Niedobrani - gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 22-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Niedobrani - twórcy i premiera 

To pełnometrażowy film komediowy produkcji amerykańskiej. Reżyserią zajął się Jonathan Levine, a opracowaniem scenariusza Dan Sterling oraz Liz Hannah. Tytuł ujrzał światło dzienne 3 maja 2019 roku, tydzień póżniej, 10 maja 2019 roku, trafił do polskich kin. Jest to historia pary, która na pierwszy rzut ona w ogóle do siebie nie pasuje. On jest zaniedbanym dziennikarzem politycznym, a ona piękną i utalentowaną Sekretarz Stanu. W rolach głównych występują: Seth Rogen i Charlize Theron. Film nakręcono w Montrealu w Kanadzie oraz w Kolumbii. 
Gdzie można obejrzeć "Niedobrani" cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie zalukajfilmy.pl. Portal ten, za niewielką opłatą daje dostęp do pokaźniej biblioteki filmów i seriali online. 
Przeczytaj również: Kapitan Marvel

Niedobrani plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Niedobrani - opis fabuły 

Fred Flarsky jest dziennikarzem politycznym. Nie dba zbytnio o swój wygląd zewnętrzny, jest przed czterdziestką. Do tego jest fajtłapą. Jest bardzo poświęcony swojej dziennikarskiej pracy, dla ważnych tematów politycznych jest w stanie poświęcić swoje życie. Niestety nie uważa także na słowa, które wypowiada, co znacznie utrudnia mu zrobienie kariery. Charlotte Field jest Sekretarzem Stanu z wizją na objęcie posady pierwszej kobiety prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zatrudnia Freda jako autora jej przemówień. Jej doradcy od wizerunku nie są tym zachwyceni, ze względu na niewypażony język dziennikarza. Za to polityczni przeciwnicy cieszą się z tego wyboru i zacierają ręce na jej aktualny i przyszły stołek. 

Przeczytaj również: Kurier 

Niedobrani - obsada 

Charlize Theron jako Sekretarz Stanu Charlotte Field
Seth Rogen jako Fred Flarsky
O'Shea Jackson Jr. jako Lance
Andy Serkis jako Parker Wembley
June Diane Raphael jako Maggie Millikin
Bob Odenkirk jako prezydent Chambers
Alexander Skarsgård jako James Steward
Ravi Patel jako Tom

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0