×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV Trwam program TV. Program telewizyjny TV Trwam na dziś, jutro i weekend

 • Informacje dnia 20:00

  Serwis przygotowany przez reporterów TV Trwam prezentujący najnowsze informacje z kraju i ze świata.(n)

 • Różaniec 20:20

  Codzienna modlitwa z udziałem widzów Telewizji Trwam i słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.(n)

 • 20 lat dla świata. Pasja pomagania 20:50

  Mała przedsiębiorczość o wielkim sercu. Pani Małgorzata Róg jest nauczycielką w jednej ze szkół podstawowych w Rabce. Przekazuje swoim uczniom ideę wolontariatu, a swoją energią oraz chęcią do działania zaraża innych nauczycieli.(n)

 • Debata prezydencka 21:00

 • 100 cudownych miejsc na świecie: Wzgórze Wiktorii, Hongkong, Chiny 21:50

  Seria filmów dokumentalnych o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska. Tym razem wejdziemy na Wzgórze Wiktorii - najwyższe wzniesienie na wyspie Hongkong i w całej byłej kolonii. Z wysokość 552 m n.p.m. rozciąga się przepiękny widok na miasto.(n)

 • Stan bezpieczeństwa państwa: Realizacja zadań strzeleckich na poligonie 22:00

  Prowadzi: Adam Ślusarski. W programie analizujemy stan bezpieczeństwa państwa polskiego w kontekście bieżących wydarzeń w kraju i na świecie. W dzisiejszym odcinku rozmawiamy na temat: Realizacja zadań strzeleckich na poligonie.(n)

 • Mojżesz - 10 przykazań 22:10

  Działając z woli Boga, Mojżesz i jego brat Aaron przestrzegają faraona przed karą, jaka spadnie na Egipt, jeśli nie udzieli Hebrajczykom zgody na udanie się na pustynię w celu złożenia ofiary. Ramzes nie lęka się groźby, wzmaga ucisk niewolników i mimo kolejnych dotkliwych plag nękających dwór i cały naród egipski pozostaje nieprzejednany. Tymczasem w pałacu dochodzi do poważnych przetasowań: wpływ na władcę odzyskuje osoba pałająca żądzą zemsty.(n)

 • Święty Piotr Julian Eymard 23:05

  Film przybliża nam postać XIX-wiecznego kapłana , czciciela Eucharystii, założyciela zgromadzeń zakonnych, których celem jest nie tylko adorowanie Najświętszego Sakramentu przez kontemplację, lecz również misja polegająca na uczeniu adoracji innych ludzi.(n)

Lista stacji