×

Wyszukaj artykuł

Coś dla brodaczy i nie tylko

Beards: The Rise of Facial Hair – dokument o owłosieniu

Redakcja Pinbook | 09-07-2020 | skomentuj

Beards: The Rise of Facial Hair – dokument o owłosieniu

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Moda i zwyczaje ciągle ewoluują. Płynne trendy sprawiają, że dziś niemal każdy może wyglądać modnie i dopasuje się do aktualnie panujących trendów. Tego typu zjawiska dotknęły nawet owłosienia, które dziś wraca do łask i staje się znowu docenianym elementem chociażby u mężczyzn. O zaroście powstał nawet dokument – przedstawiamy „Beards: The Rise of Facial Hair”

Tytuł oryginalny: Beards: The Rise of Facial Hair
Gatunek: Dokumentalny
Twórca: Rick Wallen
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis filmu

Męskie owłosienie na twarzy to wynik tradycji, która ma setki lat. Kiedyś broda lub wąsy symbolizowały status społeczny, mądrość, bogactwo i pozycję. Dziś jest zgoła inaczej – brody i fantazyjne zarosty wróciły jednak do łask i dziś chętnie noszone są przez miliony mężczyzn na całym świecie. To właśnie im został poświęcony film dokumentalny pod tytułem „Beards: The Rise of Facial Hair”. Dzięki produkcji przyjrzymy się znaczeniu zarostu w dzisiejszym świecie, poznamy najnowsze trendy i zastanowimy się nad metodami jej pielęgnacji. Nieco zwariowana tematyka nie przeszkadza produkcji być merytorycznym dokumentem o ciekawej tematyce. Obejrzeć go można za pośrednictwem iTunes. Poniżej natomiast obejrzeć możecie zwiastun filmu „Beards: The Rise of Facial Hair”.

Beards: The Rise of Facial Hair - zwiastun

Szukasz wrażeń nieco innego gatunku? A może po prostu chciałbyś obejrzeć coś ciekawego? Serdecznie polecamy filmy Siedem, Wstrząsy i 60 sekund.


Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Netflix Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze: