×

Wyszukaj artykuł

Najwyżej ocenione:

Filmy online za darmo

Jesteś miłośnikiem kina? Internet pozwala na oglądanie filmów bez wychodzenia z domu. Gdzie oglądać i pobierać filmy za darmo? Czy CDA i Zalukaj oraz Fili czy Netflix i Hbo Go to jedyni gracze ? Okazuje się, że w sieci znajdziemy niemal wszystko. Przeglądając internet często wpadamy na pomysł, aby poszukać czegoś ciekawego do obejrzenia. W sieci znajdziemy ogromny zbiór najpopularniejszych dzieł kultury – w tym filmów. Gdzie oglądać i pobierać filmy za darmo? Okazuje się, że istnieje co najmniej kilka alternatyw, które pozwolą nam na cieszenie się kinowymi produkcjami bez konieczności wychodzenia z domu. Internet ciągle się rozwija – w ciągu ostatnich lat stał się bardzo dobrą alternatywą dla telewizji. Jego główną zaletą jest przede wszystkim dostępność. Nie musimy już czekać na moment, w którym interesujący nasz film pojawi się w ramówce stacji telewizyjnych. Film obejrzymy wtedy, kiedy mamy na to ochotę – bez konieczności rezygnacji z innych planów.

Korzystając z internetu nie zawsze będziemy mieli darmowy dostęp do wszystkich treści . Część serwisów umożliwia jednak bezpłatne pobieranie i oglądanie filmówzalukaj, fili, filiser, alltube. Dużą bazę darmowych filmów znajdziemy chociażby na portalu cda.pl. Decydując się na wykupienie płatnej subskrypcji należy porównać oferty i wybrać taką, która w największym stopniu spełnia nasze oczekiwania. Płacić możemy zarówno za dostęp do pojedynczych filmów, jak i do całej bazy jaką oferuje dany serwis (wówczas opłata ma charakter subskrypcji). Na polskim rynku istnieje wiele serwisów VOD, które w niektórych przypadkach pozwalają nawet na pobieranie filmów na dysk twardy i odtwarzanie ich bez dostępu do sieci. Warto rozważyć też najpopularniejsze opcje, do których z pewnością należą serwisy streamingowe – Netflix i HBO GO. Oba pozwalają po uiszczeniu opłaty na oglądanie filmów w najwyższej jakości. Ten pierwszy pozwala dodatkowo na pobieranie materiałów, aby móc je odtworzyć w trybie offline. Darmowa baza filmów w internecie jest ogromna, jednak nie jest nieograniczona. Korzystajmy więc z legalnych źródeł – ceny usług nie są zbyt wysokie i nierzadko są niższe od klasycznych pakietów telewizyjnych. 

Seriale online oraz filmy - gdzie można oglądać ulubione filmy i seriale?

Internet to nieograniczone źródło rozrywki. Można powiedzieć, że stał się alternatywą dla tradycyjnej telewizji. Jego przewagą jest przede wszystkim dostępność – wystarczy posiadać urządzenie podpięte do sieci, aby wszystkie jej zalety stanęły przed nami otworem. Podobnie jest z serialami, które od lat przyciągają widzów przed ekrany. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzy produkcji takich jak Gra o Tron, Breaking Bad, Dr House czy Przyjaciele. Są to już kultowe tytuły, które na stałe rozgościły się w kulturze masowej. Nic więc dziwnego, że internet zagospodarował także tą przestrzeń i proponuje śledzenie seriali za pośrednictwem łącza.

Seriale online za darmo oglądać można za pośrednictwem serwisów VOD. Baza seriali dostępnych całkowicie bezpłatnie w sieci ciągle się powiększa. Możemy je oglądać wtedy, gdy znajdziemy czas, bez konieczności śledzenia chociażby ramówki telewizyjnej. Coraz częściej mamy okazję skorzystać z darmowej oferty, która zaskoczyć może nas swoją atrakcyjnością. Niektóre seriale dostępne są w serwisach takich, jak chociażby powszechnie znany YouTube. Tam również możemy korzystać z zamieszczonych tam materiałów całkowicie za darmo – z pominięciem płatnych usług, które obejmuje płatny pakiet premium. W przypadku YouTube usługa ta kosztuje 23,99 zł / miesiąc.

Niebywałą popularnością cieszą się w ostatnim czasie serwisy streamingowe, które za opłatą miesięczną, pozwalają cieszyć się największymi serialowymi hitami w najwyższej jakości. Spośród nich wystarczy wspomnieć o Netflixie czy HBO GO, za pośrednictwem których obejrzymy niemal wszystkie najgłośniejsze produkcje ostatnich lat. Coraz popularniejsze stają się też serwisy, które umożliwiają wypożyczenie serialu – wykupujemy wtedy dostęp do konkretnych epizodów lub całości. Z pewnością jest to ciekawa alternatywa dla klasycznej telewizji, szczególnie, że internetowe serwisy często proponują atrakcyjniejsze ceny niż pakiety klasycznej kablówki. Część z nich oferuje darmowe okresy próbne, dzięki którym mamy okazję się przekonać czy jest to rozwiązanie spełniające nasze oczekiwania. W przypadku niektórych możemy też pobrać materiały, które później bez problemu odtworzymy w trybie offline.