× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Filmowa propozycja na Święta

Jak poślubić milionera online cda - zobacz zwiastun najnowszej komedii romantycznej!

Redakcja Pinbook | 29-11-2019 | skomentuj

Jak poślubić milionera online cda - zobacz zwiastun najnowszej komedii romantycznej!

Materiały prasowe

Oceń


Każdy, kto planuje spędzić jeden z mroźnych, zimowych wieczorów w przytulnym kinie, na pewno powinien wybrać rozgrzewającą serca komedię romantyczną. Proponujemy więc najnowszą produkcję reżysera Filipa Zylbera, którego pełna zabawnych i miłosnych perypetii akcja z pewnością wprawi Was w dobry nastrój. Film ten przedstawia historię kilku osób, które marzą o szczęśliwej miłości. Zamiast czekać na cud, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zapisać się na kurs uwodzenia, który ma im pomóc w znalezieniu idealnej dla siebie osoby. Możemy się spodziewać, że po odbytym kursie niektórym uda się znaleźć miłość, a kto wie – może nawet w postaci przystojnego milionera?

  Zobacz także  


Twórcy filmu gwarantują zabawne i niespodziewane zwroty akcji, które niejednego widza rozbawią i wzruszą do łez. W filmie występuje gwiazdorska obsada, składająca się z Małgorzaty Sochy, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Foremniak, Piotra Polka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Mikołaja Roznerskiego, Edyty Olszówki, Justyny Steczkowskiej, Julii Wieniawy i Ewy Wachowicz. Można więc się spodziewać, że film „Jak poślubić  milionera?” będzie idealną propozycją na wypad do kina z całą rodziną w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

  Zobacz także  


Zobaczcie zwiastun:
Wszystko na temat:

Premiery filmów 2019 Filmy Małgorzata Socha Julia Wieniawa Mikołaj Roznerski