× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Listy do M3 – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 08-07-2019 | skomentuj

Listy do M3 – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Listy do M3 plakat

Oceń


Listy do M3 – Twórcy i premiera

To trzecia część serii Listów do M. Tym razem posadę reżysera objął Tomasz Konecki, a scenariusz stworzył Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski. Producentem i dystrybutorem jest TVN oraz Kino Świat. Ze wszystkich części to właśnie ta najnowsza jest najbardziej dochodowym i kosztownym przedsięwzięciem. Budżet filmu w wysokości 300 ml zł pozwolił na uzyskanie dwukrotnie większego dochodu ze sprzedaży. Premiera trzeciej części miała miejsce 10 listopada 2017r.
Gdzie oglądać Listy do M3 online? Obecnie w swojej ofercie ten tytuł mają co najmniej trzy portale streamingowe – Cda.pl, vod.pl i player.pl Film należy do koncernu TVN, a zatem co najmniej raz w roku możemy spodziewać się jego emisji, na którymś z jej kanałów.

Przeczytaj również o poprzedniej części - Listy do M2

  Zobacz także  


Listy do M3 – opis fabuły

To już kolejna część wielowątkowej historii o miłości, rodzinie i najważniejszych wartościach z Bożonarodzeniowym wątkiem w tle. Po raz kolejny jej bohaterowie przekonują się o potędze uczuć i wiary. W tej części przed wielkim zadaniem stanie Mel – ruszy w ślad syna, który udał się na poszukiwania swojego zaginionego dziadka. Pojawi się również nowa postać – Karolina, czyli prezenterka radiowa, która zwykła uwodzić innych mężczyzn, lecz w te święta zaskoczy ją miłosny obieg spraw. Tegoroczne święta to również ciężki czas dla Wojciecha i Tosi, którzy starają się ułożyć swoje życie po śmierci ukochanej żony i mamy – Małgorzaty. W tym roku magia świąt będzie miała wyjątkowo dużo dobrego do zrobienia!

Przeczytaj również o innych polskich filmach w kategorii Polskie Filmy

  Zobacz także  


Listy do M3 – obsada

Tomasz Karolak jako Melchior

Agnieszka Dygant jako Karina Lisiecka

Piotr Adamczyk jako Szczepan Lisiecki

Magdalena Różczka jako Karolina

Borys Szyc jako Policjant "Gibon"

Izabela Kuna jako Agata

Wojciech Malajkat jako Wojciech

Katarzyna Zawadzka jako Zuza
Wszystko na temat: