×

Wyszukaj artykuł

Spider Man: Daleko od domu – najnowsze wcielenie człowieka-pająka – Gdzie oglądać online?

Maciej | dnia: 16-07-2019 | skomentuj

Spider Man: Daleko od domu – najnowsze wcielenie człowieka-pająka – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Spider Man: Daleko od domu – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy, fantastycznonaukowy film akcji w reżyserii Jona Watts’a. Scenariusz to dzieło Chrisa McKenna i Erika Sommersa, a powstał w oparciu o serię komiksów wydawnictwa Marvel Comics, opowiadających o tym samym, tytułowym bohaterze – człowieku pająku. Producentami filmu są Kevin Feige i Amy Pascal. To dwudziesta trzeczia część franczyzy Marvel Cinematic Universe, kontynuacja filmu Spider-Man: Homecoming. Za stworzenie produkcji odpowiada wytwórnia Sony Picters w kooperacji z Marvel Studios. Światowa premiera odbyła się 26 czerwca 2019r., zaś do polskich kin obraz zawitał 5 lipca. 
Gdzie oglądać Spider-Man: Daleko od domu online? W dniu 16 lipca jedyną możliwością obejrzenia tego filmu w sieci było skorzystanie z CDA.pl Po wykupieniu subskrypcji premium, otrzymamy nielimitowany dostęp do treści, w tym i tego tytułu. Jeśli nie wiemy czy warto wydawać pieniądze, skorzystajmy z darmowego, 14-dniowego okresu testowego.

Zobacz również: American Horror Story - kiedy premiera?

  Zobacz także  


Spider-Man: Daleko od domu – opis fabuły

To historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych w popkulturze superbohaterów – Spider-Mana. Swoje supermoce zyskał już w bardzo młodym wieku, gdy został ugryziony przez zmutowanego pająka. Od tego czasu wykorzystywał je by chronić swoje miasto, a nawet świat przed złem. W tej części główny bohater – Peter Parker postanawia wreszcie wypocząć od zawodu herosa. Wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi wyrusza na europejskie wakacje. Postanawia, że przez ten czas nie zbliży się nawet do swojego kostiumu człowieka-pająka. Los ma wobec niego inne plany, a plan porzucenia spider-mana nie wypala. Na całym kontynencie dochodzi do tajemniczych ataków, które sieją olbrzymie spustoszenie. Nick Fury odnajduje wypoczywającego Petera Parkera, by poprosić go o pomoc w odkryciu, kto jest sprawcą ataków i rozwiązaniu tego problemu. Niechętny do złamania swoich wakacyjnych postanowień ulega namowom i rusza do walki, by przywrócić porządek w Europie.

Przeczytaj również: Thor: Ragnarok - gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Spider-Man: Daleko od domu – obsada

Tom Holland jako Peter Parker / Spider-Man

Samuel L. Jackson jako Nick Fury

Jake Gyllenhaal jako Quentin Beck / Mysterio

Marisa Tomei jako May Parker

Jon Favreau jako Happy Hogan

Zendaya jako MJ

Jacob Batalon jako Ned

Tony Revolori jako Flash Thompson

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz