×

Wyszukaj artykuł

Co u nich słychać?

Z kamerą u Kardashianów - losy najpopularniejszej rodziny

Redakcja Pinbook | 14-04-2020 | skomentuj

Z kamerą u Kardashianów - losy najpopularniejszej rodziny

Materiały promocyjne programu

Oceń


„Z kamerą u Kardashianów” to amerykański reality show, który emitowany jest na kanale E! od 2007 roku. To program, który przyniósł wielką popularność wszystkim Kardashiankom. Dzięki niemu udało im się uzyskać to, co mają dzisiaj. Głównymi gwiazdami programu są m.in. Kim Kardashian i jej siostry – Kourtney, Khloe, a także brat – Rob. Oprócz tego występują z nimi przyrodnie siostry – Kendall i Kylie. Do pewnego czasu pojawiała się Caitlyn. Pieczę nad całą rodziną sprawuje Kris Jenner. 

 

  Zobacz także  


Opis programu 

Program opowiada o rodzinie Roberta Kardashiana – znanego, amerykańskiego prawnika, który zmarł w 2003 roku na raka przełyku. Głównymi postaciami są: Kim, Khloe, Kourteney i Rob Kardashian, a także Kris, Kendall i Kylie Jenner. Niektórzy występują w programie sporadycznie m.in. partnerzy dziewczyn czy ich dzieci. W programie prezentuje się wiele różnych chwil z życia celebrytek. Widzowie są świadkami różnych kłótni, waśni, podróży, porażek czy narodzin dzieci. Pierwszy sezon był prawdziwym hitem, wszystko dzięki seks-taśmie, która „przypadkowo” wyciekła do Internetu. 

Do tej pory można oglądać 17 sezonów programu. 


Wszystko na temat:

Kardashian Kim Kardashian Khloe Kardashian Kourtney Kardashian Kendall Jenner Caitlyn Jenner Kris Jenner Kylie Jenner Programy telewizyjne Seriale Wszystkie tagiKomentarze: