×

Wyszukaj artykuł

Zakochani zdążą siebie odnaleźć?

Igraszki losu – opowieść o miłości pozostawionej w rękach przypadku

Redakcja Pinbook | 16-06-2020 | skomentuj

Igraszki losu – opowieść o miłości pozostawionej w rękach przypadku

"Igraszki losu"/Materiały promocyjne

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Komedia „Igraszki losu” rozgrzeje serce każdego, nawet najbardziej zagorzałego przeciwnika romantycznych historii. Film z Johnem Cusackiem i Kate Beckinsale w rolach głównych opowiada o miłości, która potrafi przyjść do nas w najbardziej niespodziewanym momencie. Przypadkowe spotkanie na moment połączy dwoje ludzi, których różne koleje życia powiodą wkrótce w innych kierunkach. Bohaterowie przekonają się jednak, że los może być nie tylko zdradliwy, ale też bardzo łaskawy. Kto wie, co im przyniesie?

Tytuł oryginalny: Serendipity
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2001
Premiera: 13 września 2001
Reżyseria: Peter Chelsom
Scenariusz: Marc Klein

  Zobacz także  


Opis fabuły

Akcja filmu rozpoczyna się pewnego grudniowego dnia 1990 roku w Nowym Jorku. Jonathan Trager podczas robienia świątecznych zakupów przypadkiem spotyka Sarę Thomas. Od razu nawiązują ze sobą dobry kontakt i postanawiają spędzić ze sobą cały wieczór – spacerują, jeżdżą na łyżwach i robią wszystko tak, jakby znali się od dawna. Gdy dzień dobiega końca, oczarowany młodą dziewczyną Jonathan proponuje jej, żeby wymienić się numerami telefonów. Sara jednak nie chce, żeby sprawy poszły zbyt łatwo i decyduje, żeby oddać je w ręce losu. Numer telefonu z nazwiskiem Jonathana zapisuje na banknocie pięciodolarowym, który od razu wydaje w kiosku. Z kolei swój numer zapisuje w książce, która natychmiast zaczyna krążyć między obcymi ludźmi. Jonathan po rozstaniu z nowopoznaną kobietą przez długi czas próbował ją odnaleźć, jednak na próżno. Po kilku latach, mężczyzna zaczyna przygotowywać się do ślubu z nową partnerką. Podobnie sytuacja wygląda u Sary. Oboje czują jednak, że powinni spróbować jeszcze siebie odszukać. Wkrótce los ponownie da im szansę na spotkanie.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

John Cusack – Jonathan Trager
Kate Beckinsale – Sara Thomas
Jeremy Piven – Dean Kansky
Bridget Moynahan – Halley Buchanan
Molly Shannon – Eve
John Corbett – Lars Hammond
Eugene Levy – sprzedawca
Kate Blumberg – Courtney
Gary Gerbrandt - Josh

Lubicie komedie romantyczne? Z pewnością spodoba wam się film „Jeszcze dłuższe zaręczyny”. Polecamy także inne produkcje z gatunku, które z miejsca poprawią wam nastrój, takie jak „Grzanie ławy” czy „I Hope They Serve Beer in Hell”.

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: