× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Listy do M – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 08-07-2019 | skomentuj

Listy do M – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

listy do m plakat

Oceń


Listy do M – Twórcy i premiera

To polski film z gatunku komedii romantycznych wyreżyserowany przez Mitiji Okorna. Produkcją zajęła się jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce – TVN, zaś dystrybutorem został koncern ITI Cinema. Film był najchętniej oglądanym tytułem roku 2011 z ilością ponad 850 tys. widzów. W rankingach sprzedaży wyprzedził nawet największe światowe produkcje jak Harry Potter i Insygnia Śmierci. Film jest też drugim najdłużej emitowanym na ekranach kin filmem w historii polski. Z ilością 130 nieprzerwanych dni emisji ustępuje miejsca tylko Titanic’owi.
Gdzie oglądać Listy do M online? Obecnie ten film znajdziemy na CDA.pl oraz vod.pl i player.pl. Z racji, że jest to produkcja TVN, przynajmniej raz w roku mamy szansę obejrzeć Listy do M właśnie w tej stacji.

Przeczytaj również o Planeta Singli 3

  Zobacz także  


Listy do M – opis fabuły

To wyjątkowa historia zarówno z wątkiem romantycznym jak i moralizatorskim przesłaniem. 15 bohaterów, tworzących 5 wątków osnutych klimatem świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie z nich łączy wspólne poszukiwanie szczęścia. Jest tu historia samotnego ojca, prezentera radiowego, który powoli traci nadzieje na znalezienie miłości i kogoś z kim stworzy szczęśliwą rodzinę dla swojego syna. Innym wątkiem jest opowieść o rodzinie Szczepana, policyjnego negocjatora, którego kariera przyczyniła się do powstania sytuacji, w której los jego rodziny wisi na włosku. Poruszy nas również historia bezdzietnej pary Małgorzaty i Wojciecha, którzy pod choinkę otrzymają naprawdę wyjątkowy prezent. Znajdzie się również element bardziej komiczny, w postaci Melchiora, czyli młodego mężczyzny, któremu życie przepływa między palcami, a święta staną się okazją by trochę je uporządkować. Wyjątkowe historie miłosne w znakomitym, świątecznym wydaniu – to właśnie listy do M.

Lubisz polskie filmy? Przeczytaj koniecznie opis - Porady na zdrady

  Zobacz także  


Listy do M – obsada

Maciej Stuhr jako Mikołaj Konieczny

Roma Gąsiorowska jako Doris

Tomasz Karolak jako Melchior "Mel Gibson"

Agnieszka Dygant jako Karina Lisiecka, żona Szczepana

Piotr Adamczyk jako Szczepan Lisiecki

Agnieszka Wagner jako Małgorzata, szefowa Mikołaja

Wojciech Malajkat jako Wojciech, mąż Małgorzaty

Paweł Małaszyński jako Wladi
Wszystko na temat: