×

Wyszukaj artykuł

Komedia z gwiazdorską obsadą

Kobiety pragną bardziej – historia kilku osób, które łączy poszukiwanie miłości

Redakcja Pinbook | 14-07-2020 | skomentuj

Kobiety pragną bardziej – historia kilku osób, które łączy poszukiwanie miłości

"Kobiety pragną bardziej"/Materiały prasowe

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Kobiety pragną bardziej” to niezwykła komedia z gwiazdorską obsadą, w której znalazły się między innymi takie gwiazdy jak Jennifer Aniston, Bradley Cooper, Drew Barrymore czy Jennifer Lawrence. Film opowiada o grupie osób, które pomimo dzielących je różnic i innych życiowych sytuacji, wszystkie tak samo pragną jednie tego, żeby być kochanym. Produkcja w lekki i przyjemny sposób stawia pytania o to, jak daleko można zajść w poszukiwaniu własnego szczęścia, żeby jednocześnie nie skrzywdzić bliskich nam osób.

Tytuł oryginalny: He’s Just Not That Into You
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2009
Premiera: 5 lutego 2009
Reżyseria: Ken Kwapis
Scenariusz: Abby Kohn/Marc Silverstern

  Zobacz także  


Opis fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w Baltimore. Produkcja ukazuje historię kilku różnych bohaterów, których łączy fakt, że wszyscy poszukują miłości. Możemy więc śledzić losy znudzonej Janine, która zastanawia się czy ma odejść od męża Bena, który od dawna ją zaniedbuje. Przyczynia się do tego fakt, że ma on romans z koleżanką pracy, Anną. Z kolei Gigi jest na zabój zakochana w pewnym mężczyźnie. Jednak pewnego dnia przypadkowo w barze poznaje przystojnego Alexa i od tego momentu nie ma pewności, kogo naprawdę darzy uczuciem. Poznajemy także Mary, która wciąż chodzi na kolejne randki i z powodu nadmiaru adoratorów nie potrafi stwierdzić, czy właściwie jeszcze wie, czym jest prawdziwa miłość. Za to Neil oraz Beth stają właśnie przed jednym z największych wyzwań w ich życiu – muszą uratować swój wieloletni i niegdyś szczęśliwy związek, który właśnie przechodzi kryzys. Wszyscy zagubieni w trudnej rzeczywistości bohaterowie filmu zmagają się z podobnymi sercowymi problemami i starają się odnaleźć przepis na idealne oraz udane życie z drugą osobą. Czy uda im się odnaleźć szczęście?

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Ben Affleck – Neil
Jennifer Aniston – Beth
Jennifer Connely – Janine
Bradley Cooper – Ben
Ginnifer Goodwin – Gigi
Justin Long – Alex
Drew Barrymore – Mary
Kevin Connolly – Conor
Scarlett Johansson – Anna

Obejrzeliście już film „Kobiety pragną bardziej”? Jeśli tak, koniecznie powinniście zobaczyć komedię romantyczną „Nocna randka”, która rozbawi was do łez. Możemy polecić również takie produkcje jak „Gra pozorów” oraz „Bóg nie umarł”.

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: