Chłopaki z baraków - gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 22-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Chłopaki z baraków – twórcy i premiera

To kanadyjski serial telewizyjny wykorzystujący formułę mockumentu – przedstawiony jest jako dokument, w rzeczywistości jednak przyjmuje postać satyry lub parodii. Twórca serialu jest Mike Clattenburg. Tytuł ujrzał światło dzienne w kwietniu 2001 roku. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem dokładnie 22 kwietnia 2001 roku. Emisja miała miejsce na kanale Comedy Central. Dotychczas powstało 12 sezonów oraz seria „W Europie”, planowane są jednak kolejne. Na podstawie serialu powstały także 3 filmy „Trailer Park Boys: The Movie”, „Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day” oraz „Trailer Park Boys: Don’t Legalize It” oraz odcinki specjalne na żywo. Od 2014 roku serial tworzony jest na zlecenie platformy Netflix. Serial opowiada o przygodach trzech mężczyzn oraz ich przyjaciół i wrogów, zamieszkujących fikcyjne osiedle barakowozów – Sunnyvale. W każdej serii chłopaki próbują się szybko i łatwo wzbogacić. Notorycznie przy tym łamią prawo. Na ogół pod koniec każdej z serii panowie trafiają do więzienia, a kolejny sezon rozpoczyna się od ich wyjścia z więzienia i opracowywania nowego planu.
Gdzie możemy obejrzeć „Chłopaki z baraków” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Biuro

Chłopaki z baraków plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Chłopaki z baraków – opis fabuły

Serial opowiada o przygodach grupy przyjaciół, tytułowych chłopaków - mieszkających na osiedlu barakowozów Sunnyvale. Ich celem na życie jest szybkie wzbogacenie się. Chłopaki dążąc do jego realizacji notorycznie popadają w konflikt z prawem za handel narkotykami, liczne rozboje czy kradzieże. Fakt, że w końcu trafiają za kratki nie zniechęca ich do snucia nowych planów zdobywania upragnionego bogactwa.

Przeczytaj również: Shameless

Chłopaki z baraków – obsada

Robb Wells jako Ricky
John Paul Tremblay jako Julian
Mike Smith jako Bubbles
John Dunsworth jako Jim Lahey
Ellen Page jako Treena Lahey
Shelley Thompson jako Barbara Lahey
Sandi Ross jako Desiree
Ardon Bess jako Levi

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0