Listy do M – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 08-07-2019

ocena: 4.5     skomentuj

listy do m plakat

Listy do M – Twórcy i premiera

To polski film z gatunku komedii romantycznych wyreżyserowany przez Mitiji Okorna. Produkcją zajęła się jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce – TVN, zaś dystrybutorem został koncern ITI Cinema. Film był najchętniej oglądanym tytułem roku 2011 z ilością ponad 850 tys. widzów. W rankingach sprzedaży wyprzedził nawet największe światowe produkcje jak Harry Potter i Insygnia Śmierci. Film jest też drugim najdłużej emitowanym na ekranach kin filmem w historii polski. Z ilością 130 nieprzerwanych dni emisji ustępuje miejsca tylko Titanic’owi.
Gdzie oglądać Listy do M online? Obecnie ten film znajdziemy na CDA.pl oraz vod.pl i player.pl. Z racji, że jest to produkcja TVN, przynajmniej raz w roku mamy szansę obejrzeć Listy do M właśnie w tej stacji.

Przeczytaj również o Planeta Singli 3

Listy do M – opis fabuły

To wyjątkowa historia zarówno z wątkiem romantycznym jak i moralizatorskim przesłaniem. 15 bohaterów, tworzących 5 wątków osnutych klimatem świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie z nich łączy wspólne poszukiwanie szczęścia. Jest tu historia samotnego ojca, prezentera radiowego, który powoli traci nadzieje na znalezienie miłości i kogoś z kim stworzy szczęśliwą rodzinę dla swojego syna. Innym wątkiem jest opowieść o rodzinie Szczepana, policyjnego negocjatora, którego kariera przyczyniła się do powstania sytuacji, w której los jego rodziny wisi na włosku. Poruszy nas również historia bezdzietnej pary Małgorzaty i Wojciecha, którzy pod choinkę otrzymają naprawdę wyjątkowy prezent. Znajdzie się również element bardziej komiczny, w postaci Melchiora, czyli młodego mężczyzny, któremu życie przepływa między palcami, a święta staną się okazją by trochę je uporządkować. Wyjątkowe historie miłosne w znakomitym, świątecznym wydaniu – to właśnie listy do M.

Lubisz polskie filmy? Przeczytaj koniecznie opis - Porady na zdrady

Listy do M – obsada

Maciej Stuhr jako Mikołaj Konieczny

Roma Gąsiorowska jako Doris

Tomasz Karolak jako Melchior "Mel Gibson"

Agnieszka Dygant jako Karina Lisiecka, żona Szczepana

Piotr Adamczyk jako Szczepan Lisiecki

Agnieszka Wagner jako Małgorzata, szefowa Mikołaja

Wojciech Malajkat jako Wojciech, mąż Małgorzaty

Paweł Małaszyński jako Wladi

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 4.5 (2 głosów)

4.5 (2 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage