×

Wyszukaj artykuł

Program tvDiscovery Life program TV. Program telewizyjny Discovery Life na dziś, jutro i weekend

 • Co mi dolega? 6:50

  Lekarze i specjaliści zmierzą się z niecodziennymi przypadkami medycznymi. Staną przed wyzwaniem postawienia trafnej diagnozy i zaproponowania skutecznej terapii. Nietypowe dolegliwości i schorzenia pacjentów zostaną poddane wnikliwej analizie lekarskiej. Widzowie poznają m.in. historię Marty, która w zastraszającym tempie traci włosy.(n)

 • Medyczne hity i kity. s01e05 7:20

  W programie zobaczymy brawurowo wykonane operacje medyczne, ale dowiemy się także o oburzających warunkach higienicznych panujących w zakładach kosmetycznych czy przy leczeniu prądem.(n)

 • Lady Fit 7:50

  Program dla kobiet, które chcą być FIT. Zawiera porady dotyczące ćwiczeń, ruchu, diety czy ubioru. Przewiduje także miejsce na strefę relaksu, czyli spa, saunę i masaże.(n)

 • Czas na zmianę - Brzezińscy trenują 8:20

  Trenerzy personalni Joanna i Dariusz Brzezińscy pomagają bohaterom programu wrócić do formy lub pozbyć się zbędnych kilogramów. Jako eksperci w tej dziedzinie podpowiadają, jak ćwiczyć i dobrać odpowiednią dietę. Pod okiem trenerów uczestnicy programu przez dwanaście tygodni walczą o lepszy wygląd i właściwą wagę.(n)

 • Córka inna niż wszystkie. I am Jazz, s03e05 8:50

  Jazz Jennings to typowa nastolatka, mimo że urodziła się jako chłopiec. Jej rodzina zaakceptowała ją jako dziewczynkę już w bardzo młodym wieku i zawsze wspierała ją w walce z dyskryminacją. W kolejnym sezonie programu widzowie przekonają się, czy Jazz przejdzie wyczekiwaną operację zmiany płci, a także będą mogli śledzić jej dalszą walkę z brakiem tolerancji dla odmienności.(n)

 • Klinika bez tajemnic 9:50

  Osiem lat temu Dominik udaremnił próbę kradzieży pożyczonego od kolegi roweru. Został jednak dotkliwie pobity. Napastnicy złamali mu nos. Mężczyzna decyduje się na operację, która nie będzie łatwa ze względu na poważne powikłania po urazie. Doktor Janusz Obrocki stara się pomóc pacjentowi. Widzowie dowiedzą się też, jak z problemem łysienia fryzjera Maćka poradzi sobie syn Marcina Ambroziaka. Na wizycie u chirurga plastycznego, Tomasza Dębskiego, pojawiła się również Monika Kołodyńska, znana z "Dzień Dobry TVN". Powodem jej wizyty jest nos, na którym w dzieciństwie pojawił się garb. Zmartwieniem kobiety jest też bliznowiec na ręku, który został po szczepionce wykonanej w szkole podstawowej.(n)

 • Dorota Zawadzka. Do tablicy 10:50

  Odważny program Doroty Zawadzkiej dotyczący edukacji i instytucji szkoły w Polsce. Dzieci spędzają tam większość dnia. Znajdują się pod opieką ludzi, których rodzice często nie znają lub nie mają do nich zaufania. Prowadząca zaprasza do programu zarówno rodziców, uczniów jak i nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół oraz psychologów. Poruszy wiele niewygodnych kwestii. Na podstawie prawdziwych historii omówi ważne tematy, takie jak edukacja seksualna dziecka w szkole, różnice między placówkami publicznymi i prywatnymi, czy szkolny bulling - znęcanie się nad słabszymi fizycznie i psychicznie kolegami.(n)

 • Idealna niania . s02e01 11:20

  W pierwszym odcinku drugiej edycji , twórcy programu postanowili podsumować to, co zarejestrowały kamery w dwunastu domach. Oprócz ewidentnych "pomyłek", na castingu pojawiały się nianie, które potrafiły zrobić pozytywne wrażenie. Zapraszano je wtedy na dzień próbny. Dzięki zainstalowanym ukrytym kamerom, rodzice mieli szansę obserwować, jak zajmują się dziećmi. Dla wielu z opiekunek, był to jednak najmniej ważny szczegół. Bez najmniejszego skrępowania przeglądały prywatne rzeczy rodziców, takie jak dokumenty, ubrania czy bieliznę. Kilka z nich posunęło się także do kradzieży. Część niezbyt dobrze radziła sobie z samymi dziećmi. Rodzice w różny sposób reagowali na błędy, przewinienia czy akty przemocy fizycznej i psychicznej wobec dzieci. Niektórzy postanowili bezzwłocznie wyrzucić nianię z domu, inni zapraszali niedoszłe pracownice ponownie, aby pokazać im nagrania z ukrytych kamer i poprosić o wyjaśnienia. Na szczęście nie wszystkie poszukiwania idealnej niani zakończyły się porażką. Aż siedmiu z dwunastu rodzin udało się znaleźć wymarzoną opiekunkę i jak twierdzą rodzice, nie było by to możliwe bez zainstalowania w ich domach ukrytych kamer.(n)

 • Idealna niania . s02e03 12:05

  Piotrek i Magda Rzymańscy są rodzicami piątki dzieciaków. Mówią, że życie z taka gromadką to prawdziwy poligon doświadczalny. Najstarsza, 15-letnia Paulina, bardzo pomaga rodzicom w opiece nad młodszym rodzeństwem, ale zaczyna się buntować, gdyż potrzebuje coraz więcej czasu dla siebie. 11-letni Daniel jest rodzynkiem wśród sióstr Rzymańskich. 5-letnia Julia to mały uparciuch, 3-letnia Milena - rodzinny złośnik i zadziora. Półtoraroczna Klaudia jest najspokojniejszym z dzieci, ale lubi zwracać na siebie uwagę krzykiem i biciem. Rzymańscy, aby utrzymać sporą rodzinę bardzo dużo pracują, a więc nie starcza im czasu dla siebie. Poszukują niani na wieczory i weekendy. Takiej, która pokocha ich dzieci i będzie potrafiła nad nimi zapanować.(n)

 • Sablewskiej sposób na modę. s08e04 12:50

  Ania jako doradca finansowy często prowadzi szkolenia i spotkania biznesowe. Dlatego potrzebuje ubrań, które będą świadczyły o jej profesjonalizmie oraz klasie. Tymczasem w garderobie Ani panuje chaos, tak nie pasujący do jej poukładanego życia. Kobieta ma w swojej szafie wiele kiczowatych, kolorowych sukienek oraz lateksowych kompletów. Maja pomoże jej pożegnać się z tymi wulgarnymi ubraniami i udzieli kilku lekcji makijażu. Zaproponuje Ani czarno-białe stylizacje oraz seksowny, ale nie wyzywający styl. Oprócz tego prowadząca zauważy, że jej podopieczna w każdej interakcji próbuje odegrać jakąś rolę. Czas, aby ktoś nauczył Anię spontaniczności.(n)

 • Salon ostatniej szansy. Last Chance Salon 3, s03e06 13:35

  Każdego roku miliony kobiet poddają się operacjom plastycznym, wydając na ogromne pieniądze. Bywa jednak, że chirurdzy zamiast poprawić, psują urodę swoich klientek. W każdym odcinku występują osoby, które padły ofiarą nieudanych zabiegów. Eksperci z dziedziny kosmetologii udzielają porad, jak uniknąć podejrzanych specjalistów, oraz co zrobić, kiedy już stało się najgorsze.(n)

 • Klinika urody. s05e12 14:35

  Kamila od lat boryka się z problemem nadmiernej potliwości. Dzięki najnowocześniejszym metodom specjaliści pomogą jej raz na zawsze pozbyć się wstydliwej dolegliwości. Ania Orłowska pokaże, jak zrobić makijaż na plażę. Paulina Krupińska samodzielnie skomponuje perfumy, a Tyberiusz udowodni, że strzyżenie i zmiana koloru włosów może kompletnie odmienić wygląd. Widzowie zobaczą również oryginalną kolekcję projektantki Lilit. Omena Mensah opowie o sekretach swojej urody.(n)

 • Klinika naturalnego piękna 15:20

  Iza jako dziecko była ciężko chora i przyjmowała sporo antybiotyków. W efekcie na jej twarzy pojawiły się ropnie, które po oczyszczeniu pozostawiły na brodzie nieładną bliznę. Udział w programie w tajemnicy załatwili kobiecie mąż oraz syn. Drugą uczestniczką będzie modelka i tancerka Izabella Miko. Aktorce zależy na naturalnych, choć nowoczesnych metodach. Doktor Krzysztof Miracki przygotuje dla niej "zabieg gwiazd".(n)

 • Druga twarz . s02e03 15:50

  Olga jest gwiazdą internetu, jednak zwykły spacer po galerii handlowej stanowi dla niej wyzwanie. Dziewczyna założyła się ze swoją koleżanką, że ekspertom uda się zmienić jej styl pastel goth na bardziej elegancki. Kolejną bohaterką jest Gosia, która ostatnio bardzo schudła. Eksperci postarają się pomóc jej w doborze garderoby. Trzecia uczestniczka, Justyna, bardzo wiele przeszła. Chce uporządkować swoje życie i dowiedzieć się, kim jest naprawdę.(n)

 • 36,6°C. s02e10 16:50

  Na początek Ewa Drzyzga poruszy temat kawy, która chroni m.in. przed cukrzycą typu II, rakiem wątroby i jelita grubego, chorobą Parkinsona oraz alzheimerem. W dodatku wydłuża życie. Trzeba tylko znać odpowiedni sposób parzenia kawy i wiedzieć, ile jej pić. Coraz częściej mówi się o tym, że mięśnie Kegla są dla kobiet bardzo ważne. Powinno dbać się o ich prawidłowe działanie w każdym wieku, zwłaszcza planując ciążę, w okresie menopauzy lub chcąc mieć udane życie seksualne. Słabe mięśnie dna miednicy najczęściej są związane ze wstydliwą przypadłością - nietrzymaniem moczu. 25-letnia Ola od urodzenia ma problemy ze stawem żuchwowo-szczękowym. Ma problemy z otwieraniem buzi, jedzeniem, a nawet mówieniem. Nadzieję na zmianę daje doktor Anna Bromirska-Małyszko.(n)

 • Życie bez wstydu. s01e04 17:50

  Osoby cierpiące na krępujące przypadłości zgłaszają się do kliniki medycyny estetycznej. Defekt Eweliny odbiera jej kobiecość i poczucie własnej wartości. Kompleks Patrycji zmienia jej życie w koszmar. Lekarze pomagają też wielokrotnemu medaliście w kulturystyce, który marzy o upragnionym tytule mistrza świata. Sportowiec staje przed dylematem, który zadecyduje o jego dalszej karierze.(n)

 • Szpital. s03e278 18:50

  Pogotowie przywozi do szpitala 15-letnią tancerkę. Dziewczyna pokłóciła się ze starszą siostrą, która zerwała jej kolczyk. Kiedy nastolatka zobaczyła, że ma rozerwane ucho, zemdlała i uderzyła głową o umywalkę. Pacjentką zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Na oddział trafia także młody mężczyzna, którego bardzo boli brzuch. Przyprowadza go narzeczona. Mężczyznę przyjmuje dr Eryk Wajman. Okazuje się, że pacjent ma raka żołądka.(n)

 • Szpital. s03e267 19:50

  Do szpitala zgłasza się 27-letni Rafał. Chłopak podczas śniadania pokłócił się ze swoją dziewczyną. Kobieta uderzyła go patelnią w twarz i złamała mu nos. Kiedy nie mogła zatamować krwawienia, zabrała chłopaka na SOR. Pacjentem zajmie się dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi do szpitala pobitą 70-latkę. Kobieta okłamała ratowników, że spadła z łóżka. Przyjmuje ją dr Anna Nowicka.(n)

 • Powrót doktora Szczyta 20:50

  Jedenastoletnia Sandra ma kompleksy na punkcie swoich odstających uszu. Ukrywa je pod rozpuszczonymi włosami. Pomóc jej spróbuje doktor Marek Szczyt. W tym odcinku pojawi się też pięćdziesięciodwuletnia Bożena. Kobieta marzy, by nieco się odmłodzić ze względu na to, że jest o wiele starsza od swojego partnera. Doktor Grażyna Nasińska-Jurek będzie miała dla niej propozycję operacji.(n)

 • Dzień dobry, zdrowie 21:50

  Cykl dotyczący szeroko pojętej tematyki zdrowia, medycyny oraz psychologii. Program przybliża widzom wiedzę na temat dbania o różne aspekty życia, przedstawia nowinki, fakty i mity o dietach, a także proponuje domowe sposoby na przeziębienie oraz inne choroby. Eksperci i goście dzielą się własnymi doświadczeniami. Każdy odcinek poświęcony jest konkretnemu zagadnieniu.(n)

 • Dzień dobry, zdrowie 22:20

  Cykl dotyczący szeroko pojętej tematyki zdrowia, medycyny oraz psychologii. Program przybliża widzom wiedzę na temat dbania o różne aspekty życia, przedstawia nowinki, fakty i mity o dietach, a także proponuje domowe sposoby na przeziębienie oraz inne choroby. Eksperci i goście dzielą się własnymi doświadczeniami. Każdy odcinek poświęcony jest konkretnemu zagadnieniu.(n)

 • Nietypowe ciąże. Extraordinary Pregnancies, s01e02 22:50

  Nawet dla zdrowej kobiety urodzenie dziecka jest nie lada wysiłkiem. Jeśli przyszła mama jest chora lub w czasie ciąży pojawią się komplikacje, sprawa staje się poważna. Dokument przedstawia kobiety, które cierpią na różne choroby bądź nagle znalazły się w trudnej sytuacji.(n)

 • Obcy wewnątrz nas. Monsters Inside Me 6, s06e04 23:50

  Historie ludzi, którzy zmagają się z różnego rodzaju pasożytami, oraz ich rodzin. Maleńkie stworzenia wydają się być wielkimi potworami, które pustoszą organizmy swoich ofiar. Kamera pokazuje ludzkie dramaty oraz walkę podejmowaną przez lekarzy i naukowców.(n)

Lista stacji