozycję pracy na cały etat w szkole, lecz nie wyobraża sobie zostawienia Sandry samej. Chora boi się, że Christine nie pojedzie z nią do Szwajcarii. Ma nadzieję, że wówczas będzie jej towarzyszył doktor Gruber. Siostra proponuje jej układ: Sandra podda się łagodnej terapii. Jeśli leczenie nie zadziała, wyjedzie z nią do kliniki za granicę. Hans chce, żeby latem Ludwig pomagał w gospodarstwie. Prosi brata o zgodę. Martin stawia warunek: Ludwik nie może się wtrącać w sprawy Lilli.(n)

Czas: 50 min

15:10

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Ból życia - część 1

Serial Obyczajowy

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Trwa

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

15:20 | TVP 3 Warszawa

Orhan wyjeżdża do Dubaju, by zrealizować rozpoczęty projekt. Cennet bezskutecznie usiłuje przekonać Selima do swoich racji. Arzu organizuje imprezę dobroczynną, na którą przychodzi Cihan. Sema rozpoznaje w Halilu szantażystę. Cihan planuje zemstę na Kai.(n)

Czas: 45 min

15:20

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

15:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane codziennie w kilku wydaniach. Główny program nadawany jest o godz. 18:50. W dni powszednie na głównej antenie Polsatu jest też program o 15:50. Główny serwis prowadzą: Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a wydania weekendowe: Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, która na zmianę z Przemysławem Białkowskim jest też gospodarzem popołudniowego serwisu. Każdego dnia po głównym wydaniu programu o 18:50 jest nadawany "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk lub Bogdan Rymanowski na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 20 min

15:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Babice k. Oświęcimia, Marysieńka. s17e06

15:00 | TVN

Kasia i Adam są kucharzami z zamiłowania. Spotkali się, mając za sobą nieudane małżeństwa, i postanowili zacząć od nowa. Spełnieniem ich marzeń była restauracja Marysieńka w Babicach pod Oświęcimiem. Sami odnowili zaniedbane wnętrze, przy ograniczonych środkach finansowych. Dla Kasi ważniejsze było jednak menu. Właściciele korzystają z przepisów rodzinnych. Serwują dania kuchni polskiej, przy czym wszystko przygotowują samodzielnie. Niestety, mimo to w lokalu brakuje klientów. Od czasu do czasu organizowane są tam imprezy, ich goście są zachwyceni potrawami, ale nigdy nie wracają. Nowych odwiedzających nie zwabiają nawet niewygórowane ceny. Z drugiej strony sprawiają one, że właścicielom zaczyna brakować pieniędzy, czego nie potrafią zmienić. Szukają pomocy Magdy Gessler.(n)

Czas: 60 min

15:00

Kuchenne rewolucje: Babice k. Oświęcimia, Marysieńka. s17e06

Program Rozrywkowy

Trwa

Magazyn Informacyjny

15 na żywo

15:00 | TVN 24

Program nadawany codziennie prowadzi Anna Jędrzejowska. W "15 na żywo" znajdziecie Państwo podsumowanie wydarzeń bieżącego dnia: "Przedstawiamy to, czego nie można przegapić".(n)

Czas: 60 min

15:00

15 na żywo

Magazyn Informacyjny

Trwa

16

Telenowela

Przysięga

16:05 | TVP 1

Narin bardzo przeżywa to, że na nowo zacznie pracę jako lekarz. Kemal jest z niej dumny. Kiedy żona zostaje wezwana do szpitala w środku nocy, mężczyzna zawozi ją i czeka, aż wróci. Potem zaś organizuje dla niej w domu uroczysty obiad. Gulsum i Cavidan knują przeciwko Reyhan. Emir w tajemnicy poprawia makietę, którą ukochana ma zanieść na zajęcia.(n)

Czas: 55 min

16:05

Przysięga

Telenowela

Teleturniej

Koło fortuny

16:00 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

16:00

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Familiada

16:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

16:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

16:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

16:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn

Kryminalna siódemka

16:30 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

16:30

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

16:10 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

16:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

16:15 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

16:15

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Na ratunek . s08e490

16:30 | Polsat

Krzysztof traci posadę redaktora naczelnego uznanego w branży pisma o tematyce ekonomicznej. Mężczyzna nie radzi sobie z problemami, zaczyna nadużywać alkoholu i zaniedbywać swoją żonę Marzenę. Załamana kobieta wdaje się w romans z najlepszym przyjacielem męża, Przemkiem. Gdy postanawia zakończyć ten związek, kochanek zaczyna ją szantażować. Wychodzi na jaw, że Przemek jest zakochany w Marzenie od czasów studenckich i nie ma zamiaru jej tracić. Jeśli kobieta z nim zerwie, powie o wszystkim Krzyśkowi. Kobieta przechodzi załamanie nerwowe.(n)

Czas: 30 min

16:30

Na ratunek . s08e490

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s14e973

16:00 | TVN

31-letnia podopieczna doktor Dominiki Gajdy cierpi na wrogość macicy, przez co nie może zajść w ciążę. Straciła przytomność po czwartej nieudanej próbie in vitro. Pacjentka pragnie zostać matką, dlatego namawia męża do adopcji. On jednak chce mieć biologicznego potomka. Brat podpowiada mu, by wynajął surogatkę. Na oddziale ratunkowym znajduje się również 18-latek, który był na siłowni i został tam przygnieciony przez sztangę. Zakochał się w najpiękniejszej dziewczynie w swojej szkole, ale uczennica postawiła mu warunek - będą razem, jeśli zmieni styl oraz wyrzeźbi sylwetkę. Tymczasem przyjaciółka pacjenta wyznaje, że od dawna jej się podoba.(n)

Czas: 60 min

16:00

Szpital. s14e973

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:25 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 35 min

17:25

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Telenowela

Więzień miłości

17:10 | TVP 2

Muhsin podaje Żulide truciznę. Stan kobiety szybko się pogarsza. Ajsze zdobywa dowody niewierności Nihata. Wszystko wskazuje na to, że zdradzał ją przez wiele lat. Dżewrije wyjeżdża z rezydencji. Z powodu remontu Ajsel i Halit muszą opuścić mieszkanie. Dżanan namawia ich, by zatrzymali się u Salima.(n)

Czas: 50 min

17:10

Więzień miłości

Telenowela

Informator Kulturalny

Twój wybór

17:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 30 min

17:00

Twój wybór

Informator Kulturalny

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

CHiP - rozmowy niecodzienne

17:32 | TVP 3 Warszawa

Czas: 28 min

17:32

CHiP - rozmowy niecodzienne

Program Publicystyczny

Serial Paradokumentalny

Gliniarze. s09e500

17:00 | Polsat

Dwaj zamaskowani napastnicy porywają autobus. Mężczyźni żądają spotkania z Zarębskim. Gdy mężczyzna pojawia się w wyznaczonym miejscu, zostaje uprowadzony. Śledztwo prowadzi kolegów porwanego stróża prawa na trop sprawy, którą Zarębski prowadził dwie dekady wcześniej. Okazuje się, że były naczelnik skrywa kilka kłopotliwych sekretów.(n)

Czas: 60 min

17:00

Gliniarze. s09e500

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Rozwody

17:00 | TVN

Marta odkrywa, że mąż zdradza ją z innym mężczyzną, Markiem. Adam przyznaje, że jest gejem, przez lata musiał tłumić swoje pragnienia, ale ma już tego dosyć. Zakochał się i chce rozwodu. Na żonę, która czuje się oszukana, spada jeszcze dodatkowy cios - zamierza on walczyć o wspólną opiekę nad ich czternastoletnim synem. Marta się sprzeciwia, jej zdaniem dopiero odkrywający swoją seksualność Franek powinien maksymalnie ograniczyć kontakt z ojcem oraz jego kochankiem. Wkrótce chłopak zaczyna być prześladowany w szkole z powodu orientacji Adama. Wtedy Marta postanawia wyprowadzić się z synem do Francji, gdzie mieszka cała jej rodzina. Drugi rodzic jest temu przeciwny. Rozpoczyna się ostra walka o dziecko.(n)

Czas: 60 min

17:00

Rozwody

Serial Paradokumentalny
18

Telenowela

Klan

18:00 | TVP 1

Darek czuje się przygotowany do rozgrywki z szefem. W biurze okazuje się, że Tomasz żartował i nie ma zamiaru grać z Kurzawskim o miejsce pracy Brajana. Milda cały czas boi się, że po ukazaniu się książki szef Daniela zerwie z nią kontakt. Barbara mówi Witoldowi, że nie najlepiej radzi sobie z synami. By się jej przypodobać, Koziełło proponuje pomoc. Surmaczowa wraca z urzędu. Udało jej się załatwić dla Feminy lokal znaleziony przez Witolda, ale na mieszkanie nie mają co liczyć.(n)

Czas: 30 min

18:00

Klan

Telenowela

Serial Paradokumentalny

Kasta: Cała prawda

18:30 | TVP 1

Sąd nakazuje dziennikarzowi śledczemu zapłacenie biznesmenom wysokiego odszkodowania za rzekome pomówienie w jednym z artykułów. Przedsiębiorcy nie są uczciwi.(n)

Czas: 25 min

18:30

Kasta: Cała prawda

Serial Paradokumentalny

Teleturniej

Jeden z dziesięciu

18:55 | TVP 1

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Fifteen to One", którego uczestnicy muszą wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin, refleksem oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób z dowolnym wykształceniem. Żeby przejść eliminacje, należy jednak dowieść, że posiada się wiedzę z zakresu m.in. historii, geografii, kultury, przedmiotów ścisłych, a nawet muzyki. Pytania bowiem dotyczą wielu bardzo rozmaitych dyscyplin. Każdy odcinek "Jednego z dziesięciu" składa się z trzech części. Na początku wszyscy dostają tzw. trzy szanse, dzięki którym bez konsekwencji mogą nie odpowiedzieć na pytanie. W pierwszym etapie bierze udział 10 zawodników. Gospodarz programu zadaje kolejno wszystkim pytania w dwóch rundach. Kto na żadne nie udzieli poprawnej odpowiedzi, odpada. Następnie rozpoczyna się druga tura. Pierwsze pytanie prowadzący kieruje do wybranego zawodnika. Gdy odpowie on poprawnie, sam wyznacza następną osobę. Gra trwa tak długo, aż zostanie trzech zawodników. To oni przechodzą do finału "Jednego z dziesięciu", w którym każdy dostaje trzy nowe szanse. Podczas pierwszych pytań uczestnicy sami zgłaszają się do odpowiedzi. Kto udzieli trzech poprawnych odpowiedzi, może wyznaczyć do kolejnego pytania, któregoś ze swoich rywali lub wziąć pytania na siebie, co jest premiowane dodatkowymi punktami. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięża. Ich liczba pozwala mu zająć odpowiednie miejsce w klasyfikacji generalnej, co z kolei daje mu szansę na wzięcie udziału w wielkim finale, który odbywa się co 20 odcinków. Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP 2 od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.(n)

Czas: 30 min

18:55

Jeden z dziesięciu

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 20 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:20 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

18:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej

Va banque

18:30 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

18:30

Va banque

Teleturniej

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 13 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:13 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

18:13

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Medyczny

Onkoczujni

18:15 | TVP 3 Warszawa

Program medyczny poświęcony tematyce profilaktyki zdrowotnej, szczególnie w zakresie nowotworów. Jego autorzy próbują przekonać widzów, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Na tematy związane z profilaktyką antynowotworową wypowiadają się m.in. lekarze specjaliści, eksperci oraz przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia.(n)

Czas: 15 min

18:15

Onkoczujni

Magazyn Medyczny

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 19 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:49 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

18:49

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

18:52 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 3 min

18:52

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:55 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

18:55

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają

18:58 | TVP 3 Warszawa

Czas: 12 min

18:58

Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają

Magazyn

Serial Obyczajowy

Pierwsza miłość

18:00 | Polsat

Odrzucony Tomek szuka pocieszenia u matki. Nie mówi jednak Kindze, kto złamał mu serce. Tymczasem Artur i Marta postanawiają porozmawiać o swojej relacji. Kazanowa i Seweryn podejrzewają, że ojcem dziecka Michaliny jest Mirek albo Hiszpan. Obmyślają skomplikowaną intrygę, która ma im pomóc ustalić prawdę. Tymczasem Piotrek zrywa kontakt z Melką i przeprowadza się do Kaliny. Nie wie, że jego gospodyni przeżywa trudne chwile w pracy. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy niespodziewanie wraca Krystian.(n)

Czas: 50 min

18:00

Pierwsza miłość

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s17e1177

18:00 | TVN

Koleżanki, Basia i Alina, pracują razem jako sprzątaczki. Polecone przez kilku klientów, otrzymują zlecenia w willach mieszczących się w podwarszawskim Konstancinie. Znudzone monotonną pracą, a także nieustannym brakiem pieniędzy zaczynają robić sobie zdjęcia w domach bogaczy. Basia wrzuca je na swój profil na portalu społecznościowym, dzięki czemu zyskuje wielu nowych obserwatorów. By ich zadowolić, wciąż wpada na nowe pomysły - pozuje z butelką drogiego szampana lub w wyjątkowo cennych szpilkach należących do właścicielki jednej z wilii. Gra przy tym zamożną, rozpieszczoną dziewczynę. Alina ostrzega ją, że może stracić zlecenia. Koleżanka nie słucha, szuka bogatego chłopaka. Poznaje Krzyśka, który prowadzi własną firmę. Popełnia przy nim jednak kolejne gafy.(n)

Czas: 60 min

18:00

Ukryta prawda. s17e1177

Serial Paradokumentalny

Program Publicystyczny

Tak jest

18:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 70 min

18:00

Tak jest

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 30 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Chybił trafił

19:00 | TVP 2

Przytłoczony obowiązkami i zmęczony telefonami od wierzycieli Andrzej mówi zespołowi o propozycji Adrianny. Chce sprzedać jej 51 procent udziałów. Załoga postanawia odwieść go od tego pomysłu. Wysłany z tą misją Władek przekonuje lekarza, że uzdrowisko to dzieło jego życia. Sugeruje znalezienie mniejszościowego inwestora, co pozwoli zachować Andrzejowi kontrolę, a personelowi pracę. Dyrektor nie wie, co powinien zrobić. Nie czuje się dobrze na swoim stanowisku, ale nie chce zostawiać swojej ekipy na lodzie.(n)

Czas: 30 min

19:00

Uzdrowisko: Chybił trafił

Telenowela Dokumentalna

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

19:30 | TVP 2

Marek odbiera Witka z ośrodka odwykowego. W domu wszyscy widzą, że chłopak jest zamknięty w sobie. Po wspólnym posiłku szybko znika w swoim pokoju. Po wyprowadzce Reginy Franek zjawia się w Feel Good. Liczy, że Radek zgodzi się, by znów byli wspólnikami. Dowiaduje się jednak od Morawskiego, że drugim lokalem zarządza teraz Renata. Gdy załamany spotyka Stefana, ten ma dla niego dobrą radę. Mówi Falkowskiemu, by wstąpił do straży pożarnej. Aneta, zajęta korespondencją ze "Stawickim" na Swaterze, zaniedbuje pacjentów. Za namową Malwiny prosi swojego rozmówcę o spotkanie. Małgorzata orientuje się, że Jerzy ma kłopoty z pamięcią. Niepokoi się o niego i podejrzewa początki demencji. Chce umówić męża do neurologa.(n)

Czas: 35 min

19:30

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn

Zawsze na temat

19:10 | TVP 3 Warszawa

W programie aktualne tematy polityczne, bieżące sprawy samorządowe oraz codzienne życie miast i całego regionu. Z zaproszonymi do studia politykami, samorządowcami i społecznikami rozmawiają: Anna Żurek, Natalia Karcz-Kaczkowska, Maciej Mikos i Magda Złotnicka.(n)

Czas: 15 min

19:10

Zawsze na temat

Magazyn

Magazyn

Prosto z Radomia

19:25 | TVP 3 Warszawa

Prowadzony przez Natalię Karcz-Kaczkowską magazyn o sprawach istotnych dla mieszkańców Radomia i okolic. Dziennikarka będzie łączyła się z nowym radomskim studiem. W każdym odcinku będzie poruszała dwa zagadnienia. Jej gośćmi będą: samorządowcy, politycy, aktywiści oraz przedstawiciele instytucji kultury.(n)

Czas: 25 min

19:25

Prosto z Radomia

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

19:50 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 7 min

19:50

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Pogoda

19:57 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

19:57

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 10 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:25 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:25

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:35 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:35

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:45 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

19:45

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:55 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

19:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny

19:10 | TVN 24

Zbiór najnowszych i najważniejszych wiadomości z Polski i ze świata, które zostały zebrane przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

19:10

Serwis informacyjny

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:25 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

19:25

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:00 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

20:00

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 15 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:25 | TVP 1

Wigrowski dowiaduje się od Edyty, jaki rozmiar pierścionka nosi Beata. W Borowiku nie można zamówić żadnego dania z menu. Janusz tłumaczy Danielowi, że to część planu mającego na celu przejęcie restauracji. W domu Karcza zjawia się lekarz wezwany przez Miłkę i Izdebską. Pielęgniarka wyjawia mu, że jej zdaniem Bogdan jest podtruwany tabletkami zwiotczającymi mięśnie. Na wieść o tym, że za wszystkim może stać Janusz, medyk chce zrezygnować z interwencji. Jakiś czas potem Julia informuje Daniela o sprawkach jego ojca. Załamany chłopak kontaktuje się z Januszem, prosząc o wyjaśnienie. Starszy Karcz obiecuje spotkanie, a potem zwalnia Miłkę. Jedzie też do szpitala i próbuje szantażować ordynatora, który badał Bogdana. Krzysztof niespodziewanie przyjeżdża do leśniczówki. Mówi, że się stęsknił i chce zagrać w chińczyka. Po obiedzie zaprasza Kasię i Zuzię na spacer. Olga prowadzi zajęcia jogi dla podopiecznych ośrodka. Do grupy dołącza Konrad.(n)

Czas: 30 min

20:25

Leśniczówka

Telenowela

Piłka Nożna

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Bayern Monachium - Atletico Madryt

20:55 | TVP 1

Bayern Monachium rozpoczyna drogę po obronę trofeum od starcia z ubiegłorocznym ćwierćfinalistą, Atletico Madryt. W barwach Bawarczyków od początku sezonu bryluje Robert Lewandowski. Po przeciwnej stronie boiska stanie natomiast pozyskany w lecie przez Rojiblancos Luis Suarez.(n)

Czas: 135 min

20:55

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: FC Bayern Monachium - Atletico Madryt

Piłka Nożna

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:05 | TVP 2

Marek stara się o przyjęcie syna do starej szkoły. Niedzielska uważa, że nie jest to dobry pomysł. Tymczasem podczas przerwy Witek spotyka Piotrka, który wciągnął go w nałóg narkotykowy. Od razu wracają złe wspomnienia. Po powrocie do domu nastolatek wydaje się nieswój. Unika kontaktu z ojcem i jego nową rodziną. Jest jasne, że po opuszczeniu ośrodka nie radzi sobie z emocjami. Stefan pokazuje Frankowi swój mundur galowy i aranżuje jego spotkanie z dawnym kolegą. Widzi w Falkowskim swojego następcę. Waleria próbuje studzić zapał męża. Sądzi, że chłopak nie nadaje się do pracy w straży pożarnej.(n)

Czas: 30 min

20:05

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"

20:35 | TVP 2

Cykl felietonów ujawniający kulisy popularnych seriali o perypetiach pracowników szpitala w Leśnej Górze - lekarzy oraz ratowników z karetki pogotowia. Aktorzy opowiedzą o losach granych przez siebie postaci, a także o własnych odczuciach związanych z rolą i pracą na planie.(n)

Czas: 15 min

20:35

Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

Na dobre i na złe: Z jasnego nieba

20:50 | TVP 2

Michał dowiaduje się, że Hania miała poważny wypadek. Ciężko ranna i nieprzytomna trafiła do małego szpitala w Branowie, gdzie brakuje specjalistów i nowoczesnego sprzętu. Okazuje się, że ma uszkodzoną tętnicę szyjną i krwiak, który może zagrażać jej życiu. Wilczewski błaga doktora Grzegorza Wałcza (Kamil Szklany), by operował ją, nie czekając na przyjazd chirurga naczyniowego. Szczepan wchodzi w konflikt z Maksem. Niebawem dowiaduje się od nowego ratownika Zbyszka (Michał Białecki) o dramatycznych okolicznościach śmierci brata Begera. Pewny siebie kardiolog był wtedy w szoku i nawet nie próbował go reanimować. Gdy lekarz znów zaczyna z niego kpić, Lipski ostro mu się odcina. Próbuje też ostrzec Agatę, która spotyka się z Maksem. Mówi, że nie wie wszystkiego o swoim nowym chłopaku. Doktor Bart wraca do pracy w Leśnej Górze. Do szpitala trafiają dwie osoby porażone piorunem. Ponownie zjawia się tu też Kaja, młoda matka, u której doszło do zakażenia rany po cesarskim cięciu. Alinę nadal niepokoją częste spotkania Matyldy z Niną.(n)

Czas: 60 min

20:50

Na dobre i na złe: Z jasnego nieba

Serial Obyczajowy

Serial Paradokumentalny

Kasta: Cała prawda

20:00 | TVP 3 Warszawa

Sąd nakazuje dziennikarzowi śledczemu zapłacenie biznesmenom wysokiego odszkodowania za rzekome pomówienie w jednym z artykułów. Przedsiębiorcy nie są uczciwi.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kasta: Cała prawda

Serial Paradokumentalny

Widowisko

Testimonium Veritatis. 7 cnót według Papieża i Prymasa

20:30 | TVP 3 Warszawa

Twórcy widowiska opowiedzą o przyjaźni papieża Jana Pawła II i prymasa Stefana Wyszyńskiego. Filmowe inscenizacje przybliżą widzom chrześcijańską filozofię, miejsca i idee bliskie tym dwóm wielkim Polakom. Całość dopełnią współczesne przeboje w wykonaniu gwiazd muzyki pop: Anny Wyszkoni, Beaty Kozidrak, Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Kupichy, Mezo, Stanisława Karpiela-Bułecki, Anny Rusowicz, Igora Herbuta i Bartosza Szymoniaka.(n)

Czas: 60 min

20:30

Testimonium Veritatis. 7 cnót według Papieża i Prymasa

Widowisko

Reality Show

Nasz nowy dom. s14e207

20:05 | Polsat

Pani Maryla uciekła od przemocowego partnera wraz z matką i synem. Rodzina znalazła schronienie w drewnianym domku, który kobieta odziedziczyła po dziadkach. Budynek jest jednak w bardzo złym stanie. Dach i ściany zieją dziurami, brakuje także kanalizacji i łazienki. Nie można również otworzyć nieszczelnych okien, a maleńki piecyk prawie nie daje ciepła. Ekipa programu odkrywa, że budynek jest spróchniały i nie nadaje się do remontu. Artur Witkowski i architekt Wojciech Strzelczyk stają w obliczu problemu, jakiego nie mieli nigdy wcześniej.(n)

Czas: 60 min

20:05

Nasz nowy dom. s14e207

Reality Show

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku. s13e30

20:10 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:10

Doradca smaku. s13e30

Magazyn Kulinarny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3110

20:15 | TVN

Kierownictwo szpitala zrywa umowę z Jarkiem. Matka Piotrusia posądza Berga o zrobienie krzywdy jej ciężko choremu synkowi. Performer odczuwa ogromne wyrzuty sumienia. Magda nieustannie wysyła do Michela esemesy, prosząc o spotkanie. Wreszcie Gawriłow ulega. Rozmowa ma dramatyczny finał. By pojawić się na meczu Stasia, Robert wychodzi z pracy, mimo zakazu szefa. Była żona zabrania mu zbliżać się do synka. Tadeusiak nie słucha, woła chłopca, który chętnie wsiada do samochodu taty. Potem auto odjeżdża z piskiem opon... Franek i Tosia idą razem na wagary. Dziewczyna zaprasza kolegę na rolki. Zabawa kończy się namiętnym pocałunkiem. Joanna próbuje przekonać Gabrielę, by dała synowi szansę. Kordian jednak niszczy dobre chęci matki.(n)

Czas: 40 min

20:15

Na Wspólnej. s18e3110

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Milionerzy. s08e384

20:55 | TVN

Zasady pozostają niezmienne: jeden uczestnik zmaga się z dwunastoma pytaniami, mając do dyspozycji trzy koła ratunkowe. O tym, by wziąć udział w grze i usiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego marzy wiele osób. Jednak droga do głównej wygranej, miliona złotych, nie jest łatwa. Należy wykazać się opanowaniem, rozwagą, a przede wszystkim - szeroką wiedzą obejmującą różne dziedziny. Najważniejsze są strategia, intuicja oraz nerwy ze stali.(n)

Czas: 35 min

20:55

Milionerzy. s08e384

Teleturniej

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn

Czarno na białym

20:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

20:30

Czarno na białym

Magazyn
21

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: Zaraz wszystko wyleci w powietrze

21:50 | TVP 2

Piotr i Nowy próbują zbadać rannego Roberta. Muszą uważać, by nie zdetonować bomby. Policjant, którego proszą o pomoc, wpada w panikę. Zimną krew zachowuje jednak Anna, która niespodziewanie zjawia się w stacji i zarządza akcją ratunkową. Reszta załogi razem z Wiktorem i Zosią gromadzi się pod budynkiem. Zdenerwowany Banach próbuje namówić żonę, by opuściła strefę zagrożenia. Także Zosia prosi Gabrysia, by na siebie uważał. Nie chce go stracić. W tym czasie Potocki i Kuba walczą o życie Lidki. Szanse ratowniczki, która jest nieprzytomna, maleją z każdą chwilą. Potocki mimo protestów kolegi chce wykonać w karetce cesarskie cięcie, by ocalić przynajmniej jej synka.(n)

Czas: 40 min

21:50

Na sygnale: Zaraz wszystko wyleci w powietrze

Serial Fabularno Dokumentalny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:40 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 2 min

21:40

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:42 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 5 min

21:42

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:47 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

21:47

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show

21:05 | Polsat

Gospodarzem tego odcinka będzie Mariusz Kałamaga. Swoje skecze zaprezentują także: kabaret Chyba i Kabaret pod Wyrwigroszem. Artyści spełnią jedno z marzeń Michała Paszczyka. Tymczasem Paranienormalni zaprezentują znaną i lubianą scenkę pod tytułem "Porno".(n)

Czas: 60 min

21:05

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show

Program Rozrywkowy

Reality Show

Top Model. s09e08

21:30 | TVN

Uczestnicy biorą udział w sesji zdjęciowej. Pozują z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach: Klaudią El Dursi, Jakobem Koselem, Staszkiem Obolewiczem, Olgą Kleczkowską, Katarzyną Szklarczyk, Anną Markowską, Dawidem Woskanianem, Hubertem Gromadzkim, Anną Jaroszewską i Rafałem Torkowskim. Za aparatem staje Marcin Tyszka, a fotografie mają przedstawiać romantyczny poranek. Drugie zadanie odbywa się w ramach współpracy z WWF. Tym razem zawodnicy wcielają się przed obiektywem w zagrożone gatunki zwierząt. Przemieniają się w rysia, niedźwiedzia, sóweczkę, wilka oraz fokę. Zdjęcia wykonuje Adam Pluciński. Na koniec kandydatów na modeli i modelki czeka sesja panelowa z rodzinami. Na wszystkim czuwają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.(n)

Czas: 90 min

21:30

Top Model. s09e08

Reality Show

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Komedia Obyczajowa

Tak to się teraz robi

22:30 | TVP 2

Komedia romantyczna "Tak to się teraz robi" dotyka problemu późnego macierzyństwa. Twórcy filmu próbują również odpowiedzieć na pytanie, czy i na ile jest możliwa przyjaźń między kobietą a mężczyzną. W roli głównej występuje Jennifer Aniston, znana m.in. z roli w kultowych już "Przyjaciołach". Mieszkanka Nowego Jorku, czterdziestoletnia singielka Kassie (Jennifer Aniston), postanawia skorzystać z procedury zapłodnienia in vitro. Ignoruje przy tym uwagi najbliższego przyjaciela, neurotyka Wally'ego (Jason Bateman), który próbuje odwieść kobietę od tego pomysłu. Kassie wybiera na ojca swojego dziecka wysportowanego i sympatycznego Rolanda (Patrick Wilson). Zdesperowany Wally po pijanemu podmienia próbkę nasienia na własną. Niebawem Kassie wyprowadza się. Gdy po siedmiu latach główna bohaterka "Tak to się teraz robi" wraca do miasta ze swoim synkiem Sebastianem (Thomas Robinson), Wally nawiązuje z chłopcem przyjacielską relację. W roli dziwaka Wally'ego występuje Jason Bateman. W 2014 roku aktor otrzymał Zloty Glob za rolę w serialu komediowym "Bogaci bankruci".(n)

Czas: 115 min

22:30

Tak to się teraz robi

Komedia Obyczajowa

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Komedia Romantyczna

Mr. Deeds - milioner z przypadku

22:05 | Polsat

"Mr. Deeds - milioner z przypadku" to remake nagrodzonego Oscarem filmu "Pan z milionami" Franka Capry. W wersji z 1936 roku główną rolę zagrał Gary Cooper, którego tym razem zastępuje Adam Sandler. Na ekranie znanemu komikowi partneruje Winona Ryder, a jedną z mocniejszych stron filmu jest świetna rola Johna Turturro, który wciela się w postać lokaja. Preston Blake (Harve Presnell) to niezwykle zamożny potentat prasowy, którego majątek szacowany jest na miliardy dolarów. Gdy mężczyzna umiera, współpracownicy zastanawiają się, komu przepisał fortunę. Nieboszczyk nie miał bowiem ani dzieci, ani żony. W końcu okazuje się, że wybór Prestona padł na dalekiego krewnego, Longfellowa Deedsa (Adam Sandler). Szczęśliwy dziedzic prowadzi pizzerię w miasteczku w New Hampshire. Jest człowiekiem powszechnie lubianym, a dodatkowej popularności przysparza mu dar układania i wygłaszania okolicznościowych wierszy. Wkrótce tytułowy bohater komedii "Mr. Deeds - milioner z przypadku" przeprowadza się do Nowego Jorku, by przejąć majątek. W świat milionerów wprowadzają go współpracownicy Blake'a, Chuck Cedar (Peter Gallagher) i Cecil Anderson (Erick Avari), którzy mają nadzieję na uszczknięcie fortuny. Tymczasem Deedsem interesuje się producent popularnego telewizyjnego show, Mac McGrath (Jared Harris). Przygotowaniem kompromitującego materiału do programu ma się zająć piękna i pozbawiona skrupułów Louise "Babe" Bennett (Winona Ryder). Liczy ona na zdobycie popularności po wyemitowaniu nagrania. Niespodziewanie dla samej siebie kobieta zakochuje się w Deedsie.(n)

Czas: 125 min

22:05

Mr. Deeds - milioner z przypadku

Komedia Romantyczna

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Film Dokumentalny

Afganistan - grobowiec Związku Radzieckiego

23:10 | TVP 1

Sowieci wkroczyli do Afganistanu 25 grudnia 1979 roku. Krwawa okupacja tego kraju trwała do 15 lutego 1989 roku. Wcześniej państwa te żyły w przyjacielskich stosunkach. ZSRR wspierało swojego sąsiada w takich dziedzinach, jak rolnictwo, budowa infrastruktury oraz szkolenie armii. Moskwa była głównym partnerem gospodarczym Kabulu. Ich stosunki załamały się, kiedy 27 kwietnia 1978 roku w wyniku zamachu stanu władzę w Afganistanie przejęli komuniści. Związek Radziecki postanowił "wesprzeć" bratni kraj w walce o utrzymanie nowego ładu. Film przypomina 10 lat wojny, która doprowadziła Afganistan do ruiny, w dużym stopniu doprowadziła do upadku Związku Radzieckiego oraz przyczyniła się do powstania organizacji terrorystycznych, które działają do dzisiaj.(n)

Czas: 65 min

23:10

Afganistan - grobowiec Związku Radzieckiego

Film Dokumentalny

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia: Tratwami

23:00 | TVP 3 Warszawa

Cykl reporterski przedstawiający z pozoru zwyczajne życie mieszkających na uboczu społeczności.(n)

Czas: 20 min

23:00

Całkiem niezła historia: Tratwami

Cykl Reportaży

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Kochanka

23:20 | TVP 3 Warszawa

Julek postanawia pokazać Marzenie prawdziwe oblicze Arka. Za namową Władka postanawia go śledzić. Robi mu z ukrycia zdjęcia z inną dziewczyną. Dowody zdrady ujawnia podczas dancingu. Marzena jest wściekła, ale swoją złość kieruje na muzyka. Atrakcyjną nieznajomą z fotografii jest bowiem siostra Arka. Tymczasem on przechodzi do kontrataku, oskarżając Julka o romans z Bożeną. Zraniona Marzena wychodzi ze swoim chłopakiem.(n)

Czas: 30 min

23:20

Uzdrowisko: Kochanka

Telenowela Dokumentalna

Koncert

Muzyka, taniec, zabawa

23:50 | TVP 3 Warszawa

Najlepsze fragmenty tegorocznej letniej trasy. Nie zabraknie największych gwiazd i przebojów.(n)

Czas: 50 min

23:50

Muzyka, taniec, zabawa

Koncert

Thriller Sf

Uniwersalny żołnierz

23:00 | TVN

Utrzymany w szybkim tempie "Uniwersalny żołnierz" jest jedną z najbardziej znanych produkcji sensacyjnych lat 90. Reżyserem tego widowiskowego filmu jest Roland Emmerich, późniejszy twórca "Dnia Niepodległości", "Pojutrze" czy "2012". W rolach głównych występują tu dwie ikony kina akcji tamtych lat - Jean-Claude Van Damme i Dolph Lundgren. Akcja filmu "Uniwersalny żołnierz" rozpoczyna się podczas wojny w Wietnamie, w roku 1969. Walczący tam oddział, do którego należy też szeregowiec Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme), zostaje zdziesiątkowany. Żołnierz ginie niedługo potem, stając w obronie cywilów, których zamierza zabić jego przełożony, sierżant Andrew Scott (Dolph Lundgren). Mijają lata. W amerykańskim stanie Nevada terroryści opanowują wielką tamę, biorąc zakładników i grożąc wysadzeniem zapory w powietrze. Na miejsce przybywają członkowie oddziału specjalnego. Są wśród nich przywróceni do życia Deveraux i Scott, którzy jako pozbawione uczuć, pamięci i własnej woli maszyny GR44 i GR13 likwidują przestępców. Żołnierze budzą ciekawość dziennikarki Veroniki Roberts (Ally Walker), która zakrada się nocą do bazy oddziału. Jej obecność zostaje szybko wykryta. Na oczach reporterki GR13 morduje towarzyszącego jej kamerzystę. Tymczasem w umyśle GR44 powracają obrazy z przeszłości. Rozpoznaje też swojego zabójcę. Postanawia ocalić reporterkę i uciec z jednostki. Śladem Luca i Veroniki podąża grupa cyborgów, nad którymi kontrolę zyskuje GR13.(n)

Czas: 145 min

23:00

Uniwersalny żołnierz

Thriller Sf

Magazyn Publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 | TVN 24

Magazyn publicystyczny o luźniejszej formule. Gospodarz programu, Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi, dokonuje bilansu dnia.(n)

Czas: 40 min

23:00

Dzień po dniu

Magazyn Publicystyczny

Magazyn Ekonomiczny

Bilans dnia

23:40 | TVN 24

W programie: skrót informacji giełdowych, aktualne tematy makroekonomiczne, relacje reporterskie o najważniejszych i najciekawszych sprawach dotyczących ludzi biznesu.(n)

Czas: 20 min

23:40

Bilans dnia

Magazyn Ekonomiczny

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.