×

Wyszukaj artykuł

Kto jest agentem?

Agent-Gwiazdy - mocna, gwiazdorska, bitwa o wielką wygraną

Redakcja Pinbook | 07-04-2020 | skomentuj

Agent-Gwiazdy - mocna, gwiazdorska, bitwa o wielką wygraną

Materiały promocyjne programu

Oceń


„Agent – Gwiazdy” to polski program rozrywkowy typu reality show, który emitowany był na antenie TVN od 2000 do 2002 roku, a potem po raz drugi od 2016 do 2019 roku. Oparty był na belgijskim formacie „De Mol”. Podczas drugiej edycji z celebrytami, za pośrednictwem Internetu, można było obejrzeć dodatkowe materiały z programu „Agent – Gwiazdy. Więcej”. Główną cechą programu było znalezienie przez „uczciwych” graczy osobę sabotującą grupę – tytułowego Agenta, który zawsze starał się, aby kwota do wygrania była jak najmniejsza. 

 

  Zobacz także  


Zasady programu 

W programie brało udział kilkunastu uczestników, którzy wyjeżdżali, aby wziąć udział w rozgrywce. Ich zadaniem było wykonywanie jak najlepiej zadań: fizycznych lub umysłowych, za które przewidywano określoną sumę pieniędzy. Zadaniem agenta było przeszkodzić grupie w wykonaniu zadania, zdobyciu pieniędzy i powiększeniu puli, a także musiał zadbać o to, aby nie zostać wykrytym. Każdy odcinek był relacją z kilku zadań, z jakimi mierzyli się uczestnicy. Na końcu każdego odcinka musieli zrobić test, aby jak najlepiej wskazać kto był agentem. Ten, kto był najdalej od trafnych przypuszczeń – musiał pożegnać się z grą. W tej grze nikomu nie można było ufać… 

Na samym końcu serii cała grupa spotykała się w studio, odkrywała kto jest agentem, oglądała wspólnie zagrywki agenta, a jednocześnie poznawała wielkiego zwycięzcę programu. 

W pierwszych trzech edycjach program prowadził Marcin Meller, a uczestnicy walczyli we Francji, Hiszpanii i Portugalii. „Agent-Gwiazdy” był z kolei rozgrywany w Południowej Afryce, Argentynie, Hongkongu i na Bali, a także na Wyspach Kanaryjskich. Prowadzącą była Kinga Rusin. 

Zwycięzcami w „Agent-Gwiazdy” byli Antoni Królikowski (wtedy agentem był Hubert Urbański), Daria Ładocha (agent Odeta Moro), Michał Mikołajczak (agent: Ilona Ostrowska) i Damian Kordas (agent: Maria Sadowska). 


Wszystko na temat:

Agent Programy telewizyjne Kinga Rusin Wszystkie tagiKomentarze: