×

Wyszukaj artykuł

Harry Potter i Komnata Tajemnic - Gdzie obejrzeć cały film online?

Redakcja Pinbook | 24-07-2019 | skomentuj

Harry Potter i Komnata Tajemnic - Gdzie obejrzeć cały film online?

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Harry Potter i Komnata Tajemnic – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film w gatunku familijnego fantasy. Tytuł ujrzał światło dzienne 3 listopada 2002 roku w kinach światowych, natomiast w kinach rodzimych mogliśmy go zobaczyć pierwszego dnia roku następnego. Za reżyserię odpowiedzialny jest Chris Columbus, scenariusz sporządził Steve Kloves. Jest to druga część w serii magicznych przygód opartych na książkach autorstwa J.K. Rowling, przy czym pierwsza część ukazała się zaledwie rok wcześniej. Film otrzymał dwie statuetki Critics’ Choice w kategorii Najlepszy Kompozytor w roku 2003 dla Johna Williamsa oraz w kategorii Najlepszy film familijny oraz 22 inne nominacje.
Gdzie możemy zobaczyć Harry Potter i Komnata Tajemnic cały film online? Tytuł ten znajdziemy na platformach cda.pl oraz fili.cc oraz możemy go wykupić z biblioteki YouTube za jednorazową opłatą.
Przeczytaj również: Harry Potter i Czara Ognia

 

 

  Zobacz także  


Harry Potter i Komnata Tajemnic – opis fabuły

Harry Potter powraca do Hogwartu, aby ponownie zmierzyć się z niebezpieczeństwem, tym razem zagrażającym również jego najlepszej przyjaciółce. Podczas drugiego roku pobytu w Szkole Magii i Czarodziejstwa młody Potter spotyka starych wrogów, poznaje nowego nauczyciela, odkrywa w sobie kolejne zdolności, unika śmierci z rąk domowego skrzata chcącego za wszelką cenę uratować mu życie i wraz z dwójką swoich przyjaciół, Ronem i Hermioną znów udaje mu się rozwiązać trudną zagadkę.

Przeczytaj również: Harry Potter i Kamień Filozoficzny

  Zobacz także  


Harry Potter i Komnata Tajemnic - obsada

Daniel Radcliffe jako Harry Potter
Rupert Grint jako Ron Weasley
Emma Watson jako Hermiona Granger

Harry Potter w Polsce cieszy się ogromną popularnością w wersji z rodzimym dubbingiem. Oto list aktorów użyczających swoich głosów czarodziejom w rodzimej wersji językowej:

Aleksander Gręziak jako Harry Potter
Joanna Kudelska jako Hermiona Granger
Marcin Łabno jako Ron Weasley
Łukasz Lewandowski jako Zgredek
Joanna Jędryka jako Molly Weasely

Wszystko na temat:

Alan Rickman Wszystkie tagiKomentarze: