× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


John Wick 3 – ostateczne rozwiązanie – gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 18-07-2019 | skomentuj

John Wick 3 – ostateczne rozwiązanie – gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


John Wick 3 – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film akcji – thriller produkcji USA. Reżyserią zajął się znany z poprzednich części – John Wick i John Wick 2 – Chad Stahelski. Scenariusz to wspólne dzieło Dereka Kolstada, Shay Hatten, Chrisa Collinsa, Marca Abramsa. Wytwórnią pozostało Thunder Road Projects. Z budżetu produkcyjnego w wysokości 55 mln USD osiągnięto zysk 175 mln $. Światowa premiera odbyła się 15 maja 2019r. 
Gdzie oglądać John Wick 3 online? Obecnie nie znajdziemy tego filmu w ofercie żadnego serwisu streamingowego. Jedyną możliwością na obejrzenie jest wycieczka do kina. Możemy się też uzbroić w cierpliwość, gdyż z pewnością, tak jak w przypadku poprzednich części, John Wick 3 wkrótce pojawi się na Netflixie.

Przeczytaj również o poprzedniej części: John Wick 2

  Zobacz także  


John Wick 3 – opis fabuły

To kontynuacja historii znanej z dwóch poprzednich części tego tytułu. John Wick to jeden z najniebezpieczniejszych płatnych zabójców w historii. Niegdyś należał do międzynarodowej grupy, zrzeszających ludzi parających się tym fachem. Tworzyli oni swoistą gildię płatnych morderców, którzy kierowali się kodeksem, ustalonym przez laty przez najwyższą radę. Po latach spędzonych jako posłaniec śmierci, zdecydował wycofać się z branży. Niestety, ta decyzja nie zależała tylko od niego. Demony przeszłości raz po raz zmuszały Johna do powrotu na ścieżkę zabijania. Nie mający nic do stracenia, wykonywał wszystkie zadania jakie mu powierzono, szczególnie te niemożliwe. John został wplątany w spisek, mający na celu przejęcie władzy w radzie przez członka włoskiej mafii. Nie mając wyboru podjął się zadania wyeliminowania członka najwyższego zgromadzenia, co doprowadziło do rozpętania wojny z pracodawcą, a następnie całym półświatkiem cyngli. Nie mając wyboru, John posuwa się do bezkompromisowej eliminacji wszystkich, którzy zdecydują mu w jakikolwiek sposób zaszkodzić. Przechodzi istną przemianę w ducha, by raz na zawsze rozwiązać swoje sprawy.

Zobacz jak to się zaczęło: John Wick - część pierwsza

  Zobacz także  


John Wick 3 – obsada

Keanu Reeves – John Wick

Ian McShane – Winston

Mark Dacascos – Zero

Laurence Fishburne – Bowery King

Asia Kate Dillon – Adjudicator

Halle Berry – Sofia

Lance Reddick – Charon

Anjelica Huston – Director

Saïd Taghmaoui – Elder

Jason Mantzoukas – Tick Tock Man
Wszystko na temat: