× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


The Simpsons - Opis i obsada - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 12-07-2019 | skomentuj

The Simpsons - Opis i obsada - gdzie oglądać online?

the_simspons_plakat

Oceń


The Simpsons – Twórcy i premiera

To amerykański, komediowy serial animowany skierowany do starszych odbiorców. Produkowany bez przerwy od roku 1989, obecnie liczy sobie 662 odcinki, składające się na 31 sezonów. Twórcą serialu jest Matt Groening, który później stworzył również inny popularny serial Futurama. Simpsonowie stali się kultowi i zdobyli wiele nagród, mianowicie 175 nominacji i 85 statuetek. To dzieło animowane stało się fenomenem i jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów współczesnej popkultury.
Gdzie znajdziemy The Simpsons online? Serial możemy oglądać między innymi w serwisie hostingowym Fili.cc. Portal ten pozwala nam na oglądanie filmów i seriali za darmo z opcjonalną opłatą za usunięcie wyświetlania reklam.

Oglądasz seriale online? Przeczytaj o platformie Netflix

  Zobacz także  


The Simpsons – Opis fabuły

W serialu mamy możliwość obserwować perypetie tytułowej rodziny Simsonów. Jest to z pozoru przeciętna, amerykańska rodzina, mieszkająca na przedmieściach Springfield. Główne postacie to:

Homer Simpson – nieco niezdarny pracownik elektrowni atomowej, który w pracy woli spać niż rzeczywiście zajmować się swoją pracą w sektorze bezpieczeństwa. Jego ulubionym miejscem jest Bar Moe’s. Czas w domu spędza głównie na siedzeniu na kanapie, spaniu, jedzeniu lub oglądaniu telewizji

Marge Simpson – troskliwa i kochająca matka. Jest pracowita, dnie spędza głównie na opiece nad dziećmi i pracach przydomowych – sprzątaniem i gotowaniem.

Bart Simpson – dziesięcioletni urwis, najstarszy spośród swojego rodzeństwa. Uczęszcza do czwartej klasy szkoły podstawowej w Springfield. Bart nie jest prymusem, ale nie wynika to z jego braku inteligencji lecz raczej z podejścia do życia. Spędza dnia na robieniu tego na co ma ochotę, w co wlicza się wpadanie w kłopotu i dokuczanie swoim kolegom.

Lisa Simpson – najmądrzejszy członek rodziny Simpsonów. Jest pilnym uczniem drugiej klasy szkoły podstawowej.

Maggie Simpson – najmłodsza z rodzeństwa, dnie spędza głównie na ssaniu smoczka. Wydaje się być najnormalniejsza z całej rodziny.

Szukasz seriali animowanych podobnych do Simpsonów? Przeczytaj naszą listę Top 10 najlepszych kreskówek dla dorosłych

  Zobacz także  


The Simpsons - Obsada

W przypadku animacji ciężko dojrzeć aktorów na ekranie. Użyczają oni jedynie swoich głosów, a my przedstawiamy tych, którzy dokonali tego w polskiej wersji językowej. 

Miłogost Reczek jako Homer Simpson

Barbara Zielińska jako Marge Simpson

Joanna Wizmur jako Bart Simpson

Dominika Kluźniak jako Lisa Simpson

Adam Ferency jako Russ Cargil
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz