×

Wyszukaj artykuł


Breaking Bad – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 11-07-2019 | skomentuj

Breaking Bad – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Braking Bad – Twórcy i premiera

To serial z gatunku komediodramatu produkcji amerykańskiej. Twórcą Breaking Bad jest Vince Gilligan, zaś zdjęcia realizowane były w Albuquerque w Nowym Meksyku. Premierowa emisja serialu miała miejsce 20 stycznia 2008r. W stacji telewizyjnej AMC. Finałowy odcinek 5. sezonu pokazano 29 września 2013r. W ciągu 5 lat serial otrzymał liczne nagrody i zyskał uznanie krytyków oraz publiczności. W rankingach najlepszych seriali w historii zajmuje zawsze czołowe miejsca, zaś piąty sezon serii cieszył się jedną z największych oglądalności w historii telewizji. Dwa lata po zakończeniu serii powstał oficjalny spin-off zatytułowany Zadzwoń do Saula, w którym pokazana jest historia dwóch drugoplanowych bohaterów głównej serii. 
Gdzie oglądać Breaking Bad online? Obecnie ten serial znajdziemy w ofercie dwóch z trójki największych dystrybutorów video na życzenie – CDA.pl i Netflix. Oba serwisy odpłatnie udostępniają swoim użytkownikom dostęp do niemal niekończących się zasobów treści, w tym wszystkich sezonów BB. 

Przeczytaj również o innej produkcji, którą znajdziesz na Netflixie - Przyjaciele

  Zobacz także  

Video dnia:Breaking Bad – opis fabuły

To niepowtarzalna historia o przemianie Waltera White’a i jego wspólnika Jesse’ego. Serial rozpoczyna się ukazaniem Waltera w roli nauczyciela chemii w szkole średniej. Wiedzie mało satysfakcjonujące życie i zaczyna już tracić jakiekolwiek nastawienie na zmianę swojego losu. Żyje jak typowy szary człowiek. Mieszka w domu na przedmieściach wraz z dominującą go żoną – Skyler i niepełnosprawnym synem – Walterem Jr. W weekendy zwykle urządzają spotkania z rodziną siostry Sklyer – Marie i jej nadpobudliwym i bardzo pewnym siebie mężem, komendantem wydziału antynarkotykowego – Hankiem. Pewnego dnia życie Waltera zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy dowiaduje się, że choruje na śmiertelną chorobę – nowotwór mózgu. Lekarze nie dają mu żadnej szansy na wyleczenie, jedynie spowolnienie jej rozwoju. Tak czy siak zostaje mu najwyżej parę lat życia. Z początku Walter popada w depresje i już całkowicie traci nadzieje na jakiekolwiek szczęście, gdy niespodziewanie pojawia się w jego głowie pomysł. Zainspirowany historiami Hanka o kartelach narkotykowych postanawia rozpocząć na własną rękę produkcję metaamfetaminy. Nie ma już nic do stracenia, więc stawia wszystko na jedną kartę by choć w końcówce swojego życia zapewnić swojej rodzinie bezpieczną przyszłość finansową. Z czasem jego drobna sieć sprzedażowa rozrasta się do rozmiarów imperium. Niestety, czeka na niego wiele przeszkód. W jaki sposób Walter White doczeka końca swojego żywota?

 Przeczytaj również: Ranking 10 najlepszych seriali na Netflixie

  Zobacz także  


Breaking Bad – obsada

Bryan Cranston jako Walter Hartwell White

Aaron Paul jako Jesse Pinkman

Anna Gunn jako Skyler White

Dean Norris jako Hank Schrader

Betsy Brandt jako Marie Schrader

RJ Mitte jako Walter White Jr.

Bob Odenkirk jako Saul Goodman

Giancarlo Esposito jako Gustavo "Gus" Fring

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz