×

Wyszukaj artykuł

Familijne kino

Potwory kontra obcy – animowana rywalizacja

Redakcja Pinbook | 01-06-2020 | skomentuj

Potwory kontra obcy – animowana rywalizacja

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Filmy animowane to nie lada gratka dla całej rodziny. Familijnie kino świetnie sprawdza się chociażby w deszczowe weekendy, a jego fabuła przypaść może do gustu widzom w każdym wieku. Większość z nich to luźne dzieła, które niepozbawione są jednak zaskakujących i dopracowanych elementów – jednym z takich filmów jest „Potwory kontra obcy”.

Tytuł oryginalny: Monsters vs. Aliens
Rok: 2009
Reżyseria: Conrad Vernon / Rob Letterman
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis filmu

Film „Potwory kontra obcy” to animowany film 3D, który zadebiutował w roku 2009. Jego główną bohaterką jest Susan Murphy – zwykła dziewczyna z Kalifornii, która bierze właśnie wymarzony ślub. Ceremonia nie idzie jednak zgodnie z planem – w Susan uderza bowiem meteor, który powiększa ją do rozmiarów giganta. Dziewczyna zostaje przeniesiona do tajnej placówki rządowej, w której trzymane są podobne jej monstra i anomalie. W niedługim czasie Ziemia zostaje jednak zaatakowana przez kosmitów – okazuje się, że moce i rozmiary Suzan mogą przydać się w walce z najeźdźcami. Film dostępny jest w serwisach streamingowych Chili, Rakuten i iTunes. Często też gości na antenach telewizyjnych stacji. Poniżej obejrzeć możecie zwiastun filmu „Potwory kontra obcy”.

Potwory kontra obcy - zwiastun

Jesteście fanami animowanego kina familijnego? Sprawdźcie koniecznie filmy Madagaskar, Spongebob: na suchym lądzie i Dobry dinozaur.


Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Wszystkie tagiKomentarze: