×

Wyszukaj artykuł24 Październik

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24

Program Muzyczny

Disco Gramy

04:40 | Polsat

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

Czas: 45 min

4:40

Disco Gramy

Program Muzyczny

Trwa

Magazyn Reporterów

Uwaga!

04:55 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 20 min

4:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Trwa

Program Publicystyczny

Sprawdzam

04:55 | TVN 24

Krzysztof Skórzyński prezentuje najważniejsze wydarzenia ostatnich dni i sprawdza, co jest prawdą a co spreparowanym na potrzeby sytuacji fałszem. Pod dziennikarską lupę trafiają m.in. kuriozalne i nieprecyzyjne przepisy.(n)

Czas: 35 min

4:55

Sprawdzam

Program Publicystyczny

Trwa

5

Telenowela

Klan

05:05 | TVP 1

Milda chce się dowiedzieć od Daniela, co takiego napisał w książce o niej i swoim szefie. Ross oświadcza, że obarczył go winą za samobójstwo Zuzanny. Wspomniał także o tym, jak Milda zdobywała materiały. Kobieta jest załamana. Mariusz proponuje Stefankowi, że po południu zawiezie go do starszych braci. Darek zagląda do gabinetu szefa. Ten w najlepsze gra w strzelankę na komputerze, twierdząc przy tym, że ta gra świetnie rozwija strategiczne myślenie, tak potrzebne w firmie. W domu Kurzawski mówi Dżesice, że czeka go rozgrywka ze Strąkiem o zachowanie posady Brajana. Jedzie do Anulki się podszkolić.(n)

Czas: 25 min

5:05

Klan

Telenowela

Trwa

Magazyn

Magazyn śledczy Anity Gargas

05:30 | TVP 1

W magazynie emitowane będą różne reportaże o charakterze śledczym. Bezkompromisowa dziennikarka, Anita Gargas, prześwietli najbardziej skrywane sekrety władzy różnych szczebli i ujawni widzom nadużycia oraz przypadki łamania prawa. Uda się tropem patologicznych układów na styku polityki i biznesu, zgłębi głośne afery zarówno z pierwszych stron gazet, jak i te o zasięgu lokalnym. Dziennikarka dotrze do nieznanych wcześniej opinii publicznej dokumentów oraz świadków zdarzeń.(n)

Czas: 30 min

5:30

Magazyn śledczy Anity Gargas

Magazyn

Magazyn Kulinarny

Smaki świata po polsku

05:05 | TVP 2

OIa Nguyen i Robert El Gendy poznają tajniki aromatycznej kuchni indyjskiej. Wyruszają na Pomorze, gdzie wśród plażowych piasków czeka ich prawdziwie egzotyczna uczta. Sprawdzą, jak przyrządza się potrawy w piecu tandoor. Zagłębią się też w świat bogatej i inspirującej kultury, ćwicząc jogę i tańce w stylu Bollywood.(n)

Czas: 25 min

5:05

Smaki świata po polsku

Magazyn Kulinarny

Trwa

Magazyn Kulinarny

Zakończenie programu

05:30 | TVP 2

Czas: 15 min

5:30

Zakończenie programu

Magazyn Kulinarny

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

05:45 | TVP 2

Fryderyk zabiera wnuki do ośrodka rehabilitacyjnego, w którym przebywa Teresa. Kobieta chce powiedzieć Iwonie coś bardzo ważnego. Po awanturze między Lidką i Sandrą Radek nocuje na zapleczu Feel Good. Chcąc udobruchać kochanka, kelnerka przeprasza jego żonę. Morawska jednak nie zamierza jej wybaczać. Celina i Herman widzą, że koleżanka wciąż żyje złudzeniami. Uważa, że mąż nadal ją kocha i niedługo do niej wróci. Pod nieobecność Stawickiego Dominikę odwiedza Damian z Mirkiem i Luizą. Wszyscy są pod wrażeniem luksusowego domu. Później Wójcik wyznaje Renacie, że nie ma szans, by konkurować z zamożnym lekarzem.(n)

Czas: 35 min

5:45

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

Okrasa łamie przepisy: Zielona kuchnia

05:05 | TVP 3 Warszawa

Wraz z końcem zimy zwiększa się ochota na spożywanie lżejszych potraw, najlepiej w towarzystwie nowalijek. W tym odcinku Karol Okrasa zabiera widzów do jednej z najnowocześniejszych szklarni w Polsce, która mieści się pod Piotrkowem Trybunalskim. Tu jest zielono i smacznie przez cały rok. W niezwykłej scenerii mistrz kuchni przygotuje: sałatę rybną z podpieczonym łososiem, krokiety z ciecierzycy w kremowym sosie śledziowym i sałatkę z gotowanego kurczaka ze świeżymi warzywami i orientalnym sosem.(n)

Czas: 30 min

5:05

Okrasa łamie przepisy: Zielona kuchnia

Magazyn Kulinarny

Trwa

Cykl Reportaży

W dobrej wierze

05:35 | TVP 3 Warszawa

Czas: 25 min

5:35

W dobrej wierze

Cykl Reportaży

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:25 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 35 min

5:25

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Telezakupy

Mango

05:15 | TVN

W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

Czas: 130 min

5:15

Mango

Telezakupy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:30 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

5:30

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:50 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

5:50

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Informacyjny

Powitanie poranka

05:55 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

5:55

Powitanie poranka

Program Informacyjny
6

Magazyn Interwencyjny

Sprawa dla reportera

06:00 | TVP 1

Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.(n)

Czas: 50 min

6:00

Sprawa dla reportera

Magazyn Interwencyjny

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

06:50 | TVP 1

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

6:50

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

06:20 | TVP 2

Agata wciąż jest obiektem plotek w firmie. Mika próbuje okazać jej sympatię, ale dziewczyna ma dość całej sytuacji. Wprost mówi, koleżance, że jeśli chce poprawić ich relacje, musi przyznać się do romansu z prezesem. Tymczasem przed siedzibą Fit-Zdrowia Patryk czeka na Romanowskiego. Jest gotowy na bójkę z szefem narzeczonej. Regina martwi się, że Franek nie będzie w stanie utrzymać rodziny. Stawia mu ultimatum. Alicja spotyka się z Arturem. Mówi mu, że niepokoi się o Ewunię, która może cierpieć na dziecięcą depresję. Chowański dzwoni do Elżbiety i proponuje, że spotka się z pasierbicą.(n)

Czas: 30 min

6:20

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

M jak miłość

06:50 | TVP 2

Olek próbuje namówić Iwonę na konsultację u swojego znajomego, profesora Lenartowicza. Teściowa jednak odmawia. Niebawem Aneta dowiaduje się o chorobie matki. Aleksandra po raz kolejny umawia się z agentem ubezpieczeniowym Rafałem Nowakiem. Gdy dowiadują się o tym Iza i Aneta, zaczynają się niepokoić. Obawiają się, że kobieta wpadła w szpony sprytnego naciągacza. Iza prosi Marcina, by przyjrzał się jej znajomemu. Nie zdradza mu jednak, że w tej sprawie chodzi o jego matkę. Jednocześnie policjant wspiera żonę, która właśnie zaczęła pracę w wydawnictwie.(n)

Czas: 50 min

6:50

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 30 min

6:00

Telekurier

Magazyn Reporterów

Cykl Dokumentalny

Przystanek Historia

06:30 | TVP 3 Warszawa

Program przedstawia aktualne wydarzenia organizowane przez Instytut Pamięci Narodowej oraz najciekawsze badania i śledztwa tam prowadzone. Każdy odcinek poświęcony jest odrębnej historii, nierzadko budzącej wielkie emocje wśród Polaków i będącej przedmiotem sporów.(n)

Czas: 20 min

6:30

Przystanek Historia

Cykl Dokumentalny

Cykl Reportaży

Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Strzegom

06:50 | TVP 3 Warszawa

Strzegom. Tu znajduje się jeden z największych kościołów na całym Dolnym Śląsku i wyśmienity zabytek kamiennej architektury gotyckiej na terenie Polski. Powstał w XIV wieku z inicjatywy joannitów. Surowa bryła zdobiona jest wieloma detalami architektonicznymi.(n)

Czas: 15 min

6:50

Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Strzegom

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 165 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 370 min

6:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.(n)

Czas: 35 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Program Religijny

Magazyn

Rok w ogrodzie

07:35 | TVP 1

Program poradnikowy przeznaczony dla wszystkich miłośników uprawy roślin i ogrodnictwa.(n)

Czas: 25 min

7:35

Rok w ogrodzie

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

07:40 | TVP 2

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 15 min

7:40

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Magazyn

Pytanie na śniadanie

07:55 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 200 min

7:55

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Magazyn

Spotkania w świecie ciszy

07:05 | TVP 3 Warszawa

Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

Czas: 30 min

7:05

Spotkania w świecie ciszy

Magazyn

Magazyn

Turystyczna jazda: Łotwa: Północna Kurlandia

07:35 | TVP 3 Warszawa

Magazyn podróżniczy prezentuje ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Twórcy każdego odcinka udają się do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, tłumacząc od razu, jak do niej dojechać. Na miejscu rozmawiają z przewodnikami i innymi ciekawymi ludźmi, poznają lokalne zwyczaje i smakują regionalnej kuchni. Program popularyzuje m.in. bieganie i jazdę na rowerze.(n)

Czas: 15 min

7:35

Turystyczna jazda: Łotwa: Północna Kurlandia

Magazyn

Magazyn

Starszaki

07:50 | TVP 3 Warszawa

W programie poznamy fantastycznych ludzi, zarówno starszych jak i młodszych. Zobaczymy interesujące miejsca, a także rzeczy, które zachęcą nas do wyjścia z domu. W cotygodniowych spotkaniach radzimy co zrobić, dokąd iść i gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach.(n)

Czas: 25 min

7:50

Starszaki

Magazyn

Serial Animowany

Kosmiczny wykop: Trening. s01e07

07:25 | TVN

Rano Milan pragnie opowiedzieć mamie o swojej piłkarskiej przygodzie w kosmosie. Później Wielki Sędzia przygotowuje dla dzieci prezentację dotyczącą Stacji Spaceball oraz Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Na boisku Redaktorzy BIS R i L komentują pojawienie się w rozgrywkach nowej drużyny z nieznanej planety noszącej nazwę Ziemia. Gracze przekonują się, ze strzelanie do pustej bramki jest wyjątkowo trudne przy zmiennej grawitacji.(n)

Czas: 15 min

7:25

Kosmiczny wykop: Trening. s01e07

Serial Animowany

Serial Animowany

Kosmiczny wykop: Poznaj swego przeciwnika. s01e08

07:40 | TVN

Wielki Sędzia mówi Robertowi o planecie Spidron, zamieszkałej przez pająki. Podstępem władzę zdobyła tam Królowa Arachna. W swojej wiosce zajęta odbijaniem piłki Marisa ignoruje prośby babci. Kong również trenuje we własnym domu, co nie podoba się jego tacie. Tymczasem Wielki Sędzia ogłasza, z kim Ziemianie grają pierwszy mecz sparingowy. Będzie to drużyna Snailorów.(n)

Czas: 20 min

7:40

Kosmiczny wykop: Poznaj swego przeciwnika. s01e08

Serial Animowany
8

Magazyn

Rok w ogrodzie extra

08:00 | TVP 1

Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

Czas: 15 min

8:00

Rok w ogrodzie extra

Magazyn

Cykl Reportaży

wojsko-polskie.pl

08:15 | TVP 1

Program poświęcony polskiej armii. Znajdą się w nim zarówno informacje o jej roli w strukturach NATO, jak i o formacjach Obrony Terytorialnej czy o historii polskiego wojska. Do tego w kolejnych wydaniach pojawiają się relacje z manewrów, ciekawostki i aktualne wydarzenia. Autorzy programu pokażą także, jak zmieniają się polskie siły zbrojne i jakim sprzętem obecnie one dysponują. Przede wszystkim zależy im jednak na ukazaniu zaangażowania żołnierzy w odbywaną służbę.(n)

Czas: 25 min

8:15

wojsko-polskie.pl

Cykl Reportaży

Magazyn Dla Niepełnosprawnych

Pełnosprawni

08:40 | TVP 1

Program o niepełnosprawnych, o ich walce z własnymi słabościami, o tym jak sobie radzą w trudnych dla nich sytuacjach. Dowiemy się także, jaka jest sytuacja niepełnosprawnych sportowców w innych krajach Europy. Autorzy programu prezentują ich kariery, analizują funkcjonalność sprzętu, jakim się posługują.(n)

Czas: 30 min

8:40

Pełnosprawni

Magazyn Dla Niepełnosprawnych

Magazyn

Jesień z TVP 3 Lublin: W drodze po mistrzostwo

08:15 | TVP 3 Warszawa

Cykl ma na celu przypomnienie widzom nieco zapomnianych reportaży, które na stałe zapisały się na kartach polskiej dokumentalistyki. Odnalezione po latach w archiwach oddziałów terenowych TVP wciąż zachwycają artystycznym kunsztem.(n)

Czas: 15 min

8:15

Jesień z TVP 3 Lublin: W drodze po mistrzostwo

Magazyn

Serial Dokumentalny

Las bliżej nas. s02e33

08:30 | TVP 3 Warszawa

Seria dokumentalna podejmująca tematy dotyczące polskich lasów. Kamera odwiedza leśników pracujących w różnych regionach kraju. Opowiadają oni o terenie, którym się opiekują, i wyjaśniają, jak prowadzona jest tam gospodarka. W programie także zagadnienia dotyczące m.in. turystyki. Widzowie dowiedzą się, co pasjonaci rekreacji i zdrowego stylu życia mogą zyskać, odwiedzając tereny leśne, a także usłyszą, jak odpowiedzialnie korzystać z takiej oferty. Ponadto leśnicy opowiedzą o tym, jak dbają o zachowanie i rozwój naturalnych gatunków oraz jak np. radzą sobie z usuwaniem skutków ubiegłorocznego huraganu, który przetoczył się nad Kaszubami.(n)

Czas: 30 min

8:30

Las bliżej nas. s02e33

Serial Dokumentalny

Film Animowany

Scooby-Doo: Ahoj, piraci!

08:45 | Polsat

"Scooby-Doo: Ahoj piraci!" to pełnometrażowy film animowany o przygodach Velmy, Daphne, Freda i Kudłatego oraz ich sympatycznego psa Scooby'ego. Tak jak w pozostałych odsłonach, za rozpoznawalnymi głosami bohaterów kryją się Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk, Jacek Kopczyński, Agata Gawrońska-Bauman i Beata Jankowska-Tzimas. "Ahoj przygodo!" może wykrzyknąć Fred, gdy dowiaduje się, jaki prezent rodzice sprawili mu na urodziny. Państwo Jonesowie zabierają syna i jego przyjaciół w wakacyjny rejs w okolice Trójkąta Bermudzkiego. Cała ekipa bardzo się cieszy na emocjonującą przygodę. Wycieczka zmienia się w prawdziwy koszmar, kiedy statek zostaje opanowany przez duchy piratów. Na dodatek zmieniają mamę Freda w jednego z nich. Nieproszeni goście poszukują skarbu, a na pokładzie rzekomo znajduje się osoba, która zna miejsce jego ukrycia. Członkowie Brygady Detektywów muszą szybko zająć się tą sprawą, jeśli chcą wyjść z tego cało.(n)

Czas: 85 min

8:45

Scooby-Doo: Ahoj, piraci!

Film Animowany

Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 | TVN

Program jest emitowany już od piętnastu lat. Z tej okazji widzowie zobaczą specjalny urodzinowy odcinek - pierwszy po wakacjach. Twórcy przygotowali wiele nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest cykl "Raz, dwa, trzy, piękna TY", poświęcony metamorfozom wyglądu kobiet oraz mężczyzn, z wykorzystaniem ubrań czy kosmetyków należących do uczestników projektu. Kolejny segment, "Sama to ogarniesz", zawiera rady dotyczące szybkich, tanich sposobów na zwalczenie drobnych domowych usterek. Jak się okazuje, nie każda awaria wymaga wezwania specjalisty. Zaproszeni do studia eksperci dadzą widzom cenne wskazówki, jak dokonać prostych napraw, a także przygotować ozdoby czy zaaranżować przestrzeń. Twórcy przygotowali też nowe odsłony znanych cykli. O przyjazną atmosferę, odpowiednią dawkę humoru i dobrej energii zadbają Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.(n)

Czas: 210 min

8:00

Dzień Dobry TVN

Magazyn
9

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Zemsta. s09e117

09:10 | TVP 1

Podczas porannego joggingu do Górskiego i Alexa ktoś strzela z ukrycia. Czworonożny detektyw zostaje ranny. Jego losy ważą się na stole operacyjnym. Ekipa Górskiego uznaje, że motywem działania napastnika była zemsta. Śledczy twierdzą, że jeden z kryminalistów schwytanych przez Alexa szukał odwetu. Pies jednak nie rozpoznaje go na zdjęciach. Śledczy dochodzą do wniosku, że celem zamachu był Górski. Jego śmierci mógł pragnąć Arkadiusz Krawczak, skazany za zabójstwo dziewczyny policjanta. Przestępca właśnie wyszedł warunkowo z więzienia po dziesięciu latach. Aby go schwytać, Górski musi zmierzyć się z demonami przeszłości.(n)

Czas: 55 min

9:10

Komisarz Alex : Zemsta. s09e117

Serial Kryminalny

Serial Dokumentalny

Góry i ich mieszkańcy: Himalaje

09:00 | TVP 3 Warszawa

Ekstremalne warunki naturalne mają ogromny wpływ na życie i kulturę mieszkańców najwyższych krain na świecie. Twórcy dokumentu zaprezentują różnorodne aspekty ludzkiego bytowania na wysokościach. Widzowie będą mieli okazję też poznać barwne osobowości, które z górami związały swój los. Wśród nich rolnicy, ratownicy, naukowcy, artyści oraz mnisi. Ich sposoby na przystosowanie się do tych trudnych terenów są niezwykle zaskakujące.(n)

Czas: 60 min

9:00

Góry i ich mieszkańcy: Himalaje

Serial Dokumentalny
10

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Stan zagrożenia. s13e170

10:05 | TVP 1

Nieznany sprawca przebija opony w samochodzie Możejki. Niedługo później funkcjonariusz otrzymuje też wiadomość, którą tajemniczy mężczyzna przekazał Dominikowi. Po rozmowie z Mateuszem inspektor zwołuje naradę na komendzie. Paruzel i Wierzbicki zostają oddelegowani do obserwowania szkoły, w której uczy się jego syn. Ich uwagę zwraca furgonetka, która stoi pod budynkiem. Gdy chcą wylegitymować kierowcę, ten zaczyna uciekać. Po krótkim pościgu udaje im się go zatrzymać. Okazuje się, że w samochodzie znajdowały się papierosy bez akcyzy. Gdy później Możejko odbiera Dominika ze szkoły, dostaje od niego zawiniętą w gazetę maskotkę. Mateusz sugeruje Noculowi, by sprawdził treść dołączonego periodyku. W środku znajduje on notatkę o samobójstwie w więzieniu 22-letniego Łukasza...(n)

Czas: 60 min

10:05

Ojciec Mateusz : Stan zagrożenia. s13e170

Serial Kryminalny

Serial Dokumentalny

Program lokalny

10:00 | TVP 3 Warszawa

Program realizowany przez ośrodki regionalne TVP.(n)

Czas: 1 min

10:00

Program lokalny

Serial Dokumentalny

Program Informacyjny

Pogoda

10:01 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

10:01

Pogoda

Program Informacyjny

Felieton

Felieton

10:03 | TVP 3 Warszawa

Czas: 7 min

10:03

Felieton

Felieton

Program Publicystyczny

Region Polityka

10:10 | TVP 3 Warszawa

Magdalena Złotnicka i jej goście - politycy, eksperci i komentatorzy życia publicznego rozmawiają o sprawach ważnych dla mieszkańców Mazowsza.(n)

Czas: 50 min

10:10

Region Polityka

Program Publicystyczny

Magazyn Kulinarny

Ewa gotuje

10:10 | Polsat

Tym razem Ewa Wachowicz ugotuje zupę paprykową z kaszą jaglaną. Na drugie danie poda karkówkę przełożoną cebulą. Na deser zaś będzie ciasto z kremem śmietanowym na bazie purée z dyni. Ewa zdradzi także, w jaki sposób zakonserwować koperek.(n)

Czas: 30 min

10:10

Ewa gotuje

Magazyn Kulinarny

Reality Show

Nasz nowy dom. s14e207

10:40 | Polsat

Pani Maryla uciekła od przemocowego partnera wraz z matką i synem. Rodzina znalazła schronienie w drewnianym domku, który kobieta odziedziczyła po dziadkach. Budynek jest jednak w bardzo złym stanie. Dach i ściany zieją dziurami, brakuje także kanalizacji i łazienki. Nie można również otworzyć nieszczelnych okien, a maleńki piecyk prawie nie daje ciepła. Ekipa programu odkrywa, że budynek jest spróchniały i nie nadaje się do remontu. Artur Witkowski i architekt Wojciech Strzelczyk stają w obliczu problemu, jakiego nie mieli nigdy wcześniej.(n)

Czas: 60 min

10:40

Nasz nowy dom. s14e207

Reality Show
11

Western

Siedmiu wspaniałych nadjeżdża

11:05 | TVP 1

Szeryf Chris Adams (Lee Van Cleef) - niegdyś słynny na całym Dzikim Zachodzie rewolwerowiec - wiedzie wraz z żoną spokojne życie w małym mieście niedaleko granicy z Meksykiem. Pewnego dnia bandyci - bracia Allan i Shelly (Darrell Larson) - napadają na miejscowy bank. W trakcie strzelaniny ranią szeryfa, porywają jego żonę Arillę (Mariette Hartley) i uciekają z miasta. Gdy tylko poważnie ranny Chris odzyskuje przytomność rusza za nimi w pościg. Towarzyszy mu pisarz Noah Forbes (Michael Callan). Na prerii znajdują zwłoki brutalnie zamordowanej Arilli. Wkrótce udaje im się dopaść braci Allan. Żeby dopełnić dzieła zemsty, muszą jeszcze schwytać Shelly'ego, który uciekł do Meksyku. Po drugiej stronie granicy szeryf spotyka starego przyjaciela, Jima Mackaya (Ralph Waite), który wraz z miejscowymi wieśniakami zastawił pułapkę na bandę niejakiego De Toro. Pochłonięty żądzą zemsty Chris odmawia im pomocy. Dopiero gdy odkrywa, że Shelly przyłączył się do tej bandy i wydał Jima oraz wieśniaków, zawraca. Niestety jest już za późno. Teraz on i Noah muszą ratować pozostawione w wiosce kobiety i dzieci. Aby podołać licznemu przeciwnikowi, szeryf uzyskuje od gubernatora ułaskawienie dla pięciu skazańców.(n)

Czas: 135 min

11:05

Siedmiu wspaniałych nadjeżdża

Western

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

11:15 | TVP 2

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

11:15

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Magazyn Religijny

Rodzinny ekspres: Nowenna pompejańska

11:25 | TVP 2

Program o charakterze poradnikowym, w którym rozmowy z gośćmi przeplatane są ciekawymi felietonami. Podejmowane tematy mają pomóc widzom zrozumieć istotę życia rodzinnego w duchu chrześcijaństwa. Dotyczyć będą spraw związanych z prozą życia codziennego, jak zorganizowanie dnia w ciągu roku szkolnego, tak aby znaleźć czas na pielęgnowanie więzi, ale także m.in. spraw wychowawczych, jak np. unikanie błędów prowadzących do przedmiotowego traktowania dzieci. Stałym punktem programu jest żywa scenografia. Tworzą ją dzieci, które bawią się, rysują, grają, podczas gdy dorośli rozmawiają na dotyczące ich bezpośrednio tematy.(n)

Czas: 35 min

11:25

Rodzinny ekspres: Nowenna pompejańska

Magazyn Religijny

Reportaż

WAWA Bohaterom

11:00 | TVP 3 Warszawa

Cykl reportaży oraz felietonów skupiający się na osobach, które brały udział w powstaniu warszawskim. Autorki odwiedzają powstańców w ich domach, pokazując codzienne życie i problemy z którymi się zmagają. Akcja WAWA Bohaterom objęta jest patronatem marszałka Stanisława Karczewskiego.(n)

Czas: 46 min

11:00

WAWA Bohaterom

Reportaż

Magazyn

Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają

11:46 | TVP 3 Warszawa

Czas: 11 min

11:46

Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

11:57 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

11:57

Pogoda

Program Informacyjny

Reality Show

Bogaty dom - biedny dom

11:40 | Polsat

Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.(n)

Czas: 60 min

11:40

Bogaty dom - biedny dom

Reality Show

Serial Komediowy

Brzydula . s02e11

11:30 | TVN

Artur przekonuje Ulę, że powinna oswoić dzieci z Febo & Dobrzański. Na miejscu okazuje się, że wybrany na wizytę w firmie moment nie jest najlepszy. Maciek, który miał okazję poznać Kacpra, szefa Ani, wpada w coraz większą panikę i boi się, że to koniec jego małżeństwa. Nie zamierza jednak poddać się bez walki. Znajdujący się pod opieką Ali Antoś zostaje przez nieuwagę zatrzaśnięty w domu. Nieoceniona okazuje się pomoc Beatki, siostry Uli. Podczas sesji zdjęciowej kombinezonów pomiędzy modelką i fotografem dochodzi do spięcia. Konflikt stara się załagodzić Nadia. Marek kontaktuje się z Pshemko.(n)

Czas: 30 min

11:30

Brzydula . s02e11

Serial Komediowy
12

Teleturniej

Postaw na milion

12:00 | TVP 2

"Postaw ma milion" to emocjonujący teleturniej Telewizji Polskiej, prowadzony przez znanego prezentera Łukasza Nowickiego. Aby wygrać show i otrzymać nagrodę główną - tytułowy milion złotych - należy się wykazać wiedzą ogólną, choć pytania dotyczą też np. wyników sondaży. W programie "Postaw ma milion" bierze udział dwoje dobrze znających się uczestników, którzy występują jako drużyna. Mogą to być członkowie rodziny, przyjaciele czy koledzy z pracy. Już na wstępie dostają oni milion złotych w gotówce. Żeby go nie stracić, muszą bezbłędnie odpowiedzieć na osiem pytań. Na udzielenie odpowiedzi mają 60 sekund. Gra odbywa się na pulpicie, na którym znajdują się specjalne zapadnie. Uczestnicy show "Postaw na milion" wybierają właściwą odpowiedź, umieszczając na danej zapadni pieniądze. Jeśli nie są pewni odpowiedzi, mogą też dowolnie rozdzielać gotówkę, pamiętając o tym, że za każdym razem tylko jedna zapadnia pozostanie zamknięta. Program "Postaw ma milion" powstał w oparciu o brytyjski format "Money Drop", sprzedany m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Rosji, Grecji i Hiszpanii.(n)

Czas: 55 min

12:00

Postaw na milion

Teleturniej

Program Rozrywkowy

Anything Goes. Ale jazda!

12:55 | TVP 2

Dystansem i humorem wykażą się tym razem: Mariusz Pudzianowski, Katarzyna Michalska, Marcin Miller, Katarzyna Żak, Katarzyna Cichopek i Michał Koterski. Czeka ich taneczna bitwa i udział w muzycznym festiwalu. Krzywa Scena zaś stanie się hotelową recepcją. Gospodynią programu jest Elżbieta Romanowska.(n)

Czas: 65 min

12:55

Anything Goes. Ale jazda!

Program Rozrywkowy

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia: Tratwami

12:00 | TVP 3 Warszawa

Cykl reporterski przedstawiający z pozoru zwyczajne życie mieszkających na uboczu społeczności.(n)

Czas: 15 min

12:00

Całkiem niezła historia: Tratwami

Cykl Reportaży

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia: Kasztelan i czarna kura

12:15 | TVP 3 Warszawa

Cykl reporterski przedstawiający z pozoru zwyczajne życie mieszkających na uboczu społeczności.(n)

Czas: 20 min

12:15

Całkiem niezła historia: Kasztelan i czarna kura

Cykl Reportaży

Magazyn Poradnikowy

Mój pies i inne zwierzaki

12:35 | TVP 3 Warszawa

Program Martyny Rux, w którym widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat zwierząt - zarówno tych domowych, jak i bardziej egzotycznych. Znani i lubiani (m.in. Maria Kaczyńska, Krystyna Sienkiewicz, Patrycja Markowska, Paulina Holtz, Muniek Staszczyk) opowiedzą w nim o swoich ulubieńcach. Nie zabraknie również ciekawostek z życia zwierząt w ogrodach zoologicznych w Warszawie i w Płocku. Rozmowy z gośćmi prowadzi Grzegorz Szponder.(n)

Czas: 15 min

12:35

Mój pies i inne zwierzaki

Magazyn Poradnikowy

Magazyn

Jesień z TVP 3 Lublin: Pszczela Wola

12:50 | TVP 3 Warszawa

Weekendowy program realizowany przez ośrodki regionalne TVP. Prowadzący prezentują najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia przede wszystkim w wakacje. W każdym z nich odbywają się imprezy kulturalne i sportowe promujące dany region.(n)

Czas: 10 min

12:50

Jesień z TVP 3 Lublin: Pszczela Wola

Magazyn

Serial Dokumentalny

Rolnicy. Podlasie. s01e08

12:40 | Polsat

W kolejnym odcinku dokumentaliści przedstawiają, jak wygląda jesień w Laszkach. Dwie krowy Emilii niebawem się ocielą, a gospodyni obawia się, że krew porodowa zwabi drapieżniki. Aby zapewnić bezpieczeństwo zwierzętom, musi przy nich być w momencie narodzin cieląt. Kobietę odwiedza Krzysztof, hodowca bydła, który opowie o ataku wilków na jego własne stado. Jeszcze przed zachodem słońca Emilia musi ustalić przyczynę awarii elektrycznego pastucha i naprawić go. W Strabli tymczasem dzieci Wioli i Marcina powracają do szkoły. Okazuje się jednak, że jeśli rodzice nie zbiorą dodatkowych funduszy na jej utrzymanie, placówka zostanie zamknięta. Wiola jest matką czworga dzieci, więc taki przebieg wydarzeń byłby dla niej bardzo niekorzystny. Gienio i Andrzej wywożą obornik, co jest bardzo ciężką pracą. Sprawę utrudnia fakt, że Gienio ma kontuzję pleców. Z odsieczą przybywają jednak jego koledzy - Jastrząb, Marek i Ramzes.(n)

Czas: 65 min

12:40

Rolnicy. Podlasie. s01e08

Serial Dokumentalny

Serial Komediowy

Brzydula . s02e12

12:00 | TVN

Ula wciąż nie może dojść do siebie po tym, co zobaczyła w firmie. Postanawia poważnie porozmawiać z mężem. Maciek, który nie może przestać myśleć o swoim rywalu Kacprze, doradza przyjaciółce, by przeprowadziła w internecie śledztwo na temat Nadii. Przyjaciół czeka spore zaskoczenie. Bożenka, która ma problemy z rozliczeniem jednego z ostatnich projektów, prosi Adama o wsparcie. Ich rozmowa schodzi na tematy zdecydowanie niezwiązane z pracą. Pomiędzy Sebastianem i Markiem wciąż panuje napięta atmosfera. Tymczasem Ula wpada na pomysł, by zaprosić na kolację niespodziewanego gościa.(n)

Czas: 30 min

12:00

Brzydula . s02e12

Serial Komediowy

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3108

12:30 | TVN

Daria prosi ukochanego, żeby wybaczył jej ostatni incydent z Dawidem. Nieoczekiwanie Adam proponuje wspólne wieczorne wyjście z bratem i Luizą. Dziedzicówna nie może patrzeć na szczęśliwą parę. Renata informuje Sławka, że wie o jego romansie. Wyrzuca partnera z domu. Po wyprowadzce od Weroniki Robert wciąż pije. Sytuację poprawia wiadomość dotycząca Stasia - syn dostał się do szkolnej reprezentacji piłki nożnej. Tadeusiak natychmiast jedzie mu pogratulować i wręczyć korki. Widząc ojca, chłopiec jest bardzo szczęśliwy. Wieczorem w tajemnicy dzwoni do taty. Prosi, żeby przyszedł na mecz. Kuba zamierza zrezygnować z konkursu matematycznego, ponieważ zobaczył, jak Marcel całuje Paulinę. Ona jednak zapewnia, że zależy jej tylko na Brzozowskim. Wręcza też nastolatkowi fiolkę leków stymulujących. Bogna zwierza się Danielowi. Cierpi na fobię społeczną.(n)

Czas: 30 min

12:30

Na Wspólnej. s18e3108

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulturalny

Drugie śniadanie mistrzów

12:10 | TVN 24

Program, w którym znane osobistości komentują bieżące wydarzenia polityczne i rozmawiają na luźniejsze tematy związane z mijającym tygodniem.(n)

Czas: 50 min

12:10

Drugie śniadanie mistrzów

Magazyn Kulturalny
13

Film Dokumentalny

Katastrofa Pompei

13:20 | TVP 1

Film opowiada o zagładzie Pompei, miejsca jednej z największych katastrof w dziejach ludzkości. Co roku odwiedzają je 2 miliony turystów, chcących przyjrzeć się ruinom zniszczonego przez wulkan miasta. Pierwsze wstrząsy mieszkańcy zaczęli odczuwać wczesnym rankiem 24 października 79 roku. Po południu nad Pompeję nadciągnęła chmura popiołu i kamieni wydobywających się z wnętrza Wezuwiusza. Następnego dnia nastąpiła druga erupcja, tym razem śmiercionośna. W ciągu 48 godzin zginęło 16 tysięcy ludzi. W filmie wypowiadają się eksperci z Włoch, Wielkiej Brytanii i Francji, którzy dokładnie opisują przebieg tej tragedii.(n)

Czas: 55 min

13:20

Katastrofa Pompei

Film Dokumentalny

Magazyn

Jesień z TVP 3 Lublin: Pszczela Wola

13:00 | TVP 3 Warszawa

Weekendowy program realizowany przez ośrodki regionalne TVP. Prowadzący prezentują najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia przede wszystkim w wakacje. W każdym z nich odbywają się imprezy kulturalne i sportowe promujące dany region.(n)

Czas: 15 min

13:00

Jesień z TVP 3 Lublin: Pszczela Wola

Magazyn

Cykl Reportaży

Tomek na granicach... Rzeczypospolitej

13:15 | TVP 3 Warszawa

Reporterska opowieść o tym, co pozostało z dziedzictwa i kultury II Rzeczypospolitej. Chodzi o rzeczy nie tylko materialne, ale przede wszystkim mentalne w kraju położonym na pograniczu Zachodu i Wschodu, gdzie zawsze ścierały się wpływy mocarstw.(n)

Czas: 35 min

13:15

Tomek na granicach... Rzeczypospolitej

Cykl Reportaży

Program Publicystyczny

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

13:50 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowane są historie osób zaginionych. Są to zazwyczaj najbardziej charakterystyczne i najciekawsze z dziennikarskiego punktu widzenia sprawy. Przedstawiane są w formie reportaży, rozmów z najbliższymi zaginionej osoby w studiu lub też zdjęć czy komunikatów. W ciągu prawie piętnastu lat emisji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" dzięki pomocy telewidzów udało się odnaleźć ponad 1500 poszukiwanych ludzi. Program prowadzi Grzegorz Miśtal.(n)

Czas: 20 min

13:50

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Program Publicystyczny

Serial Dokumentalny

Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi

13:45 | Polsat

Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii "Rolnicy" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.(n)

Czas: 30 min

13:45

Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi

Serial Dokumentalny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3109

13:00 | TVN

Weronika martwi się o Roberta. Tymczasem Agnieszka zaprasza go na rozmowę. Otrzymała już bowiem opinię biegłego i jest ona niepomyślna dla Tadeusiaka - skłonność do agresji, alkohol oraz środki psychotropowe dyskwalifikują go jako opiekuna Stasia. Olga dowiaduje się, że syn widuje się z jej byłym mężem, a nawet dostaje prezenty. Bruno zmusza Sandrę do przeprowadzenia z Michelem szczerej rozmowy. Występ Jarka psuje ciężko chory Piotruś. Berg reaguje bardzo nerwowo, przez co doprowadza małego pacjenta do płaczu. Podczas kolacji u Hofferów Franek poznaje Tosię. Nowa znajoma wyraźnie mu się podoba. Razem opuszczają nudne spotkanie. Później dziewczyna proponuje nastolatkowi skręta z marihuaną. Ten nie umie odmówić.(n)

Czas: 30 min

13:00

Na Wspólnej. s18e3109

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3110

13:30 | TVN

Kierownictwo szpitala zrywa umowę z Jarkiem. Matka Piotrusia posądza Berga o zrobienie krzywdy jej ciężko choremu synkowi. Performer odczuwa ogromne wyrzuty sumienia. Magda nieustannie wysyła do Michela esemesy, prosząc o spotkanie. Wreszcie Gawriłow ulega. Rozmowa ma dramatyczny finał. By pojawić się na meczu Stasia, Robert wychodzi z pracy, mimo zakazu szefa. Była żona zabrania mu zbliżać się do synka. Tadeusiak nie słucha, woła chłopca, który chętnie wsiada do samochodu taty. Potem auto odjeżdża z piskiem opon... Franek i Tosia idą razem na wagary. Dziewczyna zaprasza kolegę na rolki. Zabawa kończy się namiętnym pocałunkiem. Joanna próbuje przekonać Gabrielę, by dała synowi szansę. Kordian jednak niszczy dobre chęci matki.(n)

Czas: 30 min

13:30

Na Wspólnej. s18e3110

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

13:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 150 min

13:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
14

Cykl Felietonów

Z pamięci: Jan Józef Szczepański, część 1

14:15 | TVP 1

Cykl felietonów, w których Andrzej Dobosz wspomina ludzi, którzy zasłużyli się dla nauki, sztuki, sportu i ojczyzny.(n)

Czas: 10 min

14:15

Z pamięci: Jan Józef Szczepański, część 1

Cykl Felietonów

Magazyn Przyrodniczy

Weterynarze z sercem

14:25 | TVP 1

Pomysł na program powstał na fali rosnącej popularności na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Propozycja dla widzów poszukujących przystępnej wiedzy o swoich podopiecznych i możliwościach poprawy ich losu. W programie pokazana będzie opieka medyczna nad pacjentami m.in. klinik weterynaryjnych, zwierzętami w ogrodach zoologicznych, ośrodkach ratujących dzikie stworzenia czy stadninach koni. Widzowie zobaczą, jakie korzyści w rozwoju ludzi dają zwierzęta i jak ważne jest dbanie o ich dobro.(n)

Czas: 40 min

14:25

Weterynarze z sercem

Magazyn Przyrodniczy

Teleturniej

Familiada

14:00 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

14:00

Familiada

Teleturniej

Teleturniej

Koło fortuny

14:35 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 45 min

14:35

Koło fortuny

Teleturniej

Telenowela Dokumentalna

Rolnik szuka żony. s07e04

14:10 | TVP 3 Warszawa

Dawid, Józef, Maciej, Magda i Paweł szykują swoje domy na przyjęcie gości. Zaproszone osoby po raz pierwszy zobaczą miejsca, w których być może niedługo zamieszkają. Gospodarze denerwują się, czy wszystko na pewno jest dobrze przygotowane. Obawiają się także tego, czy kandydaci i kandydatki spodobają się ich bliskim.(n)

Czas: 50 min

14:10

Rolnik szuka żony. s07e04

Telenowela Dokumentalna

Serial Dokumentalny

Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi

14:15 | Polsat

Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii "Rolnicy" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.(n)

Czas: 30 min

14:15

Rolnicy - Tak się żyje u nas na wsi

Serial Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Budowlańcy

14:45 | Polsat

Kamil siada za sterami koparki. Henryk nadzoruje pracę swoich ludzi i daje im wskazówki, co jednak nie każdemu się podoba. W Legionowie Wojtek wraz z Czesiem nadal budują bliźniacze domki. Drugi z mężczyzn dba o to, by materiały nie marnowały się. Niepotrzebne gwoździe oddaje na złom. Lider innej ekipy, Bogdan, proponuje Jackowi zmianę w projekcie budowlanym. W przerwie chłopaki robią sobie grilla.(n)

Czas: 30 min

14:45

Budowlańcy

Serial Dokumentalny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3111

14:00 | TVN

Robert traci pracę w policji. Wściekły rzuca się na szefa. Potem dowiaduje się od Agnieszki, że sąd odebrał mu prawa rodzicielskie w trybie natychmiastowym. Tadeusiak traci chęć do życia. Kompletnie pijany połyka wszystkie znalezione leki psychotropowe. Będący pod wpływem neurodopalaczy Kuba oraz Marcel zostają zakwalifikowani do konkursu głównego, podobnie jak Paulina. Brzozowski dziękuje koleżance. Troje uczniów postanawia razem świętować sukces. Dziewczyna przynosi nowe pigułki, a chłopcy piwo. Bruno tłumaczy Michelowi, ze jego zdaniem Magda nie jest z nim szczera. Gawriłow nie chce słuchać przyjaciela. Obiecał bronić wybawicielki na dzisiejszej rozprawie. Kiedy zjawia się pod budynkiem sądu, widzi, jak podwozi ją bandyta, przez którego został porwany.(n)

Czas: 20 min

14:00

Na Wspólnej. s18e3111

Serial Obyczajowy

Program Rozrywkowy

MasterChef. s09e07

14:20 | TVN

W tym odcinku gotowanie staje się sposobem na opowiadanie o podróżach. Uczestnicy muszą odtworzyć smak, zapach i aromat potraw kojarzących się z ich zagranicznymi wyjazdami lub dań, które pragną zjeść w swoim wymarzonym miejscu. Każdy zabiera Magdę Gessler, Annę Starmach i Michela Morana do innego zakątka świata. Temat drugiej części odcinka jest ukryty pod tajemniczymi skrzynkami - to kaczka. Kucharze amatorzy przygotowują szlachetne mięso w całości, razem z farszem oraz dodatkami, w stylu godnym najwybitniejszych szefów kuchni.(n)

Czas: 95 min

14:20

MasterChef. s09e07

Program Rozrywkowy
15

Serial Komediowy

U Pana Boga w ogródku

15:05 | TVP 1

Zbliżają się wybory nowego burmistrza. O objęciu tej funkcji zaczyna marzyć miejscowy przedsiębiorca, Śliwiak. Rozpoczyna się zacięta walka polityczna, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Stasiek Niemotko zgadza się zostać szefem sztabu wyborczego Śliwiaka. Burmistrz zaś może liczyć na pomoc synów, którym kiedyś, dzięki swojej władzy, zapewnił dobre stanowiska. Ksiądz zwierza się komendantowi ze swojego nowego zmartwienia. Dzwon na wieży kościelnej wydał fałszywe brzmienie. Duchowny sądzi, że jest to zły znak i prosi komendanta o wzmocnienie patroli w miasteczku.(n)

Czas: 50 min

15:05

U Pana Boga w ogródku

Serial Komediowy

Telenowela Dokumentalna

Rolnik szuka żony . s07e05

15:55 | TVP 1

Ważnym elementem życia rolnika jest praca fizyczna, której w gospodarstwie nigdy nie brakuje. Tym razem kandydatki na żony i kandydat na męża dla gospodarzy zmierzą się z codziennymi wiejskimi obowiązkami. Widzowie zobaczą, jak sobie z nimi poradzą i czy kolejne trudne zadania ich nie zniechęcą. Będą bowiem musiieli wstawać skoro świt, pracować w oborze i zajmować się hodowlanymi zwierzętami.(n)

Czas: 65 min

15:55

Rolnik szuka żony . s07e05

Telenowela Dokumentalna

Widowisko

Szansa na sukces. Opole

15:20 | TVP 2

Na kanapie jurorów tym razem zasiada Stachursky. Piosenkarz, reprezentujący nurt dance i pop, ma na swoim koncie zarówno złote, jak i platynowe płyty. Wylansował wiele przebojów, m.in. "Taki jestem", "Urodziłem się, aby grać", "Zostańmy razem" czy "Jedwab".(n)

Czas: 60 min

15:20

Szansa na sukces. Opole

Widowisko

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Magazyn Dla Młodzieży

Studio Raban

15:20 | TVP 3 Warszawa

W programie odpowiedzi na pytania, które nie dają spokoju, a z którymi warto się zmierzyć. Widzowie poznają historie młodzieży z Polski i zagranicy. Bohaterowie swoim życiem i działaniem inspirują innych. Z niektórymi twórcy spotkają się w ich świecie, a z innymi w klimatycznych kawiarniach. Wyjątkowość stanowią wywiady przygotowane w nietuzinkowych miejscach, np. na dachu jednego z warszawskich wieżowców. Wartością programu jest też jego interaktywność na kilku płaszczyznach. Widzowie mogą śledzić działania twórców w mediach społecznościowych i w trakcie emisji magazynu dostaną do wykonania specjalne zadania.(n)

Czas: 30 min

15:20

Studio Raban

Magazyn Dla Młodzieży

Magazyn Religijny

Okiem wiary

15:50 | TVP 3 Warszawa

Najważniejsze informacje z minionego tygodnia na temat Kościoła w Polsce i na świecie. Twórcy omawiają m.in. nauczania papieża oraz przekazują najważniejsze chrześcijańskie wartości. Prowadzący wraz z zaproszonymi do studia gośćmi rozmawiają także o bieżących wydarzenia, ważnych dla każdego katolika.(n)

Czas: 30 min

15:50

Okiem wiary

Magazyn Religijny

Serial Dokumentalny

Budowlańcy

15:15 | Polsat

Czesio pomaga przy budowie więźby dachowej. Praca wymaga pewnych umiejętności ciesielskich, których mężczyzna wcześniej nie posiadał. Czesio jednak szybko się uczy. Marek i Teges wracają do Borkowa, gdzie kiedyś budowali ławkę. Tym razem mężczyźni mają ściąć sosnę. Pozornie łatwe zadanie komplikuje się. W Wawrze ekipa Artura buduje drogę dojazdową do posesji. Radek nie szczędzi kolegom komentarzy, oni jednak przyjmują jego gadaninę z dużym rozbawieniem.(n)

Czas: 30 min

15:15

Budowlańcy

Serial Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Więzienie. s04e48

15:45 | Polsat

Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.(n)

Czas: 30 min

15:45

Więzienie. s04e48

Serial Dokumentalny

Reality Show

Top Model. s09e08

15:55 | TVN

Uczestnicy biorą udział w sesji zdjęciowej. Pozują z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach: Klaudią El Dursi, Jakobem Koselem, Staszkiem Obolewiczem, Olgą Kleczkowską, Katarzyną Szklarczyk, Anną Markowską, Dawidem Woskanianem, Hubertem Gromadzkim, Anną Jaroszewską i Rafałem Torkowskim. Za aparatem staje Marcin Tyszka, a fotografie mają przedstawiać romantyczny poranek. Drugie zadanie odbywa się w ramach współpracy z WWF. Tym razem zawodnicy wcielają się przed obiektywem w zagrożone gatunki zwierząt. Przemieniają się w rysia, niedźwiedzia, sóweczkę, wilka oraz fokę. Zdjęcia wykonuje Adam Pluciński. Na koniec kandydatów na modeli i modelki czeka sesja panelowa z rodzinami. Na wszystkim czuwają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.(n)

Czas: 90 min

15:55

Top Model. s09e08

Reality Show

Program Informacyjny

Ranking Mazura

15:30 | TVN 24

Prowadzący Maciej Mazur w subiektywny sposób podsumowuje najciekawsze wydarzenia tygodnia ze świata polityki, sportu i show-biznesu. Układa je w swoistą "listę przebojów" złożoną z dziesięciu pozycji. Każde z faktów przedstawia w znamiennej dla siebie, lekkiej formie i ubarwia komentarzem.(n)

Czas: 30 min

15:30

Ranking Mazura

Program Informacyjny
16

Serial Obyczajowy

Czerwona królowa

16:20 | TVP 2

Regina opowiada Władimirowi o ostatnich czterech latach swojego życia. Dawny ukochany twierdzi, że o niczym nie wiedział. Tłumaczy, że zajmowały go inne rzeczy i był pochłonięty pracą. Dziewczyna wybacza mu wszystko. Tymczasem Edmond Rothschild wyznaje miłość Marinie. Dziewczyna gotowa jest zostać w Paryżu, ale o tym, że opuściła hotel, dowiaduje się opiekunka modelek. Po tryumfie w światowej stolicy mody delegacja wraca do kraju. Wszystkie uczestniczki zostają zaproszone na rozmowę do KGB. Lew Zbarski nie może zapomnieć o Reginie. Występuje o rozwód i oświadcza się ukochanej. W końcu życie dziewczyny zaczyna układać się tak, jak zawsze marzyła.(n)

Czas: 60 min

16:20

Czerwona królowa

Serial Obyczajowy

Magazyn

Moda na język polski

16:20 | TVP 3 Warszawa

Program porusza temat polszczyzny i zmian, które zachodzą w języku na przestrzeni lat. Widzowie dowiedzą się, jak mówią dzisiaj młodzi Polacy, politycy, mieszkańcy czy obcokrajowcy.(n)

Czas: 25 min

16:20

Moda na język polski

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Serial Dokumentalny

Więzienie. s04e49

16:15 | Polsat

Losy osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. W jednym miejscu znaleźli się ludzie o różnych poglądach i planach na przyszłość.(n)

Czas: 30 min

16:15

Więzienie. s04e49

Serial Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Więzienie. s04e50

16:45 | Polsat

Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.(n)

Czas: 30 min

16:45

Więzienie. s04e50

Serial Dokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:30 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 60 min

17:30

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Nowocześni dziadkowie. s06e138

17:20 | TVP 2

Tomek traci wszystkie numery telefonów zapisane w swoim telefonie komórkowym. To zdarzenie prowokuje dyskusję z dziadkami i Ludwikiem o problemach współczesnej młodzieży. Najstarszy syn Boskich zauważa zapotrzebowanie na kierowców, którzy po imprezach rozwoziliby towarzystwo do domów. Razem z Bolem postanawia za darmo świadczyć taką usługę. Babcia Janina odkrywa zalety komunikowania się przez SMS-y. Zasypuje chłopców wiadomościami.(n)

Czas: 30 min

17:20

Rodzinka.pl: Nowocześni dziadkowie. s06e138

Serial Komediowy

Program Religijny

Słowo na niedzielę: Odpowiedź, która była pytaniem, czyli o kochaniu

17:50 | TVP 2

Program poświęcony tematyce religijnej, w którym omawiane są fragmenty Pisma Świętego czytane w czasie mszy świętej w najbliższą niedzielę. Zachęca, by Ewangelia stała się codzienną lekturą.(n)

Czas: 10 min

17:50

Słowo na niedzielę: Odpowiedź, która była pytaniem, czyli o kochaniu

Program Religijny

Magazyn

Jesień z TVP 3 Lublin: W drodze po mistrzostwo

17:00 | TVP 3 Warszawa

Cykl ma na celu przypomnienie widzom nieco zapomnianych reportaży, które na stałe zapisały się na kartach polskiej dokumentalistyki. Odnalezione po latach w archiwach oddziałów terenowych TVP wciąż zachwycają artystycznym kunsztem.(n)

Czas: 15 min

17:00

Jesień z TVP 3 Lublin: W drodze po mistrzostwo

Magazyn

Cykl Reportaży

Terytorialsi: Łukasz Nowak

17:15 | TVP 3 Warszawa

Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

Czas: 15 min

17:15

Terytorialsi: Łukasz Nowak

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

17:32 | TVP 3 Warszawa

W programie rozmowa Roberta Tekieli z Wandą Wajdą. Urodziła się ona z poważną wadą wzroku, a w wieku kilkunastu lat całkowicie przestała widzieć. Pracując jako wolontariusza w ośrodku dla niewidomych w Indiach, adoptowała niewidomą, autystyczną dziewczynkę. Po latach odzyskała wzrok w sposób niewytłumaczalny z medycznego punktu widzenia.(n)

Czas: 28 min

17:32

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

Magazyn

Serial Dokumentalny

Więzienie. s04e51

17:15 | Polsat

Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.(n)

Czas: 30 min

17:15

Więzienie. s04e51

Serial Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Chłopaki do wzięcia

17:45 | Polsat

Andelek zawsze spędza wolny czas zawsze na boisku lub przy piwie. Robert spełnił swoje marzenie o nowej Frani. Wiesiek chciałby w końcu ponosić swoją dziewczynę na rękach. W końcu pojawiła się nadzieja, że marzenie Napoleona się ziści. Radek postanowił załagodzić stosunki z byłą dziewczyną.(n)

Czas: 35 min

17:45

Chłopaki do wzięcia

Serial Dokumentalny

Magazyn Poradnikowy

MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką

17:25 | TVN

Czworo uczestników pod czujnym okiem Katarzyny Bosackiej próbuje zmienić swoje dotychczasowe nawyki kulinarne. Wspólnie poznają tajniki zdrowego odżywiania, dowiedzą się, jak dokonywać właściwych wyborów. Dzięki temu będą mogli jeść i żyć bardziej świadomie. Czeka ich seria eksperymentów, które są związane z codziennymi nawykami żywieniowymi. W poszczególnych odcinkach znajdą się też rady dotyczące tego, po jakie produkty sięgać. Prowadząca dokładnie przeanalizuje etykiety, wskazując dobre oraz złe składniki. Kamera programu odwiedza gospodarstwa i fermy lokalnych producentów, by prześledzić proces powstawania najnowszej jakości produktów spożywczych.(n)

Czas: 30 min

17:25

MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką

Magazyn Poradnikowy

Magazyn Poradnikowy

Szaf Mat

17:55 | TVN

Widzowie dowiedzą się, co zrobić, żeby utrzymać dobry kontakt z potencjalnymi klientkami, w jaki sposób negocjować, tworzyć zestawy i stylizacje, ustalać rabaty, a także - przyszykować ubrania do wysyłki.(n)

Czas: 5 min

17:55

Szaf Mat

Magazyn Poradnikowy
18

Serial Historyczny

Ludzie i bogowie: Śmierć i medycyna

18:30 | TVP 1

Zapada wyrok na doktora Jana Nowotnego, który jako podwójny agent wydał już wielu szpiegów w ręce Gestapo. Ponieważ pierwsza akcja patrolu Pazur kończy się niepowodzeniem, Bella obmyśla inny plan. Wybiera się z Dagerem na przyjęcie u gubernatora Fischera, by tam zdobyć adres lekarza. Korzeniewski bezskutecznie próbuje skontaktować się z Jadwigą. Członkowie podziemia uprowadzają ochroniarza Nowotnego. Dowiadują się od niego, gdzie mieszka kochanka zdrajcy i jaki jest ich tajny sygnał. Dager i Onyks zjawiają się w lokalu. Obiecują Nowotnemu darować życie, jeśli poda im nazwiska ludzi, których aktualnie rozpracowuje. Pani Łokietkowa dzieli się z rodziną Komanów bolesną nowiną - z Wisły wyłowiono ciało jej męża. Do mieszkania Bronki przychodzi Onyks. Zauważa, że synek kobiety jest chory i obiecuje pomoc. Zander zjawia się w Akwarium. Prawie rozpoznaje Różę, ale dziewczynie udaje się uciec przez zaplecze. Waga próbuje ją przekonać, by zrezygnowała z pracy w kawiarni.(n)

Czas: 55 min

18:30

Ludzie i bogowie: Śmierć i medycyna

Serial Historyczny

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 25 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:25 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

18:25

Pogoda

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Przyjaciele na zawsze: Marcin Daniec

18:35 | TVP 2

Marcin Daniec wraz ze szkolnymi przyjaciółmi walczy o fundusze dla Muzeum Tadeusza Kantora w Wielopolu Skrzyńskim. W studiu razem z nim pojawią się Małgosia Gągorowska, Grażyna Skałuba i Marek Baran, z którymi satyryk zna się od lat. Razem wyruszą w sentymentalną, pełną emocji podróż w czasie i sprawdzą, ile pamiętają ze szkolnych lat.(n)

Czas: 60 min

18:35

Przyjaciele na zawsze: Marcin Daniec

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 13 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:13 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 7 min

18:13

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Felietonów

Warszawskie tablice

18:20 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

18:20

Warszawskie tablice

Cykl Felietonów

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 20 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:50 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

18:50

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

18:53 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 3 min

18:53

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:56 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

18:56

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Dokumentalny

Chłopaki do wzięcia

18:20 | Polsat

Jarek ostatnio nie ma szczęścia do dziewczyn. Łatwego życia nie ma też pani Tereska. Bandziorek pracuje i zarabia pieniądze. Błażej wszystkie wolne chwile stara się spędzać z siostrzeńcem. Pan Heniek doczekał się w końcu odwiedzin kobiety. Andelek stał się gwiazdą parkietu.(n)

Czas: 30 min

18:20

Chłopaki do wzięcia

Serial Dokumentalny

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje. s21e12

18:00 | TVN

Restauracja Gold mieści się przy ruchliwej drodze we wsi Janowo, leżącej tuż za granicami Starogardu Gdańskiego, jednej ze stolic malowniczego Kociewia. Właścicielami są tu Małgorzata i Waldemar. Lokal był prezentem dla młodych małżonków od ojca mężczyzny. Niestety, biznes nie przynosi zysków, wręcz przeciwnie - pochłania ogromne fundusze, potrzebne na jego utrzymanie. Para nie ma doświadczenia w gastronomii. Ostatecznie każdego miesiąca dopłacają do interesu, biorąc kolejne kredyty. Goście przychodzą jedynie w weekendy, z okazji imprez okolicznościowych, natomiast w tygodniu personel obsługuje zaledwie dwie osoby przez jedenaście godzin. Co więcej, zatrudnione przez Małgorzatę i Waldemara kucharki pozostają w konflikcie. Widzowie przekonają się, czy Magda Gessler naprawi wszystkie problemy.(n)

Czas: 60 min

18:00

Kuchenne rewolucje. s21e12

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny

18:00 | TVN 24

Zbiór najnowszych i najważniejszych wiadomości z Polski i ze świata, które zostały zebrane przez reporterów stacji.(n)

Czas: 80 min

18:00

Serwis informacyjny

Program Informacyjny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 35 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Kulturalny

Lajk!

19:35 | TVP 2

Monika Mazur i Mateusz Szymkowiak prezentują najciekawsze wydarzenia rozrywkowe i kulturalne. Opowiedzą o koncertach, festiwalach, premierach filmowych, pokazach mody i wszelkich wydarzeniach z udziałem gwiazd. Widzowie poznają również nowości wydawnicze, młodych autorów i ich twórczość. Ekipa programu będzie zawsze tam, gdzie dzieje się coś emocjonującego i wartego uwagi. Magazyn zostanie odświeżony przez nową, dynamiczną formułę. Redakcja będzie też rozdawać Lajki młodym twórcom, miejscom, trendom lub zjawiskom, które warto zauważyć i wyróżnić.(n)

Czas: 25 min

19:35

Lajk!

Magazyn Kulturalny

Magazyn

Dwie stolice

19:00 | TVP 3 Warszawa

Program rozrywkowy promujący życie kulturalne, artystyczne, towarzyskie, sportowe, kulinarne w Warszawie i Krakowie. Twórcy pokazują i konfrontują obyczaje obu miast, ich historyczne tradycje, mity i uprzedzenia. Forma programu to rodzaj zabawnego turnieju z udziałem warszawskich i krakowskich przedstawicieli. Warszawę reprezentuje Jerzy Petersburski jr, Kraków zaś - Adam Grzanka. Reporterzy będą nawzajem komentować swoje materiały w błyskotliwej, czasem nieco złośliwej formie.(n)

Czas: 25 min

19:00

Dwie stolice

Magazyn

Magazyn

Dobre, bo polskie!

19:25 | TVP 3 Warszawa

Program poświęcony prezentacji szczególnie ciekawych historii biznesowych firm pochodzących z Małopolski.(n)

Czas: 20 min

19:25

Dobre, bo polskie!

Magazyn

Magazyn Medyczny

Moja historia

19:45 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

19:45

Moja historia

Magazyn Medyczny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:35 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

19:35

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:45 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

19:45

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:20 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 40 min

19:20

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 25 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Odkrycie. s15e178

20:35 | TVP 1

W swoim laboratorium zostaje zamordowany profesor Adam Konarski, któremu udało się znaleźć sposób na antybiotykooporne bakterie. Komisarz Górski, Alex i Gutek zjawiają się na miejscu zbrodni. Poznają wicedyrektora firmy, której właścicielem był naukowiec. Potem przesłuchują jego żonę i współpracowników. Wychodzi na jaw, że ofiara od jakiegoś czasu dostawała anonimowe listy z pogróżkami. Chciano ją zmusić do zaprzestania prac nad wynalazkiem. Policjanci dowiadują się, że odkrycie to nie jest na rękę ogromnej firmie farmaceutycznej, w której profesor kiedyś pracował. Mimo to nie udaje się udowodnić powiązań koncernu z tą zbrodnią. Kolejne tropy także okazują się błędne. Niespodziewanie śledztwo nabiera rozpędu, kiedy bliski współpracownik Konarskiego zostaje umyślnie potrącony przez samochód.(n)

Czas: 60 min

20:35

Komisarz Alex : Odkrycie. s15e178

Serial Kryminalny

Program Rozrywkowy

Ameryka da się lubić: Money, money

20:00 | TVP 2

Tematem odcinka będą pieniądze. Dyskutują o nich John Guziak, J. Prescott Knight, Daniel Karczyński i Monica Zieliński. Gośćmi odcinka będą Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz. Na scenie wystąpią Łobuzy, Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 60 min

20:00

Ameryka da się lubić: Money, money

Program Rozrywkowy

Koncert Życzeń

Piosenka dla Ciebie

20:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn muzyczny w którym para prowadzących odczytuje życzenia nadesłane przez widzów. Po nich zostaje emitowany teledysk piosenki dołączony do wiadomości. Program prowadzą pary: Emilia Zimnicka, która jest finalistką konkursu Miss Polonia 2005 wraz z Tomaszem Zalewą - lubelskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Agnieszka Sprawka - lubelska dziennikarka i prezenterka wraz z Józefem Szopińskim - dziennikarzem i prezenterem.(n)

Czas: 60 min

20:00

Piosenka dla Ciebie

Koncert Życzeń

Serial Sensacyjny

Bad Boy

20:00 | Polsat

Po śmierci Twardego Pablo przejmuje dowodzenie w grupie Kanibali. Pragnie rządzić wszystkimi kibicami WKS Unia. Kiedy prezes Bogdański (Zbigniew Zamachowski) odmawia mu sprzedaży klubu, Paweł organizuje zamieszki na stadionie. Ola (Katarzyna Zawadzka) coraz bardziej angażuje się w znajomość z Pablem. Nie podoba się to Piotrowi. Jej brak profesjonalizmu drażni także Adama Kosa i prokurator Annę Dąbrowską (Małgorzata Kożuchowska).(n)

Czas: 55 min

20:00

Bad Boy

Serial Sensacyjny

Serial Sensacyjny

Bad Boy-ost.

20:55 | Polsat

Pablo przejmuje klub WKS Unia. Okazuje się jednak, że jest on mocno zadłużony. Ola postanawia wykorzystać okazję, by jeszcze głębiej wejść w szeregi Kanibali i rozpracować siatkę ich powiązań z handlarzami narkotyków. Dziewczyna jest jednak coraz bardziej zauroczona Pawłem, co może zniweczyć efekty jej pracy. Tymczasem Unia nie radzi sobie w rozgrywkach ligowych, co wywołuje niechęć kibiców. Niebawem policja dowiaduje się, że władze klubu zamówiły tonę kokainy. Stróże prawa poznają także miejsce jej odbioru. Przygotowują się do zatrzymania winnych.(n)

Czas: 60 min

20:55

Bad Boy-ost.

Serial Sensacyjny

Komedia Obyczajowa

Praktykant

20:00 | TVN

"Praktykant" to sympatyczna, ciepła i pełna subtelnego humoru komedia, której autorką jest Nancy Meyers. Ma ona duże doświadczenie w reżyserii tego typu produkcji. Wcześniej stworzyła m.in.: "Lepiej późno niż później", "Holiday" czy "To skomplikowane". Jak zwykle do współpracy przy swoim filmie Meyers zaprosiła znanych aktorów, tym razem - dwoje laureatów Oscara, Anne Hathaway i Roberta De Niro, a także Rene Ruso. De Niro wciela się w komedii "Praktykant" w postać owdowiałego siedemdziesięciolatka Bena. Mężczyzna jest już na emeryturze, ale ponieważ jest osobą bardzo aktywną, zupełnie mu to nie odpowiada. W końcu, znudzony bezczynnością, podejmuje decyzję, że wróci do pracy zawodowej. Wkrótce tytułowy bohater filmu "Praktykant" zatrudnia się jako stażysta w redakcji portalu internetowego poświęconego modzie. Jego szefową jest młoda i ambitna Jules (Anne Hathaway). Kobieta nie jest zadowolona, że ma tak sędziwego pracownika, i traktuje go jak zło konieczne. W jej firmie dochodzi więc do nieuniknionego konfliktu pokoleń. Ben zaś próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. W końcu nie tylko udowadnia, że pomimo sędziwego wieku potrafi jeszcze osiągnąć niejeden życiowy sukces, ale też staje się wielkim wsparciem dla Jules.(n)

Czas: 160 min

20:00

Praktykant

Komedia Obyczajowa

Magazyn Reporterów

Superwizjer

20:00 | TVN 24

Magazyn reporterów "Superwizjer" gości na antenie TVN od 2000 roku. Jego prowadzącą jest Jolanta Konopka, a emisja przypada na każdy wtorek o godzinie 23:30. Dziennikarze śledczy, tworzący "Superwizjer", przedstawiają widzom skandale, afery i wszelkie odstępstwa od normy w życiu publicznym. Starają się też tworzyć reportaże o zwykłych ludziach i ich codziennych problemach. W swojej pracy przenikają tak dogłębnie w badane środowisko, by jak najlepiej poznać problem. Autorzy magazynu "Superwizjer" zdobyli uznanie i stali się laureatami wielu nagród. Wśród nich znajdują się zdobywcy Grand Press, m.in.: Alicja Krystyniak i Jakub Stachowiak za reportaż "Po co nam ta CASA?" oraz Witold Gadowski i Przemysław Wojciechowski za pracę nad materiałem "Mafia paliwowa". Uznanie zdobyli także Aleksandra Tudyka i Marek Kęskrawiec, którzy za reportaż "Lekarze okradali NFZ" otrzymali pierwszą nagrodę w Konkursie Fundacji Batorego "Tylko ryba nie bierze".(n)

Czas: 60 min

20:00

Superwizjer

Magazyn Reporterów
21

Dramat Obyczajowy

Nieplanowane

21:35 | TVP 1

Amerykański film antyaborcyjny "Nieplanowane" z 2019 roku jeszcze przed swoją oficjalną premierą wzbudził ogromne kontrowersje zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Scenariusz oparto w dużym stopniu na pamiętniku Abby Johnson, byłej dyrektorki kliniki Planned Parenthood (ang. Planowane Rodzicielstwo). Niektóre kanały telewizyjne odmówiły emisji reklam filmu ze względu na jego tematykę, a lekarze niejednokrotnie podważali wiarygodność przedstawionych w nim scen. Mimo to obraz "Nieplanowane" okazał się kasowym sukcesem i zarobił aż 18 milionów dolarów przy trzykrotnie niższym budżecie. Główna bohaterka dramatu "Nieplanowane", Abby, podejmuje pracę w klinice aborcyjnej należącej do organizacji Planned Parenthood. Od początku wykazuje się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, w związku z czym zdobywa liczne nagrody i zostaje mianowana jedną z dyrektorek korporacji. Pewnego dnia jest świadkiem zabiegu, który pokazuje jej aborcję z zupełnie innej strony. Kobieta z przerażeniem stwierdza, że brała do tej pory udział w tysiącach morderstw. Postanawia włączyć się w działalność ruchów pro-life.(n)

Czas: 115 min

21:35

Nieplanowane

Dramat Obyczajowy

Widowisko

The Voice of Poland 11. Bitwa. s11e12

21:00 | TVP 2

Zawodnicy stają do muzycznych starć na ringu. Podzieleni na duety i tria wokaliści wykonują ten sam utwór. Ich trener decyduje, kto przechodzi dalej. Odrzuconego uczestnika może jednak przejąć inny juror, przyjmując go do swojej drużyny. Edytę Górniak, Urszulę Dudziak, Michała Szpaka oraz Barona i Tomsona czeka wiele trudnych decyzji. Uczestników wspierają gospodarze Tomasz Kammel i Maciej Musiał, a także Adam Zdrójkowski.(n)

Czas: 140 min

21:00

The Voice of Poland 11. Bitwa. s11e12

Widowisko

Cykl Reportaży

Piosenka u Ciebie

21:00 | TVP 3 Warszawa

Formuła koncertu życzeń muzycznego magazynu oparta na interakcji z widzami. W programie para prowadzących składa życzenia w imieniu najbliższych. Do tego dołączona zostaje piosenka proponowana przez telewidzów.(n)

Czas: 30 min

21:00

Piosenka u Ciebie

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:39 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:39

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:42 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 4 min

21:42

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:46 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

21:46

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo . s13e10

21:55 | Polsat

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" to kolejna edycja bijącego rekordy popularności muzycznego programu z udziałem znanych i lubianych. W show ósemka utalentowanych artystów wciela się w gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. W trzynastej odsłonie biorą udział piosenkarz Czadoman, czyli Paweł Dudek, wokalista i aktor Maurycy Popiel, znany z serialu "Zawsze warto" aktor teatralny Karol Dziuba, piosenkarka Gosia Andrzejewicz, kompozytorka i autorka tekstów Marta Gałuszewska, aktorka Kamila Boruta z serialu "Miłość na zakręcie" oraz aktorka i piosenkarka Natalia Avelon, która ma na swoim koncie przebój "Summer Wine". Uczestnicy show nie tylko świetnie się bawią, ale też rywalizują. Zwycięzca przekaże wygraną na wybrany przez siebie cel charytatywny. Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W roli jurorów występują Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski. Dołączy do nich zwycięzca dwunastej edycji, Adam Strycharczuk.(n)

Czas: 120 min

21:55

Twoja Twarz Brzmi Znajomo . s13e10

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

21:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 30 min

21:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny

Magazyn

Czarno na białym

21:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

21:30

Czarno na białym

Magazyn
22

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 25 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Magazyn Sportowy

Regionalny magazyn sportowy - sobota

22:25 | TVP 3 Warszawa

Program prezentujący najciekawsze wydarzenia sportowe w regionach. Od zmagań amatorów i miłośników różnych dyscyplin, po osiągnięcia zawodowców. Nie zabraknie również zapowiedzi ważnych wydarzeń oraz podsumowania wyników rozgrywek.(n)

Czas: 20 min

22:25

Regionalny magazyn sportowy - sobota

Magazyn Sportowy

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 20 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Melodramat

Pięćdziesiąt twarzy Greya

22:40 | TVN

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" to adaptacja erotycznego bestselleru pod tym samym tytułem autorstwa E.L. James. Przeniesiona na ekran historia sadomasochistycznej relacji, jaka połączyła milionera i piękną studentkę, osiągnęła gigantyczny sukces kasowy. Film, którego budżet wynosił 40 milionów dolarów, zarobił na całym świecie 571 milionów. Mimo to krytycy byli bezlitośni wobec tej produkcji. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zdobyło pięć Złotych Malin. Dobór obsady do "Pięćdziesięciu twarzy Greya" budził ogromne emocje - czytelniczki książki E.L. James miały bowiem bardzo duże oczekiwania zwłaszcza wobec odtwórcy tytułowej roli. W Greya miał wcielić się Ryan Gosling, który jednak odrzucił propozycję producentów, i znany z "Synów Anarchii" Charlie Hunnam. Jego nie zaakceptowali fani książki. Ostatecznie w rolach głównych wystąpili Jamie Dornan (znany z serialu "Upadek", gdzie grał seryjnego mordercę) oraz Dakota Johnson (serial komediowy "Ben i Kate"). Akcja dramatu erotycznego "Pięćdziesiąt twarzy Greya" rozpoczyna się w momencie, gdy studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z miliarderem Christianem Greyem. Jest zafascynowana przystojnym, charyzmatycznym mężczyzną, ale nie liczy na dalszy ciąg znajomości. Wkrótce jednak Grey zjawia się w sklepie, w którym pracuje dziewczyna. Władczy i skryty bogacz zaczyna wciągać Anastasię do swojego mrocznego świata. Przygotowuje też dziewczynę do podpisania kontraktu, dzięki któremu będzie ona mogła zostać jego kochanką.(n)

Czas: 150 min

22:40

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Melodramat

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Thriller

Tranzyt

23:30 | TVP 1

W thrillerze "Tranzyt" Jim Caviezel, odtwórca roli Chrystusa w słynnym filmie "Pasja" Mela Gibsona, wciela się w postać Nate'a Sidewella, mężczyzny z kryminalną przeszłością, który przebywa właśnie na zwolnieniu warunkowym. Obecnie razem z żoną Robyn (Elisabeth Röhm) i synami, Shane'em (Sterling Knight) i Kennym (Jake Cherry), wybiera się on na wakacje. Wycieczka ma im pomóc odbudować dobre relacje. Tymczasem czwórka bandytów, Marek (James Frain), jego dziewczyna Arielle (Diora Baird), Losada (Harold Perrineau) i Evers (Ryan Donowho), która dokonała zuchwałego napadu na bank, próbuje uciec z łupem. Aby bez problemów ominąć policyjną blokadę, przestępcy decydują się podrzucić pieniądze przypadkowym podróżnym. Wybierają Sidewellów. Sytuacja w filmie "Tranzyt" dodatkowo się komplikuje, gdy na jednym z postojów Robyn znajduje wśród bagażu torbę wypchaną banknotami. Przekonana, że jej mąż wrócił do działalności przestępczej, zostawia go samego na drodze. Tymczasem kryminaliści chcą odzyskać swój łup. Sidewellom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.(n)

Czas: 100 min

23:30

Tranzyt

Thriller

Koncert

Muzyka, taniec, zabawa

23:20 | TVP 2

Najlepsze fragmenty tegorocznej letniej trasy. Nie zabraknie największych gwiazd i przebojów.(n)

Czas: 60 min

23:20

Muzyka, taniec, zabawa

Koncert

Program Rozrywkowy

Anything Goes. Ale jazda!

23:05 | TVP 3 Warszawa

Dystansem i humorem wykażą się tym razem Michalina Sosna, Daria Widawska, Jakub Wieczorek, Małgorzata Tomaszewska, Władysław Grzywna i Piotr Gumulec. Krzywa Scena zmieni się w mieszkanie, a uczestnicy zmierzą się z trudną przeprowadzką. Czekają ich też taneczne zmagania w konkurencji Let's dance i odgadywanie haseł przy ogłuszającej muzyce, czyli zadanie Z ust do ust.(n)

Czas: 55 min

23:05

Anything Goes. Ale jazda!

Program Rozrywkowy

Dramat Sensacyjny

Snajper: Reguły wojny

23:55 | Polsat

Produkcja sensacyjna "Snajper: Reguły wojny" to jeden z nowszych filmów nakręconych z udziałem legendy kina akcji Stevena Seagala. Aktor gra tu rolę sierżanta Jake'a Chandlera, doświadczonego komandosa, który otrzymuje rozkaz wyruszenia do Afganistanu z misją ratunkową. Jej celem jest odbicie amerykańskiego kongresmena, którego porwali Talibowie. Podczas akcji Chandler zostaje odcięty od reszty oddziału na terytorium wroga. Sierżant Vic Mosby (Tim Abell) postanawia sprzeciwić się rozkazom i wrócić wraz ze swoimi ludźmi, by uratować towarzysza broni. Wspólnie muszą zmierzyć się ze znacznie liczniejszymi siłami przeciwnika. Wkrótce okaże się, że bardzo przydatne będą umiejętności strzeleckie Chandlera, tytułowego bohatera filmu "Snajper: Reguły wojny".(n)

Czas: 115 min

23:55

Snajper: Reguły wojny

Dramat Sensacyjny

Magazyn Publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 | TVN 24

Magazyn publicystyczny o luźniejszej formule. Gospodarz programu, Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi, dokonuje bilansu dnia.(n)

Czas: 60 min

23:00

Dzień po dniu

Magazyn Publicystyczny

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.