×

Wyszukaj artykuł


"Mentalista" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 29-08-2019 | skomentuj

"Mentalista" online - opis fabuły | obsada | opinie

Mentalista plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Mentalista – twórcy i premiera

To telewizyjny serial kryminalny produkcji amerykańskiej. Twórcą serialu jest Bruno Heller, który stworzył również seriale „Gotham” oraz „Rzym”. Pierwszy odcinek został wyemitowany 23 września 2008 roku na kanale CBS. Polscy widzowie mogli rozpocząć swoją przygodę z serialem 7 grudnia 2008 roku w kolekcji nSeriale na platformie cyfrowej n, a od 8 grudnia 2008 roku za pośrednictwem Canal+. Tytuł pojawił się również 6 września 2010 roku na antenie TVN, a od marca 2016 na kanale Unicersal Channel. 23 września 2010 na antenie telewizji CBS emitowany został pierwszy odcinek 3 serii serialu. Premiera czwartego sezonu odbyła się 22 września 2011 roku na tym samym kanale. Serial liczy sobie łącznie 151 odcinków, składających się na 7 serii. Dzieło zostało nagrodzone w 2009 roku statuetką People’s Choice Award w kategori ulubiony, nowy dramat telewizyjny. Serial opowiada historię Patricka Jane, konsultanta policji o wybitnym zmyśle dedukcji i talencie do obserwacji. W główną rolę wciela się Simon Baker. Studia odpowiedzialne za produkcję serialu to Primrose Hill Productions oraz Warner Bros. Television.
Gdzie możemy obejrzeć „Mentalista” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Dexter

  Zobacz także  

Video dnia:Mentalista – opis fabuły

Mentalista to mistrz manipulacji ludzkimi myślami i zachowaniami. W tym przypadku to Patrick Jane, sławne medium, którego żona i dziecko zostały bestialsko zamordowane przez nieuchwytnego seryjnego zabójcę Czerwonego Johna. Zdruzgotany Patrick przyznaje, że jego paranormalne zdolności nie były prawdziwe, wyrzeka się wcześniejszego życia i zaczyna używać swych zadziwiających umiejętności obserwacji i analizy - talentów, które wcześniej zapewniły mu sławę - do doprowadzenia zabójców przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. W Kalifornii, gdzie przestępstwa są na porządku dziennym, Patrick pomaga elitarnemu zespołowi detektywów rozwiązywać ich najtrudniejsze sprawy. Ale nieważne ilu przestępców schwyta, Patrick nigdy nie zapomina o swoim najważniejszym celu: odnalezieniu Czerwonego Johna. I wymierzeniu sprawiedliwości.

Przeczytaj również: Kości

  Zobacz także  


Mentalista – obsada

Simon Baker jako Patrick Jane
Robin Tunney jako Teresa Lisbon
Tim Kang jako Kimball Cho
Owain Yeoman jako Wayne Rigsby
Amanda Righetti jako Grace Van Pelt
Aunjaune Ellis jako Madeleine Hightower
Gregory Itzin jako Virgil Minelli
Pruitt Taylor Vince jako J.J. LaRoche
Michael Gaston jako Gale Bertram
Emily Swallow jako Kim Fischer
Rockmond Dunbar jako dennis Abbott
Josie Loren jako Michelee Vega

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz