×

Wyszukaj artykuł

Jak wytresować smoka 3 - gdzie oglądać online

Redakcja Pinbook | 22-08-2019 | skomentuj

Jak wytresować smoka 3 - gdzie oglądać online

Jak wytresować smoka 3 plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Jak wytresować smoka 3 - twórcy i premiera 

Jest to pełnometrażowy amerykański film animowany. Zarówno za opracowanie sceraniusza, jak i reżyserię odpowiada Dean DeBlois. Tutuł ujrzał światło dzienne w amerykańskich kinach 3 stycznia 2019 roku. Polscy widzowie mogli go zobaczyć od 15 lutego 2019 roku. Jest to trzecia i ostatnia cześć cyklu "Jak wytresować smoka". Cała trylogia została nakręcona na podstawie cyklu książek autorstwa Cressidy Cowell. Film opowiada o kolejnych przygodach Czkawki i Szczerbatka, którzy muszą się zmagać z różnego rodzaju niebezpieczeństwami, wyprawą w nieznane oraz miłością. Głosu do ról gównych filmu, w amerykańskiej wersji, użyczają: Jay Baruchel, America Ferrera, Cate Blanchet, Jonah Hill oraz Gerard Butler. Produkcja otrzymała nominację w za najlepszy film animowany w prestiżowym konkursie "Saturny". Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to DreamWorks Animation oraz Universal Pictures. 
Gdzie możemy obejrzeć "Jak wytresować smoka 3" cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online. 
Przeczytaj również: Zaplątani

  Zobacz także  


Jak wytresować smoka 3 - opis fabuły 

Czkawka i Szczerbatek muszą obronić swoje miasto, Berk, przed wielkim niebezpieczeństwem. Oboje wiedzą, że muszą zrobić wszystko co w ich mocy, by uratować inne smoki. Wraz z przyjaciółmi wybierają się podróż do mitycznej krainy, w której smoki czują się bezpiecznie. Jest to piękna historia o dojrzewaniu i szukaniu wewnętrznej odwagi do stawienia czoła nadchodzącym niebezpieczeństwom. Bohaterowie uczą się także, jak poradzić sobie z rozstaniem z kimś bardzo bliskim. 
Jak wytresować smoka 3 kadr
Przeczytaj również: Shrek

  Zobacz także  


Jak wytresować smoka 3 - obsada 

Grzegorz Drojewski jako Czkawka
Julia Kamińska jako Astrid
Wojciech Machnicki jako Grimmel
Sebastian Cybulski jako Mieczyk
Tomasz Traczyński jako Pyskacz Gbur
Julia Hertmanowska jako Szpadka
Artur Pontek jako Sączysmark
Mateusz Narloch jako Śledzik
Izabela Warykiewicz jako Valka
Miłogost Reczek jako Stoick
Tomasz Błasiak jako Eret
Mateusz Łasowski jako Ragnar

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: