× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Konwój – Mroczny, prawdziwy polski kryminał – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 16-07-2019 | skomentuj

Konwój – Mroczny, prawdziwy polski kryminał – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Konwój – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z z gatunku thriller produkcji polskiej. Reżyserem oraz scenarzystą jest Maciej Żak. Produkcją zajął się Jacek Rzehak, zaś za dystrybucję odpowiada Kino Świat. Premiera miała miejsce 13 stycznia 2017r. Ciekawostką jest, że prapremiera, z uwagi na tematykę filmu odbyła się w zakładzie karnym, w którym również miało miejsce spotkanie z autorów i aktorów z więźniami.
Gdzie oglądać Konwój online? Obecnie ten film ma swojej ofercie CDA.pl, VOD.pl, Player.

Oglądasz thrillery? Przeczytaj koniecznie: John Wick - Gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Konwój – Opis fabuły

To historia bez upiększeń i przerysowania. Rozpoczyna się w momencie kiedy przełożony aresztu śledczego – dyrektor Nowacki odnajduje zaginionego sierżanta Zawadę, ukrywającego się przed światem i obowiązkami. Jest on niezbędny do wykonania wyjątkowo trudnej misji -  transportu niebezpiecznego więźnia. Zostaje dowódcą konwoju, w którego skład wchodzą ludzie, których przeszłość nie należy do najprostszych. Jednym z nich jest zięć Nowackiego – Feliks. Jego charakter zdecydowanie nie wpasowuje się w ramy wymagań dla funkcjonariuszy służby więziennej, lecz czego się nie robi dla rodziny… Niestety, jego niekompetencja stanie się jedną z przyczyn utraty kontroli nad konwojem. Dyrektor organizuje posiłki i rusza w pościg za przestępcami. Jego wielka motywacja dowodzi podejrzeń, że wraz z konwojem przewożona jest ukryta prawda związana z Nowackim. Tymczasem w ekipie pościgu i konwojentów narasta napięcie, przemieszanie charakterów i stałe ryzyko prowadzi do wybuchów emocji i zwrotów akcji. Sprawiedliwość wymierzana będzie na własną rękę!

Zobacz również: Ranking filmów więziennych

  Zobacz także  


Konwój – obsada

Robert Więckiewicz jako Sierżant Andrzej Zawada

Janusz Gajos Przemysław Bluszcz jako Sierżant Berg

Łukasz Simlat jako Kapral Maciąg

Ireneusz Czop jako Kulesza / Nauczyciel

Tomasz Ziętek jako Feliks

Agnieszka Żulewska jako Ewa

Dorota Kolak jako Nowacka
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz