×

Wyszukaj artykuł

Program tvWP Telewizja program TV. Program telewizyjny WP Telewizja na dziś, jutro i weekend

 • Kryminał Wronki 0:55

  Skazańcy cierpiący na choroby psychiczne wykonują proste, powtarzalne zajęcia. Zyga opowiada o trudnych relacjach panujących w zakładzie karnym i o walce z depresją, będącą skutkiem izolacji. Widzowie dowiedzą się także, co oznaczają tatuaże na twarzach osadzonych i na czym polega grypserka.(n)

 • Kryminał Wronki 1:20

  Jeden z osadzonych, Marcin, opowiada autorom programu o swoim prywatnym życiu. Ujawnia także, co zamierza robić na wolności po zakończeniu odbywania kary.(n)

 • Gaycation : Francja. s02e04 1:50

  "Gaycation 2" to kontynuacja dokumentalnej podróży, podczas której kanadyjska aktorka Ellen Page i jej przyjaciel Ian Daniel poznają kulturę LGBT. Udają się w różne miejsca na świecie, by rozmawiać z przedstawicielami różnych orientacji seksualnych. Bohaterowie opowiadają o swoim życiu, własnej historii i codziennych trudnościach. W drugim sezonie "Gaycation" duet prowadzących odwiedza Ukrainę, Indie, Francję i południową część Stanów Zjednoczonych. Wizyta na Ukrainie jest osadzona w kontekście przemian społeczno-politycznych, jakie miały miejsce w 2014 r. Aktywiści LGBTQ w równej mierze odnoszą się do swojej działalności, jak i do sytuacji w swoim kraju. Przedstawiciele społeczności w Indiach opowiadają o rozwoju swojego kraju, którego ewolucja ciągnie za sobą bagaż wielowiekowej tradycji. We Francji gospodarze programu rozmawiają z transpłciową tancerką. W finale sezonu duet poznaje przeszkody, jakie pokonują osoby LGBT mieszkające na Głębokim Południu.(n)

 • Modus 2:45

  Inger, były pracownik FBI, obecnie wykłada psychologię. Detektyw Nymann przybywa do Uppsala, aby prowadzić dochodzenie w sprawie drugiego morderstwa. Inger martwi się o swoją córkę, którą wciąż dręczy wspomnienie zabójcy. Ciało pierwszej ofiary zostaje odnalezione przez jej kochankę. To prezenterka telewizyjna Isabelle Levin (Julia Dufvenius). Psychopatyczny morderca dostaje wskazówki od przywódcy sekty religijnej. Śledzi Stinę oraz jej bliskich.(n)

 • Modus 3:45

  Policja rozpoczyna dochodzenie w sprawie Isabelle. Ingvar namawia Inger do wzięcia udziału w śledztwie. Kobieta zauważa, że informacje, które przekazuje jej Stina, łączą dziewczynkę z morderstwem. Mąż zamordowanej Elisabeth nie zachowuje się jak osoba pogrążona w żałobie. Postępowanie ojca wzbudza podejrzenia jego syna Lukasa (Johan Widerberg). Rolf Ljungberg (Peter Jöback) podejrzewa, że jego partner, Marcus Stahl (Magnudsa Roosmanna), go zdradza. Dochodzi do kolejnej zbrodni. Ofiarą jest mężczyzna, który interesował się Marcusem.(n)

 • Mistrzowie Kabaretu. s01e09 4:40

  W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.(n)

 • Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju. s01e02 5:00

  Gwiazdą pierwszych odcinków humorystycznej serii jest Kabaret Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje jeden ze swoich najlepszych programów pt. "Jerzyk dziś nie pije". Jest to typowy dla tej formacji zbiór skeczy i piosenek tworzących panoramę współczesnej Polski i Polaków. Ich występy to nie tylko żarty, ale także świetne aranżacje muzyczne. Fani mogą liczyć na potężną dawkę inteligentnego humoru. Na scenie obok liderów grupy, czyli Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka, pojawi się słynąca z satyrycznego talentu aktorka Magdalena Stużyńska-Brauer.(n)

 • WP Raport 6:00

  Przegląd najważniejszych wydarzeń telewizji WP. Program prowadzą zamiennie Marek Kacprzak i Kuba Jankowski.(n)

 • Tłit 6:30

 • Mistrzowie Kabaretu : Sławomir/ Czesuaf. s07e01 7:00

  Premierowe odcinki nowej serii programu. Za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce dobra zabawa gwarantowana. W Teatrze Capitol tym razem spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, formacje Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Bogusław Kudłek. Na scenie pojawili się także Stanisław Tym, Michał Czernecki oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej niezastąpiona Katarzyna Pakosińska.(n)

 • Policjanci z Miami: Everglades 8:00

  Sonny i Ricardo przetrzymują Joeya Bramletta, który ma zeznawać przeciwko grupie przemytników. Jednak udaje mu się uciec. Trop prowadzi detektywów do małego rybackiego miasteczka Everglades. Zostają zaatakowani przez wrogo nastawionych mieszkańców. Zagubionych pośrodku bagien policjantów ratuje pewna kobieta. Zabiera ich swoją łódką do chaty, w której znajdują Bramletta. Świadek wyjaśnia im, że przemytnicy przetrzymują jego córkę i grożą, że ją zabiją, jeżeli zacznie zeznawać. Crocket i Tubbs obmyślają plan zasadzki na porywaczy, by uwolnić dziewczynkę.(n)

 • Scott i Bailey . Scott & Bailey 2, s02e06 9:00

  Scott i Bailey badają sprawę brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest pewna seksownie ubrana kobieta. Tymczasem Rachel nie wie, jak zareagować na najnowszą niespodziankę, jaką przygotował dla niej Sean.(n)

 • Scott i Bailey . Scott & Bailey 2, s02e07 10:00

  Scott i Bailey badają nietypowe zabójstwo, które zostało popełnione w środowisku gangsterów. Tymczasem dziwne zachowanie Andy'ego wystawia cierpliwość i nerwy Janet na prawdziwą próbę.(n)

 • Kuchenne rewolucje Gordona Ramsaya . s06e11 11:00

  Gordon Ramsay po raz kolejny rusza na pomoc restauratorom, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem biznesu. Pokazuje, jak zwabić klientów, jak zmienić menu, jak poradzić sobie z humorzastym zespołem i zacząć zarabiać pieniądze. Bezwzględny szef kuchni wprowadza rewolucje i mówi prawdę prosto w oczy.(n)

 • Pokochaj lub sprzedaj: Australia 12:00

 • Pokochaj lub sprzedaj: Australia 13:00

 • Zamieszkajmy nad wodą. Waterfront House Hunting, s02e13 14:00

  Ekspert w dziedzinie nieruchomości, Nick Waldner, pomaga swoim klientom w znalezieniu wymarzonego domu położonego nad wodą. Wprowadza widzów w tajniki swojej profesji, przedstawiając zalety i wady pokazywanych posiadłości.(n)

 • Zamieszkajmy nad wodą. Waterfront House Hunting, s02e14 14:30

  Ekspert w dziedzinie nieruchomości, Nick Waldner, pomaga swoim klientom w znalezieniu wymarzonego domu położonego nad wodą. Wprowadza widzów w tajniki swojej profesji, przedstawiając zalety i wady pokazywanych posiadłości.(n)

 • Pokochaj lub sprzedaj 15:00

  Niezadowoleni z wyglądu swoich domów uczestnicy, dostają niepowtarzalną szansę na metamorfozę lokali. Specjaliści od remontów i wystroju wnętrz pomogą im odmienić je nie do poznania. Jednak jeśli właściciele będą niezadowoleni z efektu i stwierdzą, że dom w dalszym ciągu nie spełnia ich wymagań, będą mogli go zamienić na taki, który bardziej im odpowiada.(n)

 • Pokochaj lub sprzedaj 16:00

  Niezadowoleni z wyglądu swoich domów uczestnicy, dostają niepowtarzalną szansę na metamorfozę lokali. Specjaliści od remontów i wystroju wnętrz pomogą im odmienić je nie do poznania. Jednak jeśli właściciele będą niezadowoleni z efektu i stwierdzą, że dom w dalszym ciągu nie spełnia ich wymagań, będą mogli go zamienić na taki, który bardziej im odpowiada.(n)

 • Operacje plastyczne do poprawki . Botched 2, s02e02 17:00

  Nicole Eggert chce mieć mniejsze piersi, a poprzednie implanty wydają jej się za duże. Terry próbuje pomóc kobiecie, której choroba dotkliwie niszczy ciało.(n)

 • Kuchenne rewolucje Gordona Ramsaya . Ramsay's Kitchen Nightmares USA, s07e01 18:00

  Gordon Ramsay po raz kolejny rusza na pomoc restauratorom, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem biznesu. Pokazuje, jak zwabić klientów, jak zmienić menu, jak poradzić sobie z humorzastym zespołem i zacząć zarabiać pieniądze. Bezwzględny szef kuchni wprowadza rewolucje i mówi prawdę prosto w oczy. Każda restauracja ma na wprowadzenie zmian 2 tygodnie.(n)

 • Pogromcy oszustów 18:55

  Gospodarze programu sprawdzą jakość usług wykonywanych przez fachowców w różnych dziedzinach. Aby zweryfikować szybkość, uczciwość i cenę wykonanej przez specjalistów usługi posłużą się ukrytymi kamerami. Zabawne sytuacje i komentarze gwarantowane.(n)

 • Siedem oznak końca świata 20:00

  Spotkanie z badaczami, którzy, analizują przepowiednie zawarte w Biblii oraz symbolikę niezwykłych wizji nakreślonych przez św. Jana. Próbują oni naukowo udowodnić, że opisane przed wiekami procesy już się zaczęły, lub mogą niedługo nastąpić. W apokaliptycznych przepowiedniach dostrzegają m.in. zagrożenie uderzeniem asteroidy, epidemię ptasie grypy i zanieczyszczenie oceanów neurotoksynami. Naukowcy próbują również poznać okoliczności powstania Apokalipsy i zrozumieć, w czym tkwi siła jej oddziaływania.(n)

 • 1, 2, 3... Kabaret!: Fura, skóra i komóra 22:00

  Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Premierowe skecze, mieszane składy i oryginalna konferansjerka Kabaretu Chyba z Piotrem "Gumą" Gumulcem na czele sprawią, że ten program zapadnie w pamięć widzom. O inteligentny dowcip i błyskotliwe puenty postarają się: formacje Czesuaf i Ciach, Bartosz Gajda, Grzegorz Dolniak, duet Fifa-Rafa I Kabaret A JAK!(n)

 • Mistrzowie Kabaretu : Korólczyk 23:00

  Najlepsi komicy w Polsce po raz kolejny goszczą na deskach Teatru Capitol. Kabareciarze i satyrycy prezentują swoje najzabawniejsze skecze. W tej odsłonie widzowie zobaczą m.in.: Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Czesuaf oraz członka formacji Ani Mru Mru Michała Wójcika. Program to prawdziwa gratka dla miłośników dobrej zabawy i dużej ilości śmiechu. W rolę gospodarza wieczoru wcielił się Maciej Orłoś.(n)

Lista stacji