×

Wyszukaj artykuł

Pokona swoje uzależnienie?

Dr House (sezon 6) – lekarz trafia na odwyk

Redakcja Pinbook | 15-09-2020 | skomentuj

Dr House (sezon 6) – lekarz trafia na odwyk

"Dr House"/Materiały promocyjne

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Dr House” to amerykański medyczny serial telewizyjny, który został wyprodukowany dla stacji FOX. Opowiada o losach dr Gregory’ego House’a, nietuzinkowego i genialnego lekarza, który w swojej pracy stosuje niekonwencjonalne oraz nieco kontrowersyjne metody. Premiera szóstego sezonu serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 21 września 2009 roku. Szósty sezon ukaże zmagania tytułowego bohatera z uzależnieniem od leków, w które popadł z powodu swojej niesprawnej nogi.

Rok produkcji: 2009
Oryginalny tytuł: House M.D.
Gatunek: Komediodramat
Liczba odcinków: 21
Produkcja: USA
Data premiery: 21 września 2009
Twórcy: David Shore
Platforma: Amazon Prime Video

  Zobacz także  


Opis sezonu

W szóstym sezonie serialu „Dr House” zobaczymy, jak tytułowy bohater straci umiejętność racjonalnego rozumowania. Po raz pierwszy w pełni przyzna swoim przyjaciołom rację i postanowi udać się na leczenie do kliniki odwykowej. To będzie dopiero początek jego wielkiej przemiany, co jednak nie oznacza, że zupełnie straci swoje dotychczasowe cechy charakteru. Początek nowej drogi nie będzie dla niego łatwy. Wszystko skomplikuje nieudana relacja z pewną atrakcyjną kobietą poznaną w szpitalu. Żle będzie również wpływać na niego fakt, że Cuddy jest związana z innym mężczyzną. Co więcej, po zakończeniu leczenia lekarz straci licencję i stanie się podwładnym Foremana. Będzie wówczas o krok od ponownego oddania się w ręce uzależnienia od leków. Wkrótce się okaże, czy będzie jeszcze umiał powrócić do dawnego życia i skutecznie leczyć swoich pacjentów.

Macie już za sobą szósty sezon serialu „Dr House”? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie francuską komedię „Przychodzi facet do lekarza” w reżyserii Dany’ego Boona. Zachęcamy również do zapoznania się z takimi produkcjami jak „Przebudzenie” oraz „Medicus”.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Hugh Laurie – Dr Gregory House
Robert Sean Leonard – Dr James Wilson
Omar Epps – Dr Eric Froeman
Jesse Spencer – Dr Robert Chase
Lisa Edelstein – Dr Lisa Cuddy
Jennifer Morrison – Dr Allison Cameron
Olivia Wilde – Dr Remy Hadley
Peter Jacobson – Dr Chris Taub

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Amazon Wszystkie tagiKomentarze: