×

Wyszukaj artykuł

O czym będzie program?

Program "Joke show" zastąpi emisję programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Redakcja Pinbook | 18-03-2020 | skomentuj

Program "Joke show" zastąpi emisję programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

AKPA

Oceń


Polsat poinformował o tym, że nagrania programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zostają zawieszone przynajmniej do jesieni. Wszyscy zastanawiali się co będzie pojawiało się w miejscu emisji „TTBZ”. Okazuje się, że od teraz, o godzinie 22 będzie to program „Joke show”. Program ten polega na opowiadaniu sobie żartów tematycznych, które dotyczą tematów tabu w gronie osób w różnym wieku. Co wiadomo o tym programie?

  Zobacz także  


„Joke show” - o czym jest?

Jak mówiła kilka miesięcy temu Nina Terentiew o „Joke Show”:

To program, który z jednej strony ma bardzo prostą formułę, a z drugiej strony potrafi w mgnieniu oka rozbawić widza. W każdym odcinku pojawiają się przeróżni goście, w tym m.in. mistrzowie humoru starszego pokolenia - tacy jak np. Wiktor Zborowski, czy tez znani polscy youtuberzy

Gospodarzem nowego cyklu jest Rafał Rutkowski, a testowe odcinki zostały nagrane wiosną ubiegłego roku. Od tego czasu program poddawany był wewnętrznym badaniom realizowanym przez Telewizję Polsat. Podjęli ostatecznie decyzję o tym, aby zrealizować program. Prace nad kolejnymi odcinkami odbywały się kilka miesięcy temu.

Premierowy odcinek programu „Joke Show” na antenie Polsatu będzie można oglądać w sobotę o godzinie 22, zaczynając od 21 marca 2020 roku.


Wszystko na temat:

Telewizja Programy telewizyjne Wszystkie tagiKomentarze: