×

Wyszukaj artykuł

Łączy je gorący temperament

SexiPistols – napady z bronią w ręku to ich codzienność

Redakcja Pinbook | 18-06-2020 | skomentuj

SexiPistols – napady z bronią w ręku to ich codzienność

"SexiPistols"/Materiały prasowe

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„SexiPistols” to szalona komedia z największymi gwiazdami południowoamerykańskiego kina – Salmą Hayek i Penélope Cruz. Dwie wyzwolone dziewczyny o gorącym temperamencie nie boją się niczego i bez mrugnięcia okiem napadają na kolejne banki. Wszystko się zmienia, gdy ich kraj zaczyna znajdować się w niebezpieczeństwie. Wtedy biorą sprawy w swoje ręce i ruszają do walki z niesprawiedliwością. Film jest świetną propozycją dla osób, które chcą się odprężyć przed ekranem i pozwolić na moment porwać przygodzie rodem z westernu.

Tytuł oryginalny: Bandidas
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2006
Premiera: 18 stycznia 2006
Reżyseria: Joachim Rønning/Espen Sandberg
Scenariusz: Luc Besson/Robert Mark Kamen

  Zobacz także  


Opis fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w Meksyku w 1888 roku. Grupa podejrzanych osobników spod ciemnej gwiazdy ma szatański plan – chcą oni sprzedać swój kraj eleganckim panom, którzy podobno reprezentują rząd Stanów Zjednoczonych. Cała wielka transakcja jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy, ale coraz więcej mieszkańców Meksyku przeczuwa, jakie są zamiary niegodziwych przestępców. Wieści roznoszą się po całym kraju i szybko trafiają do Marii Alvarez oraz Sary Sandoval. Obie zaprzyjaźnione ze sobą kobiety od pewnego czasu tworzą wyjątkowo zgrany zespół, chociaż pozornie nie posiadają wielu wspólnych cech. Maria jest osieroconą mieszkanką wsi, a Sara dobrze wykształconą i bogatą panną z dobrego domu. Łączy je jednak gorący temperament, uroda i wyjątkowa kreatywność, dzięki której łatwo odnajdują się w dość brutalnej rzeczywistości. Na co dzień zajmują się napadaniem na banki, do czego używają nie tylko swoich nadzwyczajnych umiejętności, ale także wdzięków. Gdy okazuje się, że mieszkańcy okolicy zaczynają być terroryzowani, wysiedlani, a także mordowani za nieposłuszeństwo, obie kobiety postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i pokrzyżować plany budujących kolej bandytów.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Salma Hayek – Sara
Penélope Cruz – Maria
Dwight Yoakam – Tyler Jackson
Steve Zahn – Quentin Cooke
Humberto Elizondo – Gubernator
Denis Arndt – Ashe
Joseph D. Reitman – Regulator
Gary Carlos Cervantes - Pedro

Macie już za sobą film „SexiPistols”? Koniecznie zobaczcie również inne zwariowane komedie, „Skrzydlate świnie” i „Your Highness”. Polecamy także obejrzeć film „Zemsta Futrzaków”, który rozbawi was do łez.

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: