×

Wyszukaj artykuł

Opuści program?

Uczestnik programu „Tylko jeden” został kontuzjowany!

Redakcja Pinbook | 20-03-2020 | skomentuj

Uczestnik programu „Tylko jeden” został kontuzjowany!

AKPA

Oceń


Polsat niedawno ruszył z nowym programem „Tylko jeden”, w którym w roli prowadzącej występuje Blanka Lipińska. Autorka książki „365 dni” jest jedyną kobietą w domu, w którym zostali zamknięci zawodnicy-amatorzy mieszanych sztuk walki. Żbeby przetrwać w programie, muszą oni stoczyć ze sobą i wygrać kolejne pojedynki. Ich rywalizacja trwa aż 8 tygodni – co tydzień widzowie mogą zobaczyć, jak uczestnicy ścierają się ze sobą w klatce. Należy podkreślić, że mają o co walczyć – w programie mogą wygrać kontrakt z Federacją KSW na 200 tysięcy złotych.

  Zobacz także  


Uczestnicy biorąc udział w programie muszą się jednak liczyć z wysokim ryzykiem, jakie niosą ze sobą walki MMA.

Fatalna kontuzja

Marzenia jednego z uczestników o zwycięstwie w programie najprawdopodobniej zostały właśnie przerwane przez jego kontuzję. Poważnego urazu doznał Piotr „Leda” Walawski, któremu przeprostowała się ręka. W efekcie jego łokieć wyskoczył ze stawu, czemu towarzyszył wyjątkowo silny ból. Jeśli z tego powodu Walawski będzie musiał odejść z programu, będzie to dla niego wielkim ciosem. 22-latek odniósł już wiele sukcesów – zwycięsko wyszedł z siedmiu walk, cztery przegrał, a jedną zakończył remisem. Jak sam przyznaje, zawsze marzył o tym, by walczyć tak, jak jego bohaterowie z dzieciństwa: Jean Claude van Damme, czy Bruce Lee. Dlatego już w wieku 10 lat rozpoczął swoją przygodę ze sztukami walki.

Piotr „Leda” Walawski trenuje w Shark Top Team, wraz z takimi sławami, jak Karolina Kowalkiewicz i Marcin Wrzosek. Na co dzień zajmuje się treningiem personalnym. Już w piątek o 22:10 na Polsacie dowiemy się, czy pomimo kontuzji zostanie on w programie.


Wszystko na temat:

Programy telewizyjne Telewizja Sport MMA Choroba Polsat Wszystkie tagiKomentarze: