× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Serial, który pokochała Polska

Zniewolona online - Opis fabuły, opinie i oceny serialu

Redakcja Pinbook | 26-11-2019 | skomentuj

Zniewolona online - Opis fabuły, opinie i oceny serialu

Oceń


Zniewolona - twórcy i premiera

"Zniewolona" to ukraiński serial kostiumowy, historyczny. Za reżyserię serialu odpowiedzialny jest Feliks Gierczikow i Maksim Litwinow. Serial ujrzał światło dzienne 25 lutego 2019 roku na antenie ukraińskiej telewizji STB. W Polsce emitowany jest od 1 lipca 2019 roku na antenie TVP1. Serial w Polsce zdobył niesamowitą popularność. Dlatego też zdecydowano, że druga seria będzie miała premierę w Polsce wcześniej niż na Ukrainie. Serial zyskał oglądalność na poziomie ponad trzech milionów widzów w Polsce. „Zniewolona” składa się z dwóch serii. Zdjęcia do serialu zostały zakończone. Średnia długość jednego odcinka to około pięćdziesięciu minut. Gdzie możemy oglądać „Zniewolona” cały serial online? Serial znajdziemy na platformie VOD TVP.

Przeczytaj również: Elif

  Zobacz także  


Zniewolona - opis fabuły

Akcja serialu rozgrywa się w 1856 roku, w guberni czernihowskiej Imperium Rosyjskiego, w okolicach miasta Nieżyn. Część akcji rozgrywa się także w Kijowie. Przenosimy się do czasów jeszcze przed reformą uwłaszczeniową oznacza to, że chłopi nie posiadają wolności osobistej w tym czasie. Obowiązuje ich poddaństwo. Główną bohaterką serialu jest chłopka, Katierina Wierbicka, która wcale nie wygląda na wieśniaczkę. Kobieta ta jest piękna i ma nienaganne maniery, zna wiele języków obcych, gra na fortepianie, a nawet maluje. Wszystko to zawdzięcza swojej matce chrzestnej, która ją wychowywała. W serialu możemy oglądać jej miłosne podboje oraz przygody, które ją spotykają na drodze do wyrwania się ze swojej klasy społecznej.

Przeczytaj również: Tylko z tobą

  Zobacz także  


Zniewolona - obsada

Katierina Kowalczuk jako Katierina Wierbicka
Alaksiej Jarawienka jako Aleksiej Kosacz
Stanisław Bokłan jako Piotr Czerwinski
Michaił Gawriłow jako Grigorij Czerwinski
Hanna Sahajdaczna jako Natali Doroszenko
Mark Drobot jako Nikołaj Doroszenko
Ksenija Miszyna jako Lidija Szefer
Olha Sumska jako Sofja Kosacz (matka Aleksieja)
Ołesia Żurakiwska jako Pawlina
Sława Krasowska jako Halka 
Alina Kowalenko jako Olga Rodziewicz
Maksim Radugin jako Andriej Żadan
Wszystko na temat:

Seriale online