×

Wyszukaj artykuł

"Belfer" online - opis fabuły | obsada | opinie

Iwo | dnia: 09-09-2019 | skomentuj

"Belfer" online - opis fabuły | obsada | opinie

Belfer plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Belfer – obsada

Maciej Stuhr jako Paweł Zawadzki
Paweł Królikowski jako Sławomir Słota
Piotr Głowacki jako aspirant Rafał Papiński
Aleksandra Popławska jako Ewa Walewska
Robert Gonera jako Bogdan Walewski
Józef Pawłowski jako Maciej Dąbrowa
Magdalena Cielecka jako Katarzyna Molenda
Grzegorz Damięcki jako Grzegorz Molenda
Joachim Lamża jako Ryszard Kumiński
Andrzej Konopka jako Przybylski
Przeczytaj również: Zimna wojna

  Zobacz także  


Belfer – twórcy i premiera

To polski serial telewizyjny z gatunku kryminału/thriller. Emisja rozpoczęła się 2 października 2016 roku na antenie Canal+ Polska. Autorami scenariusza są Jakub Żulczyk i Monika Powalisz, a reżyserem pierwszej serii Łukasz Palkowski. Reżyserami drugiego sezonu, który miał swoją premierę 22 października 2017 roku, zostali Krzysztof Łukaszewicz i Maciej Bochniak, zaś scenariusz napisali Monika Powalisz, Jakub Żulczyk i Bartłomiej Ignaciuk. Akcja serialu rozpoczyna się gdy do Dobrowic przyjeżdża Paweł Zawadzki, nauczyciel języka polskiego, który na własną rękę podejmuje śledztwo w sprawie śmierci uczennicy miejscowej szkoły średniej. W rolach głównych występują Maciej Stuhr, Paweł Królikowski oraz Piotr Głowacki. Dzieło zostało docenione zarówno przez widzów jak i krytyków, czego dowodem jest nagroda Orła w kategorii najlepszy filmowy serial fabularny oraz nagroda specjalne w konkursie Telekamery. Zdjęcia wykonane na potrzeby serialu realizowane były w Chełmnie, Chełmży, Kwidzynie, Warszawie, Kampinoskim Parku Narodowym oraz w Wilanowie, a odpowiedzialni za nie byli Marian Prokop i Michał Sobociński. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Atanas Valkov. Studia odpowiedzialne za produkcję serialu to TVN oraz Canal+ Polska.
Gdzie możemy obejrzeć „Belfer” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, ipla.tv oraz Player.pl. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Wataha

  Zobacz także  


Belfer – opis fabuły

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz