×

Wyszukaj artykuł


Jestem matką - gdzie oglądać online

Redakcja Pinbook | 22-08-2019 | skomentuj

Jestem matką - gdzie oglądać online

Jestem matką plakat

Oceń


Jestem matką – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji australijskiej z gatunku thriller, science-fiction. Za reżyserię odpowiedzialny jest Grant Sputore, twórca filmu „Castaway” (2010). Opracowaniem scenariusza jest Michael Lloyd Green. Tytuł ujrzał światło dzienne 25 stycznia 2019 roku za pośrednictwem platformy Netflix. Akcja filmu dzieje się po masowej zagładzie ludzkości. Wychowana przez robota nastolatka zaczyna zadawać trudne pytania. Sytuacja komplikuje się, gdy na progu jej bunkra zjawia się ranna kobieta. Studio odpowiedzialne za produkcję filmu to Penguin Empire, Rhea Films oraz Southern Light Films.
Gdzie możemy obejrzeć „Jestem matką” cały film online? Tytuł znajdziemy obecnie jedynie na platformie Netflix. Serwis ten, za niewielką opłatą, daje nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Alita: Battle Angel

  Zobacz także  


Jestem matką – opis fabuły

Po całkowitym wyginięciu rasy ludzkiej, autonomiczny robot przejmuje odpowiedzialność za ożywienie rasy ludzkiej. Na świat przychodzi sztucznie narodzona dziewczynka, córka, która od dzieciństwa rozwija więź z robotem – matką. Dziewczynka ma poprowadzić ponowne zaludnienie Ziemi. Robot-matka spędza lata w metalowym bunkrze, gdzie stara się nauczyć kochać. Gdy córka w końcu dowiaduje się, jak kiedyś wyglądał świat i jakie matka ma co do niej plany, sytuacja się komplikuje. Na progu bunkra pojawia się ranna kobieta. Okazuje się, że nie tylko ludzie wciąż są na Ziemi, ale nieznajoma twierdzi również, że ich wymieranie jest obiektem ubocznym działań robotów. Podczas, gdy matka próbuje przekonać córkę, że nie jest podobna do innych ze swojego rodzaju, ranna kobieta stara się zatuszować własne sekrety.

Przeczytaj również: Dark

  Zobacz także  


Jestem matką – obsada

Clara Rugaard jako Córka
Hilary Swank jako Kobieta
Rose Byrne jako Matka (głos)
Luke Hawker jako Matka
Tahlia Sturzaker jako Dziecko
Jacob Nolan jako Brat
Hazel Sandery jako Brzdąc
Maddie Lenton jako Niemowlę
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz