×

Wyszukaj artykuł

"Żona idealna" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 05-09-2019 | skomentuj

"Żona idealna" online - opis fabuły | obsada | opinie

Żona idealna plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Żona idealna – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny, emitowany przez stacją CBS od 22 września 2009 do 8 maja 2016 roku. Polscy widzowie mogli zapoznać się z serialem najwcześniej 20 stycznia 2010 roku, a emisja trwała do 30 maja 2016 roku, najpierw na kanale Hallmark Channel, a później na Universal Channel. Akcja serialu rozpoczyna się gdy liczne zdrady oraz korupcja prokuratora stanowego wychodzą na jaw. Jego żona, by utrzymać rodzinę, musi po latach wrócić do zawodu prawnika. Serial otrzymał bardzo pozytywne recenzje i wiele nagród, w tym Nagrodę Emmy za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską dla Julianny Margulies (2011, 2014), za najlepszą drugoplanową rolę żeńską dla Archie Panjabi (2010) oraz za najlepszą gościnną rolę żeńską dla Marthy Plimpton (2012) i Carrie Preston (2013). Ponadto za swoją rolę Margulies zdobyła Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej w serialu dramatycznym (2009). Serial łącznie otrzymał 28 nagród i 185 nominacji do różnych wyróżnień. 6 września 2017 rozpoczęła się emisja spin-offu serialu pod tytułem "Sprawa idealna" (ang. "The Good Fight").
Gdzie możemy obejrzeć „Żona idealna” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach seriale.co oraz fili.cc, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonych filmów i seriali online.
Przeczytaj również: The Good Doctor

  Zobacz także  


Żona idealna – opis fabuły

Alicia to szczęśliwa mężatka z 15-letnim stażem i matka dwójki nastolatków. Florrick'owie mieszkają w eleganckiej dzielnicy Chicago, mają wpływowych znajomych, a ich dzieci chodzą do najlepszej szkoły w okolicy. Życie głównej bohaterki zmienia się diametralnie w dniu, w którym na jaw wychodzą kompromitujące fakty związane z nagannym pełnieniem funkcji publicznej przez jej męża. Zawistni intryganci bardzo skutecznie przeprowadzają atak mający na celu całkowitą dyskredytację Petera w oczach opinii publicznej. Ujawniają nie tylko kwestie korupcyjne, ale także nagrania z jego intymnych spotkań z rozmaitymi kobietami. W efekcie Florrick zostaje skazany i trafia do więzienia. Wszyscy stawiają sobie pytanie: jak na te wszystkie "rewelacje" zareaguje jego żona? Czy będzie wspierać swego niewiernego męża, a może jednak się z nim rozwiedzie? Tymczasem Alicia sprzedaje dom, przeprowadza się z dziećmi do mieszkania w innej dzielnicy i postanawia wrócić do wyuczonego zawodu prawnika. To oczywiste, że po tak długim, 13-letnim okresie zajmowania się jedynie domem i sprawami rodzinnymi bohaterka spodziewa się problemów ze znalezieniem pracy. Nieoczekiwanie pomocną dłoń wyciąga do niej przyjaciel z dawnych lat - Will Gardner z korporacji prawniczej "Stern, Lockhart & Gardner".

Przeczytaj również: Downtown Abbey

  Zobacz także  


Żona idealna – obsada

Julianna Margulies jako Alicia Florrick
Chris Noth jako Peter Florrick
Matt Czuchry jako Cary Agos
Josh Charles jako Will Gardner
Christine Baranski jako Diane Lockhart
Archie Panjabi jako Kalinda Sharma
Graham Phillips jako Zach Florrick
Makenzie Vega jako Grace Florrick
Alan Cumming jako Eli Gold
Michael Ealy jako Derrick Bond
Amanda Peet jako Laura Hellinger
Stockard Channing jako Veronica Loy
Michael J. Fox jako adwokat Louis Canning

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: