×

Wyszukaj artykuł

W roli głównej Jude Law

Dzień trzeci – gdzie jest granica między rzeczywistością a fantazją?

Redakcja Pinbook | 16-09-2020 | skomentuj

Dzień trzeci – gdzie jest granica między rzeczywistością a fantazją?

Materiały prasowe

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Współczesnego widza coraz trudniej czymś zaskoczyć – nadal jednak licznie debiutują produkcje, które potrafią przykuć nas do telewizora czy komputera na długie godziny. Na brak takich angażujących tytułów nie możemy także narzekać w 2020 roku. Jednym z nich z całą pewnością jest serial pod tytułem „Dzień trzeci”. 

Tytuł oryginalny: The Third Day
Gatunek: Dramat
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA / Wielka Brytania

  Zobacz także  


Opis serialu

Jednym z głównych bohaterów serialu pod tytułem „Dzień trzeci” jest Sam, w którego rolę wcielił się Jude Law. Mężczyzna trafia na tajemniczą wyspę u wybrzeży Wielkiej Brytanii, której mieszkańcy oddają się formie dość specyficznego kultu. Niespodziewanie idylliczna społeczność pochłania go i coraz odważniej zgłębia on jej tajemnice. Prowadzi to także częściowo do przepracowania przez bohatera traum z jego przeszłości, które do tej pory tkwią w jego podświadomości. Stopniowo zatraca on różnicę między fantastycznym światem i rzeczywistością – to jednak nie wszystko, co przygotował dla widzów serial. Zadowoleni z produkcji powinni być nie tylko fani aktorskiego talentu Jude Law. O wyjątkowości produkcji przekonać się można za pośrednictwem HBO GO. Poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę.

  Zobacz także  


Dzień trzeci – zwiastun 

Obsada

Katherine Waterston
Paddy Considine
Emily Watson
John Dagleish
Greg Draven
Jude Law
Naomie Harris
Freya Allan

Być może zainteresują was także inne nowości, które pojawiły się w bibliotekach serwisów streamingowych. Polecamy tytuły Małżeństwo po indyjsku i Na ustach wszystkich

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: