× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Zwierzogród – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 04-07-2019 | skomentuj

Zwierzogród – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

zwierzogród materiały reklamowe

Oceń


 

Zwierzogród – Twórcy i premiera

Zwierzogród znany również jako Zooutopia to pełnometrażowy film animowany produkcji USA. Studio odpowiedzialne zań to Walt Disney Animation Studio. Scenariusz to dzieło Jareda Bush'a i Phila Johnston'a, zaś za reżyserię odpowiadają Byron Howard, Rich Moore i Jared Bush. Jak na ten gatunek filmowy, tytuł poszczycić się może realizacją z bardzo dużym rozmachem. Jego budżet wynosił ponad 340 mln USD, zaś zarobki jakie udało się tym kosztem uzyskać przekraczają 1 mld dolarów! Światowa premiera miała miejsce 11 lutego 2016r., a na ekrany polskich kin trafił tydzień później.  
Gdzie oglądać Zwierzogród online? Platformy internetowe, na których znajdziemy obecnie ten film i obejrzymy legalnie to CDA.pl i do niedawna Netflix.

Lubisz filmy animowane? Przeczytaj co napisaliśmy o Autach 3!

 

  Zobacz także  


Zwierzogród – opis fabuły

To niezwykle kolorowa historia wprost ze świata zwierząt. Jej główną bohaterką jest Judy Hoops – młoda zajączka, pochodząca z małego miasteczka, która marzy o wielkiej karierze strażniczki prawa. Kiedy wreszcie osiąga samodzielność, opuszcza pełnych obaw rodziców i rusza w świat na poszukiwanie przygód. Dociera do wielkiej metropolii – Zwierzogrodu, gdzie poznaje lisa Nicka Bajera. Już pierwsze ich spotkanie sprawia, że między nimi zaiskrzy. Lis bowiem to znany naciągacz, który wykorzystuje tym razem pozycję świeżo upieczonej funkcjonariuszki prawa by wyłudzić porcję lodów dla swojego udawanego synka. Kolejny dzień pracy nie jest dla niej dużo lżejszy i kończy się tak, że otrzymuje ultimatum. Albo rozwiąże trudną sprawę, albo żegna się z karierą policjantki. Zdeterminowana zajączka podejmuje śledztwo i o dziwo, pomaga jej w tym Nick Bajera. Zwierzęcy duet łączy siły i ruszają na poszukiwanie sprawiedliwości. Czy im się uda? Przekonaj się sam!

Masz ochotę na bajki z innej beczki? Przeczytaj ranking najlepszych kreskówek dla dorosłych!

  Zobacz także  


Zwierzogród – obsada

Jak wiadomo w animacji ciężko znaleźć twarz znajomego aktora. Przedstawiamy zatem listę osób, które użyczyły głosu postaciom z bajki w polskiej wersji językowej.

Judy Hopps jako Julia Kamińska

Nick Bajer jako Paweł Domagała

Gazelle jako Anna Wodzyńska

Komendant Bogo jako Krzysztof Stelmaszyk

Oficer Pazurian Clawhauser jako Sebastian Perdek

Burmistrz Lewin Grzywalski jako Wiktor Zborowski

Wiceburmistrz Jagna Obłoczek jako Barbara Kurdej-Szatan

Flash jako Grzegorz Pawlak

Pan Be Maurice jako Wojciech Paszkowski
Wszystko na temat: