×

Wyszukaj artykuł

Ozark - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 14-08-2019 | skomentuj

Ozark - gdzie oglądać online?

Ozark plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Ozark – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny z gatunku dramatu, thrilleru psychologicznego. Twórcą serialu jest Bill Dubuque, a za produkcję odpowiedzialne jest Aggregate Films oraz Media Rights Capital. Jest to oryginalna produkcja platformy Netflix. 10 odcinków pierwszej serii zostało udostępnionych 21 lipca 2017, a 31 sierpnia 2018 udostępniono 10 odcinków serii drugiej. 26 lutego 2016 władze Netfliksa zamówiły pierwszą serię serialu, a 15 sierpnia 2017 ogłoszono zamówienie drugiej serii. 10 października 2018 roku, Netflix ogłosił zamówienie trzeciego sezonu. Przedstawiona historia opowiada o doradcy finansowym, który ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, aby spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego. Jason Bateman, został w roku 2019 nagrodzony statuetką od Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym.
Gdzie możemy obejrzeć „Ozark” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Detektyw

  Zobacz także  


Ozark – opis fabuły

Martin "Marty" Byrde jest doradcą finansowym, mieszkającym w Naperville koło Chicago z żoną Wendy (politykiem, lobbystką), 15-letnią córką Charlotte i 13-letnim synem Jonahem. Wraz z przyjacielem Bruce'em Liddellem prowadzi biuro finansowe, a ich głównym klientem jest Camino Del Rio – szef jednego z meksykańskich karteli narkotykowych, dla którego Marty pierze pieniądze. Po kilku latach współpracy Del Rio odkrywa, że został oszukany przez Liddella na kwotę 8 milionów dolarów. W konsekwencji następujących po tym fakcie zdarzeń, Byrdowie muszą przeprowadzić się do Osage Beach – wypoczynkowej miejscowości na wyżynie Ozark, gdzie w ciągu pięciu lat Martin powinien wyprać dla meksykańskiego kartelu 500 milionów dolarów. Po zamieszkaniu w kurorcie nad jeziorem Ozarks w stanie Missouri Byrde uświadamia sobie, że nie jest jedynym, który prowadzi tam nielegalną działalność, a jego pojawienie się nie jest na rękę wszystkim miejscowym.

Przeczytaj również: Sherlock

  Zobacz także  


Ozark – obsada

Jason Bateman, jako Martin "Marty" Byrde
Laura Linney jako Wendy Byrde
Sofia Hublitz jako Charlotte Byrde
Skylar Gaertner jako Jonah Byrde
Julia Garner jako Ruth Langmore
Charlie Tahan jako Wyatt Langmore
Marc Menchaca jako Russ Langmore
Jason Butler Harner jako agent FBI Roy Petty
Jordana Spiro jako Rachel Garrison
Esai Morales jako Camino Del Rio
Peter Mullan jako Jacob Snell
Lisa Emery jako Darlene Snell
Michael Mosley jako pastor Mason Young
Harris Yulin jako Buddy Dyker

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: