Hellboy – Ciąg dalszy przygód superbohatera – demona – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 18-07-2019

ocena: 0     skomentuj

plakat filmu

Hellboy – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film fantastycznonaukowy-akcji produkcji USA. Reżyserem jest Neil Marshall, zaś scenariusz wg Andrewa Cosby powstał w oparciu o serie komiksów o tym samym tytule, wydawnictwa Dark Horse Comics. Wytwórniami były: Millennium Media, Lawrence Gordon Productions, Dark Horse Entertainment, Nu Boyana i Campbell Grobman Films. Film nie odniósł sukcesu, sam budżet w wysokości 50mln USD dał zarobek tylko 46mln. Światowa premiera miała miejsce 9 kwietnia 2019r. W Nowym Jorku.
Gdzie oglądać Hellboy online? Obecne tego filmu nie znajdziemy w ofercie żadnego z serwisów streamingowych. Chcących go zobaczyć radzimy uzbroić się w miesiąc, dwa cierpliwości lub wybrać się nań do kina.

Przeczytaj również: Faceci w Czerni: International

Hellboy – Opis fabuły

To kontynuacja przygód bohatera z piekieł – Hellboya. To wyjątkowa istota, obdarzona niezwykłą siłą, odpornością na ogień i wytrzymałością na uderzenia i wieloma innymi przymiotami, czyniącymi zeń jednego z najpotężniejszych wojowników na ziemi. Swoje zdolności wykorzystuje jednak w celu badań istot i zjawisk paranormalnych. Nie interesuje go zamienienie ziemi w piekło tylko swoja egzystencja. Będzie musiał poważnie to przemyśleć, gdyż planetę zaatakuje arcygroźna czarownica, którą uwolniła się po wiekach ze swojego więzienia. Chce sprowadzić na ziemię plagi, które zamienią ją w piekło. Hellboy, jako stricte piekielny byt, jest jedynym, który może zaprowadzić porządek, nie ginąc jednocześnie. Nie poradzi sobie jednak sam, musi przemierzyć świat w poszukiwaniu sprzymierzeńców. Wyjdzie mu to na dobre, gdyż po drodze odkryje w sobie dodatkową supersiłę by stawić czoła nadchodzącej apokalipsie.

Przeczytaj również: Pewnego razu w Hollywood - gdzie oglądać?

Hellboy - obsada

David Harbour jako Hellboy

Milla Jovovich jako Nimue, królowa Krwi

Ian McShane jako Profesor Bruttenholm

Sasha Lane jako Alice Monaghan

Daniel Dae Kim jako Ben Daimio

Thomas Haden Church jako Lobster Johnson

Alistair Petrie jako Lord Adam Glaren

Penelope Mitchell jako Ganeida

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage