× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Gotowe na wszystko – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 02-07-2019 | skomentuj

Gotowe na wszystko – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

gotowe na wszystko

Oceń


Gotowe na wszystko – premiera i twórcy

Gotowe na wszystko – amerykański serial telewizyjny, wyprodukowany i nadawany przez telewizję ABC. Premierowa emisja odbyła się 3 października 2004r. Twórca serialu to Marc Cherry, mimo początkowych problemów z pozyskaniem producentów, tuż po premierze serial zdobył szczyty rankingów oglądalności. Serial jest mieszanką różnych gatunków telewizyjnych jak komedii, dramatu, kryminału i klasycznej opery mydlanej.

 

  Zobacz także  


Gotowe na wszystko – opis fabuły

To historia grupy sześciu kobiet, z których pięć łączy więź przyjaźni. Mieszkają przy tej samej ulicy, na przedmieściach fikcyjnego miasta Fairview. Każda z nich zalicza się do gospodyń domowych, zostawiły swoje kariery na rzecz rodziny i mężów. Ich jedyną pracą jest zajmowanie się ogrodem, które pozornie sprawia im przyjemność. Beztroskie życie utrzymanek nie jest jednak usłane różami. Pewnego dnia jedna z przyjaciółek – Mary – popełnia samobójstwo. Nikt nie wie dlaczego, jedyną wskazówką jest pozostawiony list:

„Wiem, co zrobiłaś.
Robi mi się od tego niedobrze.
Zamierzam powiedzieć.”

Pogrążone w żałobie kobiety postanawiają dowiedzieć się kto stoi za zbrodnią i wyjaśnić przyczynę, dla której jedna z nich targnęła się na swoje życie. Znudzone swoim codziennym życiem, są gotowe na wszystko, by tylko osiągnąć swój cel. Ich zróżnicowane charaktery oraz perypetie, każdego dnia przysparzają im nowych przygód, z których zwykle wychodzą ręką obronną, w iście komediowym stylu.

 

  Zobacz także  


Gotowe na Wszystko – obsada

W serialu występuje 5 głównych postaci. Poniżej znajdziecie ich opis wraz z informacją, która aktorka wcieliła się w jaką rolę:

Susan Mayer (Teri Hatcher) -  rozwódka, niegdyś w związku z prawnikiem (specjalistą właśnie od rozwodów). Wychowuje nastoletnią córkę – Julię. Jej rola gospodyni domowej przyprawia o wybuchy śmiechu. Kobieta totalnie nie potrafi gotować i cały czas przytrafiają się jej pechowe wypadki. Interesuje się przystojnym sąsiadem, hydraulikiem, ale również tutaj napotyka na przeszkody w postaci konkurentki z sąsiedztwa.

Bree Van De Kamp (Marcia Cross) – stereotypowy ideał gospodyni domowej. Znakomicie gotuje, sprząta dom, szyje sobie ubrania i sama dokonuje drobnych napraw. Jej mąż to chirurg Rex, z którym ma dwójkę dzieci – Andrew i Danielle. 

Gabrielle Solis (Eva Longoria) - żona bogatego przedsiębiorcy, który cały czas spędza w delegacjach. Osamotniona kobieta wdała się w romans ze swoim 17-letnim ogrodnikiem.

Mary Alice Young (Brenda Strong) – pozornie szczęśliwa matka Zachary’ego i żona Paula. To właśnie ona popełnia samobójstwo i staje się narratorką opowieści.

Lynette Scavo (Felicity Huffman) – eks bizneswoman, rekin branży reklamowej. Zrezygnowała z kariery na prośbę swojego męża. Matka dwóch bliźniaków – Prestona i Portera, oraz córki Penny. Nieustannie zmaga się z problemami dorastających dzieci.

 

Lubisz klasyczne amerykańskie seriale? Oglądałes już The Friends?
Wszystko na temat: