× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


"Mała syrenka 2: Powrót do morza" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 12-09-2019 | skomentuj

"Mała syrenka 2: Powrót do morza" online - opis fabuły | obsada | opinie

Mała syrenka 2: Powrót do morza

Oceń


Mała syrenka 2: Powrót do morza – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej, wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. Za reżyserię odpowiedzialni są Jim Kammerud oraz Brian Smith, natomiast opracowaniem scenariusza zajął się Temple Mathews. Tytuł ujrzał światło dzienne 31 sierpnia 2000 roku na ekranach kin światowych. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajęli się Denny Troob oraz Alan Menken. Fabuła nawiązuje do powieści Hansa Christiana Andersena o tym samym tytule.
Gdzie możemy obejrzeć „Mała syrenka 2: Powrót do morza” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, Player.pl oraz fili.cc, a także na platformie streamingowej HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

  Zobacz także  


Mała syrenka 2: Powrót do morza – opis fabuły

Od wydarzeń z pierwszej części „Małej Syrenki” upłynęło już kilka lat i wiele zmieniło się w życiu bohaterów. Stosunki ludzi z syrenami zostały zerwane, a królestwo księcia Eryka odgradza od morza wysoki mur. Wszystkie te działania zostały podjęte w celu chronienia Melodyjki (córki Ariel i Eryka), przed podstępną wiedźmą Morganą, pragnącą za wszelką cenę osiągnąć to, czego nie udało się jej siostrze Urszuli – zdobyć władzę nad morskim królestwem. Żaden mur nie jest w stanie powstrzymać dziewczynki, która tak bardzo kocha wodę. Mała bohaterka znajduje drogę ucieczki z zamku! Nie wie, że tam, na zewnątrz grozi jej wielkie niebezpieczeństwo.

Przeczytaj również: Mój brat niedźwiedź

  Zobacz także  


Mała syrenka 2: Powrót do morza – obsada

Wersja oryginalna:
Jodi Benson jako Ariel
Samuel E. Wright jako Sebastian
Kenneth Mars jako król Tryton
Tara Strong jako Melodia
Cam Clarke jako Florek
Rob Paulsen jako Książę Eryk
Pat Carroll jako Morgana
Dee Bradley Baker jako Klorek i Dagony
Polski dubbing:
Beata Jankowska-Tzimas jako Ariel
Jacek Kopczyński jako książę Eryk
Emilian Kamiński jako Sebastian
Cezary Kwieciński jako Florek
Włodzimierz Bednarski jako król Tryton
Joanna Jabłczyńska jako Melodia
Stanisława Celińska jako Morgana
Arkadiusz Jakubik jako Klorek i Dagony
Przeczytaj również: Mulan II
Wszystko na temat: