×

Wyszukaj artykuł


Mój przyjaciel Hachiko - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 08-08-2019 | skomentuj

Mój przyjaciel Hachiko - gdzie oglądać online?

Mój przyjaciel Hachiko plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Mój przyjaciel Hachiko – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańsko-brytyjskiej z gatunku dramatu. Za reżyserię odpowiedzialny jest Lasse Hallström, twórca „Połów szczęścia w Jemenie” i „Moje pieskie życie”. Opracowaniem scenariusza zajęli się Kaneto Shindô oraz Stephen P. Lindsey. Tytuł ujrzał światło dzienne 13 czerwca 2009 roku w kinach na całym świecie. Przedstawiona historia opowiada o Profesorze Perkerze Wilsonie, który  poszukuje domu dla bezdomnego psa. Wkrótce między nim a zwierzęciem rodzi się niezwykła więź. Przedstawione wydarzenia oparte są o prawdziwą historię. Pies Hachikō urodził się 10 listopada 1923 r. w Ōdate. Jego pan, Ueno Hidesaburō, był profesorem na wydziale rolnictwa w Uniwersytecie Tokijskim. Pies codziennie odprowadzał go na stację i czekał na powrót Hidesaburō. Kiedy jego pan zmarł na miejscu pracy, Hachikō czekał przez następne 10 lat na jego powrót. Dzięki jego wierności i lojalności otrzymał tytuł „wierny pies”. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Stage 6 Films, Grand Army Entertainment, Hachiko, Inferno Distribution, Opperman Viner Chrystyn Etertainment oraz Scion Films.
Gdzie możemy obejrzeć „Mój przyjaciel Hachiko” cały film online? Tytuł znajdziemy w seriwsach cda.pl i fili.cc oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nielimitowanej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Piękny umysł

  Zobacz także  


Mój przyjaciel Hachiko – opis fabuły

Profesor muzyki Parker Wilson codziennie podróżuje do pracy z pociągiem. Gdy któregoś wieczora wraca z uczelni, na stacji zauważa szczeniaka, pozostawionego bez opieki. Wbrew zdaniu żony, która nie chce słyszeć o psie w domu, postanawia tymczasowo się nim zająć, dopóki nie znajdzie dla niego nowego właściciela. Poszukiwania są jednak bezowocne, a z czasem nawet żona profesora zaczyna dostrzegać niezwykłą więź, która rodzi się pomiędzy Parkerem i Hachiko. Wierny pies codziennie odprowadza swojego pana na stację kolejową, a kilka godzin później czeka na niego przed wejściem na peron. Nadchodzi jednak dzień, kiedy profesor nie wraca.

Przeczytaj również: Buntownik z wyboru

  Zobacz także  


Mój przyjaciel Hachiko – obsada

Richard Gere jako Parker Wilson
Joan Allen jako Cate Wilson
Cary-Hiroyuki Tagawa jako Ken
Sarah Roemer jako Andy
Jason Alexander jako Carl
Erick Avari jako Jasjeet
Davenia McFadden jako Mary Jane
Robbie Sublett jako Michael

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: