×

Wyszukaj artykuł

Program tvSundance TV program TV. Program telewizyjny Sundance TV na dziś, jutro i weekend

 • Count Your Curses 20:10

  W pewnym mieście nadprzyrodzone stworzenia są częścią codziennego życia. Mieszkające w nim dwie osoby mają niezwykły problem. Okazuje się, że duch - który strzegł ich mieszkania - został pożarty. Na jego miejsce trzeba znaleźć nowego.(n)

 • Love The Beast 20:25

  Aktor Eric Bana opowiada o swojej największej pasji, czyli samochodach. Przybliża też historię dotyczącą tego, jak zniszczył swój pierwszy pojazd.(n)

 • Anchor and Hope 22:00

  Londyn, XXI wiek. Para lesbijek - Eva (Oona Chaplin) i Kat (Natalia Tena) - prowadzi beztroskie życie. Kobiety mieszkają na łodzi, którą codziennie przemierzają malowniczy kanał Regent's. Eva zaczyna poważnie myśleć o macierzyństwie. Mimo że jej partnerka nie jest do tego w stu procentach przekonana, kobieta zaczyna szukać sposoby na spełnienie tego marzenia. Gdy Kat odwiedza najlepszy przyjaciel Roger (David Verdaguer), rozwiązanie wydaje się proste. Zabawna opowieści o miłości, przyjaźni oraz różnym podejściu do zagadnienia współczesnej rodziny. Scenariusz filmu inspirowany jest książką Marii Llopis "Maternidades subversivas".(n)

 • Cool It 23:55

  W swoim filmie reżyser - Ondi Timonet - pokazuje, jak ludzie radzą sobie z kryzysem związanym z globalnym ociepleniem, które może doprowadzić do końca naszej cywilizacji. Dokument proponuje alternatywne spojrzenie na problem.(n)

Lista stacji