×

Wyszukaj artykuł

Propozycja dla najmłodszych

Mighty Express – historia niezwykłych pociągów

Mateusz | dnia: 23-09-2020 | skomentuj

Mighty Express – historia niezwykłych pociągów

Materiały prasowe Netflix

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

W ostatnich latach serwisy streamingowe cieszą się ogromną popularnością. W ich bibliotekach niemal każdy znaleźć może coś dla siebie. Coraz więcej produkcji powstaje także z myslą o najmłodszych widzach, których rodzice coraz częściej widzą w serialach dla dzieci środki dydaktyczne. Jedną z najnowszych produkcji dla naszych pociech jest serial pod tytułem „Mighty Express”. 

Tytuł oryginalny: Mighty Express
Gatunek: Animowany / Dla dzieci
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis serialu

Akcja serialu pod tytułem „Mighty Express” rozgrywa się w miasteczku Tracksville. To właśnie tam dzieci prowadzą stację kolejową – pomagają im w tym pociągi z tytułowego Mighty Express. Wszystkie pociągi mają własne role i obowiązki w Tracksville, a także własny zestaw narzędzi i wagonów towarowych, które pomagają im w przygodach. Serial skupia się na perypetiach głównych bohaterów i uczy najmłodszych empatycznego i kolektywnego podejścia do rozwiązywania wszelkich wyzwań i problemów. Serial obecnie obejrzeć możemy za pośrednictwem Netfliksa. Poniżej znaleźć natomiast możecie jego zwiastun, który udostępniony został na youtubowym kanale Netflix Jr.

Mighty Express - zwiastun

Z myślą o najmłodszych powstało wiele innych filmów i seriali. Polecamy między innymi filmy Minionki, Smerfy i Angry Birds


Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz