×

Wyszukaj artykuł

Ciepła komedia z Jennifer Lopez i Richardem Gere

Zatańcz ze mną – nikt nie jest skazany na monotonię życia

Redakcja Pinbook | 07-07-2020 | skomentuj

Zatańcz ze mną – nikt nie jest skazany na monotonię życia

"Zatańcz ze mną"/Materiały prasowe

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Zatańcz ze mną” to ciepła komedia z Richardem Gere i Jennifer Lopez w rolach głównych, która opowiada nie tylko o pasji, jaką jest taniec, ale przede wszystkim o tym, w jaki sposób można uciec od szarej codzienności. Chociaż główny bohater ma wszystko, czego można zapragnąć, odczuwa pustkę w swoim życiu. Postanawia więc wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować swoich sił w zupełnie nowej aktywności. Film w zabawny i przyjemny sposób pokazuje, że nie należy się poddawać i zawsze warto dążyć do spełnienia swoich marzeń.

Tytuł oryginalny: Shall We Dance
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2004
Premiera: 15 października 2004
Reżyseria: Peter Chelsom
Scenariusz: Audrey Wells

  Zobacz także  


Opis fabuły

Film przedstawia historię prawnika z Chicago, Johna Clarka, który prowadzi niezwykle uporządkowane i dość zwyczajne życie. Mężczyzna ma świetną pracę, piękną żonę, którą kocha z wzajemnością oraz dwójkę wspaniałych dzieci. W pewnym momencie dopada go jednak rutyna i zaczyna odczuwać znużenie swoją jednostajną codziennością. Zaczyna się poważnie zastanawiać nad tym, czy wszystkie kolejne dni jego życia będą już zawsze podobnie wyglądać. Gdy wraca pociągiem do domu, przez okno obserwuje szkołę tańca. Pewnego dnia postanawia wysiąść wcześniej ze swojego wagonu i w tajemnicy przed rodziną zapisać się na lekcje tańca dla początkujących. Początkowo jest bardzo niepewny siebie i niezgrabny. Z każdą kolejną lekcją idzie mu jednak coraz lepiej, a taniec zaczyna stawiać się jego największą pasją. Clark ukrywa jednak swoje nowe zainteresowania z obawy, że żona uzna, iż nie jest szczęśliwy w małżeństwie. Kobieta zaczyna jednak przeczuwać, że mąż skrywa przed nią jakąś tajemnicę. Sprawy się komplikują, gdy odkrywa, że nauczycielką Clarka jest piękna i młodsza od niej dziewczyna.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Richard Gere – John Clark
Jennifer Lopez – Paulina
Susan Sarandon – Beverly Clark
Lisa Ann Walter – Bobbie
Stanley Tucci – Link
Richard Jenkins – Devine
Nick Cannon – Scott
Anita Gillette – Mitzi
Bobby Cannavale – Chic

Macie już za sobą komedię „Zatańcz ze mną”? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie nagrodzony dwoma Oscarami dramat „Hej, skarbie”. Zachęcamy również do zapoznania się z takimi ciekawymi produkcjami jak „Hibernatus” oraz „Slender Man”.

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: