× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Do wszystkich chłopców, których kochałam" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 28-08-2019 | skomentuj

"Do wszystkich chłopców, których kochałam" online - opis fabuły | obsada | opinie

Do wszystkich chłopców, których kochałam

Oceń


Do wszystkich chłopców, których kochałam – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku komedii romantycznej. Za reżyserię odpowiedzialna jest Susan Johnson, twórczyni filmu „Carrie Pilby” (2016). Opracowaniem scenariusza zajęła się Sofia Alvarez. Tytuł miał swoją globalną premierę 17 sierpnia 2018 roku, za pośrednictwem platformy Netflix. Akcja filmu rozpoczyna się gdy sekretne listy miłosne, nastolatki Lary Jean, zostają odkryte i zaczynają siać spustoszenie w jej życiu miłosnym. W główną bohaterkę wciela się Lana Condor. Dzieło otrzymał nagrodę Złoty Popcorn od stacji MTV za najlepszy pocałunek między Lana Condor i Noah Centineo oraz za przełomową rolę Noah Centineo. Zdjęcia do filmu realizowane były w Vancouver i Fort Langley w Kanadzie, a odpowiedzialne za nie jest Michael Fimognari. Doborem ścieżki dźwiękowej zajął się Joe Wong. Studio odpowiedzialne za produkcję filmu to Overbook Entertainment.
Gdzie możemy obejrzeć „Do wszystkich chłopców, których kochałam” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Twój Simon

  Zobacz także  


Do wszystkich chłopców, których kochałam – opis fabuły

Nieśmiała Lara Jean pisze listy do chłopców, których darzyła sympatią. To był jej sposób na odreagowanie emocji, ale wkrótce niewinne zapiski na papierze trafiają do adresatów, a życie nastolatki wywraca się do góry nogami.

Przeczytaj również: Wynajmij sobie chłopaka

  Zobacz także  


Do wszystkich chłopców, których kochałam – obsada

Lana Condor jako Lara Jean Covey
Noah Centineo jako Peter Kavinsky
Janel Parrish jako Margot Covey
Anna Cathcart jako Kitty Covey
Emilija Baranac jako Genevieve
Israel Broussard jako Josh Sanderson
Andrew Bachelor jako Gabe Rivera
John Corbet jako Dr Dan Covey
Madeleine Arthur jako Chris
Trezzo Mahoro jako Lucas James
Jordan Burtchett jako John Ambrose McClaren
Yael Yurman jako Tiny Freshman
June B. Wilde jako Joan
Joey Pacheco jako Owen Kavinsky
Kelcey Mawema jako Emily Nussbaum
Wszystko na temat: