×

Wyszukaj artykuł

"Nastoletnia Maria Stuart" online - opis fabuły | obsada | opinie

Iwo | dnia: 05-09-2019 | skomentuj

"Nastoletnia Maria Stuart" online - opis fabuły | obsada | opinie

Nastoletnia Maria Stuart plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Nastoletnia Maria Stuart – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny z gatunku dramatu historycznego, stworzony przez Laurie McCarthy i Stephanie SenGupta, o oryginalnym tytule „The Reign”. Emisja serialu rozpoczęła się 17 października 2013 roku na antenie amerykańskiej telewizji The CW. Ta sama stacja zamówiła pierwszy pełny sezon serialu, który liczy 22 odcinki. W Polsce serial emitowany jest począwszy od 21 października 2014 roku przez stację AXN White. 11 marca 2016 roku stacja The CW ogłosiła przedłużenie serialu o kolejny, czwarty sezon, który będzie serią finałową. Akcja rozpoczyna się gdy Maria Stuart przybywa do Francji, by poślubić króla. Musi ona jednak stawić czoła komplikacjom na drodze do władzy. W rolach głównych występują Adelaide Kane, Toby Regbo oraz Megan Follows. Dzieło zostało nagrodzone w roku 2014 Kryształową Statuetką w kategorii ulubiony nowy serial dramatyczny. Zdjęcia wykonane na potrzeby serialu realizowane były w Dublinie, na terenie Zamku Ashford w Cong w Irlandii oraz w Toronto w Kanadzie. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Trevor Morris. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję serialu to CBS Television Studios, Joyful Girl Production, Octagon Films, Warner Bros. Television oraz World 2000 Entertainment.
Gdzie możemy obejrzeć „Nastoletnia Maria Stuart” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach fili.cc i seriale.co, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Downtown Abbey

  Zobacz także  


Nastoletnia Maria Stuart – opis fabuły

Serial opowiada o nastoletnich latach Marii - Królowej Szkotów, która bardzo wcześniej objęła tron, po swoim zmarłym ojcu, Jakubie V. Z uwagi na jej bezpieczeństwo została wysłana do klasztoru. W wieku 19 lat powraca na dwór francuski, aby pojąć za męża Franciszka. Niestety nim do tego dojdzie czekają ją liczne komplikacje ze strony Francuzów, zagrażających wciąż życiu młodej królowej, Anglików jak i tajemniczej Ciemności czającej się w lesie.

Przeczytaj również: The Crown

  Zobacz także  


Nastoletnia Maria Stuart – obsada

Adelaide Kane jako Maria I Stuart, królowa Szkocji
Toby Regbo jako Książę Franciszek II Walezjusz
Megan Follows jako Królowa Katarzyna Medycejska
Anna Popplewell jako Lady Lola
Caitlin Stasey jako Lady Kenna
Celina Sinden jako Lady Greer Norwood
Torrance Coombs jako Sebastian ‘Bash’ de Poitiers
Rossif Sutherland jako Michale de Nostredame ‘Nostradamus’
Alan Van Sprang jako Król Henryk II Walezjusz
Jonathan Keltz jako Leith Baynard
Craig Parker jako Lord Stephen Narcisse

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz