×

Wyszukaj artykuł


"The End of the F***ing World" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 02-09-2019 | skomentuj

"The End of the F***ing World" online - opis fabuły | obsada | opinie

The End of the F***ing World plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

The End of the F***ing World - twórcy i premiera 

To brytyjski serial telewizyjny. Emisja miała miejsce na łamach platformy Netflix 24 października 2017 roku. Serial liczy sobie łącznie 8 odcinków, składających się na jeden sezon. Fabuła serialu opiera się na komiksie pod tym samym tutułem autorstwa Charlesa Formana.„The End of the F***ing World” opowiada o parze nastolatków, którzy postanawiają uciec z domu. Nie jest to jednak zwykła para. James to psychopata, a Alyssa to sprawgniona przygód buntowniczka. Serial został nominowany do BAFTA TV Awards.
Gdzie możemy obejrzeć „The End of the F***ing World” cały serial online? Tytuł znajdziesz w serwisie Netflix. Portal ten, za niewielką opłatą, daje nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Zagubieni w kosmosie 

  Zobacz także  

Video dnia:The End of the F***ing World - opis fabuły 

Siedemnastoletni James jest przekonany, że jest psychopatą. Jego ulubionym zajęciem jest zabijanie małych zwierząt. Pewengo dnia, stwierdza, że to zajęcie już go znudziło. Zaczyna więc planować morderstwo. W tym czasie spotyka Alyssę, która jest jego koleżanką ze szkoły. Dziewczyna jest arogancka i zbuntowana, ma problemy rodzinne. James stwierdza, że zabije właśnie ją. Alyssa, która jest niczego nie świadoma, proponuje mu wspólną ucieczkę. James kradnie więc auto swojego ojca i razem wyruszają w podróż po Anglii, gdzie czeka na nich wiele niebezpiecznych przygód. 
Przeczytaj również: Dwie spłukane dziewczyny 

  Zobacz także  


The End of the F***ing World - obsada 

Alex Lawther jako James
Jessica Barden jako Alyssa
Gemma Whelan jako Eunice Noon
Wunmi Mosaku jako DC Teri Darego
Steve Oram jako Phil
Christine Bottomley jako Gwen
Navin Chowdhry jako Tony
Barry Ward jako Leslie Foley

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz