×

Wyszukaj artykuł

Pamiętnik – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 11-07-2019 | skomentuj

Pamiętnik – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

plakat filmu na plakacie filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Pamiętnik – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku melodramatu w reżyserii Nicka Cassavetesa. Powstał na podstawie scenariusza Jana Sardiego, który z kolei oparty jest na powieści Nicholasa Sparksa o tym samym tytule. Wytwórniami odpowiedzialnymi za produkcje są New Line Cinema, Gran Via i Avery Pix. Film miał swoją światową premierę 20 maja 2004r. 
Gdzie oglądać Pamiętnik online? Ten film znajdziemy w ofercie serwisu Youtube, Netflix i CDA.pl. Wszystkie trzy oferują ograniczony dostęp do darmowych treści. Pełną funkcjonalności zyskują użytkownicy, którzy opłacili subskrypcję lub wykupili jednorazowy dostęp do treści, tudzież skorzystali z darmowego okresu testowego.

Zobacz również: Ranking najlepszych filmów romantycznych

  Zobacz także  


Pamiętnik – Opis fabuły

Już od pierwszych chwil filmu widzimy, że ta historia będzie inna i nietuzinkowa. Starszy mężczyzna odczytuje kobiecie chorej na Alzheimera historię dziewczyny z dobrego domu i ubogiego pracownika tartaku. Historia mówi o Allie i Noah, których miłość rozkwitała w latach 40. w Północnej Karolinie. Pełna namiętności, pasji i miłości. Ale jednocześnie, w ramach kontry, prawdziwy wyciskacz łez, który gra na emocjach widza i pokazuje też upadki, potknięcia i ból, a w pewnym momencie – nawet rozstanie. Ile jest w stanie zrobić zakochany człowiek dla swojej drugiej połówki? Na pewno nie spodziewaliście się, że aż tak więcej. Jak skończy się romantyczna, ale trochę i smutna, historia? 

Lubisz filmy romantyczne? Przeczytaj o - I że Cię nie opuszczę

  Zobacz także  


Pamiętnik – obsada

Ryan Gosling jako Noah Calhoun

Rachel McAdams jako Allie

James Garner jako Duke

Gena Rowlands jako Allie Calhoun

Andrew Schaff jako Matthew Jamison III

James Middleton jako jako Aaron

Traci Dinwiddie jako Veronica

Tim O'Brien jako Pan Tuffington

Wszystko na temat:

Komedie Romantyczne online Wszystkie tagiKomentarze: