× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Listy do M2 – Opis i obsada – Gdzie oglądać?

Redakcja Pinbook | 08-07-2019 | skomentuj

Listy do M2 – Opis i obsada – Gdzie oglądać?

plakat filmu

Oceń


Listy do M2 – premiera i twórcy

Kontynuacja polskiej komedii romantycznej z 2011 roku o tym samym tytule. Tym razem jednak reżyserią zajął się Maciej Dejczer. Scenariusz to dzieło Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Producentem i dystrybutorem jest również jak w przypadku pierwszej części stacja TVN oraz Kino Świat.
Gdzie oglądać listy do M2 online? Aktualnie ten film znajdziemy w co najmniej trzech portalach streamingowych – CDA.pl, vod.pl i player.pl Oferują one dostęp do swoich treści po opłaceniu płatnej subskrypcji lub skorzystania z darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również o pierwszej części - Listy do M

  Zobacz także  


Listy do M2 – opis fabuły

Po 4 latach od wydarzeń z pierwszej części Listów do M. nadciągają kolejne święta Bożego Narodzenia. Świąteczny klimat i tym razem jest istnym katalizatorem miłosnych perypetii. Mikołaj z synem i Doris przygotowują się do wigilijnej kolacji. Ojciec Kostka od długiego czasu nie może się odważyć na oświadczyny, co popycha syna do stworzenia sprytnego planu z pierścionkiem w roli głównej. Rodzina Małgorzaty i Wojtka powiększyła się już o poznaną cztery lata temu Tosię, lecz tym razem nad ich głowami zbierają się czarne chmury, spowodowane chorobą Małgosi. Wątek Szczepana i Kariny, pomimo ich rozstania dalej sypie iskrami. Pojawiają się również nowi bohaterowie, czyli ojciec i matka zmagający się ze zbuntowanym synem, który za wszelką cenę nie chce dopuścić do świętowania wigilli. Jak potoczą się ich losy w ten wyjątkowy, świąteczny czas? Pozwólmy działać magii świąt!

Masz ochotę na komedię romantyczną? Przeczytaj o - Zanim się pojawiłeś

  Zobacz także  


Listy do M2 – obsada

Maciej Stuhr jako Mikołaj Konieczny

Roma Gąsiorowska jako Doris

Tomasz Karolak jako Melchior „Mel Gibson”, ojciec Kazika

Agnieszka Dygant jako Karina Lisiecka, żona Szczepana

Piotr Adamczyk jako Szczepan Lisiecki, mąż Kariny

Agnieszka Wagner jako Małgorzata, żona Wojciecha

Wojciech Malajkat jako Wojciech, mąż Małgorzaty

Paweł Małaszyński jako Wladi, kierownik Agencji Mikołajów

Katarzyna Zielińska jako Betty, siostra Małgorzaty, matka Kazika

Katarzyna Bujakiewicz jako „Larwa”, przyjaciółka Doris

Jakub Jankiewicz jako Kostek Konieczny, syn Mikołaja

Ariana Kupczyński jako Wiktoria, dziewczyna Kostka

Julia Wróblewska jako Tosia, adoptowana córka Małgorzaty i Wojciecha
Wszystko na temat: