×

Wyszukaj artykuł

Lucyfer – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 11-07-2019 | skomentuj

Lucyfer – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Lucyfer- Twórcy i premiera

To amerykański serial kryminalny produkcji Jerry Bruckheimer Television, DC Entertainment i Warner Bros. Television. Jest adaptacją komiksu o tej samej nazwie, autorstwa Neila Gaimana i Sama Kietha. Pierwszym emitentem, na którego kanale odbyła się 25 stycznia 2016r. premiera serialu było FOX. Po dwóch latach zadecydowano, że produkcja serialu zakończy się wraz z 3. sezonem, jednak tego samego roku Netflix przejął rolę wydawcy i producenta serii, tym samym rozpoczynając pracę nad 4. sezonem.
Gdzie oglądać Lucyfer online? Obecnie prawa do serialu ma gigant serwisów stremingowych – Netflix. Za drobną, miesięczną opłatą udostępnia on nielimitowane treści, w skład których wchodzą również pierwsze 3, nie wyprodukowane przez czerwony portal sezony.

A może masz ochotę na inny serial z dreszczykiem? - Pamiętniki wampirów

 

  Zobacz także  


Lucyfer – Opis fabuły

To wyjątkowa opowieść o władcy piekieł – Lucyferze. Jego dotychczasowe życie po wygnaniu z nieba zaczęło go nużyć. Zarządzanie piekłem i wymierzanie kar grzesznikom nie jest już tym, czym chciałby się zajmować główny bohater. Postanawia zrobić sobie wakacje od władania piekielnymi czuleściami. Schodzi na ziemie, gdzie przybiera postać przystojnego i bogatego mężczyzny – właściciela klubu Lux. Lucifer Morningstar – bo tak nazywa się jego ziemskie wcielenie, spędza czas na beztroskim korzystaniu z ziemskich uciech, od czasu do czasu urozmaicanych dręczeniem i manipulowaniem ludźmi. Posiada niezwykłą zdolność wyciągania z ludzkiej duszy najskrytszych pragnień, którą wykorzystuje by pogrążać ich w kłopotach lub sprawiać by robili to czego potrzebuje. Jak przystało na diabła, uwielbia zawierać pakty nie zdającymi sobie sprawy z ich powagi ludźmi, z reguły z tymi którzy mają coś na sumieniu. Lubuje się w cierpieniu i nie zważa na to co czują mieszkańcy ziemi. Wraz z nim na ziemię stępuje jeden z demonów, piękna Mazikeen, która pomaga Lucyferowi i chroni go przed jakimikolwiek zagrożeniami. Ich beztroskie i nikczemne życie na ziemi przerywa niespodziewanie nowa znajomość Morningstara – policjantka Chloe Decker. Jako jedyna z mieszkanek ziemi jest odporna na uroki przystojnego i szarmanckiego Księcia Piekieł, co od razu przykuwa jego uwagę, podobnie jak jej uroda. Nie spodziewa się jeszcze, że zwykły człowiek potrafi dokonać przemiany we władcy piekieł. Czy wyjdzie im to na dobre?

Przeczytaj również o The Walking Dead 

 

  Zobacz także  


Lucyfer – opis i obsada

Tom Ellis jako Lucifer Morningstar

Lesley-Ann Brandt jako Mazikeen „Maze”

Lauren German jako Chloe Decker, detektyw

Rachael Harris jako dr Linda Martin, terapeutka Lucifera

D.B. Woodside jako Amenadiel, brat Lucyfera

Kevin Alejandro jako Dan Espinoza, detektyw z wydziału zabójstw, były mąż Chloe

Scarlett Estevez jako Trixie, córka Chloe Decker i Dana Espinozy

Aimee Garcia jako Ella Lopez, technik z wydziału zabójstw

Kevin Rankin jako Malcolm Graham, detektyw 

Tricia Helfer jako matka Lucyfera, Charlotte Richards 

Tom Welling jako Marcus Pierce 

Wszystko na temat:

Lucyfer Wszystkie tagiKomentarze: