"Lilo i Stich" online - opis fabuły | obsada | opinie

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 12-09-2019

ocena: 5     skomentuj

Lilo i Stich – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej. Zarówno za reżyserię jak i opracowanie scenariusza odpowiedzialny jest duet Chris Sanders i Dean DeBlois. Tytuł ujrzał światło dzienne 16 czerwca 2002 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z filmem najwcześniej 5 lipca 2002 roku. Fabuła opowiada o historię Sticha, który ucieka z odległej galaktyki i ląduje na Hawajach. Tam trafia pod opiekę lokalnej dziewczynki, małej Lilo. Dzieło zostało wyróżnione nagrodą Annie w kategorii najlepsze indywidualne osiągnięcie: dubbing za występ Daveigh Chase (oryginalna wersja językowa), wygraną nagrody specjalnej w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Los Angeles oraz nagrodą Złotej Szpuli w kategorii najlepszy montaż muzyki w animowanym filmie pełnometrażowym.
Gdzie możemy obejrzeć „Lilo i Stich” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc, a także na platformie streamingowej Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Rodzinka Robinsonów

Lilo i Stich plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Lilo i Stich – opis fabuły

W wspaniałej scenerii egzotycznych wysp hawajskich, Lilo - samotna mała dziewczynka marzy by poznać prawdziwego przyjaciela. Spotyka Sticha. Lilo nie zdaje sobie sprawy, że wyglądający jak dziwny piesek Stich jest w rzeczywistości niebezpiecznym efektem eksperymentu genetycznego, który zbiegł na Ziemię ze swej macierzystej, odległej planety. Dzięki niezachwianej wierze Lilo w potęgę miłości i rodziny, Stich, który początkowo traktował dziewczynkę, jako sposób na ukrycie się przed wysłanymi w ślad za nim Obcymi łowcami, odnajdzie coś, czego nigdy wcześniej nie znał. Stich poznaje siłę ohana - hawajskie określenie rodziny - otwiera swe serce i zaczyna rozumieć jak ważne w życiu jest troszczenie się o innych.
Przeczytaj również: Król Lew II: Czas Simby

Lilo i Stich – obsada

Wersja oryginalna:
Daveigh Chase jako Lilo Pelekai
Chris Sanders jako Stich
Davin Ogden Stiers jako Jumba
Kevin McDonald jako Plikley
Polski dubbing:
Zofia Jaworowska jako Lilo Pelekai
Zbigniew Zamachowski jako Stich
Agnieszka Warchulska jako Nani Pelekai
Przemysław Nikiel jako Kobra Bąbel

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 5 (1 głosów)

5 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0